Těhotná bez těhotenských příznaků. Je to možné?

kosicanka1
1. dec 2006

Ahojte,
mrcha mi meska 2 tyzdne a 4 testy som mala s //. K lekarke mam prist az o tyzden. Ale: ja nemam ziadne ine tehu priznaky ako tu vsade vypisuju babenky. Ziadna nevolnost, ziadne caste mocenie, ziadne chute - nic. Mozno trosku napate prsia, ale len trosicku. Je to mozne, ze sa testy vsetky zmylili?

bubbble
17. aug 2011

@lucinka1104 ja tak isto :( aj ked si nie som celkom ista ktory DC som, lebo minuly mesiac som to mala take divne kvoli tomu lutenylu.. najprv dlho len slabucke spinenie a tak, tak neviem ci to mam ratat ako 1DC. kazdopadne skoda.

castania
17. aug 2011

@lucinka1104 ahoj, prepáč že vstupujem, ale presne som 24 DC, 10 DPO a rano tiez test negativny ...čakám na piatok ráno a tajne dúfam 🙂 myslím, že sme skoro skúšali ...

lucinka1104
17. aug 2011

@castania no ja tam ako mam ducha ale riadne musím hľadať ja som pred mesiacom potratila tak neviem či sa takto rýchlo mohlo podariť

lea1333
17. aug 2011

@lucinka1104 ahoj no moja ked si potratila pred mesiacom tak je mozno ze hcg je este v krvi nechcem ta sklamat ale doverne to poznam:( ale ak by tak ti drzim prsty nic nie je vylucene;)

castania
17. aug 2011

hm tak to mi je ľúto ..ja som ho točila ráno aj tak aj tak a žiadny duch :( citim sa normálne, trošku ma pobolievalo podbruško a cez víkend večer zimnica a akokeby náznaky chrípky ale od pondelka už normál tak neviem ...uvidis, urob si ho este piatok ráno , to by uz mohlo byt nieco vidiet

bubbble
17. aug 2011

@lucinka1104 a duch sa objavil v limite? vsak to je super, na 24DC nemozes ocakavat viac ako ducha 🙂 uvidis o par dni, ale myslim ze si na dobrej ceste 😉

lea1333
17. aug 2011

@castania ahoj aj ja som 10 dpo tak testujeme v piatok spolu aj ja som dnes testovala a test negativny ...:( tak drzim prsty

castania
17. aug 2011

@lea1333 zlatá, dúfam, dúfam, že to tam naskočí ..ale stále si ešte budeme môcť povedať, že čakáme do meškania mrchy .. to sa snazíme len 3 mesiace, neviem si predstaviť byť v takých stresoch rok a dlhšie ..obdivujem tie žienky ... držím tiež prsty, potom mi napíš pls ako si dopadla

lea1333
17. aug 2011

@castania no napisem aj ty daj vediet no my sme sa snazili 10mes potom sa to podarilo ale bohuzial som potratila v 11tt a teraz sa snazime dalsie 4mes aj si meram BT tak ze presne viem kedy ovulujem ale vidis aj tak to nejde tak pfuj pfuj pre stastie;)

castania
17. aug 2011

@lea1333 ja som s meranim zacala teraz po ovulke, teda ak som ju dobre priradila vďaka hlienu, a drzi sa rano 37 alebo 37,1. Ale tak klesnut ma az pred mrchou a ta by sa mala hlasit az v pondelok . To mi je luto s potratom, o to viac si to zaslužiš ...

lucinka1104
17. aug 2011

@lea1333 tak si všetky držme navzájom v piatok testujeme

lucinka1104
17. aug 2011

@castania verím že najdeš //

lucinka1104
17. aug 2011

ja chcem dievčatko Oliviu a potom už končím ak by bol chlapček tak bude bez mena

lea1333
17. aug 2011

@castania dakujem si zlata a kto mu ze co by to bolo ak by sa zadarilo je mi to uplne jedno hlavne nech to je zdrave;)

lea1333
17. aug 2011

@lucinka1104 tak tak drzime palce spolocne;)a v piatok mi dajte vediet ale ja moc tomu neverim:( ale vam to prajem zo srdiecka:*

castania
17. aug 2011

@lea1333 @ lucinka1104 tak ja si celý život prajem dvojičky 🙂 tak pfuj pfuj dievčatá 🙂))

lea1333
17. aug 2011

@castania dvojcata tak to klobuk dole:p to by som ja nezvladla mne bohate staci jedno ale tak ze drzim prsty na dvojicky

castania
20. aug 2011

@lea1333 tak tu su vcerajsi duchovia 🙂 zajtra je termin mrchy, tak dufam, ze nedojde 🙂 čo Ty?

lea1333
20. aug 2011

@castania dobre ranko ja to dobre nevidim lebo som cez telefon;)ale teda gratulujem;)ja nic mrcha asi pride ja som mala cisty test:(mozno na buduce

castania
20. aug 2011

@lea1333 budem držať palčeky !!!!!!

lea1333
20. aug 2011

@castania ja som to kukala v tvojom albume a moja to je jasne;)si tehu gratulujem.ja ten to mesiac urcite nie:(

castania
20. aug 2011

@lea1333 dakujem, nemozem uverit ! tak buduci tyzden to takto posles ty mne !! 🙂)

lea1333
20. aug 2011

@castania tes sa;)je to krasny pocit ja som to uz raz zazila ale bohuzial to zle dopadlo:(ale ty to dotiahnes do konca.;)aj zajtra testni ze ci tmavne oki?no na buduci tyzden urcite nie mozno o mesiac lebo za chvylu dostanem mrchu:(

lucinka1104
21. aug 2011

@castania to predas nie su žiadny duchovia gartulujem a krásne tehu ja som to poplietla a dnes som 12 DPO na 3 testochmam 3 uplne slabých duchov...tak neviem ale dnes mi poklesla teplota na 36, 8

janci27
21. aug 2011

ahojte, neviete mi poradit, co ste pouzili test Clearblue Digital, ci sa da pouzit aj pocas dna alebo len rano? Na inych testoch pisu, ze pouzitie hocikedy, na tomto to nie je uvedene, tak ci nahodou nemate skusenost. Menstruacia mi uz dost dlho meska, u doktora som este nebola, lebo vcera som sa vratila este len z dovolenky. Mala som dostat pred dovolenkou, ale nic, neriesila som to vsak, lebo to mohlo byt aj nasledkom stresu, ktory som prezivala a este trochu aj pretrvava..

castania
22. aug 2011

@lucinka1104 tak dnes uz je ciarka dost viditelna a pocitam ze v stredu bude rovnaka ako kontrolna 🙂 ty ako? silno drzim palceky, nech duchovia silneju !!

castania
22. aug 2011

@lea1333 pekne stmavla, tak dufam ze to je ok, mrcha nedosla !! dakujem, velmi tesim na to obdobie, moje prve tehulkovske, dufam ze bude vsetko v poriadku !! a Tebe prajem aby si mi cim skor poslala tiez Tvojich dusikov 🙂)))

lucinka1104
22. aug 2011

@castania mrcha dorazila tebe zo srdca gratulujem

lea1333
22. aug 2011

@castania gratulujem a tesim sa stebou ja uz mrchujem:(a napisem ked budem mat // kedy ides k dr?

lea1333
22. aug 2011

@lucinka1104 aj mne dorazila ciarky sa nekonali:(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre