Skúsili ste Intelligender Boy or Girl test?

danulka0011
16. sep 2009

Baby , na trhu mame novu novinku od 10 tyzdna sa da urcit pohlavie babetka.
Test funguje ako tehu test, treba pouzit prvy ranny moc a vysledok sa dostavi za 1omin
Zaujima ma, skusala ste niektora tento test ? Respektive aky mate na to nazor ??

mirax
4. máj 2011

@zeleny_cajik - tak můj modrý test je ve skutečnosti holčička 😀

Já od testu nic nečekala, ale je jasné, že je to opravdu jen tahání peněz z matek... 😉

zeleny_cajik
4. máj 2011

@mirax jej, gratulujem 🙂 tak budem dúfať, že to u mňa dopadne rovnako 😵 😉

saeda
21. máj 2011

takze baby, dalsi goool... uz sa nam narodil nas chlap, hoci nam z IntelliGenderu potvrdili dievca. tak som ziadala spat korunky.....teda eura... a mail im uz nefunguje, ani ich stranka uz neexistuje....dobre, co? takze som zvedava, ci sa niekde este s tym dopracujem... hadam mi odpisu aspon z Mama a Ja

andrejka200
21. máj 2011

@lutricia mne vysiel fialovo 🙂 takze neviem co si mam mysliet,este nevies co budes mat?

lutricia
24. máj 2011

@andrejka200 Ahoj, takze nasla som ti aj fotku, prikladaaam 🙂 A vedieť budem bud. piatok...teda aspon dufam 😉

majka_3
1. jún 2011

@lutricia Ahoj.chcem sa spytat sedi ti to? bude to dievcatko? bo by som si aj ja chcela kupit ten test pohlavia a neviem 🙂

lucka127
1. jún 2011

@majka_3
Ahoj ja som prave testy objednala z vonku baby ak chcete mam este 4 volne,len cenu este neviem 😒 ani termin dodania sice pisali 2-4dni..ale ratam tak tyzden-dva..

nemko
2. jún 2011

caute baby, najspolahlivejsia je krv, stoji to 71 Eur, ale je to 100% 😉

majka_3
2. jún 2011

@nemko to sa mi zdalo uz prilis vela pena nato ze to za dva mesiace budem vedit aj bez toho..ten test bol taky na potesenie 🙂

majka_3
2. jún 2011

@lucka127 dakujem ja uz som si vcera robila.. 🙂

nemko
2. jún 2011

@majka_3 ja som si to dala aby neprislo k omylu 😀 lebo mam v okoli dost pripadov, co po porode bolo z chlapca dievca a naopak, no a nie vzdy sa dieta chce ukazat 🙂 tak ja som sa potesila krvickou a vysledkom z nej 🙂 ale to je jedno co to je, hlavne a najdolezitejsie aby boli deti zdravucke 😉

majka_3
2. jún 2011

@nemko presne tak...cloveka potesi to co si zela...ale hlavne nech su babenka zdravucke... 🙂 no ja ratam s tym ze ked pojdem na 3D tak to budem vediet na 100% 🙂
inak co ti vyslo a co by si chcela mat?

nemko
2. jún 2011

@majka_3 hej vyslo 😀 ja som chcela mat vzdy synceka az som bola prekvapena, ze to vyslo 🙂 aj ked sme si teda dost dlho pockali, ale uz to prebolelo 🙂

majka_3
2. jún 2011

@nemko aj mne vyslo som chcela dievcatko a aj by som ho na 99% mala mat 🙂 tak uvidiiiime 🙂 aj mi sme si dlho pockali kym to vyslo 🙂

lucka127
9. jún 2011

😀 baby davam info aj sem test mi vysiel na dievcatko tak dufam ze aj bude 🙂 😉

lucka127
9. jún 2011

@lutricia jee to je riadna ruzova vyslo ti to aj podla ultrazvuku?

silvia.t
4. júl 2011

Ahojte baby ja som tento test dostala a vysla mi taka fialova farba 😅 a postupne bledla,dalsi den to bolo biele 😀
ale skor mi to ide na dievca,tak uvidime 😉

zeleny_cajik
4. júl 2011

@andrejka200
@silvia.t
@mirax
tak môj tmavofialový test je tiež dievčatko 😵

benne
4. júl 2011

Kamoška si robila, vyšiel jej fialový a už je to niekoľkonásobne potvrdený chlapec 😉

dadak
5. júl 2011

Baby a ktory z tychto dvoch je presnejsi...co poviete?
http://www.magister.sk/produkt/detail/produkty-...
alebo
http://www.testpohlavia.sk/podrobnosti.html

neviem, ci to kupit, ci nie...bo fest som netrpezliva...😀

sonazitnanova
28. júl 2011

Tak pripajam sa k teme dnes som si robila test Gender maker a tiez mi vysla farba fialova stale je taka fialova ale ako som tets robila tak hned po nakvapkani mocu sa mi sfarbovala do ruzova nakoniec zostal fialovy ako aj ostatnym 🙂 a ako pozeram tam vsetkym co vysla farba fialova maju aj dievcatko ako aj podla testu takze uz len dufam ze aj ja budem mat 🙂 uvidime o taky mesiac

dadak
28. júl 2011

tak aj ja som si ho kupila...ale urobim ho az buduci tyzden, tak sa potom ozvem ako sme dopadli....

gretuschka
30. júl 2011

Nefunguje,ukazal chlapecka a cekame holcicku🙂

dadak
30. júl 2011

@gretuschka a ty si mala ktory presne test? a v ktorom tyzdni si si ho robila?

gretuschka
30. júl 2011

@dadak No mela jsem tu ceskou verzi inteligender a delala jsem to presne podle navodu,uz nevim presne ve kterem tydnu,ale myslim kolem 15tt.U toho ceskeho pokud ti vyjde kluk,tak to mas nechat jeste tyden odlezet a muze se to zmenit na holcicku,nic se ale nezmenilo,vysel jasny kluk.Reklamovat to nemuzes,maji to dobre osetreni,potreba si precist dobre obchodni podminky.No co uz,brala jsem to spis jako rozptyleni,nez to budu vedet od doktora🙂Tak at tobe to vyjde🙂

dadak
2. aug 2011

tak, dnes som si ho robila...vysla mi ruzova...do polhodky vsak bola taka medzi ruzovou a fialovou...tak co myslite? co to bude?

syslica
2. aug 2011

@dadak Myslím, že ti môžeme gratulovať 😀 - a potom prosím hoď presný návod ako ste postupovali pri výrobe tohto bábätka aj na Chceme dievčatko 😉 . Kvôli tebe som si dala tú námahu a prečítala som celú diskusiu, aby som si urobila lepší prehľad o úspešnosti... myslím, že si ten istý prípad ako mirax a zelený čajík trochu vyššie - im test napokon po určitom čase dokonca zmodrel - a obe čakajú dievčatká. Hoci žiaden test z moču nemôže byť 100 %, povedala by som že tu je to dosť jednoznačné 🙂 Takže ešte raz - tešíme sa s vami!

dadak
2. aug 2011

@syslica myslis? no este stale som na vazkach....v balicku boli dva testy, tak urobim este jeden o dva tyzdne a potom ked mi vyjde este aj na sone dievcatko, tak ti dam urcite vediet co presne som dodrzala...oki? ale aj tak neviem...mm mi stale hovori, ze som a vyzeram presne tak ako pri Samkovi, ze to bude asi chlapcek....tak uvidim...ale kadzopadne dakujem za podporu a dam ti vediet...my uz mame 2,2 cm..😀, skoda ze to neprezivame spolu...

syslica
2. aug 2011

@dadak No, to by si mohla urobiť, aspoň pre porovnanie... fotku tohto testu náhodou nemáš, že by si ju sem pridala, aby sme potom mali čo porovnávať? A čo, keď sa na UZV jasne neukáže? Dievčatká sa "diagnostikujú" horšie ako chlapci ... koniec-koncov, pôrod to istí 😉 A že to neprežívame spolu? Nevadí, my to takto na diaľku prežívame s tebou 🙂

dlabinecka
3. aug 2011

Tak jen přidám svou zkušenost. Test jsem si dělala, foto výsledku posílala i na stránky, kde jsem test objednávala, a napsali mi, že je to jednoznačně holčička. V pondělí ma na UTZ ve 32tt dr. řekl, že je to jednoznačně chlapeček 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre