Skúsili ste Intelligender Boy or Girl test?

danulka0011
16. sep 2009

Baby , na trhu mame novu novinku od 10 tyzdna sa da urcit pohlavie babetka.
Test funguje ako tehu test, treba pouzit prvy ranny moc a vysledok sa dostavi za 1omin
Zaujima ma, skusala ste niektora tento test ? Respektive aky mate na to nazor ??

helenkasabinka
7. dec 2010

@siuzi007 tak teraz som riadne zmatena 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😅

romcovaklarka
7. dec 2010

Koukám, že ty testy asi nic moc... nevíte náhodou někdo, zda to zjištění pohlaví z krve nedělají i někde v ČR?

siuzi007
7. dec 2010

@helenkasabinka veď už počkaj na sono mohlo by to byť už vidieť za 1-2 týždne myslím že ty by si zbytočne vyhodila 70 eur za geneton v 15tt 😵

kuratkol
7. dec 2010

@romcovaklarka Už jsem se ptala v Gennetu a tam to nedělají ☹

helenkasabinka
7. dec 2010

@siuzi007 nie nie geneton uz nie to si uz pockam 😉

siuzi007
7. dec 2010

@kuratkol no u nás to robia v Genetone

helenkasabinka
8. dec 2010

@siuzi007 ahojky pisala som mail do gendermaker a odpisali mi 😉 vraj sa mam samozrejme riadit tym prvym vysledkom,tak som moc zvedava ,ci maju pravdu 😉

siuzi007
8. dec 2010

@helenkasabinka no to ma mrzí čo sa ti stalo ☹ no ja by som mala 16.12 termín pôrodu keby som o bábo neprišla a poviem ti si veľká záhada tak som strašne zvedavá nakoniec čo sa potvrdí a čo nie 🙂

saeda
14. dec 2010

ahojte baby, ja som si robila IG test dnes rano....no a podla mna to je riadna miesanica... pozrite sa mi, co vidite? chlapca, ci dievca???

saeda
14. dec 2010

poradi mi niekto?

romcovaklarka
14. dec 2010

@saeda Ahoj, mně to připadá spíš jako holčička, ale podle fotky těžko tvrdit.

helenkasabinka
14. dec 2010

@saeda podla fotky si skor myslim,ze devcatko 😕

crca
14. dec 2010

No,je to zajímavé,ale docela by mě zajímalo,co by vyšlo mě,když jsem čekala děti 😀 😀 Kluka a holku 😀 😀

helenkasabinka
14. dec 2010

@crca uf to ani nic lebo dvojicky by neukazalo 😀 😉

saeda
14. dec 2010

@romcovaklarka
@helenkasabinka
to by bolo super, ja som skor mala dojem, ze to bude zase chlapca.... napisala som im aj mail, uvidime, co mi odpisu a ako to zhodnotia....

baby, co mate negativnu skusenost, aj vam vratili peniazky, ked vam to nevyslo?

helenkasabinka
16. dec 2010

@saeda uz ti odpisali na mailik? 😕

saeda
16. dec 2010

@helenkasabinka priamo z tej firmy nie, ale z MamaaJa, kde som test kupovala odpisali, ze "tipuju" na dievcatko...
tak aspon sa prihlasim do tej garancie vratenia penazi a uvidim... lebo je to cele nejaky odzub....

helenkasabinka
16. dec 2010

@saeda aha jasne,kokso ale to je sila,ze takto odzubavaju mamicky,ktore su ochotne si za to riadne prasule zaplatit,no drzim palceky aby to bolo dievcatko 😉 😉 😵

andrea_robko
28. dec 2010

@danulka0011 ahoj aj ti ten test vysiel správne?

julyanne
2. jan 2011

Ahoj, já jsem byla také zvědavá a koupila jsem si Best Baby Gender test, výsledek by měl být buď oranžová až červená - kluk, anebo zelená - holka a vyšlo mi něco jako černá. Tak nevím, co myslíte?

anjelicek26
2. jan 2011

@julyanne - dievcatko 😕

kalo
2. jan 2011

Holky, které jste si testíky koupily: koukám, že jste už těhotné kolem 20 týdne..proč si to už nenecháte říct od dr????? Vždyť v těchto týdnech už je to vidět, ne???? Já myslela, že tyto testy jsou spíš pro ty zvědavce, co to chtějí vědět už hned v prvních dnech těhotenství.............Díky za odpověď.

@julyanne PS: asi holka...i když je to zvláštní černá, tak je blíž k hodně zelené, než červené....

julyanne
2. jan 2011

@kalo někdo má štěstí a na uz je to brzy vidět jasně všechno a jinému se miminko skrývá. třeba u prvního dítěte mi pohlaví řekla až moje lékařka ve 30 tt, a to ještě odhadem, protože má starý přístroj. na obou velkých ultrazvucích se mimi tenkrát nechtělo ukázat.

kalo
2. jan 2011

Pak mě to vlastně taky napadlo 🙂 Tak držím pěsti, ať je to to, co si přejete 😉 😉

helenkasabinka
2. jan 2011

@julyanne fuuuuha tak o je divna farba ale asi teda dievcatko

andrea_robko
3. jan 2011

baby podla mna su tieto testy len dalsi zo sposobov,ako dostat z ludi peniaze 😖
ja som test kupila tiez,vysiel mi čierny-taká farba sa v návode neuvádza... 😲
no pýtala som sa gynekologa,aký má názor na tieto test y a odpovedal mi asi takto:



my by sme takéto testy potrebovali, pretože je niekedy potrebné vedieť pohlavie plodu (kvoli genetickým testom) a žiaľ takté testy pre lekársku prax neexistujú. Preto si myslím, že je málo pravdepodobné, aby existovali spoľahlivé testy pre použitie laickej verejnosti.

takže sa nedajte oklamať,ak tento test niekomu vyjde správne,tak len úplnou náhodou,radšej počkajte na sono

zuzana_1
30. jan 2011

ahojte, tak ja som to vyskusala dnes rano-ale po precitani vasich skusenosti som dost skeptiucka a vyskusala som to len tak...vysla mi farba trochu divna, a neviem,co si mam mysliet, ze to bude...
co myslite vy?

zuzana_1
30. jan 2011

baby,kde sa da prihlasit do tej garancie vratenia penazi,pls? musim mat aj doklad? (lebo ten uz asi nemam) :(

zabulik
30. jan 2011

@zuzana_1 ahojky já bych řekla holčička,taky jsem ho vyzkoušela a vyšel my skoro černý ☹ ,tak doufám,že se spletl,prý mají nějaký stránky na netu,ale co jsem četla peníze stejně nevracejí hledají si duvody proč třeba špatně nafoceno

kalo
30. jan 2011

@zuzana_1 Mě to připadá, jako jasná oranžová...holčička 😉 (zelený odstín v tom nevidím..)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre