Prvé týždne tehotenstva. Ako ste ich prežívali?

pistek
10. aug 2007

Ahojte baby, chcem sa vas opytat, ako ste prezivali prve tyzdne tehotenstva, mali ste najeke problemy, tazkosti, nejake priznaky? A kedy vam ustupili? Ja som mala bolenie v podbrusku a zapchu, naduvanie, ale som zhruba v 5 tyzdni a od vcera ma prestalo pobolievat brucho, prestalo naduvat, ostala len zapcha. Mam z toho obavy, nyslite, ze to nevesti nic dobre? Prosim, poradte, co robit? Pisala som tuto temu do snaziliek a tam mi poradili, aby som sa opytala uz skusenych tehuliek. Naozaj mam velky strach. Prosim, poradte, co mam robit?

deina79
10. aug 2012

@blondiee83 aj ja vam drzim silno palceky, my sme cakali na 1ve rok 😅

klaudia001
10. aug 2012

môže mi niekto vysvetlit, čo to je príliž ranné štadium tehotenstva ? ked neviem kedy som mala ovulku, tak v podstate ani neviem kedy to mohlo byt spoldené....ale to ranné štadium

annastasia22
10. aug 2012

@blondiee83 ani nevies a riesis...ja som po ivf a nikomu neprajem tolko bolesti a trapenia cim som si presla len pre vytuzene 2 ciarky na teste:(a taketo komentare ake si ty nam napisala sem vobec nepatria zena potrebuje v tomto obdobi podporu aj od inych zien v podobnej situacii a NIE VYSMECH!!!!!!!!!!

blondiee83
10. aug 2012

@annastasia22 nikto sa ti nevysmieva, len som sa pytala, ako môžeš tak skoro vediet, že si tehotná... Nabudúce to skús napísať tak, aby to človek nepochopil spatne....kopec bab si tu robi srandu, sú každý mesiac na isto tehotné, so všetkými priznakmi, aj ked test ukazuje jednu palicku... Človek potom ozaj nevie, čomu tu má verit a koho brat vážne. Prepac

afrika
10. aug 2012

@blondiee83 bola som tehu 5x a 4x som vedela takmer od samého začiatku, že som určite tehu...takže sa to dá zistiť niekedy aj zavčasu 🙂

nika1368
10. aug 2012

@blondiee83 nehnevaj sa len ma kazdy poklada za sprostu 🙂

klaudia001
11. aug 2012

ahojte, čo vám pomáhalo v rannom štadiu tehotenstva pri bolestiach hlavy, je to na nevydržanie, dakujem

denisa87
11. aug 2012

@deina79 ahoj,presne tie priznaky mam ako aj ty,25 jula bola posledna mrcha,tak dufam ze uz potom na par mesiacov si da pauzu 🙂 o necelé 2 tyzdne testujem a uvidíme,drzim palce 🙂

hanya1
12. aug 2012

Ahojte baby aj ja som mala poslednu mrchu 26 jula a dufam ze to uz bude posledna :0

hanya1
12. aug 2012

A mam aj take iste priznaky 🙂

deina79
12. aug 2012

@hanya1
@denisa87
Tak si drzme najvzajom palceky 😀 , mne uz 3 den nebolia prsia, aj brusko mi opadlo, akurat ma picha, resp tlak citim na pravej strane, dufam, ze to vyjde, odratavam dni do mrchy 😉

hanya1
12. aug 2012

@deina79 a kedy mas mat mrchu?

deina79
12. aug 2012

@hanya1 22.9

deina79
12. aug 2012

@hanya1 takze sme na tom podobne 😉 , sem tam mi byva rano zle, ako na vracanie, ale prejde to, ale inak okrem toho tlaku ako na vajecniku nic....

hanya1
12. aug 2012

@deina79 presne tak mam aj ja ale nechcem sa zbytocne tesit potom budem sklamana.ja mam mat mrchu 23.08 tak uvidime a 22 mam narodky takze kebyze to vide mam super darcek 😉

deina79
12. aug 2012

@hanya1 veru ja sa tiez dopredu netesim, lebo nebude nic z toho a na 1ve bbao sme cakali 1 rok....

hanya1
12. aug 2012

boze to mi ani nehovor lebo my chceme strastne babo uz sme spolu 7 rokov min mesiac sme sa brali mam na case 😎

hanya1
12. aug 2012

@deina79 ale ty mas mat mrchu 22.9 alebo 22.8?

luma1
12. aug 2012

@pistek ja som mala priznaky ze :ukrutna bolest bradaviek nevedela som sa ich dotknut vobec ani lahnut na ne, krvacanie dasien pri umyvani zubov to sa mi vzivote nestalo a teraz prvy krat a samozrejme bolesti v podbrusku take na mrchu , asi tak 10dni max 2 tyzdne som mala tieto priznaky a potom zrazu nic! Uz som myslela ze som si to len namyslala a vtom mi znama hovori ze je blbost mat priznaky v prvych tyzdnoch, tehotna si ked ti praveze neni nic, ked nemas ziadne priznaky a veru bola som v 6tt 🙂) cize ked priznaky ustupili vobec nic si z toho nerob je to normalne

luma1
12. aug 2012

@klaudia001 mna trapili bolesti par tyzdnov potom som si povedala kaslem na to vraj je ok dat si jednu kavu denne a tak pijem kazde rano jednu taku slabsiu kavu(slabsiu oproti tomu co som pijavala pred tehu, teda len pustim viac vody do nej) a hlava ma odvtedy bolela len raz ked bola strasna zmena pocasia..

deina79
12. aug 2012

😀 😀 😀 😀 @hanya1 ahaaa jasne ze 22.8:)

klaudia001
12. aug 2012

@luma1 dakujem, ja som kávu vypustila, možno aj preto ma pobolieva a najhoršie to je k večeru, to aj oko ma bolí ako na migrénu, tak uvidím

deina79
12. aug 2012

@luma1 ja som tiez pila kavu 3v1, lebo som mavala extremne nizky tlak, ved kava sa v tehu smie, len nie extra silna, aj 3 salky sa smu, ale slabe

hanya1
12. aug 2012

@deina79 tak to je super budeme cakat spolu 😒

hanya1
12. aug 2012

@deina79 a teploty mas ake ?

luma1
12. aug 2012

@deina79 ano ja som sa pytala doktora ze kavu si mozem kludne dat aj tri salky ja pijem kazde rano jednu staci mi to uplne a hlava neboli to je hlavne 🙂)

midu6
12. aug 2012

ahojte kocky,tak ja sa ku vam pridavam 🙂 mrchu mam aj ja dostat 22ho a samozrejme mam vsetky priznaky 😝 ale taaak strasne dufam ze nam to vyjdesnazime sa uz rok a pol a stale len sklamanie ☹

hanya1
12. aug 2012

@midu6 no ahoj vitaj .som zvedava kolko sa nas tu najde co cakaju mrchu 22.8? Budem ti drzat palceky aby ti to konecne vyslo treba mysliet pozitivne 😉

hanya1
12. aug 2012

baby a ja som k tomu este aj strastne unavena tak napr vecer idem skoro spat uz o 21 spim az do rana do 9 potom som nejake 2 hod hore a zase spim a takto to mam cely den je tu este niekto kto je taky spachtos ako ja ? 😵

midu6
12. aug 2012

@hanya1 nooo aj ja.a hlavne kolkym to vyjde 🙂 dakujem pekne palec budem drzat aj ja,aspon takto clovek vie ze vtom nie je sam 🙂 som si myslela ze to pojde vsetko jednoduchsie.....ale ako citam niektore kocky,tak este s tym snazenim sme dobre...a tentokrat to vyjde 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre