Otehotnenie počas užívania antikoncepcie. Bude všetko OK? Máte s tým skúsenosť?

rejka1
13. jún 2007

Ahojte kočky, mám problém, ktorý by nemusel byť problémom.........
Beriem antikoncepčné tabletky skoro pol roka a včera som zistila, že som tehotná. Najprv som sa veľmi potešila, ale hneď nato som sa preľakla. Bude to v poriadku? Nie je tu riziko poškodenia plodu? Je pravdepodobné, že som zabudla užiť tabletku a vtedy sa to stalo...alebo nezaberajú tie tabletky na 100%? Nemáte niektorá s tým skúsenosti? Môžem sa tešiť na bábätko, alebo sa mám obávať? Môj gynekológ je práve na dovolenke, tak jeho sa viem poopytovať až v pondelok. Dovtedy asi zošaliem. Prosím, ak máte podobné skúsenosti, vyjadrite sa.....
Ďakujem.

salomee
13. dec 2011

@jitafol 😀 Nesměju se Tvé situaci, ale formulaci "tak ho trefí a zabije mě"..úplně toho šéfa vidím. To beze mě se v práci obejdou, už tak jsem jen záskok za záskok za mateřskou... nějak se tady daří...

marcela1992
23. apr 2013

Kočky a tie ktoré ste nevedeli ze ste tehu dlhsi cas a brali ste tabletky...mali ste rriadne menstruaciu???

pipi909
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lussa505
10. jún 2013

baby mali ste aj nejake priznaky hned po otehotneni cez HA?ja tabletky beriem stale no pri desiatej som ich brala tak vseliako ale po sexe ma tyzden bolelo v podbrusku ako pred menstr.+ nevolnost...robila som si test no negativny...skusim neskor alebo pockam na menstr.... 😖

27bubo8
30. aug 2013

Baby. aj Chloe už párkrát podrazila, čo som počula...a ja ju mám tiež a tiež čakám na mršku, lebo ma bolí v podbrušku aj kríže a aj papám to čo som predtým nejedla 🙂

27bubo8
3. sep 2013

...a mrška stále neprišla 🙂

27bubo8
3. sep 2013

@lussa505 prišla??

lussa505
5. sep 2013

@27bubo8 prisla prisla vsetko ok...chvala bohu 🙂

oktobermimi
5. sep 2013

já som brala Maitalon cca do 4mesiaca než som prišla na to že som tehotná a bábätko sa vyvíja dobre 🙂 takže sa nemusíš báť 🙂

27bubo8
5. sep 2013

@lussa505 takže ste bábätko neplánovali? Mne mešká a test negatívny..nechápačka

lussa505
6. sep 2013

no tehotna niesom ale stale neprisla MS...uz 3 mesiace

oktobermimi
9. sep 2013

@lussa505 treba ist k lekárovi

slunce3
16. okt 2013

@oktobermimi nestraš aj ja beriem maitalon už 4 roky :D úplne mi sedí a teda druhé kinder neplánujem..

oktobermimi
16. okt 2013

@slunce3 nestraším 😀 krutá realita 😀 😀 😀 haloween ešte nieje 😀

slunce3
16. okt 2013

@oktobermimi :D nuž tak hádamma to obíde 😀

oktobermimi
16. okt 2013

@slunce3 možno má môj milovaný extrémne šikovné bičíkovce :D (spermie) 😀

slunce3
16. okt 2013

alebo ty extrémne pohostinnú maternicu :D
hlavne že sa tešíte a nech je kinder zravučké a tebe rýchle zotavenie po pôrode prajem :D

oktobermimi
16. okt 2013

@slunce3 :D ďakujem ale skorej to prvé :D alebo bol môj ex neplodný :D xD ... chudačik :D

slunce3
16. okt 2013

strielal slepími? :D

oktobermimi
16. okt 2013

@slunce3 :D asi hej :D a hovoril že vada je vo mne že on je Ok :D ... no po pol roku nič :D tak som začala brat tabletky späť :D ... a z sučasným sa to aj napriek tabletkám ani nie po mesačnom chodení podarilo :D takže mierny šok nastal v Máji keď my lekár z úsmevom na perách oznámil gratulujem mamička 17tt skoro ma vysekalo 😀 takže slepé určite :D

lucia857
25. okt 2013

Ahojte.. chcela by som sa spýtať. Beriem tabletky pravidelne.. asi dva krat sa mi stalo, že som si ju dala o pol hodinku alebo hodinku neskoršie.. ale mala som ju presne v ten deň. V stredu som mala poslednu tabletku.. zvyčajne mam jeden den pauzu a na další dostanem menštruáciu. No nedostala tak neviem či sa mam začať báť, pretože dneska mi mala prísť.

nativanativa
25. okt 2013

@lucia857 urcite nie si , tabletky maju svoj ucinok aj niekolko dni po vysadeni , neviem sice uz kolko dni , ale bat sa nemusis , to ze si uzila tbl neskor o pol hodku vobec nic neznamena ,

lucia857
25. okt 2013

ahojte,ja by som sa chcela opytat ,berem HAK a zvycajne ked dojem poslednu tabletku mam den volna a potom dostanem menstruaciu,ale teras som ju stale nedostala,mam sa obavat tehotenstva?pripada to do uvahy ?

petradenis
25. okt 2013

Ahojte, ja som raz bola tehu aj napriek hak. Najväčšia sranda, že som normalne fungovala ako vždy, akurat mi ráno byvalo zle a netrvalo dlho kym som v robote zbaštila mega desiatu.Menzes bol, tak som neriešila. Lenže potom mi začali byť gate tesne v páse, menzes nedošiel.Gyndošova odpoveď na otázku či som v tom, znela riadne tehotná 🙂 a na sone vyšlo že mám prvý trimester už za sebou!
Bábo bolo v poriadku, je to už riadna slečna tretiačka.
Bejby sme vtedy určite neplanovali, to malo byť až vo svojom byte a nie u našich. Ale som rada že mám moju bambulku, aj keď prišla na svet po takom podarenom tehu 🙂

tinki
25. okt 2013

@lucia857 pokiaľ si nebrala lieky, ktoré znižujú jej účinok, napr.antibiotiká, tak sa určite báť nemusíš..

lucia857
25. okt 2013

Dakujem za trosku upokojena,ale aj tak sa riadne bojim,

lucia857
25. okt 2013

Nebrala som ziadne lieky uzivala som podctivo,ale preco potom nedosla menstruacia?

boubelka0021
9. mar 2014

Baby a co tak Lunytta .....Zradila niektoru z vas?????

jargre
11. jún 2014

Ahojte baby, moja sestra mala naplast pol roka, trochu krvacala, tak si stale myslela ze ma menzes, a vcera prisla na to, že je v 24tyzdni tt, . Mate nejake skusenosti s tym niektora? bolo dieta zdrave? ziadne vysledky doteraz o dietati nema, este len vcera zacali ked zistili ze to krvacanie je z toho ze je tehotna v 24 tydzni, pribrala len 3 kg a ziadne prsia nic, ziadna zmena. Ďakujem

tomasdano
24. mar 2015

Ahojte chcem sa opytat mozem otehotniet dva mesiace po porode ked uzivam antikoncepciu, mam menstruaciu a s priatelom som spala? A tabletky neuzivam vzdy nacas?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre