Prvé týždne tehotenstva. Ako ste ich prežívali?

pistek
10. aug 2007

Ahojte baby, chcem sa vas opytat, ako ste prezivali prve tyzdne tehotenstva, mali ste najeke problemy, tazkosti, nejake priznaky? A kedy vam ustupili? Ja som mala bolenie v podbrusku a zapchu, naduvanie, ale som zhruba v 5 tyzdni a od vcera ma prestalo pobolievat brucho, prestalo naduvat, ostala len zapcha. Mam z toho obavy, nyslite, ze to nevesti nic dobre? Prosim, poradte, co robit? Pisala som tuto temu do snaziliek a tam mi poradili, aby som sa opytala uz skusenych tehuliek. Naozaj mam velky strach. Prosim, poradte, co mam robit?

jeackynka
16. aug 2012

dobré ránko,takže dnes 29DC ms nikde,11DPO,test mamatest10 uplne biely,príznaky tehotenstva mám všetky,stále mi je rovnako zle,BT sa drží na 37,takže asi budem patriť k tým čo im tehu test ukáže neskôr.

deina79
16. aug 2012

@denisa87 Deniska , tak vidim, ze sme tu viacere, ktore sme sa testi a nic 😒 😒 😒 , ale verim, ze o 1 tyzden budeme vsetky pozitivne 😀 😀 😀

deina79
16. aug 2012

@jeackynka aj ja si myslim, ze onedlho sa ti to ptvrdi, ved vsetky mame priznaky a zatila nikto nic, uz len vydrzat max tyzden 😉 😉 😉

denisa87
16. aug 2012

@deina79 Dúfajme,vsetkým nám to prajem 😉

deina79
16. aug 2012

@hanya1 Budeme vsetky tehu, verim tomu 😉

midu6
16. aug 2012

ahojte baby,tak ja som dnes mala taky hnedy vytok takze mrcha asi pride skor......ja uz toto nechapem,asi sa uz moc sledujem ci co.....a tak som dufala ze to tentokrat vyjde ☹

deina79
17. aug 2012

ahojte, tak ako?nieco nove?

denisa87
17. aug 2012

@deina79 ahoj,ja nemam nic nove ,iba ma castejsie boli podbrusko..a u teba?

deina79
17. aug 2012

@denisa87 tak isto 😉 , aj prsia ma bolia viac, a zle mi je stale....hmm

hanya1
17. aug 2012

@deina79 no ahoj moja dobre ranko tak aj ja som nevydrzala a robila som testik dneska rano a aj ja ho mam snehobiely .ale prvykrat mi to nejak nevadi lebo neviem tak na 90 percent si myslim ze mrcha uz nedojde 😉

deina79
17. aug 2012

@hanya1 Nooo vidim, ze uz kazda z nas sa testla a nic 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , ja tiez viem a verim, ze nam mrcha ndojde 😉 , ja si dnes zozeniem ten mamatest a asi sa testnem 1vym rannym mocom, tak si spravila aj ty?
Ja som sa testovala az ku veceru, co nieje dobre najlepsie 1vy ranny moc. 😉 😉

hanya1
17. aug 2012

@deina79 hej tak som spravila aj ja ale nahodou som pozerala ze su tu aj baby ktorym sa ten hcg nahromazduje na vecer a testuju sa zasadne vecer o som strastne zvedava ako vsetky dopadneme na bud tyzden?

milacik3
17. aug 2012

@deina79 @hanya1 a kolky den DC ste? ja som dnes 31 DC a vcera som vecer testovala Rapid a nic :-/ tak pockam tyzden a uvidim...

hanya1
17. aug 2012

@milacik3 joj to ja som len 23 DC 😀

milacik3
17. aug 2012

@hanya1 jaaaj ked tak citam ze uz testujete.... 😀 vy ste ale netrpezlive

deina79
18. aug 2012

ja som tiez 24 DC, a este nic 😒 😒 😒 😒

hanya1
18. aug 2012

@deina79 uz to nejak vydrzime uz len 4 dni a mozme testovat uz by to malo ukazat 😉

deina79
19. aug 2012

@hanya1 no ja mam taky pocit, ze asi dostanem mrchu, uz ma boli brucho ☹ ☹ ☹ ☹

hanya1
19. aug 2012

@deina79 to vazne neverim nemysli na to aj tak este je skoro vsak mas dostat az 22 este mas cas 😉

deina79
19. aug 2012

@hanya1 mna stale 3 dni pre mrchov boli brucho a potom dojde, nepamatam, ako to bolo, ked som bola 1 x tehu, ci ma tiez bolelo a potom neprisla?Fakt nepamatam, najhorsie je to cakanie, no este 3 dni a dozvieme sa 😉

hanya1
19. aug 2012

@deina79 no hej vsak uvidis aj ty aj ja na com sme

denisa87
20. aug 2012

@deina79
@hanya1 baby,mám na teste druhu slabu ciarku,doobeda som si spravila ten clearblue,ale nie digitalny,este sa netesim,uvidime ci dojde ms,ked nie tak si testnem digi,a vy?ako sa mate?

hanya1
20. aug 2012

@denisa87 co ze este netesis , len sa pekne tes moja a mysli pozitivne ja aj ked budem mat tu ciarku aj neviem aku slabu tak budem skakat po plafon.kedy cakas mrchu? A daj sem nejake foto.tohu testu ak sa ti da.joj jak sa ja velmi tesim aj za teba 🙂

hanya1
20. aug 2012

@deina79 halo halo kde si sa stratila? Tu uz zacinaju same dobre spravy aco ty ako si na tom? Halo halo daj vediet 🙂

denisa87
21. aug 2012

@hanya1 uz som raz mala takto slabu ciarku a prisla MS,tak s zatial moc nevitesujem :( ty kedy testujes?

hanya1
21. aug 2012

@denisa87 ja az zajtra na 28 DC 15 DPO na moje narodky juuj mohhlo by to vyjst 😉

hanya1
21. aug 2012

@deina79 ahoj moja pozri ako som dopadla som si pridala dneska teplotu a posunulo mi to celu ovulku ☹ som z toho uplny magor neviem co si mam o om mysliet .ty co si o tom myslis ?a ako si na tom ?zajtra cakas mrchu dobre si pametam?

deina79
21. aug 2012

@hanya1@denisa87 dosla mi mrcha 😔 😔 😔 , baby aspon nech vam to vyjde 🙂

hanya1
21. aug 2012

@deina79 no pekne tak teraz uz vobec neviem comu verit ☹

deina79
21. aug 2012

@hanya1 100% som si myslela, ze som tehu 😒 😒 😒 , mala som vsetky priznaky a nic, no ale pre istotu pojdem po mrche na gyndu overit, potom mam nejka eine problemy asi 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre