Tehotenský vankúš alebo vankúš na kojenie?

palma
14. aug 2006

😵Ajojte. Už ste si ho kúpili,alebo sú to len "kecy",že je super?!? Videla som rôzne,líšia sa v kvalite a v cene.Poradíte? Som v 32tt a neviem si nájst polohu,aj kríže sa už ozývajú,takže nad ním špekulujem.Za názory,ďakujem 🙂

ena
18. aug 2006

ikuska26: ak budes kojit, tak si ten vankus podlozis, teda vlastne tak ulozis okolo seba a babo na to a bude sa ti lahsie drzat a bude to pohodlnejsie, ked vankus das do Ucka, mozes tam polozit babo.. ke dbudes mat babatko na deke na zemi a zacne sa pokusat lozit, toto bud aspn na zaciatku bariera.. ja ho est epouzivam napr aj ked je maly pri mne v posteli, tak z druhej strany podlozim ten vankus, aby sa drobec neskotulal...
a pocas tehu je tiez dobry, lebo ked lezis na boku, tak si ho podlozis pod hlavu, kolena, proste si ho vytvarujes,ako potrebujes ( je plneny takymi polystyren. gulickami), aby sa ti pohodlne spalo..

palma
autor
19. aug 2006

Ajojte,dnes som kúpila teh.vankúš,u nás v RS,v Kauflande za neuveritelných 499,sk 😀 (100 perc.bavlna,výplň:polyst.guličky,poťah na zips,pratelný a zlatučký),proste super,som rada 😀 😀 😀 ,že som ho už konečne dostala.Včera som bola v BB,ale nikde ho nemali. 😒

dorotka
19. aug 2006

kocky dnes som pozerala v telke zaujimavu relaciu o bazalnej metode ako priklad tam bola uvedena aj ostravska nemocnica v t ktorej tuto metodu vyuzivaju jednou z podstatnych veci tejto metody su preve tieto gulickove vankuse vyuzivali ich okrem ineho aj na novorodeneckom a jis pre deti
babtka ich mali aj v inkubatoroch 😉
inac okrem toho k tejto metode patria aj masaze caste navstevy rodicov pricom si maminka k detom aj lazka a este vyuzivaju aj veci ktore malo dieta rado aj pred hospitalizaciou ale to skor na tej jis
a este ma jedna vec zaujala hovorili tam ze babetka na novorodeneckom kupu v lavori lebo babetko ma pocit uzavretejsieho priestoru aky malo v maternici a casto sa im sta ze babetko sa pocas kupania ukludni a aj zaspinka 😉

ena
19. aug 2006
emjee
6. aug 2007

jelenka • 6. aug 2007 o 15:06
Prave som sa docitala v inej diskusii o vankúši na kojenie.
Ake su vase skusenosti, naozaj sa oplati take nieco mat?
Dik!
[nepytam sa kvoli mne, ale kvoli niekomu inemu]

zuzannas
7. aug 2007

ja som si ho kupila tu na modrom konikovi tusim za 300,- a som s nim tiez velmi spokojna, hlavne ked lezim je to super! 😵 dufam, ze mi bude dobre pomahat aj pri kojeni...

martina46
28. okt 2007

Ahojte, rozmyslam ze kupim tento vankus a paci sa mi ten z www.noseniedeti.sk Je dobre ze su k tomu aj nahradne vrecuska s naplnou.
Nemate nejake tipy kde kupim podobny za lepsiu cenu? Je toho tolko, nasla som aj take za 2tisic 😲 a to uz je sila

loss
29. okt 2007

mne dnes ten vankus prisiel na dobierku je perfektny lezat na nom je super a vyuzijem ho aj potom 😉

martinaj
29. okt 2007

ahojte, ja som si kupila vankus na kojenie tu na konikovi a neviem si ho vynachvalit. super sa na nom spi, predtym som si s bruskom nevedela najst polohu a cele noci som prebdela. doporucujem 😵

martina46
30. okt 2007

Ja som si už objednala z noseniedeti.sk som veľmi zvedavá 🙂

linnetka
31. okt 2007

ahojte, ja som kupila vankus na kojenie na www.mimibazar.sk za 300,- Sk (novy) a som s nim tiez velmi spokojna. bol sice bez navlecky, ale to je najmenej.

matinka
20. jan 2008

ahojte, ja som bola prave pozerat vankus v kika (1200 Sk), ma-ma (1200 Sk), ale zdaju sa mi drahe. jedine na stranke www.predeti je taky lacnejsi, ale nevidim kvalitu. Kuknem este v zdravo potrebach. Mate vy nejaky tip?

adicka111
20. jan 2008

ja som si tiež kúpila tento vankúš cez net, ale objavila som ho aj v Metre, nie je síce plnený tými polystirénovymi guličkami, ale vyšiel ma na 750 Sk,tie drahšie vankúše sú plnený tými guličkami, ale mne sa lepsie spí na tom mäkkšom, tie guličky sú dosť tvrdé, na druhej strane, je oveľa pevnejší a možno pri kojení bude lepší .
všetko je to vec vkusu 😉

kisska
20. jan 2008

ja som si kupila tak relaxacny v LIDLi, teraz maju akciu za 449,-, nie je sice tvarovany do podkovy, ale da sa tak zlozit. A je trochu velky v posteli 😀 , ale na gauci sa na nom oddychuje genialne 😉 ako sa na nom koji dam vediet cca za dva mesiace 😎

martina46
1. feb 2008

Máte niekto skúsenosti s takým menším vankúšom na kojenie? Tiež je to podkova, ale malá. Dá sa s tým kojiť?

martina46
2. feb 2008

Nemáte nikto ten malý vankúš na kojenie?

lenkka
2. feb 2008

matinka ja som kupila v predeti a je dobry 😉

aviril
2. feb 2008

Lenkka, prosím Ťa, aký dlhý je ten vankúšik a čím je naplnený? Tiež gulôčkami? Na stránke predeti je cena 665SK, aj s poštovným Ťa to vyšlo koľko?

martina46
3. feb 2008

Lenkka, ten malý máš? Ale

martina46
3. feb 2008

Som omylom odoslala nedopísaný príspevok 🙂

Lenkka, ten malý máš? Ale 665 sa mi zdá veľa za malý vankúšik :-/

mucilienka
5. máj 2008

ahojte baby,
neviete mi poradit, kde by som zohnala tu napln do kojaceho vankusa (take tie malinke biele gulicky, neviem ako sa to vola)? som ho pozicala a vratili mi ho poloprazdy, asi sa im to vysypalo... ☹

dididi30
5. máj 2008

muci, im sa to urcite nevysipalo ono sa to zlezi, tak to preto tak vyzera 😉

mucilienka
5. máj 2008

aha, dididi, dakujem...
pocuj a nevies, kde to zozeniem?

dididi30
5. máj 2008

hm na sk neviem, som v zahranici, a co keby si tam dala tem molitan ci tu napln z normalnych, protialergickych vanuskov? ja to tak budem riesit a basta 🙂 proste kupis 2, 3 obycajne vankuse a vypchas to tou naplnou 😉 ale mozno je to blbost , tak je to na tebe 🙂 moj nazor...

tribitka
5. máj 2008

ja som vankúš na kojenie velmi pri kojení nevyužila, ale malá mi v nom spí...a teraz ked si už pomaly zvyká sedieť, tak v nom aj sedí, je to úžasná pomôcka....

mywiel
5. máj 2008

Ja tiez dokazem spat len na tehotenskom vankusi, je dost velky, s gulickami a super podopiera chrbat ked lezim na boku aj ked trosku susti, ked sa otacam... 🙂

mywiel
5. máj 2008

Mozes mrknut do albumu kinder surprise... 😵

pampuliacik
5. máj 2008

ahoj mucilienka, napln sa da kupit napr cez stranku www.noseniedeti.sk , predavaju cca 10 L guliciek asi za 90 sk

mucilienka
5. máj 2008

pampuliacik, dakujem pekne...

jurocko
8. júl 2008

baby poradte mi kde si mam kupit ten vankus na kojenie?dlžku chcem 22O cm alebo nijaku dobru internetovu stranku,dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre