Tehotenstvo s milencom a nie s manželom

bambulka1979
21. okt 2009

ahojte chcem sa opytať ci uz niekto zažil taku situaciu a ako ste to riesili. ak nie verejne tak aspon do IP. som vydata ale vztah nam nefunguje tak ako by mal. takze mam priatela a otehotnela som.
milujem ho a som ochotna sa rozviest ale neviem ako na to. viete mi niekto poradit ako dalej?

viera27
8. sep 2011

@saluka fuuuha, teda klobuk dole pred nim.

viera27
8. sep 2011

@saluka
este mi zislo na um, to tvoj ex fakt neodmietol? Kvoli vyzivovacej povinnosti?

saluka
8. sep 2011

ono to vlasten aj podla zakona tak musi byt ale my sme sa rozviedli az po narodeni malej,dna testy sme nedali zatial robit lebo ja viem kto je otec a manzel vie ze ho neklamem a vie ze mala neni jeho takze to je jasne

saluka
8. sep 2011

peniaze sme neriesli vobec,manzel mi na nu nedava paniaze to by som ani nechcela a moj ex milenec mi dava na nu peniaze,je to cele take divne lebo obe vlastne vyrastaju s obomi.Ja som sa dostahovala takze jeho priatelku nestretavama naozaj ani len netusim ci ona to vie ale myslim ze musi nieco tusit aj ked si on malu nebere len u nas sa s nou styka ale neviem ci sa da nieco taketo utajit,s nim komunikujem najmenej. moj manzel byvaly ako som pisala este na zaciatku je velmi dobry,citim ze ma ma rad ale este nenastal ten cas aby mi odpustil aj ked kolkokrat pride k nam a hra sa s malymi ja musim odist lebo hned placem a on vzdy pride a povie ze to bude dobre.

viera27
8. sep 2011

@saluka tomu rozumiem, to poznam ze je automaticky na manzela, dokonca tusim este aj par mesiacov po rozvode ak by sa narodilo.
Ale tvoj ex, ze si na seba taketo zobral. Lebo vlastne ty by si teraz mohla vymahat vyzivne, pripadne este dokonca by mohol zostat ako neplatic vyzivneho. To sa uprimne cudujem, ze ti natolko doveruje

luludia
8. sep 2011

@saluka nemáš to ľahké. Obávam sa ale, že aj keby ste sa s bývalým manželom k sebe vrátili, jeho vzťah k tebe by bol podkopaný, chýbala by tam dôvera. Stále by tam niečo v pozadí hlodalo.
Môžem sa opýtať, tvoj ex si už našiel partnerku? Má už svoj vlastný život?

saluka
8. sep 2011

co sa tyka takychto veci to viem ze mi veri a ja by som ani nikdy od neho nepytala paniaze lebo som rada ako to dopadlo

saluka
8. sep 2011

nema vlastny zivot,vlastne zije ako keby dalej s nami len sme odstahovany ale kazdy den pride aj ked len na hodinku,pohra sa s malymi alebo si zobere svoju 🙂 a vecer ju prinesie,pytala som sa ho co chce robit dalej a povedal ze nevie ale ze nechce zit bez malej aby bola takto oddelena

viera27
8. sep 2011

@saluka tak mozno to nakoniec "ustoji", co ty vies. A urcite by vas vztah bol uz o niecom inom. Aj ty by si si asi vazila rodinu. Len aby to v nom nehlodalo. drzim palec.

luludia
8. sep 2011

@saluka od tvojho ex je velmi pekne, ze sa stavia zodpovedne k malej, berie na ňu ohľad. Záleží mu na tom, aby jej otec nechýbal, to je chválihodné.

filipal
8. sep 2011

@saluka tvoj exmanzel je zrejme dobry clovek. ja to vidim tak, ze nakoniec sa k sebe vratite. pre teba to je iste ponaucenie na cely zivot....
ale, vselico sa stava a hlavne pri dobrych muzoch nas laka zazit si aj nieco ine.....

grososova
8. sep 2011

Treba si otvorit tému Zemrelo mi dite a pozriet kolko mamičiek prídu o detičky a nechcú.Zobrat život nenarodenéme dietatu,ktoré sa nevie ani bránit ☹ a má trpiet za hlupost dospelých?Aj ked je to dietatko ako fazulka je to už život.Nikdy by som nedokázala zabit dieta a tak nevinné čo za nič nemože 😢 Treba vec vyriešiit a niest následky aj ked to neni len tak.Ale ludia nemyslia na to aké následky má nevera až ked sa to stane tak potom su z toho velmi vyčudovaný z tych problémov.

kinderko21577
18. sep 2014

@saluka ahoj saluka ak tu chodis rada by som sa ta na nieco spytala,prezila si to co prezivam teraz ja..dik

037
18. mar 2015

Som zufali poradte mi.
Pred 6 m som spoznal zenu ktora je vydata.Stazovala sa ze ju podvadza manzel tak ona mu to chce vratit tak ako on ponizil ju tak ona chce ponizit jeho.
Sice moja milenka je vydata ma dieta.Nepovedala mi ze nebere ziadnu antikoncepciu.Tak som to donej daval naplno.
Bolo vidiet ze potrebuje vela sexu lebo mi dovolila aj nemozne ked cudzi chlap moze donej nakladat.
Hm pacilo sa ni to.
Dnes som sa dozvedel ze je tehotna a zrejme otec som ja.
Jej muz je alkoholik naliaty stale v liehu.
Nechcela snim diiwta 10r brala antikoncepciu.
Ako sme zacali sexovat spolu hned otehotnela.
Jej manzel vie ze mala milenca ale jemu povedala ze dieta je na 100%jeho.
Som si isty ze otec som ja akurat to vychadza ze vtedy vysadila antikoncepciu a oplodnoval som ju ja.
Poradte co mam robit.
Sice je ako zena nepritazliva ale v sexe je zviera.
Peter

marianne1
17. apr 2015

Fuj je mi z vas zle, bezcharakterni ludia bez chrbtovej kosti, nemate ziadne zabrany a hovorite tu o potrate ako keby to bolo natriem si chlieb s maslom, ale ked ste sa stretavali na sex tak vas to ani nenapadlo ze? A teraz namiesto zodpovednosti za svoje zivoty tu chodite vyplakavat na anonymne forum a bez skrupul nevahate aj niekoho klamat cely zivot ze vas hanba nefackuje 🤐 Bodaj by neexistovali taketo osoby ktore podvadzaju svojich partnerov ste ubohe handry ci uz ide o zenu alebo o muza ale ved karma si kazdeho najde, len tie ubohe deti... A dotycna co tu pisala ze vela ludi vychovava kukucky, ako by sa tebe pacilo keby si bola chlap a po rokoch zistis ze ti zena klamala, ze tvoje dieta nie je tvoje? Ste naozaj nechutni!

eri28
14. máj 2015

@saluka uz si asi po potrate este skusim naist ci to tu je niekde napisane ale vyjadrila si sa viac menej jasne a viac si mozno ani nezverejnovala.
Moj nazor su zeny ktore to boli menej alebo vobec a su zeny ktore tu lutuju cely zivot. Podla mna sa to raz prevali lebo prevalilo sa to aj s mojou mamou ked bola na potrate aj ked iba v rodine.Najviac koho to dotklo som bola ja lebo islo o mojho surodenstva mama je chladna a do dnes neviem ci ju to mrzi tak ako mna.
Nechcem sa viac rozpisovat o jej problemoch ako sa to stalo milenca nemala ale to je uz jedno.A ja ked som vyrastla zacala som chodit do kostola viac ako ma vychovavali rodicia a jednoducho som sa mojej mamy opytala ci bola na interupcii a povedala ze ano.To je vsetko co som sem chcela napisat lebo sa mi o tom tazko pise.Drz sa a vsetko dobre do zivota.

eri28
14. máj 2015

@037 co ja vidim co sa deje okolo mna zeny su dost vplyvne asi aj tym ze tie deti nosia a porodia alebo co ja viem.V mojom okoli je to tak cize neviem ti vobec poradit lebo zena si urobi to co chce sama a nebude sa ta pytat ked nechce.Proste je to tak.Skus sa snou porozpravat.A okrem toho moze ti aj klamat poznas jej muza taketo milenecke vztahy su o sexe a nie o pravde o rodine.

eri28
14. máj 2015

@saluka aha citam ze si si dieta nechala tak ti fandim viac a nemusis trpiet vycitkami svedomia po cely zivot.Dieta je to najdolezitejsie v zivote neskor uvidis sama.

eri28
14. máj 2015

@saluka podla mna by som si to tak nevycitala, jasne ze ty si ho podvietla, ale asi nebolo nieco u vas nebolo v poriadku a nanila uz len to ze ste na vine su dvaja.Ci on bol perfektny lebo ta nepodviedol ja by som to tak nebrala, ani by som ho tolko nebranila, uz len to ze ste sa rozviedli asi tam nebolo vela lasky a porozumenia.Keby sa to stalo mojmu muzovi z inou zenou a chcel by ostat so mnou moja laska k nemu je taka velka ze by som mu odpustila a keby bolo treba aj by som vychovavala ine dieta keby bol otcom.Asi tak.

037
14. máj 2015

Aka hanba marianne1 Ty si svetuskarka.
Jaj chcel by som ta vidiet 😎

037
14. máj 2015

Ahoj Eri28
O dotycnej co som pisal dieta si nechala.
Mala ma len ako hracku.
Dieta je podla vsetkeho je moje.
Jej manzel to vie a tusi ze nie je jeho

eri28
14. máj 2015

@037 taky je zivot.Podla mna zeny su vedsie svine ako muzi, ale zase ako v com.Velmi ma to mrzi asi nemas kontakt z dietatom.

eri28
14. máj 2015

ja som sa zacitala do temy ale az teraz som si vsimla datumy,och ale vsak nevadi 😎

037
14. máj 2015

Dieta sa ma narodit teraz v juli.
Ale dotycna dama to planovala.
Oklamala ma.
Ona ma prve dieta ma 10 a je autista.

marianne1
14. máj 2015

@037 Nie som svatuskarka ani mniska a ani panna cista nevinna ale toto ti pride normalne? A co teraz urobis napr. aj ty? Nechas si vychovavat vlastne dieta cudzim muzom? Fakt mi je zle z celej tejto prehnitej spolocnosti

037
15. máj 2015

Ale ja som pisal o milenke.

oli18
15. máj 2015

Zase adminkou vymyslená téma. Autorka témy tu nikdy viac neprispela. Človek má chuť niekomu pomôcť svojou radou či skúsenosťou a pritom radi NIKOMU. Toto sa mi vôbec nepáči, že si z nás tu robia dobrý deň ☹

037
15. máj 2015

Ty mudra Oli.
Radsej bud ticho a nepis blbosti

037
15. máj 2015

A komu si radila.
Ved si nebola vobec v ziadnej debate.
Ach draha radsej cus😆😆😆😆

oli18
15. máj 2015

@037 Ja budem diskutovať, kde sa mi páči 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre