• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsili ste Intelligender Boy or Girl test?

11. marca 2015 
Poznate tento test http://www.gendermaker.com/order-urine-baby-gender-prediction-test-online.html ? pisu ze od 6 tt sa da zistit pohlavie a je 100%-ny
23. okt 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, mě to vyšlo, dělala jsem si ho tak v 11.12. týdnu, vyšla mi holčička, na UZ se to pak potvrdilo. Doporučuju si pořádně měřit čas, dát nádobku na bílý papír, pokud zůstane moč stejná, je to holka. Hodně štětí :sunglasses:
23. okt 2010 o 18:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v tomto teste sa to robi inak ako sledovanie farbu mocu. to je ako teh. test, bud ruzova alebo modra. :grinning:
23. okt 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nawal ahoj, rada by som sa spýtala na ten testík :slight_smile: nebudeš si ho prosím objednávať? ja by som ho tiež veľmi chcela, ale neviem to objednať - či by si potom nemohla objednať dva - vopred by som ti poslala na účet peniažky a potom by si mi ho preposlala... Naozaj by som bola veeeľmi vďačná :wink:
Ja počítam, že budeme mať chlapca, ale veeeľmi túžim po dievčatku. S mužom máme dohodu, že pohlavie zistiť nedáme, ale to ja nevydržím, musím vedieť na čom som... :grinning: :slight_smile: pomôžeš mi prosím... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. nov 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vela negativneho som o tomto citala,aj ja som toto kedysi chcela skusit ale radsej som sa rozhodla,ze peniaze by som dala radsej na odber krvy a tak mi presne zistia co cakame,ako takyto nevydareny reklamny tah :sweat_smile:
9. nov 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj baby no tak ja som gendermaker vyskúšala a hneď ako som tam nakvapkala moč tak sa mi zafarbil myslím že ružovo ale tiež som tomu moc neverila a včera som bola v Genetone na krv a dnes mi už pani volala že mi gratuluje a budeme meť dievčatko tak asi toľko aj keď ešte stále mám v hlave chrobáka a budem si to ešte chcieť potvrdiť ma 1000% až potom tomu budem veriť no zatiaľ sa teším :slight_smile: a tu je foto toho testu
10. nov 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siuzi007 ahojky a kde si si ho objednala? :confused: gendermaker myslim :wink:
10. nov 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helenkasabinka no veď na tej stránke čo si písala a tam máš buy koľko kusov chceš a potom tam dáš spôsob platby kartou to je najjednoduchšie a je to dokončíš objednávku na mail ti príde potvrdenie dokonca to prišlo celkom rýchlo :wink:
11. nov 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siuzi007 dakujem a kolko si platila? 22€ cca? a to sa da len kartou vyplatit? napr dobierka nic? :confused: :sweat_smile:
11. nov 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helenkasabinka no myslím že vyšlo to tak okolo 21 eur na dobierku si myslím že asi nie nakoľko neviem či v Amerike alebo kde to je také niečo poznajú :grinning: tá karta je šikovná lebo ťa nestojí nič ako keby si robila prevod do zahraničia ja tak nakupujem bežne a zatiaľ som mala len dobré skúsenosti aj keď na tom videu vyzerá ten test inak a keď som ho rozbalila bola som sklamaná je myslím ešte menší ako tehu testy
11. nov 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siuzi007 no este som nic zo zahranicia nekupovala :frowning2: :sweat_smile:
11. nov 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helenkasabinka Ak by si potrebovala pomôcť napíš mi IP môžeme to spraviť spolu po telefóne
11. nov 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siuzi007 no si moc moc zlata este to prediskutujem s mangelom a dam vediet :wink:
11. nov 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten test vraj nevychadza, viacerym dievcatam nevysiel dobre, su to asi vyhodene peniaze, radsej asi ten geneton, ak to chcete vediet takto skoro
11. nov 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana76 aha a kde si o tom citala Zuzi,ze to nevychadza? ja premyslam nad genetonom ale uvidim ako sa nakoniec rozhodnem,mozno pockam do 3D sona :wink:
11. nov 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helenkasabinka skusenosti bab co sme boli spolu v snazilkovskej teme
11. nov 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana76 ahaaaaa tak asi radsej nic teda :wink: :wink: :wink:
11. nov 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helenkasabinka ked uz by som asi chcela vediet takto skoro, tak by som zainvestovala do toho genetonu, to je spolahlive , ale drahsie samozrejme. Ja som si pockala az na sono, v podstate tusaka som mala od zaciatku,ze to bude chlapcek a to sa mi aj potvrdilo v 24 tt. Ale baby tusim aj pisali, ze ak si objednas ten Intelligender test a nevyjde ti to, tak ked im tam posles tusim kopiu bloku o kupe, potvrdenie po narodeni dietatka o pohlavi, neviem ci rodny list ci co, tak ti vratia peniaze, ale to nie som si ista, len to pisali babule. Tak ale potom o com to je, ked ti vyjde jedno pohlavie a neskor ti potvrdia aj tak druhe pohlavie, tak naco sa zbytocne dopredu miast a nebodaj nakupovat vecicky pre konkretne pohlavie.
11. nov 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana76 presne tak to je blbost a a som dokonca aj citala,ze peniaze po tom vsetkom ani nechceli vratit....no uvidime ako sa rozhodnem,19-teho idem na poradnu a uvidim,ci si dam vziat krv na zistenie pohlavia babatka alebo pockam na 3D sono a ja nemam vobec tusaka co by to malo byt :sweat_smile: :confused: :wink:
11. nov 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte budúce maminky. Rada by som reagovala na test. Kúpila a spravila som si ho v 12 tom týždni tehotenstva. Test mi vyšiel krásne zelený, podľa čoho som usúdila, že to bude ďalší chalan. V 20 týždni som absolvovala 3D uzv a doktor mi povedal, že na 95% to je dievča. Mala som v tom obrovský chaoz a keďže už jedného chalana 18 mesačného doma mám, chcela som na 100% vedieť, čo to teda bude. Absolvovala som v 22tt krvné genetické testy na určenie pohlavia bábätka tie potvrdili doktorove slová. Bude to dievčatko. Nevyhadzujte peniaze.
12. nov 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslím, že je to asi tak spolehlivé, jako tabulka, kde se určuje podle věku matky pohlaví dítěte.
12. nov 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som si dnes robila ten test na urcenie pohlavia http://www.gendermaker.com/order-urine-baby-gender-prediction-test-online.html a vyslo mi ruzove ,tak uvidime :dizzy_face:
1. dec 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helenkasabinka krasne ruzovy testik
2. dec 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nawal dakujem krasne,no uvidime,ci je aj pravdivy :wink: :grinning:
2. dec 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, opravdu je pravda, že je možné z krve zjistit pohlaví ? Kde to dělají a kolik to stojí ? Gynekoložka mi řekla, že to možné není ...
3. dec 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cincinnati ano po 12tt, so 100% presnostou a uspesnostou, rasdej by som sa spolahla na nich ako na test :slight_smile:...
http://www.geneton.sk/slu_prenatal.html....skus zavolat, urcte ta informuju
3. dec 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takto sa zmenil moj testik po 5.dnoch testovania :confused: :sweat_smile: :grinning:
6. dec 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ale este pred 3.dnami bol ruzovy :wink:
6. dec 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helenkasabinka no tak mi to nedalo a nafotila som test dnes a na porovnanie tretia fotka je hneď po testovaní tú som sem dávala vtedy :wink:
6. dec 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok