Těhotná bez těhotenských příznaků. Je to možné?

kosicanka1
1. dec 2006

Ahojte,
mrcha mi meska 2 tyzdne a 4 testy som mala s //. K lekarke mam prist az o tyzden. Ale: ja nemam ziadne ine tehu priznaky ako tu vsade vypisuju babenky. Ziadna nevolnost, ziadne caste mocenie, ziadne chute - nic. Mozno trosku napate prsia, ale len trosicku. Je to mozne, ze sa testy vsetky zmylili?

moka27
2. mar 2013

Ahojte...všetkým kt. to vyslo držím palceky...tiez sa chcem opýtat....minulý rok takto som otehotnela a nemala som ziadne príznky asi do 4 tt -6 tt...jediné co som mala bolo to, ze mi teda meskala MS a vyhodil sa mi nejaký malý ekzém na tvári.toto tehu bohužial nedopadlo dobre bo som musela v 23 tt porodit ☹ a tento rok sa mi stalo to isté...teda neviem ci som ozaj tehu bo sa bojím si spravit tehu test..ale meská mi MS ( len 4 dni) a taktiez sa mi spravil ten istý ekzém presne na tom istom mieste...viem ze kým si nespravím test, je na nič o tom polemizovat ale je mozné ze by som nemala ziadne príznaky? ani prsia ma nebolia.....nic...jediné co, tak akurát ma sem tam bolí brucho na MS..Dakujem

eebey
2. mar 2013

@moka27 Ahoj, môžem vedieť ako sa ten ekzem na tvari prejavil? Mám niečo podobné, predchadzajuca MS trvala 8 dni (nikdy predtym sa takto neprejavila ani trvanlivosťou ani sfarbenim a ani nepravidelnostou vytokov) uz asi 3 tyzdne mam tlaky v podbrusku, plynatost a vyhodilo sa mi okolo oci a pier nieco v podobe ekzemu (cervene male vyrazky, bez svrbenia a bez pluzgierikov) a prsia ma nebolia vobec, takmer nikdy ani pred ani pocas MS, (iba raz ma boleli, ked mi meskala mrcha kvoli cyste) ...Mrchu by som mala dostat okolo 05. 02. kedze mam nepravidelne cykly... 🙂 Dakujem

moka27
2. mar 2013

@eebey ahoj.... No z nicoho nic... Zacalo ma to svrbit, praveze mam to ako cerveny fliacik s pluzgierikmi... A dost to svrbi. Takze neviem a ten test robit nechcem

eva3107
10. mar 2013

@moka27 ahoj .. tak ako robila si si test? Preto sa pytam pretoze tiez nemam ziadne priznaky a menzes mam dostat az 15.3. a napr. pred menzesom ma boleli prsia stale..do predu aj dva tyzdne a teraz nic.. noo ani podbrusko zatial neboli.. ako na menzes .. 😒 tak neviem co si uz mysliet..

jania023
10. mar 2013

@eva3107 ahoj a test si robila?

eva3107
10. mar 2013

@jania023 este nie do mrchy mam 5 dni a nechcem znovu sklamanie uz si pockam i ked mi to pripada neskutocne dlhooo-- ach tie dni sa strasne vlecuuu.. ☹ a snazime sa uz vyse rokka o druhe a nedari sa .. bola som z toho dost na nervy... no lenze ked som nezacala tento cyklus pocitovat bolest prs ako mam vzdy pred menzesom tak som znova zacala uvazovat ci nemozem byt v tom , preto hladam temy kde sa pise ci musia byt priznaky alebo nie... pri prvom som to akosi ani neregistrovala pretoze nam to vyslo na prvy krat..a menzes mam pravidelny..

sisi31
19. mar 2013

@eva3107 Ahoj.Tak ako si dopadla?Si tehotná?

sisi31
19. mar 2013

@eva3107 a zabudla som,čo som chcela povedať.ja som do 5tt okrem zápchy,nafúknutého brucha a slabých bolestí krížov namala typickejšie príznaky.Potom ma začali slabulilinko pobolievať prsia,v 7 týždni mi bolo celé dni zle a pálila ma záha,teraz som v 8tt a okrem bolestí pŕs nič.Aj sa trošku bojím,či je vštko O.K.,ale teraz som čítala,že Monika Hilmerová nemala žiadne výraznejšie prejavy a aké má už bruško.

eva3107
19. mar 2013

@sisi31 dakujem ze na mna mylsis 🙂 ..meska mi mrcha 5 dni zatial.. pobolievalo ma podbrusko ako na mrchu no nic nedoslo ale vcera poobede som robila test a bol negativny.. ovu som mala az na 21 dc a normalne mam cyklus 30 takze ratam ze aj tak este mohlo byt skoro.. takze asi nic ine len cakat .. ani prsia ma nebolia nic.. len citim viac unavu by som povedala,ale mozno je to aj tym pocasim ze sa stale meni... 😒

sisi31
19. mar 2013

@eva3107 Ja som mala ovulku tiež 21.DC.Preto som podľa PM v 9tt,ale ja viem,že podľa ovulky som ešte len 8tt.Mne až 5 deň po vynechaní vyšli silné //.Totižto mne zistili náhodne z krvi zvýšené HCG deň pred mrchou,a test bol ešte negat.Skutočne silné čiarky boli až 4 dni po vynechaní.Dovtedy len Duch.Aj keď 5 dní po meškaní by už duch mal byť vidieť.

eva3107
19. mar 2013

@sisi31 a aky test si si robila? lebo ja women secret a vraj nie je spolahlivy... neviem co si mysliet , ale ko ti pisem mne nezvykne meskat len tak pre nic za nic... ano 1-2 dni zakolise ale uz tak dlho? 😕 Uz keby aspon ta mrchana prisla ,alebo nech sa uz proste nieco dele nech viem na com som 😔

lucindaa7
19. mar 2013

@eva3107 no ja osm si robila test na 32 den cyklu a bol negativny ale na 34 den cyklu som bola na preventivnej a že mrch furt nikde..Lekár mi urobil sono a nic nevidel povedal že tehu nie som.. Ale na 37den cyklu som si urobila test a bol pozitívny krásne silne ciarky žiadny duch ani nic.. robil som si na 38 a zase pozitívny test. A dne je to 39den cyklu test opat pozitívny aj pocas dna nie len ráno a mrcha furt nikde. Lekár povedal žench pridem bud.týždne tak uvidime. Ale obvodák mi povedal že to isto som tehotná len tým že mam dlhsí cuklus a neskor ovulku nemuselo byt vtedynic vidno.Inak tiež nijaké príznkay okrem únavy ale to je ťažko posudit v takýchto donoch a je mi furt zima,inak nic a este ma pobolieva v podbrusku ako keby má mrch prsít ale nie je to stále iba tak obcas bolest..

eva3107
19. mar 2013

@lucindaa7 moja dakujem za nadej... stale dufam ze ani nedorazi.. a hadam v tom nebude nic ine iba tehotenstvo...
Cakam a uvidime ani si test uz nechcem robit ak mrcha nepride pojdem k dr. este tomu necham tyzden.. nic tym hadam nestatim.. ja som dnes 35 dc a tiez mam neskor ovulaciu.. takze viem ze to este nemusi nic ukazat aj ked mrcha meska.. tak cakam a tiez mam take pobolievanie...v podbruska ,ale to som uz pisala 😅 .. a prsia ta zatial nebolia?Aky dlhy mavas cyklus?

sisi31
19. mar 2013

@eva3107 Evi,ja som si robila 2 druhy drahší rapi preg,aj lacný DR.Max.Obe ukazovali rovnako.Ja ti strašne držím palce,aby sa ti splnilo,po čom túžiš,a obdivujem ťa,že chceš čakať ešte týždeň.Ináč aj mne bola zima,ale tá mi bola aj predtým ,keď som nakoniec potratila.Človek sa v tom ani nedokáže poriadne vyznať,Ja by som si však Evi ešte predtým ako pôjdem k mudr. test urobila.

eva3107
19. mar 2013

@sisi31 ach moja ked ja mam taký strach z toho.. ☹ veľmi sa bojím ze nakoniec ani ta druhá čiarka nebude..

sisi31
19. mar 2013

@eva3107 Ja viem,niekoľkokrát som tiež zažila to sklamanie,ale podľa mňa,čím väčšia nádej,tým bolestnejšie bude vytriezvenie.Ak si urobíš test,skôr sa otrasieš,a môžeš sa sústrediť na ďalšie plodné dni.Alebo sa môžeš aj veľmi tešiť po tom teste.....

eva3107
19. mar 2013

@sisi31 no to je pravda.. Este počkám pár dni ci mrcha ozaj nepríde a potom urobím este asi test a musim zohnať mamatest lebo tu u nas hm nemaju..

sisi31
19. mar 2013

@eva3107 tak držím palce,potom mi daj vedieť!A nejaké príznaky,pocity máš?

lucindaa7
19. mar 2013

@eva3107 no tie ma nebolia..vobec ani neviem že ich mám hehe...ja som mala jeden cyklus 34 dní a potom 33 dní a odtevdz nic. tak sa spolieham že z mojich dvoch ciarociek bude pekne rást malý červíček...roymzslam že pojdme kdoktorovi tento piatok alebo pondelok nech mi krv vezme.. A skus si urobit test od pipna aleb ten mamatest tie su najcitlivejsie maju už od 10mg/hcg ci jak sa to pise

eva3107
20. mar 2013

@sisi31 praveže okrem unavy ako som spominala a pobolievanie brucha nic... nic konkretne sa somnou nedeje.. ,,dnes som 36dc a cakam.. ja osobne mam pocit ze som tehu ..ale ci sa to aj naozaj potvrdi... 😅 neviem..
@lucindaa7 ano uvazujem nad tym ze si kukpim ten mamatest .. je vraj naozaj najspolahlivejsi .., ale tu u nas je ho tazko dostat vsetko len ten woman test... a ten nechcem..musim toho viac pobehat..

lucindaa7
20. mar 2013

@eva3107 tuho držím palce aby si bola tehu....Potom daj vediet tuho na teba budem myslieť a posielt pozitivu energiu 🙂

eva3107
20. mar 2013

@lucindaa7

@sisi31 dakujem vam za podporu naozaj velmi dakujem 😵

lucindaa7
20. mar 2013

@eva3107 to je uplna malickost..viem co asi preživas..ja som tiež teda asi tehotná..podla testov urcite a podla toho že som nedostala mrchu tiež.. ale ako hovorim bola som u lekára minulý svrtok pobedl že nič.. test predtým tiež negat. Tak chcem ist tento piatok znova alebo pondelok a nech mi láskavo zoberie krv...

eva3107
20. mar 2013

@lucindaa7 ked ti uz testy ukazali tak urcite tehu si a tisko gratulujem... kiezby som si tiez nasla pozitivny vysledok.. 😵

lucindaa7
20. mar 2013

urobi si ho a uvidis..ja som bola sklamana ked od lekára ptrvdene že nie som isto tehu, tak isto taj ten prvý test nič...a neviem co ma to len tak napadlo že urobi msi este v nedelu len tak ked ta mrcha furt nikde a olalaa na teste silne dve čárky.urobila som aj v pondelok aj pocas dna a opat boli dve..ale tak potom seriozne pochybujem a svojoj gynekologovi že perčo sa neunúval mi brat krv ked som tam bola že mech nikde a zdrava tedap odla neh osom....uvidim v paitok ale poviem ti som v napati..každu jdedne den ciham ci sa neobjavi mrcha alebo tak...Dufam že sa nám to teda poadrilo a ozaj sa vo mne užprevaluje malý červíček...som velmi zvedava na teba..ani nevies ao ti držím palceky

sisi31
20. mar 2013

@lucindaa7
@eva3107 Lucinde gratulujem,a evi.urob si test,a bude to všetko jasné.ja som mala prvé príznaky až v 5tt./začali ma bolieť prsia/a 7tt zle,ťažoba na žalúdku,pálenie záhy.príznaky nemusia byť vôbec.

zuzka444
20. mar 2013

ahojte babulky tak z mojej skusenosti ja som nemala a ani nemam priznaky tehotenstva a to som.v 26 tyzdni...heh keby nemam.brusko tak ani neviem.🙂..jedine to pobolievanie bruska ako pri ms to je.tym ze sa maternica roztahuje..my sme sa dlho snazili minula som nehorazne vela testov a nakoniec som to ani necakala bo dr povedal.ze prirodzene to nepojde (z priatelovej strany) ale mala.som priznaky ako pred ms krize ma.boleli a prsia ale to ma.bolelo kazdy mesiac takze som tomu nejaku vahu nedavala..🙂.

blackcat8885
7. apr 2013

Ani ja som nemala príznaky.Nič ,žiadne chute,nevoľnosti len sem tam pichnutie v bruchu a priberanie samozrejme.Keby som aj druhé tehu mala takéto bola by som rada 🙂 Takmer som ani nevedela,že som tehotná tak som sa dobre cítila

ivicek333
16. apr 2013

ahojte ja mam už druhý deň také brnenie v podbrušku..robila som si aj tehotenský test ale vyšiel negatívny ☹ ..tak teraz neviem,čím to brnenie bude... buď mi vyšiel zle test,alebo je to niečo iné...chcem sa vás spýtať či niektorá z vás tiež nemala niečo podobne,bez tehotenstva ☹

figurka1985
30. apr 2013

@eva3107 ahoj... chcem sa spytat, ako si dopadla 🙂 podarilo sa, alebo nie? 🙂
ja mam momentalne podobny problem.... dnes mam den mrchy- ta nikde, mlen slabucke spinenie- kde-tu... a prsia absolutne necitim... inokedy ma aj tyzden pred mrchou bolia.. teraz nic.... Tak som zvedava.... velmi by som sa potesila, keby to tentoraz vyslo... aj ked velku sancu tomu nedavam.... 😖
Daj mi prosim vediet, ako si dopadla.. mna napadlo aj, ci nemam nejaku cystu, alebo co.... :-O

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre