Těhotná bez těhotenských příznaků. Je to možné?

kosicanka1
1. dec 2006

Ahojte,
mrcha mi meska 2 tyzdne a 4 testy som mala s //. K lekarke mam prist az o tyzden. Ale: ja nemam ziadne ine tehu priznaky ako tu vsade vypisuju babenky. Ziadna nevolnost, ziadne caste mocenie, ziadne chute - nic. Mozno trosku napate prsia, ale len trosicku. Je to mozne, ze sa testy vsetky zmylili?

castania
22. aug 2011

@lea1333 budem sa tešiť na Tvoje správy 🙂 ja som akurat menila lekarku, objednana som na 5.9. , to by som mala byt cca 6 tyzden, tak to hadam staci. Dôjdem prvý krát k nej a rovno tehotna hm. Som rada ze sa to podarilo, som po operacii a bala som sa, ze s tym budem mat problem .

lea1333
22. aug 2011

@castania so rada ze aspon tebe to vyslo;)a na akej operaci si bola?kolko ste sa snazili?

castania
22. aug 2011

@lea1333 v 17 rokoch som mala cystu na vajecniku, a vybrali mi alebo vymenili cast vajickovocu tak predpokladam, ze mam funkcný len jeden vaječnik. Snazili sme sa 3 mesiace, a teraz to bola viac menej nahoda , pretoze sme sa snazili len 2 x cez mesiac a to akurat ked som mala hlien, lebo priatel bol mimo 🙂

lea1333
22. aug 2011

@castania tak to je super lebo mi sme sa snazili o prve tehu 10mes a potratila som a teraz sa snazime 4mes a zatial nic ...

lucinka1104
22. aug 2011

@lea1333 veľmi ma to mrzí buduci mesiac snažilkujeme spolu ešťe v septembry to skusim ovu by mala by 6 sept. a potom už kašlem na to všetci hovoria že dve deti stačia , ale ja chcem aj tak tri straaaašne

lucinka1104
22. aug 2011

ja mam teda len slabulinko ružovu krvičku ale BT dnes riadne klesla takže do zajtra sa to riadne rozbehne

lea1333
22. aug 2011

@lucinka1104 no aj mna mrzi ze tebe to nevislo aj ja este september a potom idem k dr na folikulometriu.ale nemam ani chut tam ist lebo tie zasahy dr su mi nie moc po srsti:(no ja nemam ani jedno tak sa musim snazit lebo chcem aspon jedno;) avy sa kolko sanzite o to tretie?

castania
22. aug 2011

@lea1333 to mi je luto .. ked sme sa nesnazili, tak som si myslela, ze ked zacneme a bude to trvat rok tak to bude ok. Ale ked sme zacali, sledovali sme sa kazdy mesiac, to je vazne na psychiku velka zataz ! ! dúfam sa Ti to podarí čo najskôr !!

lea1333
22. aug 2011

@castania jej dakujem ja uz ten to cyklus nemeram necham to tak len si budem ovu testy robit aby som vedela kedy je ovu lebo niekedy ju citim a niekedy nie.aj mna meranie BT strase stresovalo tak som sa na to vyprdla radsej;)

lucinka1104
22. aug 2011

@lea1333 4 mesiace

lucinka1104
22. aug 2011

@lucinka1104 ale vlastne od pôrodu sa nechranime

lea1333
22. aug 2011

@lucinka1104 tak to ako my;)tak som zvedava ktora bude prva;)

lucinka1104
22. aug 2011

@lea1333 prajem to tebe predsa len ja už dva poklady mam stale krvacam staršne slabo do ružova neviem čo to moje telo robí

lea1333
22. aug 2011

@lucinka1104 ja krvacam normalne sylne od vcera !tak ked mas slabe mozno si aj tehu aj si testovala?jej dakujem si zlata no vestica povedala ze v marci ale moze byt aj skor a aj kamoska sa na mna pytala a jej povedala ze co skoro!ale aj ja tebe prajem hlavne nech sme stastne;)

lucinka1104
22. aug 2011

@lea1333 teraz už jasnou krvou ale slabulinko no ja som mala na troch testoch len takých šedých duchov ale cítila som sa ako tehu no ja som mala dostať len zajtra možno zato je teraz taká slabá držím silno palce nech je to aj skôr

lea1333
22. aug 2011

@lucinka1104 no moja dufam ze sa budeme spolu tesit;)a ako to ze slabich duchov?

lucinka1104
22. aug 2011

@lea1333 no ja neviem ale ja to mam skoro každý mesiac ale už sa mi špusťaju krán´my o lukyho sme sa snažili vyše roka o timi 10 mesiacov a teraz uvidíme no skoro každý mesic chytíme ovu a nič ale možno je to aj tým že mm by chcel až neskôr

miki100
8. nov 2011

my sa tiez snazime uz vyse pol roka, dufala som ze sa podari skor, ale zatial nic... uz mi 2 tyzdne meska ale nic ine nenaznacuje ze by som mohla byt tehotna, tak sa mi ani nechce robit test, aby som zase nebola sklamana ako po minule mesiace. jaaaj, keby si nas uz nejake babatko vybralo. drzim aj vam ostatnym palce, ktore sa snazite...

nechcena
29. máj 2012

ahojte 6 dni mi meska a nemam ziadne divne pocity ani nic a pri tom sme si davali pozor a neviem co teraz

betuse
29. máj 2012

...Tak já jsem ve 22tt a taky doposud žádné příznaky, ze začátku mě to strašně děsilo- o to víc, že čekám dvojčata- jediné párkrát mě pálila žáha, prsa absolutně nic, žádné nevolnosti prostě nic, až teď trochu únava ..........když sem se ptala doktora , tak mi ještě div nevynadal, že jedna si stěžuje , že příznaky má a druhá zas že nemá 😀 🙂 😉

betuse
29. máj 2012

@nechcena zkoušela jsi testí, ten by to už ukázal?

yvonn
29. máj 2012

caute baby, je mi to divne, jedno babo uz mam, ale citim akoby pohyby ... nic ine, akurat mi viacej chuti ale teda ani nahodou by som to nepripisovala druehmu tehu...normalne ma dnes tie pohyby zaskocili... mozem byt tehu? a v ktorom mozem byt tyzdni?som z toho normalne mimo🙂 teda druhe sme planovali ale az tak o rok, dva... zeby sa nejak zadarilo nahodou? zajtra si asi rovno pojdem kupit test..🙂

yvonn
29. máj 2012

a este dodam, ze menzes mi vobec nemeskal a normalne som ho dostala... preto som z toho uplne vyvedena z miery..

ivisek_a_kubicek
20. júl 2012

Ahojky, já jsem ve 14 tt a těhotenské potíže jsem vůbec nezažila.. kdybych si po dvou dnech zpoždění neudělala test a nebyl pozitivní, asi bych ani nešla k doktorovi a vůbec nevěděla, že jsem těhotná. Chutě mě taky nijak netrápí, vlastně mě netrápí vůbec nic. Až si říkám, že je to snad i nenormální 😀

aaalena
31. aug 2012

Ahojte, je nás tu takých viac, čo nemajú skoro žiadne príznaky a vedia, že sú tehu??? Mala by som byt v 7 tt + Testy vyšli pozitívne, k dr. idem až v pondelok. Cítim, že mi spevneli prsia, sú také naliaté a zväčšené, mám pocit, že som aj trošku pribrala a celé doobedu v práci sa mi veľmi zíva. Častejšie chodím močiť a trošku ma nadúva. Ja by som bola aj veľmi rada aby to ostalo bez príznakov. Cítim sa fajn a težím sa z toho.

monosana
28. sep 2012

Ahojte baby 🙂 Neviem, ci sem este chodite, ale aj ja som na tom nejak podobne, co tu pisete o tehotenskych priznakoch.Ja tehotenstvo este nemam potvrdene. Som 36DC , ovulaciu som mohla mat posunutu, lebo nemam pravidelny cyklus, testy su este negativne, vcera som bola u dr a zobral mi krv. Vysledky budu v utorok 🙄 Mam z toho celeho cudny pocit. Hlava sa mi dost casto toci, prsia ma z boku bolia ako pred ms (ale ako keby to ustupovalo ☹ ), a kazdu chvilu citim v podbrusku,ako keby som mala dostat ms. Vela cikam a moc mi nechuti jest (toto mozno ze je aj z nervozity, ze neviem, na com som). Vytok nejak extra nemam, skor sucho. Sliznicu mam krásnu, hrubu, zatial tam dr nic neviedel, ale ked som mala posunutu ovu (co je pravdepodobne), moze na to byt skoro. HCG v krvi mozem brat na 100%, ze som tehu? Tam sa nemozu pomylit?
SOm v rozpakoch, neviem co z toho bude, pretoze testy su zatial negativne. A uz rok a pol sa pokusame o babo 😢
Niekto nejake skusenosti? 😅

kamiluskaaa
28. sep 2012

Gratuluji!.. 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

monosana
28. sep 2012

@kamiluskaaa komu gratulujes? Aby som aj ja mohla gratulovat 😀

lucia2505
29. sep 2012

@monosana hcg z krvi na 100% percent určí, či sa jedná o začínajúce tehotenstvo.

monosana
29. sep 2012

@lucia2505 Ďakujem krásne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre