Tehotenský vankúš alebo vankúš na kojenie?

palma
14. aug 2006

😵Ajojte. Už ste si ho kúpili,alebo sú to len "kecy",že je super?!? Videla som rôzne,líšia sa v kvalite a v cene.Poradíte? Som v 32tt a neviem si nájst polohu,aj kríže sa už ozývajú,takže nad ním špekulujem.Za názory,ďakujem 🙂

alexandra
15. aug 2006

Ja tiez nekupim smejd, ale tento fakt sluzi vyborne, takze nevidim dovod vyhadzovat zan o 600-700sk viac..

renca3
15. aug 2006

Ten vankus aj mne super posluzil pri kojeni a potom maly ho mal okolo seba, ked este nevedel dobre sediet. Alebo sluzil ako bariera, aby nespadol z postele, ked sa zacal prevracat.

dorotka
15. aug 2006

majusa ok zistim znacku lebo ja to mam uz najmenej osem rokov len som ho uz davnejsie nepouzivala a potom by som si tebe pripaden dala kupit obliecku 😉

zuz11
15. aug 2006

alex, ok nedotahujme sa proste mne sa ten v kike nepacil a nekupila som si a radcej si doplatim viac, nemam s tym problem..... vies nie kazdemu vyhovuje to iste 😀 a urcite neaky ten rozdiel medzi nimi je lebo som videla a chytala oba 😵 🤐

majusa
15. aug 2006

dorotka, my samostatné obliečky nemáme. Skúsim sa opýtať, ale nesľubujem. Nikdy sme ich nemali...

aktak
15. aug 2006

no ja som v ten kike nekupila, lebo to bol prvy ktory som videla, tak som si povedala ze by asi nebolo mudre kupit ho ked nemozem porovnat, osaham si ich viac a potom sa rozhodnem 😀

aktak
15. aug 2006

ja rada osahavam 😵

zuz11
15. aug 2006

aktak ale v kike maju co som skusala asi aj 5 druhov ak nie viac ale tie neakciove boli v tom deckom oddeleni tak vnutri za kocikmi pri postielkach 😀

aktak
15. aug 2006

hm, som si to asi nevsimla 😅

luci
15. aug 2006

ja som si svoj kupila cez net...akurat vcera mi dosiel...no dnes idem az pren na postu...ak chcete tu je link
http://www.noseniedeti.sk/l3.htm
cena je tusim nova...ja som mala este za staru 650,-sk

majusa
15. aug 2006

to, o čom som hovorila ja je také, ako na tej stránke, ktorú sem dala luci.

aktak
15. aug 2006

hej? luci a nemozes potom napisat ci sa ti ten vanskus paci?

luci
15. aug 2006

zajtra mozem napisat...dnes vyskusam 🙂
ale maju ho uz viacere zname z tej stranky, a lubi sa 🙂

aktak
15. aug 2006

tak to je super, cena je prijatelna a ak bude dobry tak nad nim pouvazujem 😵

palma
autor
15. aug 2006

super baby. 😉 Takže nie sú to keci.Idem zháńať aj ja.MAJUSA nevie´š náhodou,majú ich v kAžDýCH ZDR.POTREBáCH?????? 😒 u nás v RS ho nemajú,ale v zdr.potrebách som nehľadala.Neviete babenky,či ho nemajú niekde v BB? ideme tam v piatok(pre kočík 😀 😀 😀 ).Díky 😉

luci
16. aug 2006

tak vcera som bola pre vankus a som spokojna....spi sa s nim fantasticky...takze odporucam

dorotka
16. aug 2006

palma ved si ho priamo od nich objednaj postou ako luci

palma
autor
16. aug 2006

😒 Nerada objednávam také veci ak je z toho tovaru viac druhov.Musím pochytať! 😝

aktak
16. aug 2006

luci takze hovoris ze je dobry? lebo asi si ho aj ja objednam, cena je super a farby sa tiez daju, ma to pratelny potah ci nie?

luci
16. aug 2006

hej ,potah je pratelny,ma taky zips na boku....
a k tomu mi prisli aj plny velky sacok...tych guliciek...na doplnenie
farbu mam tu oblohu

masinka
16. aug 2006

pozerala som tu stranku a nie je mi z toho jasne ci je ten potah pratelny tak, ze z neho vysypes gulicky, alebo su v nom tie gulicky este v jedej vrstve?

aktak
16. aug 2006

aj mne sa paci presne ta obloha 🙂

luci
16. aug 2006

ten potah je pratelny,ale musis tie gulicky vysypat....lebo su v tom nasypane...inac si to neviem predstavit...ale pisu ze to mozes dat do pracky,aj s gulickami...a zaruka je 24 mesiacov

zuz11
16. aug 2006

luci a nemas dva potahy na tom? ze gulicky v jednom a na tom este ta navlecka? 😨 no dnes okuknem ten v mame uz zblizka 😵

aktak
16. aug 2006

ok zuz tak potom povies aky je ten 😉

luci
16. aug 2006

zuz ,nie je tam iba jeden....ved som ho otvorila a dost guliciek vysypala,tak som ich davala spat...ale odporucaju to prat v pracke aj s gulickami...na 40..je k tomu aj taky list...

aktak
16. aug 2006

no sak hej, tym gulickam by sa nemuselo nic stat, az na to ze by mohli "nasat" pracy prasok 😒

zuz11
16. aug 2006

skor co ak sa nahodou navlek v tej pracke roztrhne a pracka bude plna guliciek 😀
aktak ty tam dnes nejdes? 🤐

aktak
16. aug 2006

zuz ak stihnem tak hej, ale nepojdem uz potom domov takze by som ti to napisala v sms-ke ok? a vidis, si tam ochytam ten vankus 😉

zuz11
16. aug 2006

aktak, mne je to jedno ako mi to das vediet, pekne si ho obchytaj a ak si vyberies ak neaky sveter alebo tak tak napis 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre