Těhotná bez těhotenských příznaků. Je to možné?

kosicanka1
1. dec 2006

Ahojte,
mrcha mi meska 2 tyzdne a 4 testy som mala s //. K lekarke mam prist az o tyzden. Ale: ja nemam ziadne ine tehu priznaky ako tu vsade vypisuju babenky. Ziadna nevolnost, ziadne caste mocenie, ziadne chute - nic. Mozno trosku napate prsia, ale len trosicku. Je to mozne, ze sa testy vsetky zmylili?

lenkadavid
6. aug 2016

Testi sme robíli iba jeden bol pozitiv ostatne negativ. Môže byt že som v tom uy ani pociti na krami co som mavala nemam dnes ráno som už ten pocit nemála je moyne že som ?? Prosím radu nie blbé koment...

lenkadavid
6. aug 2016

@ivanusko ale jeden bol pozitiv a aj pociti som mala na krami a už ani tie nemam vôbec ale veľa krát domna dal tak teraz neviem priznaky ani prví krst daco také riesim

lenkadavid
6. aug 2016

@ivanusko ale sex ból nechraneni a dal do mňa tak neviem teraz a to viac krát sa stalo že vo mne ostalo ? Môže byt že som

ivanusko
6. aug 2016

@lenkadavid ved jasne moze to byt,,,aj mne sa stalo,,,ze do mna vela krat da a meskalo mi,,,ale tehu som nebola to bolo hormonmi....ja nevravim,,,ze nemusis byt mozes kludne ti to musis vediet najlepsie.....😉 drzim palceky☺

lenkadavid
7. aug 2016

@ivanusko ďakujem len prví krát budem ttehotna keď sa podari 🙂 ale neviem noze byt že na test je ešte skoro lebo som robila s beggativne iba jeden bol pozitiv skvor ešte a 9 mam mať menstruaci môže byt že som a ani neviem o tom ? A že žiadne priznsky ?

moni244
7. aug 2016

@lenkadavid teba citat je fakt zazitok a furt to svoje a dokoliecka

lenkadavid
7. aug 2016

@moni244 hej ne😎😎😎😎😎

ivanusko
7. aug 2016

@lenkadavid ako som povedala ak ms nedostanes v dani den tak treba pockat netreba sa ponahlat....ja som ziaciatky tiez nemala ziadne priznaky,,,akurat ma strasne boleli lytka,,mala som modre zilky na prsiach a bolesti v podbrusku inak nic,,,ale som to este neriesila myslela som ze mam dostat....

lenkadavid
7. aug 2016

@ivanusko tak ja neman nič stoho a frajer by chcel babo ako aj ja ale nevieme a testy stsle neukazuju dnes mala krce a pred vcerom bieli vytok. Mam dostať MS 9 ako mala som snim sex pred dvoma tiydnami a dosť často sme to mavali a veľa krát do mňa dal. Aj dosť veľa vytieklo so mňa stsle ale môžem byt tehu. A nemať priznaky ?

evittam
7. aug 2016

@lenkadavid Samozrejme, že môžeš byť tehotná a nemusíš mať žiadne príznaky - po prvé je ešte dosť skoro na nejaké "príznaky" a po druhé ja som napríklad pri oboch tehu nemala vôbec žiadne príznaky - až na zvýšenú únavu poobede, že som si musela aspoň na hodku ľahnúť alebo oddýchnuť - to bolo všetko.... 😉 Proste nerieš - počkaj či dostaneš MS ak nie tak počkaj aspoň 2 týždne a potom testuj - najlepšie digitálny test - nebudeš musieť "vykukávať" druhú čiarku na neviem koľkých testoch.

ivanusko
7. aug 2016

@lenkadavid to staci ak sa jedna z miliona spermii dostane k vajicku a mozes byt tehu,,,ale neviem ti to presne povedat ci si alebo nie.....ako som povedala to musis ty najlepsie vediet... A opakujem to mozu byt aj hormony...ak ti test neukazuje tak ptm chod ku gyn.o nejaky cas aj nedostanes Ms...

lenkadavid
7. aug 2016

@evittam ide o to že chceme babo No 9 by som mala mať MS tak napisem ako a uvidiem

lenkadavid
8. aug 2016

@ivanusko tak prizanky sú ale rsbo budem vedieť mam dostať a nikdy mi nemeškala tak uvidíme

lenkadavid
9. aug 2016

No krami neskaju ale test je stsle negativ uvidíme no

lenkadavid
9. aug 2016

@moni244 si predctav problém dajaký ??

moni244
9. aug 2016

@lenkadavid ja nie, ale ty mas riadny problem a hlavne s pravopisom

lenkadavid
9. aug 2016

@moni244 pozri neviem prečo ale si posadnuta tim to foto 😂😂😂😂 mam pocit zw teba tu veľa ľudí nemusí skrst toho že iba na všetko reakcia.. A možno môj pravopis je aky je ale aspoň mam ten charakter 😂😂😂 pá neregagujem na blbe veci

marta_86
15. nov 2016

Krv mi potvrdila tehotenstvo hcg 1503,00 ale priznaky ani ziadne trosku v podbrusku ako pred MS a malinko bradavky ale nic viac je to normalne? 😀

evittam
15. nov 2016

@marta_86 Samozrejme. To, ze si tehotna neznamena,ze musis od prveho dna vracat,mat bolesti prs,bradaviek,podbruska a neviem coho. Nie si chora ale len tehotna....

librarian
15. nov 2016

@evittam ja mám niekedy tu na koníkovi pocit (teraz nenarážam na marta_86), že niektoré ženy strašne túžia po tehotenských ťažkostiach... ja som bola rada, keď mi po cca 7 mesiacoch prestalo byť zle a potom prišli iné "príjemné" veci, ako pálenie záhy, bolesti kolien, tŕpnutie rúk, problémy s dýchaním... kľudne by som niečo z toho niektorým tým babám, ochudobneným o tehotenské ťažkosti, niečo prenechala. 😀

evittam
15. nov 2016

@librarian Suhlasim. A ja ked citam niektore tie diskusie a temy v style co mozem a nemozem ked som tehu,dojcim a podobne tak mi "rozum stoji" nad tymi kravinami. No fakt asi som divna ale neviem ako som len mohla prezit obe tehu bez podobnych starosti a MK.😋😁😁😁

librarian
15. nov 2016

@evittam nie vždy je neobmedzený prístup k informáciám užitočný. ženy si prečítajú kraviny a potom ich ani lekár nepresvedčí, že to tak nie je... do určitej miery však rozumiem obavám v tehotenstve. aj ja patrím medzi citlivejšie ženy a v prvých mesiacoch tehotenstva aj mne všeličo napadlo, ale stačilo neprepadať panike, trošku sa zamyslieť a výsledkom bolo, že som nepísala absurdné otázky na MK. 😀

marta_86
15. nov 2016

@librarian nie ja ich nechcem ale kazda okolo co poznam zvracia a ja som sa citila pri nich divne aj ked som rada ze je to tak ako to je ale sme viacere tak pohoda a cloveka potesi ak vie ze nie je s 😉

marta_86
15. nov 2016

Dnes je to tak cim viac cloveka moznost vediet a hladat tym je to horsie .. Ked nevies ani neriesis ..

marta_86
15. nov 2016

@librarian ale MK je niekedy aj o takych otazkach bohuzial su rozne typy a povahy zien kazda sme ina a tato tema bola zalozena davnejsie a pruspevkov je tu habadej a ty si tu 🙂

librarian
15. nov 2016

@marta_86 tak vieš, tie baby okolo teba sú možno o nejaký týždeň oproti tebe popredu - neviem, v akom si týždni. ja už neviem presne, kedy som začala mať príznaky ja, ale tehotenstvo som zistila cca v 6tt a vtedy som ešte príznaky nemala. čiže u teba môžu byť neskôr ale i nemusia. ...moja kamoška je cca v rovnakom týždni ako ja a jej takmer celé tehotenstvo nič nie je... žiadna z nás nevie, aký bude priebeh. ak je bezproblémové tehotenstvo, treba sa tešiť. a tiež podľa mňa treba sa na gynde pýtať, ak máš obavy a veriť lekárovi (ak mu neveríš, tak ho treba vymeniť). 🙂

librarian
15. nov 2016

@marta_86 hej, vidím že je tu 16 strán príspevkov. nečítala som okrem príspevku tvojho a evittam žiadne ďalšie, ale podobné témy sú tu často (i na blogoch).

marta_86
15. nov 2016

@librarian ano chystam sa ho vymenit ja som cca v 4 t a je to moje prve tehu po vyse roku snazenia aj preto sa pytam 🙂 ano mozne je vsetko mozu byt dalej urcite 🙂

librarian
15. nov 2016

@marta_86 joj, tak to si ešte na úúplnom začiatku. to som ešte ja netušila, že som tehotná. 🙂 ...necháp ma zle, je v poriadku, že máš trochu obavy, dupľom, ak je to prvé tehotenstvo (u mňa je tiež 1x). len netreba stresovať kvôli úplne všetkému a informácie zisťovať nielen tu, ale aj u lekárov, v knihách o tehotenstve... proste niečo si naštudovať o tehotenstve aj z iných zdrojov ako je MK a čím viac si človek prečíta (nie blbosti), tým by mal byť podľa mňa kľudnejší. 🙂

marta_86
15. nov 2016

@librarian mozno keby som to zistila neskor by to bolo pre mna aj lepsie lebo teraz ma aj doktor strasi blbymi poznamkami ze sa mu to zda male ze ktovie ci sa to ujalo a mam skor nervy z neho co by ma mal ako lekar povzbudit a vysvetlit ale uvidime nechame sa prekvapit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre