Otehotnenie počas užívania antikoncepcie. Bude všetko OK? Máte s tým skúsenosť?

rejka1
13. jún 2007

Ahojte kočky, mám problém, ktorý by nemusel byť problémom.........
Beriem antikoncepčné tabletky skoro pol roka a včera som zistila, že som tehotná. Najprv som sa veľmi potešila, ale hneď nato som sa preľakla. Bude to v poriadku? Nie je tu riziko poškodenia plodu? Je pravdepodobné, že som zabudla užiť tabletku a vtedy sa to stalo...alebo nezaberajú tie tabletky na 100%? Nemáte niektorá s tým skúsenosti? Môžem sa tešiť na bábätko, alebo sa mám obávať? Môj gynekológ je práve na dovolenke, tak jeho sa viem poopytovať až v pondelok. Dovtedy asi zošaliem. Prosím, ak máte podobné skúsenosti, vyjadrite sa.....
Ďakujem.

simonko
12. máj 2008

aj ja som ta stastna 😅 !
mirka 414 ale co potrebujes?chces vediet ci by si mohla byt tehu aj cez HAK?ano...

mirka414
12. máj 2008

ja sm v zlej teme 😕 mala som to napisat do vnutromaternicove telisko,alebo naplast....

hanicka88
12. máj 2008

Ahojte..chcem sa opytat ci je vazne mozne otehotniet pocas uzivania HAk...ani raz som nevynechala, nezvracala ani nic podobne..ale mala som menstruaciu iba jeden den a veelmi slabu..co teraz? 😢

simonko
12. máj 2008

hanicka test,najrychlejsia odpoved!A JE TO MOZNE...nie je nas tu vela,ale najdu sa....ja som momentalne 14 tt 😉

miruska32
14. máj 2008

baby dnes idem na gynču, držte mi palčeky🙂 😅

miruska32
15. máj 2008

ahojte baby, no to meskanie čo mám to neznamená, že tehotnáááááááááááá...Nie som tehotnáááááááá🙂Priateľ je smutný, ale čo už🙂

daduska1010
15. jún 2008

ahoj, som tu nova a chcela by som vediet od niekoho, naozaj pekne prosim, ci sa da otehotniet aj počas menštruácie, prosim napiste mi kto si kto vie, dakujem

sasenka
15. jún 2008

da - vlastna skusenosť 😀

sasenka
15. jún 2008

miruska a test si si robila, a čo tak navšteva na gynde aj keby si nebola tehu, toto čo mas nie je dobre, navyse bolesti. Len aby si sa nakoniec nemodlila, aby to bolo "iba" tehotenstvo 😖

sasenka
15. jún 2008

aha, už sa to vyriešilo 😔

mari.m
18. jún 2008

caute kocky, vasa tema ma riadne vystrasila..
tento tyzden,ked mi dojde mrcha, mam zacat pouzivat HAK Jeanine, na upravenie cyklu a na pekne leto 🙂
v septembri nastupujem do 5.rocnika VS - do najtazsieho rocnika - diplomovka, dvojo statnic..
tak by mi vazne prislo v nevhod, aby som bola tehu 😖

radite mi,aby som popri HAK zaobstarala aj inu ochranu?
co tak prerusovana suloz, alebo pred koncom dat kondom?
myslite,ze by to bolo bezpecnejsie???

uz som brala HAK.. pred 3rokmi logest a chodili sme bez..
a nic, bolo vsetko OK..

ale vasa tema ma dost vystrasila ☹

marion22
14. júl 2008

baby vedel by mi niekto poradit ci je nejaka moznost otehotnenia........po 7 dnovej prestavke som si na 8 cize prvy den vecer dala tabletku avsak v ten den rano sme mali s manzelom sex.v podstate som tabletku nevynechala ale....dakujem pekne

blka
14. júl 2008

Mari.m: já myslím, že se nemusíš obávat. Prostě někdy selže i antikoncepce, která je jedna z nejspolehlivějších. Já bych se tím netrápila. Beru HA skoro 8 let a neotěhotněla jsem, tak se neboj 😉 . Ale kdybys chtěla mít jistotu, tak používejte i kondom 🙂

Marion22: otěhotnět bys neměla, protože při braní HA jsi chráněná i tu sedmidenní pauzu 😉

julca80
14. júl 2008

ahojte, no ja uz som to tu pred tym spominala, ze moja Dominika bola splodena pocas bratia HAK. A paradox je, ze ako "blka" napisala, zial aj ta najspolahlivejsia niekedy zradi. 😅 Ja som dokonca brala vysokohormonalne tabletky a stalo sa. 😉 Boli to tbl. Triqiular. 😖 Teraz uz viem, ze si musim davat pozor aj pri tabl. Myslim tym, ze ich budem musiet uzivat presne na hodinu.
Dokonca dr. my vysvetlila, ze niekedy moze aj sklz viac ako 4 hodky moze znizit ochranu. 😕 Tzn. ze ja som asi urobila v tomto chybu. 😅

blka
15. júl 2008

Julca80: no jo, někdy se stane 😅 . Ale hlavně, že máš zdravou a krásnou holčičku 🙂

nia131
15. júl 2008

Fajci neaka pocas brati Yadine????? a otehotnela neaka pocas bratia tej antikonc.

marion22
15. júl 2008

blka ja viem ze aj tych 7 dni som chranena mne ide o ten 8 ked sa bere prva tabletka ja som si ju dala az vecer ale rano sme mali s manzelom sex,tak dufam ze manzelove spermie niesu rychlejsie mam 15 mesacnu dcerku tak by mi to moc vhod neprislo 🙂

blka
15. júl 2008

Marion22: Když jsi chráněná 7 dní, tak určitě i ten osmý, kdy začínáš tabletku brát 😉

marion22
15. júl 2008

dakujem blka si ma ukludnila lebo uz mi z toho tyzden sisi a na test je este skoro

blka
15. júl 2008

Marion22: nenervuj se zbytečně. To bude v pořádku 😉

marion22
15. júl 2008

blka v to dufam ze bude vsetko ok len ma hrozne bolia vajecniky naposledy ma boleli a to som este nevedela ze cakam malu

blka
15. júl 2008

Marion22: aha, no tak asi musíš vydržet do další MS 😔 . Ale třeba to je jen nějaký hormonální výkyv. S těmi mám teď celkem zkušenosti, kdy mě pobolívá podbřišek, píchá ve vaječníkách a mám nafouklé břicho 😅 . Ale těhu nejsem - aspoň myslím 😅

marion22
15. júl 2008

s tym bruchom to mam aj ja neviem co to je dufam ze nie tehotenstvo do dalsej ms sa asi zblaznim kedze beriem len prvy tyzden,nechcela by som deti tak skoro po sebe.ale co tu vsetko citam vsetko je dnes mozne

emjee
25. aug 2008

lilac • Dnes o 13:20
Ahoj tehulky, chcem sa opytat, ci niektora z vas otehotnela pocas uzivania hormonalnej antikoncepcie.

sisstin
26. aug 2008

holky, to mi neříkejte ani ze srandy, že je to možný 😅 😅 já myslela jen, když si to blbě vezmte nebo máte průjem či zvracíte..nebo berete léky, který tu účinnost ruší.. 😕 ale jinak???????????? 😲

spetra
26. aug 2008

možné to je, ale stává se to opravdu jen vyjímečně 🙂 a ani jiné metody antikoncepce nejsou 100%, ale klid pravděpodobnost je dost malá.... 😉

sisstin
26. aug 2008

spetra: no malá, ale je teda 😕 já furt žila v tom, že to nejde, pokud neporušíš ty pravidla..tak snad já nebudu ta výjimka 😅

andelka
26. aug 2008

Žádná antikoncepce není úplně 100%, i když se dodrží veškerá pravidla. Život je někdy silnější. 😉

didusa.risulo
26. aug 2008

ahoj baby, a nemate niektora skusenosta aj s Tri-Regol?

emjee
27. aug 2008

dari226 • 1d • Dnes o 15:05
coraz viac sa stykam s clankami kde sa pise ako zena otehotnela aj napriek antikoncepcie
mate s tym skusenosti alebo ste o tom poculi?
rada by som vedela ktora antikoncepcia a ako sa volala dakujem!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre