S kým je tehotná moja kamarátka?

ika85
4. dec 2015

baby viem odveci ale moja dobra kamaratka ma problem a stale sa trapi a chcem jej.pomoct... je tehotna bohuzial nevie s kym 5.11sa milovala s ex a 7.11 s priatelom a vraj 8.11 bola ovulacia ... je vlastne mozne aby bola tehotna s ex? podla mna je to 50na 50 ale chcela by som vediet vas nazor co jej vlastne odporucit ja sa v tomto nevyznam

janinah
4. dec 2015

čo tu už môžeme doporučovať 😒 porodiť,urobiť testy a potom sa dohodnúť s otcom dieťaťa o platení.....nemá význam niečo vymýšľať,klamať jedného či druhého,zahmlievať,ťahať chlapov za nos...pravda vyjde najavo,hoc po rokoch ..s klamstvom sa spokojne žiť nedá....ak si chce priateľa udržať akože čakajú spolu dieťa- tak to je najhoršia možnosť

8291
4. dec 2015

Ako píšeš je to 50:50.odporuciť sa jej nedá absolútne nič.Nuž to je tak keď dievčatá skaču ako mucha z ...na ...ine prirovnanie ma nenapadlo,s rozumom neviem kde,potom to ma takéto nasledky.🙉🙉🙈🙈

jeannna
4. dec 2015

Tvoju kamaratku trapi samotne zistenie, ze zostala tehotna. Urcite si to nepriala ani s jednym z tychto muzov, lebo by nespravila nieco take, ako sa v priebehu dvoch dni vyspat s oboma. Tu ozaj tazko radit ... ma na to podmienky, aby ho popr. vychovavala sama?

angela5
4. dec 2015

nechapem, ako niekto moze spat s dvoma chlapmi v priebehu dvoch dni, s tym, ze si nedava pozor co sa tyka tehotenstva, to isla s obidvoma naplno bez ochrany?

ukulela
4. dec 2015

@ika85 predpokladam, ze s oboma mala nechraneny sex .... otcovstvo sa da zistit aj z krvimatky uz pocas tehotenstva. dost to stoji, neviem, cinie do 500 €. da sa to najst na nete, uz aj sem som hadzala jednemu chlapikovi link ....
netusime, ako je na tom kamoskaso vztahom, preco spala s ex, ci si chce udrzat vztah s terajsim ...
inac ano, je mozne, zeotehotnela uz s exom. resp ze jeho spermie vydrzali doovulacie a vajicko oplodnili skor. takze to baba ma "bud alebo" . ak chce ostat so sojim chlapom, tak by sa mala dohodnut s ex, nechs nou ide na ten test, aby si potvrdila otcovstvo. prachy nech si hoc aj pozicia, ak nema. ale ak bude otcom ex, tak nech nie je svona a netaha svojho frajera za nos. (co ho teda uz taha od 5.11. tak ci tak :(
alebo teda ked nechce zit ani s jednym a dieta nehce, volbu ma.

jadelka
5. dec 2015

to by bolo horsie, keby sa milovala s troma, styrma 😀 , tak to ma len 50:50

slnecnica174
5. dec 2015

@ika85 Ja tipujem na toho ex 🙂 Nikto ti nepovie, s kym by mohla byt tehotna, su to proste len spekulacie.

jadelka
5. dec 2015

@slnecnica174 ja tipujem na ex 😀 😀 😀 😀 😀 , uzatvarame stavky?

marcelatje
5. dec 2015

Moment vezmem si krištáľovú guľu....... ano ano, vidím tam že dievčatá čo kade tade trtkajú bez rozmyslu sa dostanú do problémov. Tie ktoré sa milujú žijú v láskyplnom vzťahu a neriešia či je dieťa 😎
10,- EUR poprosím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jadelka
5. dec 2015

Spermie so zenskym chromozomom preziju v tele zeny aj 5 dni, kym muzske len 1-2, cize kludne moze byt tehotna aj s ex, pretoze sa s nim milovala 5.11 a ovulacia nastala 3 dni nato a tehotna moze byt aj s priatelom...naozaj to nikto nevie a nepovie ti to. Jedine, zeby bol jeden z nich menej plodny ako druhy

ika85
autor
5. dec 2015

ja sama som jej povedala ze je bohuzial blba ale stalo sa ... dakujem vam za vase nazory 😘 uz je to na nej ako sa s tym popasuje 😉

slnecnica174
5. dec 2015

@jadelka 😀😀😀 Tak uz sme dve na ex 🙂 Este musi dosjt niekto kto tipuje priatela. Poslem vam dievcata Milku z Dojclandu ak to bude ten priatel😀 😀 😀

slnecnica174
5. dec 2015

@marcelatje Jaaaj, dobra si🙂 Som sa pobavila 😀 😀 😀

stary_ujco
5. dec 2015

Sranda nastane až vtedy, keď zistí, že čaká dvojičky...

livka_
5. dec 2015

...."moja kamaratka sa pyta,ze" ... 😉 uz ked v tom tone je otazka....hehe

slnecnica174
5. dec 2015

@stary_ujco .....alebo ked to bude niekto treti 😉

ika85
autor
5. dec 2015

@livka_ jasne ze kamoska hadam nie JA

terezka1947
5. dec 2015

...tooo nam vyrastaju zeny...naozaj ☹
jeden den jeden,druhy den druhy...ale tak co uz,laska je laska...

ika85
autor
5. dec 2015

@terezka1947 bohuzial o laske v tomto pripade tazko hovorit

slnecnica174
5. dec 2015

@ika85 Nech sa tesi na babatko, dietatko je to najkrajsie v zivote!

ika85
autor
5. dec 2015

@slnecnica174 suhlasim

terezka1947
5. dec 2015

@ika85 ved to aj bolo myslene ironicky ☹
ale dietatko za to nemoze....teraz sa uz zamerat na babatko...

lara1507
5. dec 2015

Ako kamarátka by som sa ti ,,poďakovala" , že ma roztriasaš na nete... s profilom kt. ti funguje nejaký ten piatok, fotkou a mestom v profile. Nepísala si o tom, že sa pýta samotná kamarátka. Kedže je veľmi dobrá tvoja kamáratka,tak zachvíľu celý Zvolen bude vedieť, že nevie s kým je tehotná!!!! TO je rozum!

ika85
autor
5. dec 2015

@lara1507 😄😄 ved to bol jej napad tak aasi s tym pocita

lara1507
5. dec 2015

@ika85 o tom si sa nezmienila takže počítam že nevie. No otázka času a budú vedieť všetci.

beatrice1607
5. dec 2015

Tipujem to na sucasneho. Byvaly si snad dal lepsi pozor.. Alebo?? 😁😁

ika85
autor
5. dec 2015

@beatrice1607 nie obaja isli naplno 😒

evitka3
5. dec 2015

Prislo chladnejsie oocasie a dievcata sa doma nudia? Vypisuju vymyslene story, aby sa zabavili a kratili si cas citanim blbych reakcii? Ja som sa na bazar a kukam zasa predvianocne taraniny, opustam tuto stranku, citat toto tu nema zmysel 🙂 tolko moja reakcia, nenam casu riesit toto akurat 🙂

angela5
5. dec 2015

ked bola ovulacia 8 a oplodnenie byva tak den po nej, podla mna to dieta ma s tym,s ktorym sexovala 7, lebo sanca ze preziju spermie 4 dni je mensia ako ze preziju dva dni... kazdopadne daj vediet ako do dopadlo a nech si necha spravit ten test z krvi...

silaviat
5. dec 2015

lol ake ste vsetky svate a odsudzujete ze sa vyspala s 2 .. lebo vy ste nikdy nespravili v zivote chybu ... omg mat tak vase problemy .. 😀 😀 😀 kamaratka musi pockat na dna testy .. priznat sa samozrejme obom ..a uvidi ,,v zivote sa stavaju horsie veci..hlavne nech je babo spokojne a zdrave ,,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre