Skúsili ste Intelligender Boy or Girl test?

danulka0011
16. sep 2009

Baby , na trhu mame novu novinku od 10 tyzdna sa da urcit pohlavie babetka.
Test funguje ako tehu test, treba pouzit prvy ranny moc a vysledok sa dostavi za 1omin
Zaujima ma, skusala ste niektora tento test ? Respektive aky mate na to nazor ??

oliverinko
1. aug 2012

Takže mam po pôrode a mame chlapčeka takže testy su nanič je to klamstvo ! ☹

stojdulka
11. aug 2012

@oliverinko podobne, zbytočne vyhodené peniažky, podla testu chlapec a narodila sa dcérka

oliverinko
11. aug 2012

No akože super aza toto sme dali tolko penazi 😠

ani3012
6. sep 2012

@oliverinko @stojdulka baby,chcela som to sestre kúpiť ale toto je prvá stránka čo čítam a tuším ani ďalej nemusím,lebo odpoveď vďaka vám poznám 🙄 hajzlíci! vedia,že tehotné ženy neodolajú....
fajn,že ste to sem napísali a nenechali si to pre seba 😉 ďakujem 🙂

oliverinko
6. sep 2012

@ani3012 Nekupuj preboha je to blud radšej kup sestre niečo pre babetko 🙂

stojdulka
6. sep 2012

@ani3012 ja tiež vravím nekupuj, radšej tak ako
@oliverinko píše kúp niečo bábu alebo ked už silno chce vedieť čo to bude tak jej prispej na geneton 😉

daniwaugh
2. apr 2013

z mocu sa pohlavie urcit NEDA keby sa dalo tak to robi kazdy gynekolog za maly poplatok preboha. jak tomu vobec niekto moze uverit???

henia
16. apr 2013

nefunguje, test ukazal dievcatko a ultrazvuk nam ukazal vajka a cikacik 🙂))))

vendi19
12. feb 2014

@danulka0011 Ja som si ho objednala dnes mi dosiel a rano ho idem vyskusat podla gyn cakame chlapceka tak som zvedava co mi ukaže ten test ophlavia 🙂

lackanicovaa
28. feb 2014

@ollalla mozem sa opytat co ste nakoniec mali chlapceka ci ievcatko ?

lackanicovaa
28. feb 2014

@vendi19 co ti ukazalo, ak sa smiemm spytat?

vendi19
28. feb 2014

dievcatko .... a gynekolog vravi že to je chlapcek dokonca yatial dvakrat nam to povedali od kedy viem co to bude...

lucik1806
4. mar 2014

Ahojte, ja som tomuto testu verila, ale po dnešnom morfologickom ultrazvuku som naštvaná a sklamaná, aká je to somarina. Test mi ukázal jasne ružovú, neskôr asi po 15 minutach bola jemne fialkastoružová, na vzorkovníku v príbalovom letáku je to jednoznačné dievča. Dnes som bola na morfologickom ultrazvuku, čo je uplne podrobný ultrazvuk a doktor mi povedal jednoznačne chlapec! Hlavne že tam píšu viac ako 90% spolahlivosť!

vikinka226
5. mar 2014

Ahojte, no ja som si kúpila tento test, samizdá že Woman secret to bol...a vyšlo mi to rovnako ako mi aj doktor povedal...Bola to len moja zvedavosť ale vyšlo to 🙂

sarinka2012
12. mar 2014

@lucik1806 Aj ja som sa presvedčila aka je to hluposť 🙂 ružova mala byt dievča a modra chlapec,vyšla nam syto fialova 🙂 tak sme si asi mohli vybrat 🙂 nakoniec mame dievčatko,ale hlavne ze stal 30 eur 😉 uz som poucena a pre ostatne maminky co sa len chystaju neodporucam do toho zbytocne investovat,myslim ze peniazky sa daju vyuzit aj rozumnejsie a kto naozaj chce tak 99% istotu maju krvne testy,tiez vsak stoja 80 eur 😉

atreyu
31. mar 2014

@vendi19 @lucik1806 @vikinka226 @sarinka2012 baby a vy ste ten test potom nerozobrali?ja som mala ihned ruzový, o pol hodinu taký do fialova ale vždy tam bolo viac ružovej a o hodinu zbledol ale keď som ho rozobrala tak ten prúžok pod tým bol jasný krásny ružový...

sarinka2012
31. mar 2014

@atreyu Moj bol od začiatku fialovy 🙂 farba sa nemenila ani na druhy den a fialova bola jasna fialova,ako fialky 🙂 ani viac ruzova - ani viac modra

atreyu
31. mar 2014

@sarinka2012 čo mysliś?ten po hodine je spodny papierik, ten vrchny bol uplne biely...

sarinka2012
31. mar 2014

@atreyu Tak naš bol riadne fialovy 🙂 toto vyzera ozaj viac ruzovo 🙂 na vsetkych troch fotkach

atreyu
31. mar 2014

@sarinka2012 tak ďakujem som zvedavá či sa to potvrdí 🙂

sarinka2012
31. mar 2014

@atreyu Ked ta to este napadne napis sem a oznac ma prosim ta 🙂 tiež ma to zaujima 🙂

atreyu
31. mar 2014

@sarinka2012 ok dufam ze nezabudnem 🙂

lucik1806
2. apr 2014

@atreyu Ja som nerozoberala. Mala som ho uplne ruzový, možno po nejakých pár hodinách trošičku ofialovel, ale to je aj tak jasné dievča podla toho, čo píšu a podla farebnosti toho ,,vzorkovníka"-ze ako ma vyzerať farebnosť pre dievča a farebnosť pre chlapca.

atreyu
28. apr 2014

@sarinka2012 dievčatko 😵

mirax
11. júl 2014

@mirax koukam do debaty po par letech, zatimco ma temer trileta uzasna holcicka s modrym testem krasne spi🙂 Dnes mi to prijde smesne, ze jsem to pohlavi tak prozivala🙂

gabcika
11. mar 2015

@lucik1806 kde sa da kupit dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre