Skúsili ste Intelligender Boy or Girl test?

danulka0011
16. sep 2009

Baby , na trhu mame novu novinku od 10 tyzdna sa da urcit pohlavie babetka.
Test funguje ako tehu test, treba pouzit prvy ranny moc a vysledok sa dostavi za 1omin
Zaujima ma, skusala ste niektora tento test ? Respektive aky mate na to nazor ??

nawal
23. okt 2010

Poznate tento test http://www.gendermaker.com/order-urine-baby-gen... ? pisu ze od 6 tt sa da zistit pohlavie a je 100%-ny

kacafoj
23. okt 2010

Ahoj, mě to vyšlo, dělala jsem si ho tak v 11.12. týdnu, vyšla mi holčička, na UZ se to pak potvrdilo. Doporučuju si pořádně měřit čas, dát nádobku na bílý papír, pokud zůstane moč stejná, je to holka. Hodně štětí 😎

nawal
23. okt 2010

no v tomto teste sa to robi inak ako sledovanie farbu mocu. to je ako teh. test, bud ruzova alebo modra. 😀

petra53
9. nov 2010

@nawal ahoj, rada by som sa spýtala na ten testík 🙂 nebudeš si ho prosím objednávať? ja by som ho tiež veľmi chcela, ale neviem to objednať - či by si potom nemohla objednať dva - vopred by som ti poslala na účet peniažky a potom by si mi ho preposlala... Naozaj by som bola veeeľmi vďačná 😉
Ja počítam, že budeme mať chlapca, ale veeeľmi túžim po dievčatku. S mužom máme dohodu, že pohlavie zistiť nedáme, ale to ja nevydržím, musím vedieť na čom som... 😀 🙂 pomôžeš mi prosím... 😵 😵 😵

helenkasabinka
9. nov 2010

vela negativneho som o tomto citala,aj ja som toto kedysi chcela skusit ale radsej som sa rozhodla,ze peniaze by som dala radsej na odber krvy a tak mi presne zistia co cakame,ako takyto nevydareny reklamny tah 😅

siuzi007
10. nov 2010

Ahoj baby no tak ja som gendermaker vyskúšala a hneď ako som tam nakvapkala moč tak sa mi zafarbil myslím že ružovo ale tiež som tomu moc neverila a včera som bola v Genetone na krv a dnes mi už pani volala že mi gratuluje a budeme meť dievčatko tak asi toľko aj keď ešte stále mám v hlave chrobáka a budem si to ešte chcieť potvrdiť ma 1000% až potom tomu budem veriť no zatiaľ sa teším 🙂 a tu je foto toho testu

helenkasabinka
10. nov 2010

@siuzi007 ahojky a kde si si ho objednala? 😕 gendermaker myslim 😉

helenkasabinka
11. nov 2010
siuzi007
11. nov 2010

@helenkasabinka no veď na tej stránke čo si písala a tam máš buy koľko kusov chceš a potom tam dáš spôsob platby kartou to je najjednoduchšie a je to dokončíš objednávku na mail ti príde potvrdenie dokonca to prišlo celkom rýchlo 😉

helenkasabinka
11. nov 2010

@siuzi007 dakujem a kolko si platila? 22€ cca? a to sa da len kartou vyplatit? napr dobierka nic? 😕 😅

siuzi007
11. nov 2010

@helenkasabinka no myslím že vyšlo to tak okolo 21 eur na dobierku si myslím že asi nie nakoľko neviem či v Amerike alebo kde to je také niečo poznajú 😀 tá karta je šikovná lebo ťa nestojí nič ako keby si robila prevod do zahraničia ja tak nakupujem bežne a zatiaľ som mala len dobré skúsenosti aj keď na tom videu vyzerá ten test inak a keď som ho rozbalila bola som sklamaná je myslím ešte menší ako tehu testy

helenkasabinka
11. nov 2010

@siuzi007 no este som nic zo zahranicia nekupovala ☹ 😅

siuzi007
11. nov 2010

@helenkasabinka Ak by si potrebovala pomôcť napíš mi IP môžeme to spraviť spolu po telefóne

helenkasabinka
11. nov 2010

@siuzi007 no si moc moc zlata este to prediskutujem s mangelom a dam vediet 😉

zuzana76
11. nov 2010

ten test vraj nevychadza, viacerym dievcatam nevysiel dobre, su to asi vyhodene peniaze, radsej asi ten geneton, ak to chcete vediet takto skoro

helenkasabinka
11. nov 2010

@zuzana76 aha a kde si o tom citala Zuzi,ze to nevychadza? ja premyslam nad genetonom ale uvidim ako sa nakoniec rozhodnem,mozno pockam do 3D sona 😉

zuzana76
11. nov 2010

@helenkasabinka skusenosti bab co sme boli spolu v snazilkovskej teme

helenkasabinka
11. nov 2010

@zuzana76 ahaaaaa tak asi radsej nic teda 😉 😉 😉

zuzana76
11. nov 2010

@helenkasabinka ked uz by som asi chcela vediet takto skoro, tak by som zainvestovala do toho genetonu, to je spolahlive , ale drahsie samozrejme. Ja som si pockala az na sono, v podstate tusaka som mala od zaciatku,ze to bude chlapcek a to sa mi aj potvrdilo v 24 tt. Ale baby tusim aj pisali, ze ak si objednas ten Intelligender test a nevyjde ti to, tak ked im tam posles tusim kopiu bloku o kupe, potvrdenie po narodeni dietatka o pohlavi, neviem ci rodny list ci co, tak ti vratia peniaze, ale to nie som si ista, len to pisali babule. Tak ale potom o com to je, ked ti vyjde jedno pohlavie a neskor ti potvrdia aj tak druhe pohlavie, tak naco sa zbytocne dopredu miast a nebodaj nakupovat vecicky pre konkretne pohlavie.

helenkasabinka
11. nov 2010

@zuzana76 presne tak to je blbost a a som dokonca aj citala,ze peniaze po tom vsetkom ani nechceli vratit....no uvidime ako sa rozhodnem,19-teho idem na poradnu a uvidim,ci si dam vziat krv na zistenie pohlavia babatka alebo pockam na 3D sono a ja nemam vobec tusaka co by to malo byt 😅 😕 😉

anzelika
12. nov 2010

Ahojte budúce maminky. Rada by som reagovala na test. Kúpila a spravila som si ho v 12 tom týždni tehotenstva. Test mi vyšiel krásne zelený, podľa čoho som usúdila, že to bude ďalší chalan. V 20 týždni som absolvovala 3D uzv a doktor mi povedal, že na 95% to je dievča. Mala som v tom obrovský chaoz a keďže už jedného chalana 18 mesačného doma mám, chcela som na 100% vedieť, čo to teda bude. Absolvovala som v 22tt krvné genetické testy na určenie pohlavia bábätka tie potvrdili doktorove slová. Bude to dievčatko. Nevyhadzujte peniaze.

terak
12. nov 2010

Myslím, že je to asi tak spolehlivé, jako tabulka, kde se určuje podle věku matky pohlaví dítěte.

helenkasabinka
1. dec 2010

ahojte ja som si dnes robila ten test na urcenie pohlavia http://www.gendermaker.com/order-urine-baby-gen... a vyslo mi ruzove ,tak uvidime 😵

nawal
2. dec 2010

@helenkasabinka krasne ruzovy testik

helenkasabinka
2. dec 2010

@nawal dakujem krasne,no uvidime,ci je aj pravdivy 😉 😀

cincinnati
3. dec 2010

Ahoj holky, opravdu je pravda, že je možné z krve zjistit pohlaví ? Kde to dělají a kolik to stojí ? Gynekoložka mi řekla, že to možné není ...

ollski
3. dec 2010

@cincinnati ano po 12tt, so 100% presnostou a uspesnostou, rasdej by som sa spolahla na nich ako na test 🙂...
http://www.geneton.sk/slu_prenatal.html....skus zavolat, urcte ta informuju

helenkasabinka
6. dec 2010

takto sa zmenil moj testik po 5.dnoch testovania 😕 😅 😀

helenkasabinka
6. dec 2010

ale este pred 3.dnami bol ruzovy 😉

siuzi007
6. dec 2010

@helenkasabinka no tak mi to nedalo a nafotila som test dnes a na porovnanie tretia fotka je hneď po testovaní tú som sem dávala vtedy 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre