Skúsili ste Intelligender Boy or Girl test?

danulka0011
16. sep 2009

Baby , na trhu mame novu novinku od 10 tyzdna sa da urcit pohlavie babetka.
Test funguje ako tehu test, treba pouzit prvy ranny moc a vysledok sa dostavi za 1omin
Zaujima ma, skusala ste niektora tento test ? Respektive aky mate na to nazor ??

lucia169
16. sep 2009

tak to by aj mna zaujimalo, skusila by som ho, da sa niekde na Slovensku kupit alebo objednat?

nycanka
16. sep 2009

ahojte,

ja som o nom tiez pocula...stoji okolo 890 sk, ja si ho zatial neplanujem kupit, pretoze pockam na vyjadrenie sa dr. ale ak by nemohol povedat pohlavie dietatka, kvoli zlej polohe tak by som si ho asi kupila.... urcite ho budu mat v lekarniach, v tych lepsich... pekny dnik

danulka0011
autor
16. sep 2009

Ahoj Luci
viem kde sa da na slovensku objednat. Napis mi sukromne, napisem ti .
V lekarniach som ho zatial nevidela.Je to pre tych ktory chcu vediet cim skor co cakaju. Urcuje sa to od 10 tyzdna.Pravdepodobnost toho testu je 80%.
Vyskusal ho niekto??

cherryblossomgirl
17. sep 2009

Ahojte, citala som si recenzie na internete - vraj vysledky nie su jednoznacne, viacero testov ukazuje viac vysledkov a pod.. ak ste zachytili mediach spravu, ze zeny hromadne davaju zalobu na test urcenia pohlavia, tak sa jedna presne o intelligender..

skoda, ze su recenzie taketo zle, ja by som uz tiez rada vedela, co ten nas drobec bude 🙂

danulka0011
autor
17. sep 2009

Ahoj, kde si to citala?
😒 😒 😒

anajocka
18. sep 2009

aj ja som citala tie tie recenzie, aj dobre aj zle, ale ked je sanca mat diveca alebo chlapca 50:50 a oni maju 80%uspesnost, podla mna to nie je vela, dokonca som citala, ze niekde v amerike sudia toho vyrobcu za zle vysledky, ked uz zena tomu veri a potom to nevyjde, ked uz si to dam spravit tak nech to je na 100%, takze ja by som si to dala urcite spravit z krvi, aj ked je to drahsie..

jarra
18. sep 2009

ahojte, ja som sa docitala ze uspesnost je 95% Pocula som ze zle ohlasy na taketo testy su hlavne preto lebo v niektorých krajinách uprednostnuju narodenie syna a zeny by mohli taketo testy zneuzivat. A boja sa ze zeny pristahovalcov hlavne v amerike kde ich je dost budu pri dievcatach radsej volit potrat - co je teda dost hrozne 😢 . Ja osobne zvazujem pouzitie tohoto testu, no este nie som 100% rozhodnuta.

danulka0011
autor
19. sep 2009

ja som si ten test objednala.. ale az po tom co som si tu precitala.
Co uz. Rychla som ako blesk 🙂
Ja ho vyskusam a uvidim

danulka0011
autor
19. sep 2009

este som zabudla, aj ked si teraz spravim test, tak v 20 tyzdni urcite budem na doktora kukat aby mi povedal co tam vidi... a koniec koncov na 4D alebo 3D je to kraaaasne vidiet.. len musi byt dobre otocene.
To som chcela povedat, ze ten test berem s rezervou a urcite si dam zistit z USG este

ollalla
22. sep 2009

Ja som Intelligender test vyskúšala dnes ráno. Tiež sme si s priateľom povedali, že nebudeme tomu prikladať nijakú vážnosť, ale budeme mať aspoň viac možností. no a bolo to zaujímavé.. Hlavne, ak budete baby skúšať, odporúčam nechať si aj vzorku moču na porovnanie zmeny a odfotiť si daný výsledok z oboch strán, teda aj "girl" aj "boy", pretože ak si nebudete istí, stačí poslať fotku na oficiálnu stránku a oni by vám mali poslať výsledok z ich hľadiska. My sme sa vrátili do kúpelne o desať minut a nevedeli sme sa dohodnúť akú má výsledok farbu. Ja som tvrdila, že je oranžová (dievča), priateľ že je trošku nazelenkavá (chlapec). Až keď som si na oficialnej stránke pozrela, ako má ktorá farba vyzerať, došli sme k záveru, že išlo asi o dievča, aj keď na spodku pohárika boli zelené čiastočky. Ale je dosť možné, že som si to namýšľala, keďže by som chcela dievčatko. Dôležité je taktiež v akom sklone sa na pohár pozeráte, lebo návod trikrát zdôrazňuje, že musíte čítať výsledok v rovine očí a je fakt, že keď sa na pohár pozriete z vrchu, z každej strany je na zeleno. Som v 16. tyždni, takže keď podstúpim sono, dám vám vedieť, či som mala pravdu ja, alebo či vyhrala tá zelená farba 🙂

anajocka
23. sep 2009

takze vlastne tie vysledky su dost naprd, aj ked mozno zabava pri testovani, malo by to byt ale jednoznacnejsie,ked sa to robi, aby si clovek bol isty ked si to raz spravi a nie tapa 😉 danulka, ty si si uz robila?

danulka0011
autor
24. sep 2009

Ja som tento test vyskusala dnes rano, podla navodu na pouzitie, dala som moc do toho testera a nechala ho tak,lebo som si precitala, ze NEMIESAT. 10 minut som ten test tam nechala tak,bol zlty s plavajucimi zelenymi castami ako pise ollalla.
Studovala som ten navod este raz ked som prisla o 10 min a potom pozeram ze v obrazkovom navode je kruzivymi pohybmi premiesat po dobu 10 sek. Tak som to skusila po 10 min kruzivym pohybom premiesat,, a test sa zacal farbit na zeleno.
Teraz mam brat do uvahy aky vysledok??? Podla vas....

Ja uz po tejto skusenosti by som asi kazdej babenke odporucila skor genneton a krvne testy... KEdze za test date ked vam ho poslu dobierkou 30 eur, a su tam taketo zmatky v navode, tak vlastne test je na prd, ked neviete ci ste ho spravne pouzili a krvne testy su na 100%....

ollalla
24. sep 2009

Ja som si návod čítala asi trikrát, lebo som sa bála, že za tie prachy mám iba jednu možnosť a urobila som presne, čo som mala. Ja som krúživými pohybmi točila pohárik po dobu 10 sekúnd a predsa tam tie čiastočky boli. Ale taktiež je pravda, že návod hovorí, že výsledok je použiteľný len po dobu 10 minút. A naozaj na začiatku bola farba oranžová a tie čiastočky tam plávali priesvitné a až po chvíli začali tmavnúť. A keď som pozrela na výsledok cez svetlo, čo sa inak tiež nemá, lebo sa má dať za fľaštičku papier, alebo má byť pri stene, tak tá farba bola síce oranžová, ale mala odtieň zelenej, čo mi ale môj priateľ vysvetlil, že to sa odráža od tej zelenej farby na obale. Takže ja som zmätená viac než predtým a hlavne dosť naštvaná, že som vyhadzovala prachy a čakala naozaj nejaký výsledok, keďže na youtube sú videá, ktoré ukazujú ako úžasne to funguje. Keby som mala možnosť rozhodnúť sa ešte raz, nekúpila by som ho. Ale tiež je pravda, že kým som nemala vlastnú skúsenosť, verila som, že funguje..takže asi by som ho skúsila, aj keby ma všetci varovali, že je to blbosť 🙂))) Zvedavosť 🙂 Takže teraz už budem len netrpezlivo čakať na sono. Test som kupovala hlavne kvôli možnosti dievčatka, pretože doktor na Slovensku povedal mojej švagrinej, že čaká dievčatko, ona nakúpila dievčenské vecičky a keď prišla do Anglicka, jej lekár jej povedal, že čaká chlapca.. Viem, že to nie je jeho chyba, lebo dievčatká nie sú nikdy isté.. A práve preto som chcela mat potvrdenie aj cestou tohto testu, reku počkám čo povie lekár a budem mat vlastne dve potvrdenia.. Ale keďže test dopadol ako dopadol, som zase na začiatku, no za 30 eur :(

ollalla
24. sep 2009

Ešte som zabudla, danulka, a aká zelená to bola. Pozri si na oficiálnej stránke kolonku "sample results". Ak bola silno zelená, tak ja by som povedala, že čakáš chlapca, lebo tá látka má zreagovať s tvojím močom a ona zreagovala, a ty si ju len zamiešala.. Podla mňa je jedno, či si to zamiešala predtým, ci potom, lebo tie kryštáliky tam boli vlastne na spodku pohárika.. Ale presne ako hovoríš, ťažko povedať, keď si musíme tie výsledky určovať samé :((( Jasné, že nie sme objektívne 🙂) Teda ja som vo svojom prípade určite nebola 🙂)))

danulka0011
autor
24. sep 2009

ahoj, pisala som ti do odkazu... 😀

danulka0011
autor
24. sep 2009

baby , uz ste to ziadna neskusala?? To sme len my dve s Ollallou take akcne ?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anajocka
25. sep 2009

ja skusim radsej ten geneton, idem tam na buduci tyzden na odbery, potom bude mat manzel narodky za 2 tyzdne, tak mu to chcem dat o.i. ako darcek nech sa ma na co pripravit ci futbalovu 11-ku alebo predsa pribudne dievcatko do poctu a budu 2:2

danulka0011
autor
25. sep 2009

Aj ja skusim este geneton

anajocka
1. okt 2009

tak co danulka, uz si sa objednala do genetonu? ja som bola dnes a som velmi zvedava na vysledky, p. Vlcekova bola velmi mila plus moju krv pouziju na dalsi vyskum downow sydrom a geneticke poruchy, lebo do buducnosti by tieto testy mohli nahradit aj amniocentezu, ale je to este len vo faze vyskumu, ale som rada, ze tomu tak bude

siskah
23. nov 2009

Ahojte kocky,

ja len tolko k tomu testu. Ako kazdy test robeny z mocu napr. tehotensky nema 100% uspesnost. Tester vlastne funguje na baze zistovania testosteronu z mocu matky, ktory vylucuje plod muzskeho pohlavia. V navode je uvedeny aj presny postup, pisomny aj obrazkovy, nemoze sa"pretrepavat" ale len kruzivymi pohybmi premiesat aby sa granulat rozpustil a nechat 10 minut odpocivat. Po 10 minutach zistite vysledok, spravidla sa test zvykne zafarbit aj skor (moja sestra si ho urobila uz v 8. tyzdni a vysla je zelenohnedasta farba) takze zamenit za zltu sa to neda 🙂. po 10 minutach a dlhsie kazdy moc oxiduje, takze meni aj farbu, lenze tato farba uz nie je smerodatna. Dufam, ze som aspon trochu objasnila ako to funguje. A este nieco, v navode je aj uvedene, ze sa neda testovat pri viacdetnom dehotenstve, syndrome polycistickych vajecnikov a este nieco, pred testovanim nesmiete mat nechraneny pohlavny styk aspon 48 hodin (to kvoli tomu testosteronu 🙂).
Pekny den,
Sisa

nela999
3. dec 2009

Ahojte,
chcem prispieť k téme, nakolko som dnes ráno skúsila Intelligender, išla som presne podla návodu, radšej som predtým pozrela na youtube, ako sa to presne robí. Musím povedať, že mne výsledok vyšiel jednoznačný. Žiadny dvojfarebný, ale nádherne oranžový, bez akýchkolvek čiastočiek inej farby. Kuk do albumu.
Otázne je, či ten výsledok bude aj relevantný🙂)) To sa uvidí až po 3D uzv.

baby2310
3. dec 2009

My sme tento test vyskúšali v septembri, lebo sa nám nechcelo čakať do 20.teho týždna na sono 😝 no zaplatili sme zaň 28 euro, kupovala som ho na mimibazare ako nový tovar a vyšiel nám jasný chlapček, tmavozelenohnedá tekutina.... no a čakáme dievčatko...takže podla mna len reklamný ťah, lebo na tom dosť dobre zarobia, kým ženy zistia, že to nie je spoľahlivé 😒 tak sa im to určite oplatí tak či tak... podla mna to je výsledok len o šťastí, stačí, že jednej žene náhodou vyjde dobrý výsledok a je tu davová psychóza 😉 My spokojní nie sme, ale čo už 😠

nela999
3. dec 2009

Fúha, tak to som teda prekvapená...no uvidíme, ako to vyjde nám, je to predsa 50:50 😒 A je to 100%, že čakáte to dievčatko?

anajocka
4. dec 2009

3 baby musia byt super 🙂)

baby2310
7. dec 2009

Áno, áno, je to na 100%, dnes sme boli na 3D sone a tam nám to potvrdili, takže test sa jednoznačne mýlil 😝

anajocka
8. dec 2009

zaujimave, skor som myslela, ze ked uz vyjde chlapec na teste, uz to nemoze byt dievca, ked to je vraj podla hladiny testosteronu a ked dievca, este sa moze zmenit na chlapca, ale asi som sa mylila

nela999
10. dec 2009

Ja si myslím skôr naopak. Zelená farba- teda testosteron tam mohol byť ešte ako zbytok z pohlavného styku, preto sa neodporúča 48hod pred vykonaním testu sex, lebo to môže skresliť výsledok. Baby2310 určite si nemala sexík deň-dva pred testovaním, ak nie, tak potom je ten test asi fakt hlúposť, iné racionálne vysvetlenie nemám.

baby2310
11. dec 2009

no neviem, v prvom rade v návode nič také nebolo, takže ak je to tak, tak je to zavádzajúce 😔 no a čo si budeme hovoriť, 16.týždeň je ešte taký neobmedzujúci, takže ktorá žena si nedopraje radosti so svojím mužíčkom 😉 ale tak nám už je to jedno, bábo je zdravé, tak sme sa chvíľku tešili, že sa nám narodí pre istotu niečo s pipíškom 😀

nela999
11. dec 2009

hm, ja som to mala aj v návode...No to nevadí, hlavne že je dieťatko zdravé.

lenkaaninka
11. dec 2009

baby odkial sa dá ten test objednať a kedy sa môže robiť teda v ktorom tt??? díky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre