Skúsili ste Intelligender Boy or Girl test?

danulka0011
16. sep 2009

Baby , na trhu mame novu novinku od 10 tyzdna sa da urcit pohlavie babetka.
Test funguje ako tehu test, treba pouzit prvy ranny moc a vysledok sa dostavi za 1omin
Zaujima ma, skusala ste niektora tento test ? Respektive aky mate na to nazor ??

dadak
3. aug 2011

@dlabinecka tak gratulujem...predpokladam, ze si chcela do parika...😀, mozem sa opytat, ktory z testov si si robila?

dlabinecka
3. aug 2011

@dadak http://www.holkanebokluk.cz/ Tento. Jasně, z párečku jsem nadšená. jen jsme chudákovi chlapečkovi doted říkali Šárko 😅

dadak
3. aug 2011

@dlabinecka fuuuuuu, vydychla som si...je to iny test....este stale mam sancu na dievcatko...😀, takze Sarka ma pipika? gratulujem este raz...

dlabinecka
3. aug 2011

@dadak No jo, zcela určitě. Doktor mi "ho" i vyfotil .-D Ted koukám, že máš doma dva chlapáky, takže holčička je jistě vytoužená, tak držim palce, at test nekecá 😉

annie626
3. aug 2011

Ja som vyskúšala test a vyšlo mi dievčatko. Potom mi na 4D sone povedali chlapček a nakoniec to bol len pupočník a čakáme predsa dievčatko 😀 čo potvrdili už štyria lekári 🙂

denisasinetarova
31. aug 2011

ja si delala test a vysel mi jedna tlusta carka a druha zacinajici a druhy vysel ze nejsu tak nevim ☹

tiburcia
16. sep 2011

@dlabinecka chtěla jsem se tě zeptat...nám vyšla podivná barva, dle prodejce je to holčička... jaká barva vyšla tobě, že je to chlapeček a ne holčička? měla jsem ten samý test.. 😉

dlabinecka
16. sep 2011

@tiburcia Hm, tak Tě zklamu, vyšla nám jaksi neurčitá barva, taková ...fakt nevim, brčálově zelenkavá?, poslala jsem fotku prodejci a odepsali mi, že je to jednoznačně holčička, že u chlapečka musí být barva červená nebo oranžová. Takže jsem s holčičkou počítala, až na UTZ ve 32tt mi dr. řekl, že jednoznačně chlapeček, dokonce mám fotku s pytlíkem 😅

tiburcia
16. sep 2011

@dlabinecka no tak to jsem zvědavá, protože mě vyšla no nazvala bych to černo zelená 😀 a taky mi napsal, že je to holčička...ale dle fotek má být taková hrášková, tak jsem zvědavá 🙂

dlabinecka
16. sep 2011

@tiburcia No, a jak jsi test dělala? Dobře? Já si totiž jsem vědoma, že jsem měla asi málo koncentrovanou moč, protože sice jsem to dělala z první ranní moči, ale za noc jsem byla cca 100x na WC 😅 No, a holčičkou by se Tvé přání splnilo?

tiburcia
16. sep 2011

@dlabinecka no myslím že dle návodu dobře, v noci jsem byla 3x na wc ale já tak chodím pořád 😅 no nám právě řekli, že to bude chlapeček, udělám test a vyjde holčička tak jaksi nevím co si o tom mám myslet 😀 ale nechci se upínat ani na jedno dokud to nebude jisté, ať mě to pak nemrzí 😖

dlabinecka
16. sep 2011

@tiburcia Tak to já taky chodila často, ale vliv to určitě mít může. A bude hůř 😅 A kdo vám řekl, že to bude chlapeček?

tiburcia
16. sep 2011

@dlabinecka no asi si záchod přestěhuju k posteli 😀 😀 na NT 😉 tak jsem fakt zvědavá...jen mě zaráží ta divná barva, možná byl test proveden chybně když se to tak zbarvilo 😒 tak uvidíme 🙂

dlabinecka
16. sep 2011

@tiburcia Ono se to zlepší s tím záchodem, až ke konci je to síla. Ten poslední měsíc, vždycky mám strach, že nedoběhnu a pak pár kapek 😝 Močák už prostě nemá prostory 🙂 Aha, tak to jsem fakt zvědavá, ale spíš bych věřila doktorům, ale kdoví...🙂

tiburcia
16. sep 2011

@dlabinecka no mám se na co těšit 😀 😀 uvidíme co odhalí utz ve 20tt 😉

dlabinecka
16. sep 2011

@tiburcia To jo, ale přijdou i mnohem lepší věco -kopanečky a tak 😉 No, nám ve 20tt neodhalil UTZ nic, 3D ve37tt taky nic 😅

tiburcia
16. sep 2011

@dlabinecka já vím, už se těším... no tak musíme mimi ukecat ať se pěkně ukáže 🙂 🙂

dlabinecka
16. sep 2011

@tiburcia Jasně - naslibujte hory-doly 😉

lia
21. sep 2011

ahojte,

myslite , ze je 100% tento test?? vychadzaju vysledky ako maju? vie mi niekto napisat? dakujem

dedenka
21. sep 2011

ahojte, ja som si robila test na konci 8 týždňa a vyšla mi ružová, teraz som v 22 týždni a doktor mi povedal že budeme mať dievčatko, takže womansecret určite odporúčam nedočkavým maminkám 😉

tiburcia
22. sep 2011

@lia myslím že spolehlivost je tak 70% 🙂

lia
22. sep 2011

@tiburcia dakujem 🙂

juliannark
21. okt 2011

Ahojte baby, prečítala som celú diskúziu, lebo aj ja som robila test womansecret (alebo gendermaker) v 12 tt. ono my to vyšlo najprv hneď na ružovo, potom po niekolkých sekundách to ztmavlo a po 15 minutách to ostalo také tmavofialové ale usúdili sme že je to viac do ružova... hmmm... dneska som bola na UZ (v 16tt) a dr mi povedal že síce to ešte nie je 100% ale vyzerá to na chlapca. tak neviem... ináč ten test som išla pozrieť na druhý deň a celý sa mi vybledol, bol bielý, no na jednej strane s takým ružovučkým nádychom. máme už doma dvoch chlapcov, bola by som rada keby to bolo naozaj dievčatko, ale teraz už vážne neviem čomu mám veriť 🙂 Hlavne ať je bábetko zdravé, ináč z hospodárského chladiska tretí chlapček by bol naozaj ideálný (kež už je tá kríza...) 😀

tiburcia
6. nov 2011

Ahoj holky...tak jak jsem psala dřív, zkoušela jsem test pohlaví, vyšel zvláštně, dle výrobce to měla být holčička (konzultace dle fotky) a je to chlapeček 😉 takže stejně jak u @dlabinecka jak je divná barva, tak té holčičce moc nevěřte 😀

dlabinecka
6. nov 2011

@tiburcia 😀 Tak to je vtipný. Tak gratuluji k chlapečkovi 😉

tiburcia
6. nov 2011

@dlabinecka jj... mě se ta barva zdála nějaká divná 😀 😀

denousek
10. nov 2011

@tiburcia ahoj uz si byla na velkem uzv?ve 20tt?

tiburcia
10. nov 2011

@denousek ještě ne, jdeme až příští týden, nebylo místo 😉

denousek
10. nov 2011

@tiburcia jj tak to jo to jsem zvedava co teda budes mit 🙂 ja jdu 23.11. se uz nemuzu dockat!

tiburcia
10. nov 2011

@denousek my už to víme 😀 ale zatím je to překvapení 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre