Tehotenský vankúš alebo vankúš na kojenie?

palma
14. aug 2006

😵Ajojte. Už ste si ho kúpili,alebo sú to len "kecy",že je super?!? Videla som rôzne,líšia sa v kvalite a v cene.Poradíte? Som v 32tt a neviem si nájst polohu,aj kríže sa už ozývajú,takže nad ním špekulujem.Za názory,ďakujem 🙂

aktak
16. aug 2006

jasne, myslim ze najskor tie nohavicky si vyberiem 😵

dorotka
16. aug 2006

babulky ja som gulickove vankuse prala aj takyto 😉 aj este iny zdravotny aj taky co domka na nom spavame ja ako alergik musim aj s gulickami 😉 a vsetko bolo

dorotka
16. aug 2006

inac gulicky sa akokeby obnovia takze sa im urcite nic nestane akurat avivaz tam netreba davat 😉

aktak
17. aug 2006

luci tak som si ho tiez objednala 😀 zakolko sa ti ozvali a za kolko ti prisiel?

zuz11
17. aug 2006

inak ja som pozerala vcera ten v mame a ten ma dva navleky 😀 oba maju zips bo ten z gulickami sa do pracky ani nezmesti 😅 takze staci prat iba ten vrchny 😀

masinka
17. aug 2006

zuz
a ten v mame kolko stoji?

aktak
17. aug 2006

hej aj ja som ho pozerala, ale je drahy podla mna, tento z netu mam aj s naplnou za 730, a kedze ho nebudem prat kazdy 2hy den tak to nejak prezijem aj bez navleku, mozno si spravim taku "rurku" na tu strednu cast, ked tam bude drobec slinit tak aby som to casto mohla dat dole a oprat

zuz11
17. aug 2006

masinka ten stoji 1200sk az 🤐 aktak ale ten z netu ma tiez dve obliecky?

aktak
17. aug 2006

nema, ale za ten rozdiel 500 korun mi to nevadi, myslim ze bude stacit ked napr z uteraku urobim rurku a natiahnem, hlavne pod babetkovu hlavicku ked tam bude

masinka
17. aug 2006

dik,
idem si ho tusim aj ja objednat
a za tych 500 sk si kupim latku a nejaky navlek si usijem, aspon mi bude ladit so zbytkom izby
inac keby ste hladali latky s detskymi motivmi, skuste pozriet v ScanQuilte - na zahradnickej pri trhovisku,
maju tam take s macikmi - s takymi mensimi bleducko modre aj ruzove a tmavomodre taky (alebo podobny) vzor ako ma Aktak na deke co ma medzi fotkami
a stoja len 110 sk za meter, na rozdiel od Kiky kde stoji 1m aj vyse 4 stoviek

dorotka
17. aug 2006

jak nezmesti 😀 ja v pracke periem paplony?

zuz11
17. aug 2006

dorot, ale tieto gulocky co maju tu su tvrde dost..... to nie je ako paplon, tie periem aj ja 😀 chod sa pozriet na ten vankus do mami a potom mi povedz ci ho taky aky je narves do pracky, a naco? 😀

aktak
17. aug 2006

masinka ano, bud z latky, alebo z toho uteraka, aj to moze byt prijemne na dotyk

danciacik
17. aug 2006

Cafte babenky. Ja som si tiež objednala ten vankúš - už ráno o 6.30 som posielala objednávku. 😀 Lebo chrbát ma už veľmi bolí 😒

aktak
17. aug 2006

ja okolo 10tej, som zvedava kedy sa mi ozvu ci prijali objednavku

danciacik
17. aug 2006

Aktak..a ako si si ho objednávala. Ja cez mail, ale potvrdenie mi neprišlo, tak som tam volala a povedal mi, že mail im prišiel a že je divné, že mi potvrdenie o prijatí objednávky neprišlo, pretože to má nastavené tak, že to potvrdenie je automaticky zaslané.

aktak
17. aug 2006

no ja som posielala sms, tak uvidim do rana a ak nepride tak zavolam ci to dostali, si volala na to cislo co sa tam posielaju smsky?

danciacik
17. aug 2006

myslím, že áno: volala som na číslo 0907 988 135. 😉

masinka
17. aug 2006

ja som to poslala prave teraz, ak mi nepride potvrdenie, pockam tyzden ci pride nieco na postu a potom ich budem nahanat, chrbat ma zatial nejako neboli, doma sedim na fitlopte a v robote mam tiez nafukovaci vankus pod zadok, v noci spim oblozena plysakmi 🙂
inac mne to v robote dost filtruje maily

danciacik
17. aug 2006

jej masinka aj mne včera kúpil manžel fit loptu, len som sa k nej ešte akosi od včera nedostala 😀 . A existujú aj nejaké cviky pre tehotné na takej lopte?

masinka
17. aug 2006

ak vies po nemecky, tu su nejake cviky (su tam aj obrazky, ale s vysvetlivkami je to asi bezpecnejsie):
http://gesund.qualimedic.de/Sport_schwangerscha...
http://gesund.qualimedic.de/Sport_schwangerscha...
ja na tom zatial len sedim, aj ked si kazdy den vravim ze by som mala zacat nieco cvicit

danciacik
17. aug 2006

ďakujem, tak trošku som tomu rozumela...niečo vyskúšame 😉

zuz11
17. aug 2006

v mojom albume vam davam cviky na fit loptu ak su necitatelne uplne povedzte 😀 a tehu necvicte cviky co su na brusku 😀

zuz11
17. aug 2006

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... a nasledujuce 3 strany potom 😀

danciacik
17. aug 2006

ďakujeme zuz 😉

masinka
17. aug 2006

diiiik 😀
tak teraz uz nemam vyhovorku preco necvicim 😉

aktak
17. aug 2006

baby ale robte vsetko pomaly, zhlboka dychajte a dajte si pozor na rovnovaku, aby ste nahodou nespadli a nezranili seba alebo babo

danciacik
17. aug 2006

no na to si fakt musím dávať pozor, aby som sa nezgúľala, veď už som fakt ako hroch. 😀

ikuska26
18. aug 2006

Ahojte tehulky, moze mi niekto vysvetlit na co je dobry ten tehotensky vankus, a tak? Pripadne, kde sa da kupit...a ake mate skusenosti..Dik 😀

danciacik
18. aug 2006

Ahoj ikuska, skús sa pozrieť na predchádzajúcu stranu, teda stranu číslo dva. Luci tam dala jednu stránku, kde je to fakt dobre vysvetlené. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre