• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Počúvanie Mozarta v tehu. Má vplyv na dieťa?

3. septembra 2008 
bibi tp je pravda :wink: ja pocvam vaznu hudbu kazdy dem, aspon 10 minut :wink:
10. máj 2008 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne osobne vazna hudba dviha adrenalin. Neznasam ju :unamused:
Ukludnuje ma hudba z 80-tych rokov, ktoru mi pustali rodicia ked som bola mala...a tak v aute casto pocuvam Vivu.
Tiez ma ukludnuju, take tie asizijske brnkacie ukludnujuce melodie. Pripomina mi to krasne casy v Azii, ktore sme tam s mojim drahym stravili :dizzy_face:
11. máj 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja hram na klaviri, a moje babatko sa vtedy dako nehybe, asi sa mu to paci....
20. máj 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tancuje :grinning:
22. máj 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som niekde citala, ze Mozart sa pouziva aj na liecbu schizofrenie, takze asi ma naozaj pozitivny vplyv na psychiku. Ja bohuzial patrim k tym typom, ktori okrem Malej nocnej hudby velmi klasiku nemusia. Ale mam overene, ze pri pocuvani pesniciek sa maly viac vyskiera a je v pohode. A ked mu do toho zacnem este spievat, tak je to smejko najvacsi :grinning: , aj ked spievat velmi neviem... vlastne vobec :wink:
23. máj 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som hladala Mozarta na nete a nasla som stranku, kde sa daju CD stiahnut zadarmo a nemusite si kupovat. :slight_smile:

http://www.munchkin.com/information_station/downloads.html#album1
3. sep 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som videla na vlastne oci co hudba spravi s babatkom :grinning: , rodicia mu stale pustali Jacksona, v brusku aj ked bol maly, maju jeho koncerty na DVD a ked si potrebovala mamka od maleho "oddychnut" a volaco porobit, tak nic ine ho neprinutilo sediet na mieste len to DVD, teraz ako 3rocny uz aj tancuje ako on, pameta si presne celu jeho choreografiu naspamät z jednotlivych piesni a snazi sa ju napodobnovat...je neskutocne zlaty a zaroven komicky :grinning:
3. sep 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ak môžem niečo k tomu povedať, v tehotenstve som veľa počúvala metalovú hudbu, nie som neviemaký fanúšik, ale nevadí mi. Múj starší syn si to púšťal a naša Peťka bude asi po ňom - metalistka
3. sep 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok