Tehotenský vankúš alebo vankúš na kojenie?

palma
14. aug 2006

😵Ajojte. Už ste si ho kúpili,alebo sú to len "kecy",že je super?!? Videla som rôzne,líšia sa v kvalite a v cene.Poradíte? Som v 32tt a neviem si nájst polohu,aj kríže sa už ozývajú,takže nad ním špekulujem.Za názory,ďakujem 🙂

majula009
8. júl 2008

No ja mam Esprit vankus a je uplne fasa, velky, obrovśky, dlhy nevíem kolko je ale je asi najkvalitnejsi z tych co som doteraz drzala v ruke..tíe gulicky vo vnutri su uplne ine ako tie sustave........jurocko neviem kde ho mas hladat, netovu stranku neviem...viem len ze kde ja predajna tu v Blave.....

katulikzlatulik
14. júl 2008

ahojte, akurat som videla v letaku Hypernovy, ze budu mat teraz v akcii tehotensky, resp. kojaci vankus za 499,-Sk a je vraj vyplneny gulickami.. tak sa skuste ist nanho pozriet a dajte info, co si o tom myslite... ja pojdem urcite, a potom sa podelim so zazitkom s vami 😉

katulikzlatulik
14. júl 2008

takze oprava ta akcia je v Carefoure... plati od 16. do 27.7.08...

trpezliva
17. sep 2008

http://www.lidl.sk/sk/home.nsf/pages/c.o.200809... aj v Lidli zacina od pondelka akcia...my tiez mame podobny vankus, a neviem si ho vynachvalit, pouzivala som ho pocas celeho tehu a aj teraz ked mam malu ho vyuzijem. (len moj stal asi 3xtolko, vtedy nemali takuto akciu 🙂 )

maja22
4. máj 2009

Ahojte, aj ja uvažujem o kúpe polohovacieho vankúša, tie, čo ho používate už dlhšie, ako ste spokojné, ktorý typ odporúčate? Prípadne uvítam aj tipy na nejaké akcie, kde sa dá zohnať lacnejšie... Už som na nete pozerala nejaké inzercie, ale tých vankúšov je viacero typov, akosi si neviem vybrať, do ktorého investovať a či vôbec... Ďakujem 🙂

pata31
4. máj 2009

Ahojte, aj ja si chcem kupit tento vakusik, celkom fajn sa mi zda z noseniedeti.sk, hlavne ta dlzka a zlozenie, len skoda, ze sa neda prat potah samostatne...

beruska113
4. máj 2009

No mna by zaujimalo, ako sa to vlastne pouziva. MAte niekto skusenost, lebo som tiez nad tym rozmyslala?

dada78
4. máj 2009

babulky, ja som si vankúš ušila podľa strihu, čo bol v minuloročnom Dieťati a je to super, hlavne keď už teraz pri konci tehotenstva ležím na bokoch, obložím sa vankúšom a bruško padne pekne do mäkkého 😵
Ak chcete mám strih naskenovaný, stačí ak mi pošlete e-mail.adresu kde Vám to mám poslať,nie je to ťažké ušiť a dal by sa podľa toho ušiť aj poťah. foto mám aj v albume 🙂

maja22
4. máj 2009

Dadi, dobrý tip pre šikovnice, ja mám na takéto veci obe ruky ľavé 😅 Pozrela som album, pekne ušité 😉

pata31
4. máj 2009

Dadi a cim si to vyplnila? si su kupila nejake tie gulicky?

mneme
4. máj 2009

ja mam polohovaci vankus z noseniedeti.sk a som s nim velmi spokojna - v polovici tehu ma zacali bolievat krize dost mi pomohlo s nim spavat a ratam, ze este viacej ho vyuzijem pri kojeni. pata, mozes si vybrat z dvoch typov - lacnejsi je bez snimatelneho potahu, drahsi s potahom. tento vankus bol vlastne prva vec, ktoru som "babatku" kupila. vybrala som si ten s potahom a podla neho mi potom mama - kedze ja som tiez na rucne prace lava - usila niekolko kusov nahradnych obliecok, takze si ho prezliekam ako normalne postelne pradlo.dostala som k tomu aj cele velke vrece nahradnej naplne - su to drobne polystirenove gulocky. je to fajn, pretoze ten vyplnovy matros po case zlahne, takze ratam ze ked zacnem kojit, trochu ho dovypchavam

tinika
13. júl 2009

ahojte aj ja uvazujem o kúpe toho vankusa, len som sa chcela spýtať na čo je tam aj nahradna napln? Kedy akoze treba vymenit tu povodnu? dakujem

pata31
13. júl 2009

Tinika, ja som si kupila ten vankusik, je fajn, mm obcas na neho ziarli, ze sa tulim s vankusom a nie s nim 😉 😀
a je k tomu aj nahradna napln, ale kedy vymenit zatial neviem, ale asi az ked to bude nejake ubite...ja som dokonca musela odsypat gulicky z vankusa, bo bol dost velky a sa mi zle lezalo, ale uz teraz je to fajn...
len jedna chybicka, ze tam nie je aj vrchny potah (pri vankusoch z noseniedeti.sk)...ale ten sa da usit...ja sa na to chystam, ale zatial nebol cas...

celin
13. júl 2009

Ahojte, ja mam tiez ten vankus s gulickami, daju sa aj doplnat aj uberat. Dokonca je v cene vankusa 18 l nahradna napln tych guliciek. Cez den ked si citam tak sa o ten vankus opieram a je to super, ale v noci ho nemozem pouzivat, lebo mi tie gulicky strasne sustia a nemozem zaspat. Mam strasne problemy v noci spat a s tym vankusom nezaspim uz vobec.

pata31
13. júl 2009

hej, to mas pravdu, ze to susti, ale ked sa uz usalasim, tak uz sa v podstate nehybem, takze mi to uz nevadi a zaspim v poho...ja si na to rada vylozim nohy ked sa rano zobudim...je to ozaj parada... 😉
inac som videla teraz v letaku z metra ten vankus a mali ho lacnejsie...len neviem, ci bol aj s nahradnou naplnou..

tinika
13. júl 2009

patka dakujem za infosky, uz aj mm mi povedal ze si mam kupit aby sa mi dobre spinkalo hihi

pata31
13. júl 2009

Tinika, nemas zac 😵 a pohodlie tehulky je nadovsetko 😉

zuzuj
19. nov 2009

ahojte baby..nemate niekto skusenosti s tymto vankusom?...da sa kuknut aj osobne a osahat ( BA, Nitra, Trnava)...http://www.4mama.sk/?page=shop&cat_id=34&id=191... tu je 190cm/34 sirka, 45l napln
alebo pliz napiste co mate vankus zo stranky noseniedeti, aka je tam dlzka a sirka...lebo na stranke nepisu nic podrobnejsie o rozmeroch..
dik

danula.ch
3. dec 2009

Ahojte, viete mi niekto prosim poradit kvalitny vankus na kojenie? Nechcem molitanovy, ale polystryrenove gulicky-tie gulicky sustia, vadi mi to. Pocula som nieco o naplni z mikrogranul, to by mohlo byt to co hladam? Mate s takouto naplnou niekto skusenost, alebo existuje este nieco ine - kvalitne a nesustave?
dakujem

jaruska74
3. dec 2009

teraz maju ten vankus v metre....super je 🙂

clovis
3. dec 2009

ja som si tiez kupila ten vankus. objednala som si ho z maderna shop cez internet, ale sa mi zda, ze stal dost vela. zatial som ho pouzila len na spanie a podlozenie chrbtice v sedacke, ale niekedy pochybujem, ci to nebola vyhodena investicia. kupovala som si ho hlavne na kojenie, takze dufam, ze vyuzijem. tie gulicky vo vnutri sa zdali divne, lebo sa kadejako presypaju, ale uz asi chapem princip - da sa vyformovat, ohybat podla lubovole. ale v obchode som videla mensi a pevny, taky tvrdy tak do 500 Sk, tak som hned chytila vycitky, ze som si mohla radsej ten kupit. co vravite, je ten s gulickami lepsi?

siuzi
11. dec 2009

ahojte ja mám tiež ten guličkový dostala som ho od známych z Rakúska,ako ich poznám asi nebol z tých lacných,ale neviem posúdiť ten rozdiel oproti tým obyčajným.ja som dosť používala na spanie ku koncu tehu-jeden koniec pod hlavou,popod bruško(to bolo fajn),medzi kolená,vyobkladaná...a po pôrode som si z neho vytvarovala koleso na sedenie,pri kojení som ho veľa nevyužila,lebo s kojením sme mali problémy ale ešte bol superlebo malý odgrckával,tak sa dal dobre vytvarovať -ležal na nom ako na relax.lehátku pre bábätká,.ten tvrdý je možno lepší na to kojenie kedže je to pevnejšie,ale na to tvarovanie asi ten guličkový

oriflame_martina
26. apr 2011

@dada78
Ahoj Dadka, budem ti veľmi vďačná keď mi pošleš ten strih na tehotensky vankušik. Už sa teším ako ho spoločne s mamou vyrobíme. Ďakujem ti veľmi pekne. Držím palčeky celej tvojej rodinke.
Moja adresa je: martina.a@atlas.sk

dada78
26. apr 2011

@oriflame_martina Martinka, budem musieť znovu to naskenovať, resp.najskôr pohľadať časopis, lebo sme museli doma preinštalovať PC a nejako som to nemala zálohované ☹ ale pokukám, možno niektoré z dievčat čo som im poslala mail by Ti to mohli preposlať 😉

froschka
26. apr 2011

podla mna je to vecicka na nezaplatenie, ci uz v poslednych tyyzdnoch tehu na spinkanie, alebo na kojenie, je to uzasne. nemusite babo drzat v lufte, namahat sa, hrbit sa, proste pohdlicko aa neskor ho vyuzijete aj na podopierenie stuplika....ja by som bez neho den neprezila 😵

lucka127
22. júl 2011

babeny tu su linky na en ja si idem asi ten vacsi pre pohodlne aj spanie:D
http://www.e-kociky.sk/index.php?280,vankus-relax

a mensi
http://www.e-kociky.sk/index.php?272,vankus-min...

amelia17
30. sep 2011

caute baby, viete niektora poradit vankus na kojenie vhodny pre dvojicky? vraj by nemal byt velmi dlhy, aby ked sa maminka oprie o chrbat dozadu si ho mohla cely pritiahnut na seba a aby medzi nou a vankusom vpredu nebola diera... diky

mamapapa
7. okt 2014

Ahoj, ja mám Matýska a som s ním veľmi spokojná. Používam ho od 20 týždňa, pretože ma bolel chrbát. Na vankúšiku som sa konečne vyspala. Určite odporúčam. Teraz na ňom dojčím a je super. Mám tento s dutým vláknom -http://www.dojciacevankus.sk/dojciace-relaxacny...

ajka3005
14. jan 2015

ja som vsadila na recenziu od mamapapa a vankúš je úžasný, využívam ho stále, pri sedení, ležaní, spaní....a teším sa, keď ho raz využijem aj pri dojčení, zatiaľ som mamina čakateľka 🙂 ....vankúš som si objednala presne ten istý, ako je v linku, len menší 170cm 🙂 ....úúúžasná vec ! za tú cenu rozhodne stojí 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre