• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otehotnenie počas užívania antikoncepcie. Bude všetko OK? Máte s tým skúsenosť?

19. októbra 2016 
Ahojte. Chcela by som sa opytat... beriem lunyttu uz dlho ale chybycka se vloudila a zabudla som uzit tabletku... davam si az vecer okolo 21-22hod a tu zabudnutu som si dala az o 6.30rano... cize je to este do 12 hodin... ale predsa... no a na druhy den muz zabudol ze som sa mu o tom zmienila a proste sa stalo... myslite ze je to oki? V pribalovom letaku je napisane ze do 12 hodin je vsetko ok a le som trochu nesvoja. Po 7 dnovej prestavke na menzes to bola len 4 tabletka...dik za rady
19. okt o 17:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@andrejusa ano je to v pohode, si chranena :slight_smile:
19. okt o 17:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sibalka21 dakujem. Ale predsa som sa potrebovala uistit lebo to bolo uz 10-11hodin neskorsie a to uz je taka hranica... a okrem toho to bola iba 4 tabletka po 7 dnovej prestavke a pisu ze prvy tyzden vynechania je dost kriticky... takze sa ozaj nemusim triast az do dalsieho menzesu???
19. okt o 17:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@andrejusa ale to nieje myslene ako prvy tyzden uplneho zacatia brania antiky? ..... Nie urcite je to v pohode, si chranena stale aj ked vynechas jednu tabletku.... Keby si ich vynechala viac v jednom tyzdni bol by uz asi problem :D
19. okt o 17:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sibalka21 pišu ze prvy tyzden noveho balenia,cize prvy rad. To je pisane zlast pre tych co beru uplne prvy krat a potom zvlast pre takych zabudlivcov ako ja. He he. V tom druhom tyzdni,cize v druhom rade je to napisane ze vobec ziaden strach pri vynechani jednej ale v tomto prvom tyzdni je tam upozornenie ...mozno prave kvoli tomu 7dnovemu neuzivaniu kvoli menzesu
19. okt o 17:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@andrejusa no ale zas 4 dni po menzese je velmi nepravdepodobne ze by si mala ovulaciu, cize si nemyslim ze by si sa mala stresovat :slight_smile: bola by to veelmi velka nahoda keby si ostala tehu, hlavne sa nestresuj a uzivaj dalej ako mas :slight_smile: sice si nemyslim ze by si mohla otehotniet, uvidis aky bude dalsi menzes :P
19. okt o 18:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
19. okt o 18:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok