Těhotná bez těhotenských příznaků. Je to možné?

kosicanka1
1. dec 2006

Ahojte,
mrcha mi meska 2 tyzdne a 4 testy som mala s //. K lekarke mam prist az o tyzden. Ale: ja nemam ziadne ine tehu priznaky ako tu vsade vypisuju babenky. Ziadna nevolnost, ziadne caste mocenie, ziadne chute - nic. Mozno trosku napate prsia, ale len trosicku. Je to mozne, ze sa testy vsetky zmylili?

meminka
4. mar 2011

Ahojte kočky, tak dnes ráno som si spravila test a boli tam // čiaročky...taká som šťastná!!! 🙂 Držte mi palce, aby to u doktora všetko dobre dopadlo...

salilinka
4. mar 2011

@meminka ahoj,tak to velka gratulace... 😀

meminka
9. mar 2011

ďakujem veľmi pekne, dnes som bola prvýkrát u lekára, spravil mi sono, videla som tam asi 1 cm bublinku 🙂 je to úžasný pocit, srdiečko biť ešte nepočul, ale mám prísť o dva týždne 🙂

micicka
16. mar 2011

ahoj kočky, pridám sa k vám. som tehu a nemám vôbec žiadne príznaky - nie je mi zle, prsia ma nebolia. tak sa bojím, aby bolo všetko ok. ide o to, že som už 2x potratila, vtedy ma dosť boleli prsia a teraz zrazu vôbec nič, tak mám strach. ale keď ja vy píšete, ž ste bez príznakov, tak sa nebudem stresovať 😉

lucka1371987
24. mar 2011

ahoj ja som v 11tt a moje priznaky su len citlive prsniky ale tie uz pomali akosi prestavaju boliet a ine priznaky ani nemam
chodim normalne do prace a vsetko prebieha uplne super len ked citim vonu kuraciny alebo ineho nieje mi velmi dobre.
asi v 7tt som si urobila tehotensky test celkovo 6som ich kupila (viem ze trocha prehnane)ale vsetky vysli pozitivne po 4dnoch meskani menstruacie tak teraz sa tesim na moje male a uzivam si ,,zatial``bezproblemove tehotenstvo ktore bude take dufam az do konca.je mi luto ze niektore tehulky maju take problemy v tehotenstve ktore im zneprijemnuju ozaj kazdu minutu a ozaj ja som mala uz dva tyzdne pred ocakavanou menstruaciou brutalne citlive prsniky.prajem pekny dnik🙂)

michala1515
24. mar 2011

@micicka ahoj, bud rada ze nemas ziadne problemy a hlavne sa nestresuj kvoli tomu. ja som za cele tehotenstvo mala minimalne priznaky a vsetko je ok, som 34tt 🙂

miichaella
24. mar 2011

Ahoj holky, moje těhu od začátku bez nevolnosti a kromě zvětšení břicha a občas citlivosti prsou při doteku, žádné jiné příznaky...jsem taky trochu nervózní, jestli je vše ok, na další prohlídku po měsíci jdu 1.4., tak bude doufat 🙂 Hezký den.

miichaella
24. mar 2011

@michala1515 a teď jsem si všimla, že máš termín 9.5., to jsem se narodila já 😉 , tak ať to vyjde 🙂 a hlavně ať je vše v pořádku.

camelinka
24. mar 2011

ahoj holky, vubec nebudte nervozni ze nemate zadne priznaky, ja celou dobu nemela krom rostouciho pupiku vubec nic, jen trochu citlivejsi prsa a tak je to az doted, kdybych necitila jak se mi tam mala stehuje tak ani nevim ze jsem tehotna, takze klid, vse je urcite v poradku 🙂 🙂 🙂

michala1515
24. mar 2011

@miichaella dakujem 🙂 ja by som bola radsej keby sa malinka narodila trooosku skor, uz mi je aj teraz dlho, tak ale aspon dufam, ze ak nie skor, tak toho 9.5. to bude a nie neskor 🙂 aj ja ti drzim palce, uzivaj si bezproblemove tehotenstvo a davajte pozor na seba 🙂

micicka
24. mar 2011

@michala1515 ďakujem za povzbudenie, práve včera ma začali trošku bolieť prsia, tak niečo predsa - teraz aby to neprestalo, lebo zase budem stresovať. ale po dvoch potratoch budem asi ešte dlho v strehu a strese 😖 ale hlavne nech všetko klape ako má - uvidíme zajtra, idem na kontrolu

katka37
26. mar 2011

ahoj taky nemám už skoro žádné příznaky ,jen ta citlivá prsa.... 😉

peepka
26. mar 2011

pri prvom som tiez nemala absolutne ziadne, iba trosku citlive bradavky, ale to by som si tiez asi ani nevsimla kebyze dieta neni planovane 😀

nikolkaaa
11. apr 2011

baby možem otehotnieť ked som brala antikoncepciu ale nedobrala som ju pretože mi skodila a mala som pohlavny styk s manželom ale neurobil sa do mna ale nemali sme žiadnu ochranu.menštruacia mi meška 4 dni stale sa mi chce cikať a boli ma v podbrušku..ine priznaky niesu..už mam 9 mes synčeka keby som tehotna neviem ci by som to teraz zvladla..mate skusenosť alebo radu dakujem vopred..

gazovicka
12. apr 2011

ahojte, tiez som dva dni stresovala, lebo zrazu z nicoho nic mi bolo uplne fantasticky, prestalo ma pichat v podbrusku, zdalo sa mi, ze ani prsia necitim, a ze su akesi maksie.... ale vcera ma trosku pichlo 🙂 , tak som sa upokojila, treba mysiet pozitivne,lebo sa zblaznime...

mirka00
25. apr 2011

dobrý den žienky 🙂 som tu nová a kedže mám niekolko otázok tak som sa sem prihlásila.som tretí krát tehotná,žial dve skončili zle,prvé zamklé a druhé boli to dvojičky som potratila,teda musela som ist na potrat lebo tam nebola žiadna srdcová aktivita.a to som ešte v roku 2000 mala mimomaternicové tehotenstvo!teraz som v 7 tt a v stredu idem na kontrolu,ale strašne sa bojím!momentálen mi je dobre,nič ma nebolí a ja si zase namýšlam,že ked ma nič nebolí,že tam nie je niečo v poriadku ☹ ale velmi velmi ma boleli prsia,tie ma bolia aj teraz ale už je to lepšie.ale vobec mi nebýva zle,len trošku aj to mám pocit,že si to namýšlam.ale pani dr. mi povedala že je všetko ok,aj ked ma nepozrela ale zistila to podla hcg hormonu,viete vtedy pri dvojčatkách mi stupal velmi málo ..skoro vobec☹prosím vás napíšte mi vaše skúsenosti,naozaj musím zvracat?napr.nemám ani plechovú chut v ústach ako o nej stále čítam na nete,asi budem musiet začat čítat nejaké romantické romány 🙂 lebo potom sa len trápim a myslím len na to najhoršie ☹ streda sa mi už blíži ale uvítam vaše názory skúsených mamičiek 🙂 dakujem vám pekne.

desmodka
25. apr 2011

@mirka00 podla mna by si mala byt hlavne kludna, nemysliet na zle veci... ja ked som bola prvy krat tehu tak mi bolo zle hned od zaciatku a potratila som, druhy krat mi nebolo nic do 13tt az potom som zacala mat tazsi zaludok,, prestalo mi chutit jest, smrdela mi kava, mala som caste migreny...... takze nie je pravidlom ze tehotenstvo musis prevracat a podobne... takze mysli pozitivne a urcite to vsetko dobre dopadne!!!

mirka00
25. apr 2011

@desmodka Dakujem ti pekne 🙂 ved ja sa snažím,ale....ešte som zabudla dodat,že užívam 3krát denne utrogestan na udržanie teda,tak mi to bolo povedané,že ten liek je hlavne na to.

desmodka
25. apr 2011

@mirka00 aj ja som ho mala hned od zaciatku 🙂

marketa022
28. apr 2011

ahojte, prosim vas poradte mi niekto...mozem byt tehotna aj napriek tomu ze beriem antikoncepciu? v decembri tohto roku ju uz budem brat tri roky a pocas tychto rokov sa mi toto este nestalo. cele dva tyzdne pred menzesom som mala hnedasty vytok. podla tabletiek vzdy dostavam menzes v nedelu a tentokrat sa mi uz v piatok do vytoku plietla krv a od soboty do stredy som mala menzes ale slaby a hned na to ako mi skoncil ma pobolievalo pod bruskom ako keby som mala znovu dostat menzes.tyka sa to tohto tyzdna.vlastne uz druhy den ma boli pod bruskom. prsia ma ale nebolia. vytok som este tak dlho nikdy nemala ked tak, tak asi dva dni z prechladnutia. dakujem za radu.

romik123
29. apr 2011

chci se zeptat může se otěhotnět když jsem kojila každé 2 hod.i v noci??Teď 3týdny nekojím a stále jsem to nedostala už mám z toho špatné sny ☹ ani u jednoho se v době koj.nic nestalo mohla se teď něco stát?Do kdy by měla mes.přijít ?

skendy
29. apr 2011

@romik123 pokud já teda vím tak kojení neni antikoncepce!!!Takže si myslím ,že by jsi otěhotnět klidně mohla!

petra.a
4. máj 2011

@romik123 kojenie urcite nie je antikoncepcia. Povedala by som, ze je to taka fama z minulosti. My sme sa s manzelom snazili o druhe babo od noveho roku a nedarilo sa nam, tak mi mama aj svokra tvrdili, ze je to tym, ze este stale kojim a ze pocas kojenia sa neda otehotniet. A dnes huraaaaa su tam //

zuzadula
4. máj 2011

@romik123 ako pisu dievcata.. aj pocas uplneho dojcenia moze zena otehotniet.. na druhej strane.. menstruacia nemusi prist hned!!.. zalezi od toho, ako dlho si dojcila..ako si na tom hormonalne po porode a pod. takze nestracaj nadej.. mozno len tvoje telo potrebuje cas, aby sa hormonalne ustalilo 🙂.. drzim palec 🙂

romik123
5. máj 2011

tak naštěstí se nic nestalo a je vše oki kojení u nás zabralo a těh.nejsem 🙂

bubbble
15. aug 2011

ahojte, narazila som na tuto temu.. viem, ze mi nikto neda spolahlivu odpoved, chcem len pocut vase nazory. dnes som 24 DC (podla poslednej menstruacie), ale minuly mesiac som si oddalovala MS lutenylom o tyzden.. tak neviem, ako sa to rata. Vlastne ani nemam ziadne poriadne priznaky - nie je mi zle ani nic podobne.. akurat, ze sa mi zda, ze sa mi nejako vyrazne zvacsili prsia - ale nebolia.. (nepribrala som) okrem toho mam stale nafuknute brusko a chodim strasne casto cikat. aj ked mam pocit ze nic nepijem.. cely mesiac mam okrem toho vela vodnateho vytoku, v podstate stale zo mna nieco tecie.. typicky ovulacny tahavy vytok som ale naopak tento mesiac nespozorovala. a este ma aj cely mesiac pobolieva v podbrusku. ale hlavne mam taky pocit zvlastny 🙂 s priatelom praktizujeme prerusovanu suloz, cize by to az takym prekvapenim nebolo..
tak ja neviem, co by ste si o tom mysleli? nechcem si este robit test, kym mi nemeska MS.. este spomeniem, ze pred lutenylom som si robila par tehu testov, na niektorych sa objavil duch, ale az po casovom limite, tak som tomu neprikladala nejaku dolezitost.

hmmm, ked to tu takto pisem, mi to aj zacina vyzerat podozrivo - mozno zmenim nazor, ze nemam ziadne priznaky 😀

mamoo
16. aug 2011

@bubbble lutenyl je HAK? chapem to tak ze si mala // na TT a aj tak si brala Lutenyl?
no ja by som tie dve ciarky asi nezanedbala, akonahla tam su, tak tam su a basta.
kludne aj po 5 minutach, ked je este Hcg nizky.

bubbble
16. aug 2011

@mamoo nie HAK, lutenyl je synteticky progesteron na upravu cyklu a teda aj na taketo veci, posuvanie menstruacie.. ono ale ja som mala toho ducha po 10 minutach asi, ale po TYZDNI som si robila dalsi a tam bol tiez az takto po 10 minutach.. takze to by bolo HCG uz urcite vyssie. konzultovala som to aj s lekarom, vravel ze to nemam brat do uvahy, ze to tie testy niekedy robia..

bubbble
16. aug 2011

tak zajtra rano si idem urobit test.. som sice este len 26 DC, ale neda mi to 🙂 mam kupeny mamatest 10, tak uvidime.

lucinka1104
17. aug 2011

@bubbble ako si dopadla ja som si robila dnes už 24 DC a 10DPO a nič negatívny myslela som že som tehu no mýlila som sa skusim ešte v sobotu rano ale nič z toho nebude

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre