• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otehotnenie počas užívania antikoncepcie. Bude všetko OK? Máte s tým skúsenosť?

15. decembra 2017 
Ahojte. Chcela by som sa opytat... beriem lunyttu uz dlho ale chybycka se vloudila a zabudla som uzit tabletku... davam si az vecer okolo 21-22hod a tu zabudnutu som si dala az o 6.30rano... cize je to este do 12 hodin... ale predsa... no a na druhy den muz zabudol ze som sa mu o tom zmienila a proste sa stalo... myslite ze je to oki? V pribalovom letaku je napisane ze do 12 hodin je vsetko ok a le som trochu nesvoja. Po 7 dnovej prestavke na menzes to bola len 4 tabletka...dik za rady
19. okt 2016 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrejusa ano je to v pohode, si chranena :slight_smile:
19. okt 2016 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sibalka21 dakujem. Ale predsa som sa potrebovala uistit lebo to bolo uz 10-11hodin neskorsie a to uz je taka hranica... a okrem toho to bola iba 4 tabletka po 7 dnovej prestavke a pisu ze prvy tyzden vynechania je dost kriticky... takze sa ozaj nemusim triast az do dalsieho menzesu???
19. okt 2016 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrejusa ale to nieje myslene ako prvy tyzden uplneho zacatia brania antiky? ..... Nie urcite je to v pohode, si chranena stale aj ked vynechas jednu tabletku.... Keby si ich vynechala viac v jednom tyzdni bol by uz asi problem :D
19. okt 2016 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sibalka21 pišu ze prvy tyzden noveho balenia,cize prvy rad. To je pisane zlast pre tych co beru uplne prvy krat a potom zvlast pre takych zabudlivcov ako ja. He he. V tom druhom tyzdni,cize v druhom rade je to napisane ze vobec ziaden strach pri vynechani jednej ale v tomto prvom tyzdni je tam upozornenie ...mozno prave kvoli tomu 7dnovemu neuzivaniu kvoli menzesu
19. okt 2016 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrejusa no ale zas 4 dni po menzese je velmi nepravdepodobne ze by si mala ovulaciu, cize si nemyslim ze by si sa mala stresovat :slight_smile: bola by to veelmi velka nahoda keby si ostala tehu, hlavne sa nestresuj a uzivaj dalej ako mas :slight_smile: sice si nemyslim ze by si mohla otehotniet, uvidis aky bude dalsi menzes :P
19. okt 2016 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
19. okt 2016 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ak niektora z vas ma zaujem o antikoncepciu belissa na 2 mesiace nech mi napise do posty. Ostali mi tabletky lebo sme sa s priatelom rozhodli,ze sa pokusime o miminko
12. júl o 14:57  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky chcem sa opýtať už 3 mesiac užívam antikoncepciu. Dnes som si všimla že mám krvavý výtok ako keby mi začínala menštruácia no do jej začatia mi ostáva ešte týždeň a pol. Tabletky užívam stále rovnako pravidelne,,, Neviete mi nikto poradiť,,, je nejaká možnosť že by som mohla byť tehotná???? Už aj predtým som uživala HAK ale takéto problemy som nikdy nemala,,,,
25. aug o 10:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hľadám reálne prípady, ktoré naozaj otehotneli pri vynechanej atk :grinning:
15. dec o 12:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok