Som tehotná. Kedy ísť ku gynekológovi?

pepapo
8. aug 2006

Ahojte,
prosim vas kedy treba ist ku gynekologovi, ked som zistila ze som pravdepodobne tehotna? Treba hned bezat, alebo staci pockat, aby bolo uz nieco vidiet na ultrazvuku? Ako mi on prvy krat potvrdi tehotenstvo, z krvi?
dakujem

zuzanka3381
16. jan 2016

@permanentka V 4 .tt už musí byť silná čiarka 🙂 HCG stúpa zo dňa na deň a rovnako aj klesá. K lekárovi máš ešte čas ísť. Ešte aj tak by tam nebolo ktovie čo vidieť. Aspoň tri týždne ešte vyčkaj a hlavne nestresuj 🙂 Veľa šťastia

permanentka
16. jan 2016

@zuzanka3381 trosku som mala krv tak pre istotu sojm sa objednala a povedala ze mam radsej prist. inak by som urcite este nesla 🙂 tak uvidime snad to bolo len uhniezdovanie 😒

zuzanka3381
17. jan 2016

@permanentka Neboj, určite to bude dobre. 🙂

permanentka
17. jan 2016

@zuzanka3381 si zlata dakujem velmi 🙂

katrin1005
24. feb 2016

Ahojte, ja som v 5tt+1d a vcera som bola na sono zvnutra no este nic nevidel o tyzden idem znova tak dufam ze uz bude nieco vidiet 🙂 🙂 🙂 Moc sa tesime na male a tak sa neviem dockat kedy mi doktor potvrdi tehotenstvo 🙂

polonska
23. mar 2016

Ahoj bude mi niekto vedieť poradiť menzes som mala naposledy 22 januara a už som od vtedy nemala a robila som si už 5 testov 2 mi ukázalo nič a na trochou taka alabucka ciarka ale vidno ju aj keď je slabú linka a dnes ráno keď som si ho robila tak zasa nič a teras neviem ci som tehotná alebo nie ma niekto takúto skúsenosť a vie mi poradiť čo mám robiť ďakujem

butterfly333
23. mar 2016

@polonska no aksi mala poslednu ms 22.1. a test ti tehu nepotvrdil tak tehotna asi nie si po takej dlhej dobe by už bol test pozit.Bt si nemeriaš?

henrieta20
10. aug 2017

Ahojte mamicky mam 30 a chcela by som este babo.Mam 2 deticky 4 a 7 rokov.A rozhodujem sa mat este dalsie.Neviem ....Ci su to hormony alebo ta 30tka zase 3 deti su v dnesnej dobe vela a financne sme na tom dobre,ale zase zacinat od zaciatku.Napiste mi prosim vas vase skusenosti DAKUJEM

alexandra1995
10. okt 2017

Ahojte všetci, mám pár otázok ktoré by som chcela vydiskutovať. Som 4+3tt 🙂 U lekárky som už bola a povedala, že zatiaľ je všetko ako má byť a objednala ma o dva týždne na sono. Dnes večer som však mala prvé príznaky tehotenstva do teraz som nepociťovala ešte nič. Moje otázky znejú:
1- Je normálny zvýšený srdečný tep tak skoro ?
2- Ako ste predchádzali chorobe ? 🙂
3- Čo Vám pomohlo pri ranných a večerných nerovnostiach?

Ďakujem za každú odpoveď <3

olivs1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klip0
15. feb 2021

@olivs1 asi by bolo lepsie založiť zvlast tému ako otvorit 10 alebo kolko starych a pridať tam len toto. Potom clovek otvara temy po sebe ktore su neaktualne niekolko rokov a vsade len toto.
Ale držím palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre