Těhotná bez těhotenských příznaků. Je to možné?

kosicanka1
1. dec 2006

Ahojte,
mrcha mi meska 2 tyzdne a 4 testy som mala s //. K lekarke mam prist az o tyzden. Ale: ja nemam ziadne ine tehu priznaky ako tu vsade vypisuju babenky. Ziadna nevolnost, ziadne caste mocenie, ziadne chute - nic. Mozno trosku napate prsia, ale len trosicku. Je to mozne, ze sa testy vsetky zmylili?

loss
4. dec 2006

kosicanka 🙂

sandrika
4. dec 2006

kosicianka 1 nemáš za čo a hlavne si užívaj tehotenstva naplno a dávaj si na seba pozor. 😉

maculiak
4. dec 2006

kosičanka 1 bud vpoho ja som u prvého nevedela že som tehu 😅 ale u drheho som myslela že sa konca nedožijem teraz po pitich rokoch sme s rozhodli este pre tretie a zatil mi nic neni chce to byt v pohode

sandrika
4. dec 2006

baby myslíte, že sa dá otehotnieť aj 2 dni po MS? naviem kedy som mala ovu, ale od vtedy určite nie, lebo som si robila každý druhý deň ovu test, teda presne od 10 dňa.
Príznaky nemám len mi je trochu blbo po jedle, ale nie po každom , napr,. včera ma naplo po zemiakovej kaše a sem tam ma zabolí v oblasti maternice.
MS mám dostať okolo 10.12.

maculiak
4. dec 2006

sandrika teoreticky je to možne ja som mala minuli mesiac meskanie bola som aj na krvných testoch a tehu som nebola a tento mesiac sme spolu spa po mes 2 dni a tehu test den po vynechani ukazuje že tehu som tak asi je možne ale asi dost výnimočně 😅

sandrika
4. dec 2006

Teším sa s tebou a gratulijem, ja som mala tiež meškanie, nakoniec som po 10 dňoch meškania skončila na vyvolávačke.

maculiak
4. dec 2006

ospravedlnujem sa za gramatiku ale bývam v čechách a už mám s toho dost gulaš 🙄

dorotka
4. dec 2006

sandri o tom som este nepocula ale ked niektore mozme mat aj tri dni pred tak mozno aj hej
inac ako sa mas? napis IP 😉

kosicanka1
autor
4. dec 2006

sandrika,
mna uz ohladne ovu neprekvapi nic, ved urcite poznas story, ako baby otehotneli pocas mrchy, alebo celkom po nej (mamka vravela, ze aj ja som ten pripad) 🙂
A tebe pichli vyvolavacku ale asi si nemala tehu test s // ?

kaza
4. dec 2006

ahojte, s manzelom sa snazime o babatko druhy mesiac. teraz neviem ci sa nam to podarilo, citim sa akosi blbo. može byť jeden z priznakov napuchnute brucho? nikdy som nemala problem so svojou vahou a posledne dni sa nemožem zapnut do nohavic, cez den ma napina ako na vracanie, toci sa mi hlava a som strasne nervozna😠 . MS by som mala dostat 11.12. tak neviem ci to možu byť priznaky tehu. neviete mi poradiť?
🙂

kosicanka1
autor
4. dec 2006

kaza,
je to mozne. na test je este asi skoro, pockaj do buduceho tyzdna a vyskusas. drzim palce nech su to //

sandrika
4. dec 2006

Ahoj Kaza, určite hej sú to tehu príznaky, na tvojom mieste bys om si robila test okolo 15.12. bydem držat palčeky

kaza
4. dec 2006

dakujem, ste zlate, neostava mi nic ine len dufat ale neviem ci vydrzim tak dlho cakat. ja by som si najradsej urobila test este dnes 🙂

kosicanka1
autor
4. dec 2006

No testy Rapi Preg vraj ukazu tehu uz 5 dni po pocati, ale moc by som im neverila. Po vlastnej skusenosti som prvy pozitivny test mala az na 3.den po meskani (tiez Rapi Preg).

sandrika
4. dec 2006

Kaza ja len,, aby si nebola predčasne sklamaná, moja švagriná bola tehotná 3 týždne, keď bol test negatívny a až v 5 týždni, jej ukázal. trpezlivosť ruže prináša,( hovorí ti to tá pravá, tiež som si robila a to mám do MS 6 dní 😠 )a dúfam, že v tvojom prípade deti prináša 😀

kaza
4. dec 2006

Sandrika, ja som bola tiež minuly mesiac strasne zvedava a tak som si ho urobila este pred MS a bola som velmi sklamna tak dufam, že teraz vydržim. Prave som si merala teplotu a mam mierne zvyšenu 37,3C. dufam, že sa skoro všetky dočkame vytúžených //.

kosicanka1
autor
4. dec 2006

sandrika,
ked mas aj teplotu zvysenu vyzera to slubne. drzim palce

sonicka07
4. dec 2006

kaza,ja mam take iste priznaky: stale mam pocit,ze som hrozne najedena,sem tam ma chytia MS krce,ale potom to prejde. nemozem ani brucho stiahnut. som 32 DC,zajtra robim test 🙂

kaza
4. dec 2006

sonicka, budem ti drzat palce aby si nasla //. 🙂 a daj vediet ako to dopadlo.

dadi
4. dec 2006

Ahojte Tehulky,ja mam ten istý pocit celé tehotensko,akoby som ani nebola tehotna,ani zle mi nebyvalo este som aj viacej schudla a citim sa iba akoby som sa práve najedla.Takže som rada,aj keď cakam dvojičky, že mi nebyválo zle.

bybi
4. dec 2006

sonicka aj mna bolelo brusko ako pred mrchou a bolo to tehu, tak vela stastia 😉

sandrika
5. dec 2006

Ahoj Sonicka07 tak ako ? Našla si vytúžené //?Verím,že áno a predčasne gratulujéééém.

kaza
6. dec 2006

ahoj sonicka, gratulujem k dvom // 🙂 . dufam, že ich čoskoro nájdeme aj my čakatelky.

smisel
6. dec 2006

ahojte baby mne to meska jeden tyzden ale pocitujem niekedy take krce ako pred menstruaciou je mozne ze by sa to podarilo? alebo zase plany poplach?

sandrika
6. dec 2006

Ahoj smisel je to možné.Na tvojom mieste by som si kúpila test a hneď ráno sa testla. držím palčeky, aby si našla vytúžené//

zrzuska
6. dec 2006

ahojte.
smisel urob si test, uz by ti mal ukazat // ak si tehu 😉

sandrika aj ja cakam mrchu 10.12. 😅 a tiez som zvedava. ale citim sa normalne. akurat ma bolia prsia (ale to vzdy pred mrchou) a aj brucho ma boli. asi tyzden po ovulke ma zacalo boliet brucho, citim sa akoby som mala svalovicu 😕 a posledne dva dni ma okolo 17tej vzdy lame na spanie...

som zvedava ako nam to dopadne. kaza aj tebe drzim palceky 🙂

sandrika
6. dec 2006

Ahoj zrzuska no dúfam, že si tehu podľa toho čo píšeš by si mohla byť. Mne sa včera zväčšili bradavky a sú trochu citlivejšie, po niektorom jedle mi je zle a bruško ma bolí tak divne. Najsôr ma 4 dni pichala v oblasti maternice a teraz ma bolí brucho akoby som mala zastavené vetry, alebo tak dáko. No uvidíme, veľmi by som chcela byť tehu, ale to všetky.Kedy si chceš spraviť test - ak ti neprídu? 😉 Ja asi 13.12 na moje meniny, bol by to ten najkrajší darček.

zrzuska
6. dec 2006

😀 😀 😀 😀
no mna porazi 😀
aj ja som Lucia 😀
mna boli brucho nejak divne. ako som pisala akoby som mala svalovicu, potom chvilu ako pred mrchou. a zvlastne je ze ma akoby prehana ale na wc sa mi nejak neda ist normalne 😕
mna bolia prsia najviac rano ked vstanem.
a nevies kedy zacinaju tmavnut bradavky a dvorce? to by ma zaujimalo, ci v case ocakavanej mrchy alebo neskor.
hej a som taka urevana ze az.
testik si budem robit asi tak ako ty. ale mozno este pockam dlhsie, len neviem ci vydrzim

smisel
6. dec 2006

ja neviem tiez mam tie prsia nejake citlivejsie, cely den som ospalá, stále mám chuť len ležať. cítim sa tak inak. a stále jem sladkosti ale to aj vtedy ked mam dostat. je to normalne?

smisel
6. dec 2006

Luci ahoj ja mam s tym WC tiez presne to iste. stale krce ale ked idem na WC tak nic. akoby som bola nafuknuta alebo co. ja si budem robit test asi zajtra rano. a potom napisem. len naozaj sa bojim sklamania. velmi by som chcela byt tahotna aby som dala manzelovi pekny vianocny darcek.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre