Prvé týždne tehotenstva. Ako ste ich prežívali?

pistek
10. aug 2007

Ahojte baby, chcem sa vas opytat, ako ste prezivali prve tyzdne tehotenstva, mali ste najeke problemy, tazkosti, nejake priznaky? A kedy vam ustupili? Ja som mala bolenie v podbrusku a zapchu, naduvanie, ale som zhruba v 5 tyzdni a od vcera ma prestalo pobolievat brucho, prestalo naduvat, ostala len zapcha. Mam z toho obavy, nyslite, ze to nevesti nic dobre? Prosim, poradte, co robit? Pisala som tuto temu do snaziliek a tam mi poradili, aby som sa opytala uz skusenych tehuliek. Naozaj mam velky strach. Prosim, poradte, co mam robit?

milacik3
15. okt 2012

@denisa87 držim palceky aby MS neprisla... 🙂 ja som tiez dnes 27 DC a vcera som vysadila dufaston takze do konca tyzdna MS pride...uz mam aj PMS bolesti ☹

deina79
15. okt 2012

no ja som rezignovala uz uplne, neriesim, nesledujem sa a tak...ved raz to pride :D

hanya1
15. okt 2012

@deina79 no ale ked sa zadari tak nam das dufam aspon vediet 😉

deina79
16. okt 2012

Jasneee :D

denisa87
19. okt 2012

@deina79
@hanya1 baby tu mam test z 28DC,dnes som 31DC ale este som si dnes nerobila,co myslíte?

denisa87
19. okt 2012
milacik3
19. okt 2012

@denisa87 no ja ju tam vidim ale...skus si este zajtra spravit..alebo v pondelok.

denisa87
19. okt 2012

@milacik3 🙂ok,tento je z utorka,odvtedy som nerobila,tak chcem zajtra rano.

milacik3
19. okt 2012

@denisa87 tak drzim palceky aby bola viditelka silna ciraka 🙂 no som tento cyklus zase nic ☹ snad niekedy budem mat aj ja babo ☹

denisa87
19. okt 2012

@milacik3 aj ja ti drzim palceky 🙂 pred 2-3 mesiacmi som mala tiez // -slabsiu a prisla MS,takze este sa neteším ☹

deina79
19. okt 2012

@denisa87 Vyzera to slubne, juj drzim siiilno palceky a daj vediet 🙂

milacik3
19. okt 2012

@denisa87 hm ☹ to sa aj mne 1x v zivote stalo v maji...a tesila som sa a nebolo z toho nic..no tak dufam ze sa raz podari...

hanya1
19. okt 2012

@denisa87 no je to taky dusik ale vyzera to dobre skus zajtra rano este raz budem cakat na fotecku 😉

hanya1
20. okt 2012

@hanya1 no co moja ako si dopadla? 😀

hanya1
20. okt 2012

@denisa87 kokso sama sebe som napisala 😀 jaka hanba ☹ no ale co uz ty si ako dopadla ?

denisa87
20. okt 2012

@hanya1 hehe,to nic,aj mne sa to minule stalo,no nic,rapiclear,a digi clearblue negativny 😢

hanya1
20. okt 2012

@denisa87 tak nic ine ti nezostava len pockat 2,3 dni a test zopakovat .a samozrejme daj mi vediet

nika1368
21. okt 2012

Ahoj baby mam taku otazku ze ci nemALA NIEKTORA Z VAS TAKY POCIT POD PUPKOM AKO by pri hnacke, ? neviem uz som pocula ze niektore tento pocit prezili, hlavne ked lezim a som v pokoji, vtedi to je taky pocit ako by sa tam nieco pohybovalo, ale nie su to creva .prosim poradte mi, dakujem

denisa87
29. okt 2012

@hanya1 ahoj,nic nebolo nakoniec,prisla ms :( ale neva,zacala som pit alchemiku,a testovat ovu testy 🙂

nini1010
29. okt 2012

Rada si čítam tieto blogy, lebo si zrazu pripadám vo všetkom čo prežívam úplne normálna a ten pocit je pri týchto stavoch úplne na nezaplatenie 🙂

hanya1
29. okt 2012

@denisa87 no co uz skoda nevadi nabuduce sa ti uz urcite podari 😉

dejna20
14. nov 2012

Baby co pomaha na vecerne nevolnosti? Vzdy vecer sa citim prejedena a pritom jem menej ako obvykle. Grga sa mi a mam pocit, ze mam to jedko az v krku. Pritom rano je to celkom ok.

denisa87
15. nov 2012

@deina79
@hanya1 tak baby,tento mesiac sme sa poctivo snazili,dnes je 25DC a toto bolo ranne prekvapko dufam ze nie falosné 😉 prvy je ovu tets a posledne 2 su dnes z rana 🙂

denisa87
15. nov 2012
depi
15. nov 2012

@dejna20 tak nejak to mam ja teraz ...vobec mi nebyva zle len vecer ked sa najem idem prasknut a grga sa mi aj zo vzduchu 🙂

deina79
16. nov 2012

@denisa87 mas to 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , super 😉 😉 😉 😉 , gratulujem 🙂

kavaapalma
20. nov 2012

@dejna20 mne sa tiez grga zo vsetkeho co zjem,najviac citim na zaludku tak tazko az vecer a pomaha mi nato coca cola...alebo kusok jablka...

denisa87
21. nov 2012

@deina79 ahoj,a asi s toho nic nebude,ciarka mi nesilnie,digitalny test negativny aj mamatest,takze zas len sklamanie ☹

depi
21. nov 2012

@denisa87 sak ale na tej foto mas jasnu ciarku ci ???

denisa87
21. nov 2012

@depi ved ano,aj ja som si myslela ze uz som konecne tehotna,ale ako vidis ostatne testy mam negativne,mrcha este neprisla,takze ju cakam :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre