Těhotná bez těhotenských příznaků. Je to možné?

kosicanka1
1. dec 2006

Ahojte,
mrcha mi meska 2 tyzdne a 4 testy som mala s //. K lekarke mam prist az o tyzden. Ale: ja nemam ziadne ine tehu priznaky ako tu vsade vypisuju babenky. Ziadna nevolnost, ziadne caste mocenie, ziadne chute - nic. Mozno trosku napate prsia, ale len trosicku. Je to mozne, ze sa testy vsetky zmylili?

eva3107
24. máj 2013

@figurka1985 ahoj, žiaľ nie pozitívne.. Držím ti palce aby to čím skôr vyšlo!

figurka1985
4. jún 2013

@eva3107 dakujem za drzanie palcov 🙂 sme na zaciatku ... 🙂

bronitka
27. jan 2014

ahojte 🙂 no po tom, čo som si tu prečítala mám takú malinkú nádej možno 😒 snažíme sa asi pol roka čo nie je dlho..aj ked pre mna to je večnosť 🙂 každý mesiac som bola v tom, že to prišlo..od konca ovulácie bolesti v podbrušku..hrozná bolesť krížov..prsia som mala naduté a bolesti boli také, ze sa ma drahý ani chytiť nemohol 😀 asi pred mesiacom som začala brať inofolic. Mám 5 dní pred očakavanou mrchou a žiadne bolesti.Vôbec nič ma nebolí (čo som nezažila asi 5 rokov) tak som bola zmierená s tým ze opäť nič, ale po prečítaní vašich príspevkov som si opäť dala maličkú nádej že možno by to aj mohlo výjsť, ved takto som sa ešte necítila, ze nič necítim 😅 aj ked si skôr myslím že si to len chcem nahovoriť ale však uvidíme...ak do konca mesiaca mrcha nepríde, urobím test 🙂 len už teraz si myslím (viem), že budem opäť sklamaná 😖

erickaa
27. jan 2014

@bronitka Ahoj, noooooo s Inofolicom to vyzerá nádejne. Ja som otehotnela druhý cyklus jeho užívania 🙂 Prvý cyklus sme totiž nezamiesili v pravý čas 🙂 Ak si 5 dní pred mrchou, tak je načase si urobiť tehutest 🙂 Minimálne slabý duch by tam už mohol byť. Ja som mala už 8 dpo takého neviditeľného ducha a pri prvom tehu 9 dpo 🙂 Držím palce!

bronitka
27. jan 2014

@erickaa no inofolic pomohol aj dosť mojim kamarátkam čo sa snažili a zrazu to bolo 🙂 ja si ale nemyslím zeby sa to podarilo hned na prvý šup po začatí s inofolicom 🙂 a test si chcem spraviť až v piatok...teda ak to vydržím 😀 ak nie tak dúfam ze tam bude aspon duch..a ak nie..čo už ideme dalej a budeme sa snažiť opäť 🙂

mimmii
5. feb 2014

Ahojte
tak od nedele mi meska mrcha dva testy pozitivne vcera aj digitalny ktory ukazal aj ako dlho som theotna 1-2tyzdne
len nemam ziadne nejake priznaky jedine chodim castejsie na wc,meska mrcha, zvlastny vytok a take pichanie v bruchu
lekarke mam ist az o tyzdne dva najskor
som taka ze som alebo nie?

bronitka
20. feb 2014

@mimmii že nemáš príznaky? meškanie mrchy je ten najväčší príznak 🙂) predpokladám ze už si aj po vyšetreniach takze ako? ideš deväť mesiacov tehulkovať? 🙂 ja už mám další mesiac..zas očakávam ze nepríde mrcha..ako každý mesiac 😀 pre zmenu som ochorela a asi si vsugeruvavam všetky príznaky..na začiatku býva zena sem tam chorá...tak ma to hned aj trošku potešilo :D sem tam ma pichne vo vaječníkoch, bolia ma kríže (asi z choroby tie kríže) tak isto ked som jedla špagety, chutili ako železo..vraj tiež príznak tehotenstva (ale tiež som našla ze je to príznak choroby 😠 😀 ) ale inak ništ..už po druhý mesiac ako beriem inofolic prsia necítim..ani iné nejaké zmeny, ktoré predtým boli na dennom poriadku pred ms..tú mám dostať 2-3 marca...tak dufam ze nepríde a ak bude meškať tak dúfam ze nie z toho, že som teraz chorá 🙂) každopádne pre istotu antibiotiká neberiem :D

stastenka42
20. feb 2014

Dievcata ja som okrem meskajucej mrchy a bolestivych prsnikov nemala jeden jediny priznak 🙂 ziadne nevolnosti,pachy,zvracanie,...absolutne nic a som tehu... 😉 a v pohode..drzim palceky..

bronitka
21. feb 2014

@stastenka42 gratulujem videla som aj krásne veľké bábo.. teda bruško 😀 ako ja by som bola tiež rada keby..len mám pocit ze miestami až tak hrozne chcem, že už len to sa podpisuje na len jednej čiarke..aj ked tento mesiac to moc ani nečakám kedže som si robila po celý mesiac ovu testy a ani jeden pozitívny..aj tak sme sa ale snažili počas papierovej ovu a aj predtým 🙂)

nel25
21. feb 2014

Pri 1 dcerke som nemala ziadne priznaky .A teraz som v 5tt caste mocenie, nafukovanie a bolia ma prsia a v podbrusku.

mimmii
21. feb 2014

bronitka tak uz sa mozem pochvalit 6tt momentalne zacaty tak som strasne rada....17.3 idem na prve velke vysetrenie kedy bude lekar robit ultrazvuk....

bronitka
22. feb 2014

@mimmii tak to gratulujem 🙂 ja ešte stále čakám na to ze mrcha nepríde...ešte mam pred sebou dlhých 9 dní do očakávanej mrchy 🙂

andrylm
22. feb 2014

je to mozne ja som dokonca mala dva mesiace menzes,sla som si predpisat antikoncepciu a doktorka zistila,ze som tehotna,podla menstruacia som bola v 7 tyzdni a nasone mi oznamili,ze som v stvrtom mesiaci 😀

danusa21
29. mar 2014

@monosana
Ahoj monosana,
reagujem na tvoj prispevok z februara 2012. Ako si vtedy dopadla, bolo to tehu? Mne meska MS 7 dni. Mam ju nepravidelnu a meskanie ratam od najdlhsieho cyklu, ktory som za posledny polrok mala. Predmenstruacne syndromy som mala uz hocijake tehotenske. Len teraz mi nic nie je 🙂 V pondelok som dostala aj mykozu a neviem, ci nie aj zapal, lebo ma strasne bolelo podbrusko a pravy vajecnik. Test som robila v stredu, co bol 32. den cyklu a vysiel negativny. Chcela som testnut zase v pondelok, ale mozno uz zajtra testnem, lebo nevydrzim. Dnes mam 42. den cyklu a som z toho trochu aj mimo, kedze ine priznaky nemam. Teda akurat citlive prsia, len sa mi zdaju akesi maksie ako som mavala pred MS. A hlavne ma na tvojom prispevku zaujalo, ze si nemala ziadny vytok, skor sucho. Takto to mam aj ja. Uz som precitala vela prispevkov na koniku a ty si prva, ktora to zmienuje. Vsetky ostatne mali nejaky vytok, alebo sa citili mokro...
Uz jedno dieta mam a nepamatam, aky som mala uplny zaciatok tehotenstva. Pamatam si to, ze som testovala 5 den meskania a test vysiel pozitivny a zle mi zacalo byvat z roznych pachov az niekedy zaciatkom 8. tyzdna a zvysok tehotenstva bez najmensich problemov. Este koncom 8. mesiaca som bez zadychania a opuchov noh presla 6 km 😀
Este sa mi nezda, ze sa nejdem zabit za cokoladou alebo, ze bez ranajok som nevedela prezit a teraz by som vydrzala aj 2 hodky po zobudeni. No, a k tomu sa mi zda, ze trosku chudnem, ale to asi z toho, ze tej cokolady sa neprejedam... Pojdem si ja dnes po praci kupit este test a otestujem sa zajtra. 🙂

Dakujem ti za odpoved

ivinka77
29. mar 2014

ja som nemala absolutne ziadny priznak, ani jeden jediny... dokonca aj kramy som mala normalne, jedneho dna som sla k Dr. ze mam trosku bolesti v podbrusku, ze som si vedoma, ze som asi prechladla , tak asi nejaky zapal... no a moj zapal sa o 5 mesiacov narodil 🙂 bola som v 13tt 🙂 sranda je, ze akonahle som sa to dozvedela a vysla som z ordinacie, mala som zrazu priznaky uplne vsetky 🙂 hold...psychika je mocna carodejka 🙂

monosana
30. mar 2014

@danusa21 Fuha, moja. Ja uz ani neviem co som vtedy pisala. Bolo to trosku davno 🙂 Ale ja uz mam za sebou 3 IUI a jedno IVF. Milionkrat som si myslela, ze som tehu, aj ked mi menzes meskal uz fakt vela. Mala som aj štyridsať aj dačo dňove cykly, ale nic z toho. Mozno, ze ta nepotesim, ale pocas 3rokoch snazenia sa (a este stale) som si vsimla, ze hormony vedia narobit vselijaku sarapatu a nechaju ta verit v tom ze si tehu. Ja som mala vselijake priznaky, uz som si isla robit test s tym, ze 99%, ze som tehu, ale nebola som :( Boli to len sproste hormony. Kedy si mala ovu nevies? Lebo to by ti dost pomohlo. Z toho by si sa potom dozvedela, ci ti fakt meska menzes preto, lebo si tehu, ale hormony su mimo ☹ Neviem, ci som ti dost vyhovela, co sa tyka odpovede, ale keby daco napis 😉 V kazdom pripade ti moc moc drzim palceky! Aby sa to skoncilo s krásnymi dvoma ciarkami 😉

danusa21
31. mar 2014

@monosana Ahoj, ono by to bolo neplanovane, lebo to vyzeralo, ze sa nam smyklo. Ale uz som dostala MS, tak ok. S tymi hormonmi .as velmu pravdu. Zazila som to na vlastnej kozi pocAs predosleho roka. Z casu na cas mi meska a mam aj dlhsie cykly. Takze verim uz len testom. Ked som bola tehotna 1x, pozitivny test mi vysiel na 5.den meskania. Teraz som MS dostala na 42. den cyklu, normalne mavam 31-35, tK ma to trocha zmiatlo. Takze, ked budem .at nejake podozrenie najblizsie, nebudem si z toho robit nic az do min. 45.dna cyklu 😀
Aj tebe drzim palce. Velmi pekne dakujem za odpoved.

biba7
22. apr 2014

ahojte.teraz som sa zaregistrovala citam vase prispevky a docitala som sa aj o vibrovani podbruskom ktore mimochodom citim aj ja uz druhy den tak neviem co to znamena mohol by mi niekto odpisat ked to citil tiez take jemne vibrovanie dakujem

mimka87
19. jún 2014

ahojte babulky...tak ja som v 8tt a priznaky len trosicku tie prsia a caste mocenie...dva dni mi bolo asi nevolno, raz ma aj natiahlo ale inak nic...ale vidim ze sme tu take viacere a skutocne odkedy som tehotna citim sa ovela ovela lepsie zdravotne...tak sa z toho velmi tesim, lebo niekde niekto pisal ze ak zvracias atd mas nizsie riziko potratu, ale myslim si ze je to hlupost....tak dufam ze babatko vydrzi aj ked mi nie je zle 😉 je to nase prve a uplneeee vytuzene vymodlene, tak snad je vsetko ok. 😵

lenina19
5. júl 2014

ahojte ja som tiez nemala žiadne príznaky tehu ... v podstate dokým nezačala babulka rast a tlačit mi na žaludok a tak ale do toho 5.mesiaca vobec nič .... 😀 priatelovi (teraz už MM) som vravela v 4.mesiaci že si asi spravím normálne baby test že či ešte som vobec tehotná tak vyborne som sa citila že až som začala mat pochybnosti 😉

jakobko
15. jan 2015

Ahojte baby ja si tiež myslim že som v tom no mrcha mi prišla no necitim sa fajn je mi stale zima v brusku cudne pocity vyrazsky mi vysli proste citim ze nieco neni v poriadku myslite ze ak ked mi mrcha prisla mozem byt tehu?? 🙂

kockovaq12
15. nov 2015

Ahojte .. Chcem sa poradit spravila som si tehotensky test raz bol pozitivni raz negativny . A nemam žiadne priznaki

evittam
15. nov 2015

@kockovaq12 No a akože, v ktorom týždni môžeš byť?! Ja som nemala žiadne príznaky cca do 8.tt a potom tiež skoro žiadne-akurát som bola viac unavená........ 😀

maary11
15. nov 2015

@kockovaq12 Ahoj, ja som tiez prve dva mesiace nemala ziadne priznaky, teda jeden som mala, ale to som zistila neskor, pretoze som na svagrininej svadbe vypila flasu vina a na druhy den som grcala, ako keby som ich vypila aspon styri 🙂 Vravela som muzovi, ze asi som tehotna, lebo to nie je normalne 🙂 A naozaj som bola! Ja som negrcala vobec pocas tehotenstva, jedine som bola viac unavena. Tak este par dni pockaj a znova si urob test 🙂

anoja
15. nov 2015

Ahoj, ja som tiež nemala žiadne príznaky, ale ja mrchu mám raz do roka :-/ takže nič nenasvedčovalo tomu, že by som mohla byť tehotná. V auguste som šla na klasickú ročnú preventívku a bum 😀 že gratulujem maminka, ste v 12tom týždni 😀 😀

adria83
1. feb 2016

Ahoj, ja som mavala celkom pravidelny menzes s typickymi predmenstruacnymi priznakmi ako naliate prsia, nervozita a pod; a zrazu menzes nikde uz vyse tyzdna, ale ani ziadne priznaky, ze by mal prist. Najskor som si nahovarala, ze som si asi zle zapisala, kedy bol naposledy. Nakoniec mi to nedalo a spravila som si 2 testy a oba boli negativne. Ale menzes stale nechodil, tak som zavolala doktorke a ta mi zobrala krv. Na druhy den mi doktorka zavolala, ze som tehotna, ale hodnoty su este velmi nizke, takze som mala ovulaciu asi az ovela neskor nez by mala byt. Po dvoch tyzdnoch od meskania som si urobila zase test a uz na nom boli krasne dve ciarky;

lenkadavid
6. aug 2016

Mala som sex stále a veľa krát do mňa dal. Nemam žiadne priznaky ale mam dostať MS 9 mala som pociti na krami a dnes neboli je možné že som tehotna.prosim odpiste je to dosť pre mňa dvóezite

moni244
6. aug 2016

@lenkadavid 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 už zase ty?

lenkadavid
6. aug 2016

No ako sa pitam fakt môže mi s tím poradiť ?

ivanusko
6. aug 2016

@lenkadavid este pockaj aspon 9dni uvidis...moze ti meskaat z roznych pricin,,nemusi to znamenat tehu..... Ak 10dni ti bude meskat urob si test na ranny moc ak vyjde pozitivny tak chod este pre istotu ku gynekologovi......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre