Prvé týždne tehotenstva. Ako ste ich prežívali?

pistek
10. aug 2007

Ahojte baby, chcem sa vas opytat, ako ste prezivali prve tyzdne tehotenstva, mali ste najeke problemy, tazkosti, nejake priznaky? A kedy vam ustupili? Ja som mala bolenie v podbrusku a zapchu, naduvanie, ale som zhruba v 5 tyzdni a od vcera ma prestalo pobolievat brucho, prestalo naduvat, ostala len zapcha. Mam z toho obavy, nyslite, ze to nevesti nic dobre? Prosim, poradte, co robit? Pisala som tuto temu do snaziliek a tam mi poradili, aby som sa opytala uz skusenych tehuliek. Naozaj mam velky strach. Prosim, poradte, co mam robit?

hanya1
21. aug 2012

@deina79 a ozaj tu je ten moj graf ja blba zabudla som ti ho sem dat http://www.fertilityfriend.com/home/3e82da tak co ty na to?

midu6
21. aug 2012

ahojte baby,tak u mna nic tento mesiac:(snad buduci to uz vyjde....drzim vam palceky nech vy nie ste sklamaneee.....

hanya1
21. aug 2012

@midu6 no ahoj jak to ja som uz s tebou ratala to co aj deina uz dostala mrchu uz len ja zostavam zajtra boze stoj pri mne ja sa tak strastne bojim testnut ☹

midu6
21. aug 2012

@hanya1 no vidis to.a cele nejake divne u mna uz 4 dni pred mrchou som mala spinenie a potom dosla aj mrcha,pritom mala az 22ho.ale zacala som pit aj aloe tak mozno aj od toho.....a ty sa neboooj,som zvedava jak dopadnes 🙂 a keby to aj nahodou nevyslo tak netreba sa zlomit...ale podla tvojho grafu isto budu dve kolajnicky 🙂

deina79
22. aug 2012

Tak ako dievcata?Mate good news???? 🙂 🙂 🙂 😉

hanya1
22. aug 2012

@deina79 no ahoj moja tak ja som dneska testla vysledok negativny ale nevzdavam to este lebo aj moj manzel mi hovori ze mrcha podla neho nepride a vyskusam o par dni znova aj teplota sa mi drzi hore tu je graf http://www.fertilityfriend.com/home/3e82da/ a ty ako?ako sa mi mas?

deina79
23. aug 2012

@hanya1 no u teba to vyzera slubne 🙂, drzim ti palceky, ved vcera ti mrcha mala dojst a nedosla 😉 , no ja som trosku sklamana, ale nevadi, raz sa zadari 😀 , daj vediet, ahoj

hanya1
23. aug 2012

@deina79 nie dneska mi mala dojst http://www.fertilityfriend.com/home/3e82da/ ale zatial sa drzim teda aspon dufam ze sa udrzim co si o tom myslis ty?

deina79
23. aug 2012

@hanya1 Myslim, ze sa vam uhniezdilo 😉 😉 😉 , drzim palceky, daj hned vediet, zajtra sa otestuj zas 😉

hanya1
23. aug 2012

@deina79 no ahoj moja je mozne ze by sa mi uhniezdilo este len dnes?prave som dostala taky ruzovy vytok ale mrcha to podla mna nie je ta sa mi inac spusta co si o tom myslis ty sa mala take nieco ked si ostala tehotna?

deina79
23. aug 2012

@hanya1 ano 🙂, presne tak som mala 🙂

denisa87
23. aug 2012

@deina79
@hanya1 došla mrcha ☹

hanya1
23. aug 2012

@denisa87 to nemyslis vazne vsak si mala aj 2 ciarky jak to? A normalna mrcha ? Ci len take nic.ozaj pozri si ten moj dnesny graf

denisa87
23. aug 2012

@hanya1 Ale ciarku som mala slabulinku,no skor taka zvlastna mrcha,uvidime zajtra,neni to cista krv,skor doruzova,tak neviem,mozno len zaciatok mrchy alebo?

deina79
23. aug 2012

@hanya1
@denisa87 baby uvidite zajtram ved podla mna nemate normalnu mrchu 😉 , drzim vam placeky, uz ked ani mne to nevyslo 😠

hanya1
23. aug 2012

@denisa87 no tak je to presne tak ako hovori deina 😉

midu6
24. aug 2012

caute baby,tak ako?testovali ste?nejak je tu ticho 🙂

hanya1
24. aug 2012

@midu6 no ahoj tak ja som testovala uz 2 krat.raz na 9dpo a raz na 14dpo obidva negativne.ale mrchu som mala dostat uz vcera a nedostala som a aj teplota sa mi drzi pekne hore tu je graf http://www.fertilityfriend.com/home/3e82da co si o tom myslis?

midu6
24. aug 2012

@hanya1 ze to vyzera nadejne🙂a dokym mrcha neprisla tak o to vacsia sanca....pockaj este nejaky den,dva a sprav si este jeden test....drzim palec 🙂

hanya1
24. aug 2012

@midu6 no vsak chystam sa ze v stredu testnem ked nepride 🙂

denisa87
25. aug 2012

Ahojte,tak u mna je ms v plnom prude ☹ takto silno som este nemala,este aj nejake kusy vysli zo mna,normalne som sa rano zhrozila .nechapem,pozrela som si opat ten test a normalne je tam ta druha ciarka,slabsia ale je tam,tak asi to odislo 😢

hanya1
25. aug 2012

@denisa87 to mi je luto moja moc moc moc luto ☹

denisa87
25. aug 2012

@hanya1 aj mne :( ,ale pokracujeme,snad to nabuduce vyjde! uz iba na teba som zvedava,prajem aby sa vám to podarilo 😉

hanya1
25. aug 2012

@denisa87 dakujem moja a neboj nabuducy mesiac uz bude posledny urcite sa zadari citim to 😉

hanya1
27. aug 2012

@denisa87 @deina79 babenky tak aj ja hlasim prvy den cyklu teplotu mam stale zvysenu nechapem to 😒

deina79
28. aug 2012

@hanya1 ahojte, boli sme odcestovani, tak az tereaz pisem, vidim, ze nemate velmi good news :(, snad aspon tebe sa zadari, moja mamka mala normallne krami az 3m a ani nevedela, ze je tehu, tak este sancu mas.
@denisa87 na tvojom mieste po mrche utaekam k dr, nakoko ti vysli 2 II, takze tiez mas sancu 🙂 , aj tak treba skontrolovat, ci je vsetko ok.
Tak nevzdavajme to, pride to, ale najviac vtedy, ked to cakat nebudeme 😉 , pekny den dievcata

denisa87
15. okt 2012

@hanya1
@deina79 tak ako baby,ani u vas este nic?

hanya1
15. okt 2012

@denisa87 no ahoj moja kde si sa stratila ??ja zatial este nic dneska som 22dc a ovulka zatial este nikde tu je graf http://www.fertilityfriend.com/home/3f6f69/ s @deina79 som uz tiez dlho nekecela tak neviem ako je na tom.ale ty sa pochval ako sa nam mas ako si na tom ty?ukaz grafik alebo co 😉

denisa87
15. okt 2012

@hanya1 Grafik nemam a pravdupovediac sa dotoho nerozumiem 😝 ,u nas este nic,dnes je to 27DC,mrcha mi vzdy prisla odvtedy skor,tak to nechavame na nahodu,snazilkujeme a ked chce tak sa podari...zatial este neprisla,uvidíme 😉

hanya1
15. okt 2012

@denisa87 no tak ti budem drzat palceky aby ani neprisla 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre