• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Som tehotná. Kedy ísť ku gynekológovi?

23. marca 2016 
@permanentka V 4 .tt už musí byť silná čiarka :slight_smile: HCG stúpa zo dňa na deň a rovnako aj klesá. K lekárovi máš ešte čas ísť. Ešte aj tak by tam nebolo ktovie čo vidieť. Aspoň tri týždne ešte vyčkaj a hlavne nestresuj :slight_smile: Veľa šťastia
16. jan 2016 o 20:20  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2017 (28. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka3381 trosku som mala krv tak pre istotu sojm sa objednala a povedala ze mam radsej prist. inak by som urcite este nesla :slight_smile: tak uvidime snad to bolo len uhniezdovanie :unamused:
16. jan 2016 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@permanentka Neboj, určite to bude dobre. :slight_smile:
17. jan 2016 o 10:06  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2017 (28. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka3381 si zlata dakujem velmi :slight_smile:
17. jan 2016 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som v 5tt+1d a vcera som bola na sono zvnutra no este nic nevidel o tyzden idem znova tak dufam ze uz bude nieco vidiet :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Moc sa tesime na male a tak sa neviem dockat kedy mi doktor potvrdi tehotenstvo :slight_smile:
24. feb 2016 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj bude mi niekto vedieť poradiť menzes som mala naposledy 22 januara a už som od vtedy nemala a robila som si už 5 testov 2 mi ukázalo nič a na trochou taka alabucka ciarka ale vidno ju aj keď je slabú linka a dnes ráno keď som si ho robila tak zasa nič a teras neviem ci som tehotná alebo nie ma niekto takúto skúsenosť a vie mi poradiť čo mám robiť ďakujem
23. mar 2016 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@polonska no aksi mala poslednu ms 22.1. a test ti tehu nepotvrdil tak tehotna asi nie si po takej dlhej dobe by už bol test pozit.Bt si nemeriaš?
23. mar 2016 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok