Těhotná bez těhotenských příznaků. Je to možné?

kosicanka1
1. dec 2006

Ahojte,
mrcha mi meska 2 tyzdne a 4 testy som mala s //. K lekarke mam prist az o tyzden. Ale: ja nemam ziadne ine tehu priznaky ako tu vsade vypisuju babenky. Ziadna nevolnost, ziadne caste mocenie, ziadne chute - nic. Mozno trosku napate prsia, ale len trosicku. Je to mozne, ze sa testy vsetky zmylili?

zuzka011
7. dec 2006

loos dakujem, no jo vlasnte aj tak sama nic nezistim, budem musiet ale vydrzat do utorka 😒, lebo kolegyna je PN a vrati sa az v utorok a nema ma kto zaskocit, tak dufam, ze to bude OK 🙂

smisel
7. dec 2006

vysledok testu moze ovplyvnit napr. stres ale ked ti 5 vyslo pozitivne tak si myslim ze je to jasné. a uz bolo vela pripadov ze zena pocas tehotenstva dostala mrchu. ta bolest moze byt napr to, ze zena ked otehotnie a je v tom zaciatku tak telo si na to musi zvyknut lebo je to cudzie teleso do tela zeny. niektore to nepocituju a niektore ano. takze navstiv lekara ale podla mna bud v klude. 🙂

loss
7. dec 2006

zuzka drzkaj sa, zelam ti aby v utorok ti ukazali krasne babenko v brusku

zuzka011
7. dec 2006

loss, ja inu infosku od doktorky ani neocakavam 😉, len som trosku vyplasena. Ved najhorsie na tom vsetkom to CAKANIEEEE 🙂

zuzka011
7. dec 2006

meli, ultrazvuk mi robila cez brusko, aj vnutri. Povedala mi, ze tam nic nevidi ale, ze je maternica trosku zdvihnuta a hrubsia, ale tehotenstvo mi nepotvrdila. Tak som preto stale na pochybach. Musi to byt skevele byt tehotnou a nemat ziadne priznaky 🙂

lila16
7. dec 2006

ZUZka a test ??

zuzka011
7. dec 2006

lila, testov som si robial 5 or 6 (samozrejme postupne) a vsetky vysli //. Naposledy som si robila teraz v pondelok, sice nie z ranneho mocu ale tie // sa tam objavili okamzite a obe boli rovnako vyrazne

meli65
7. dec 2006

Zuzka, kolko ti to meska? Na zaciatku mi to bolo cudne, ze nemam nijake priznaky, aj som sa bala, ci je vsetko v poriadku, ale mala som to stastie. A na dobre sa lahko zvyka 😉

zuzka011
7. dec 2006

meli,tak je to 13dni co mi meska mrska. Dufam, ze budem mat podobne tehu ako Ty, este som sa nestretla s babenkou, kt. by pocas tehu nebolo zle

meli65
7. dec 2006

13 dni? tak to je uz dost...Ja to prajem kazdej babenke, aby bola zbavena tych typickych priznakov! 🙂 Joj, ale potom daj naozaj vediet ako si dopadla! A kedyze to ides?

zuzka011
7. dec 2006

chystam sa v utorok k doktorke, povodne som chcela ist az na ten dalsi tyzden aby som uz nieco videla a dala si urobit "krasny obrazok" ale pojdem skor, aby som mala istotu

meli65
7. dec 2006

juj, ja by som nebola tolko vydrzala (keby ides este neskor). neznasam cakanie. teraz sa neviem dockat 22.12...mam 2.velky ultrazvuk a dufam, ze sa bude dat vidiet, ze co to bude 🙂

zuzka011
7. dec 2006

ved to... kolegyna je PN pride az v utorok a mna nema kto zastupit, tak musim pockat. Ak som tehu, bude uz nieco vydiet na monitore? Next week by som mala byt 7tt

meli65
7. dec 2006

Tak to v kazdom pripade! Ja som bola v 5.tyzdni a 2 dni a uz sa tam ta mala fazulka dala vidiet! 🙂 Nevies mi povedat, kolko ultrazvukov sa robi na Slovensku za cele tehotenstvo?

zuzka011
7. dec 2006

myslim, ze sa robia pri bezproblemovom tehu asi 3, ale neviem to na 100% 😉

erika153
7. dec 2006

meli ja chodim kazdy 3tyzden, to mas podla lekara! a ja nemam problemove tehu...

meli65
7. dec 2006

Zaujimave...Mne lekar hovoril, ze 3 prepraca zdr. poistovna, a ze kazdemu paru odporuca urobit este jeden kontrolny, no za ktory si uz musis zaplatit (50Euro). My sme ten za peniaze urobili, chceli sme vediet, ci je babo zdrave. Ja chodim kazdy 4.tyzden...Na Vianoce cakas babo? Jeeeeej 🙂

erika153
7. dec 2006

no a nas lekar nam to robi zadarmo vsetky ultrazvuky. aj niektore kocky tu pisali ze si musia platit, este dobre ze ja nie.. 🙂 akurat som dnes prisla z usg a termin mi presunul na 20.12. 😉 ale radsej skor ako presne na vianoce. radsej pri stromceku ako v nemocnici ☹ 🙂

meli65
7. dec 2006

co by som ja dala zato, aby som mohla za kazdym vidiet babo?! 😢 a robi ti pri kazdej kontrole ultrazvuk? a za 3D nemusis tiez platit? tak to je jasne, ze radsej doma pekne na Vianoce ako v nemocnici 😲 Ozik, kolko musia na Slovensku ostat babenky po porode v nemocnici, ak nenastanu komplikacie?

loss
9. dec 2006

yuyuka tak ako si dopadla u doktorky si tehu alebo co?Velmi ti drzim palce

zuzka011
21. dec 2006

ahojte dievcatka, tak v utorok som bola u doktorky a ukazala mi nasu krasnu fazulku 😀 . Vzala mi krvicku a zmerala tlak a dostala som kraaasnu knizocku. Sme v 8 tt, dakujem za podporu 😉 😉 😉

govinda
21. dec 2006

zuzka, blahoželám 🙂

kosicanka1
autor
21. dec 2006

zuzka, blahozelam - tak sup k nam augustovkam 2007 🙂

zuzka011
21. dec 2006

govinda dakujem

loss
21. dec 2006

zuzka srdecne gratulujem a zelam krasne tehulkovanie a nadherne sviatky 🙂

jana.1
21. dec 2006

zuzka, gratuluju ti k nejkánějšímu vánočnímu dárečku 🙂

loss
21. dec 2006

jana aj tebe gratulujem a krsne tehulkovanie 🙂
na a aj prijemne sviatky

jana.1
21. dec 2006

loss: dekuju ti, jsi moc hodna. Zitra jdu na kontrolu. Preji ti, aby ti vsechno vyslo, hodne stesti a radosti. Krasne a pohodove Vanoce vsem.

pimpa
22. dec 2006

Ahojte vsetky snazilky!Chcem sa tiež s vami skamaratit.S manzelom sa uz od augusta pokusame o babatko, no stale mi na konci mesiaca pride mrcha a som z toho smutna, ze nic...Mavam pravidelny cykus 28.dnovy, ale naposledy mi mrcha prišla az na 32.den.Posnažili sme sa teraz na 12.deň cyklu a potom asi za 1 a pol dňa som pocitila ovu. Myslíte, že niečo z toho môže byť?Mam take slabsie bolesti v maternici, neviem, ci to s tym suvisi...Mrchu ocakavam 29.12 Pimpa

loss
22. dec 2006

jana aj ja dakujem 😉
pimpa strecne ta vitam u nas,takze moze byt ze ked vajko prasklo junaci sa dostali dnu velmi drzim palce avy to vyslo.Aj my snazikujeme a zatial nic.Ja mam dostat 28.12 a tiez by som bola stastna keby mrcha na mna zabudla na 9mesiacov.Takze ti zelam aby mrsina nedorazila 🙂
a zelam krasne Vianoce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre