Těhotná bez těhotenských příznaků. Je to možné?

kosicanka1
1. dec 2006

Ahojte,
mrcha mi meska 2 tyzdne a 4 testy som mala s //. K lekarke mam prist az o tyzden. Ale: ja nemam ziadne ine tehu priznaky ako tu vsade vypisuju babenky. Ziadna nevolnost, ziadne caste mocenie, ziadne chute - nic. Mozno trosku napate prsia, ale len trosicku. Je to mozne, ze sa testy vsetky zmylili?

adkag
5. jan 2007

sandrika,ja veru ani neviem,kedy mi zacal ten vytok. asi ked som mala dostat mrchu,odvtedy stale sledujem,ci nic. ale myslim,ze teraz je silnejsi s postupom casu.aspon ho citim silnejsie.

sandrika
5. jan 2007

No to mne začal vťera t.j. 12 dní pred mrchou, to je dosť skoro 😒 ja pred mrchou výtok nemávam teda aspoň nie takýto do žlta, skôr biely, tak neviem či je to tehu výtok alebo mám ovulku, ale cez tú by mal byť výtok číri nie?

adkag
5. jan 2007

no asi by mal byt pocas plodnych dni ciry. ale ja moc neviem,ja som nemala ovulacny vytok ani nepamatam 🙂 . ale po ovu byval taky biely kremovy.

sandrika
5. jan 2007

veď to, že ani ja nemávam cez ovulku výtok, preto ani neviem kedy ju mám, no uvidím ako to s tým výtokom bude pokračovať, nie je silný tak mi to neprekáža, len by ma zaujímalo čo to je. Tých 12 dní je taká dlhá doba čakania, bojím sa kôli škole, máme tam fakt náročnú telesnú výchovu, sebeobranu, pri ktorej sa kope aj do ooblasti bucha a o strelnici ani nehovorím, nemyslím, že tehotné ženy môžu strielať okrem toho je tam strašný hluk, ale drahý si myslí, že tam v pohode môžem ísť, ja by som šla radčšej do vtedy aspoň na tieto 2 týždne na PN, no mám už veľa vymeškané a môžu ma preto prepustiť aj z roboty. 😒

adkag
5. jan 2007

sandrika, to mas taku skolu? fiha. no veru to moze byt nebezpecne pre teba,radsej to skus nejak inak vyriesit.

sandrika
5. jan 2007

Ja som policajtka - to preto a chodím tam každé dva týždne, neviem ale ten dnešný žltý - zlatistý výtok sa mi nevidí, ja si fakt myslím, že to je tehu výtok, asi to risknem stou PN. 😒 lebo ma bolí aj to podbruško 😖

adkag
5. jan 2007

sandri, ja mavfam, obcas vytoky aj normalne, ono to moze znamenat kopec veci, ale dufam,ze je to ten peknucky tehu vytok 🙂 . ja ho ale mam taky bielo-ciry.

zrzuska
5. jan 2007

sandrika ahojky.
kazda zena mava vytok ked je tehu?
daj sa na marodku radsej ak si nie si ista, ci nahodou nie si tehu. a ked sa ti to potvrdi potom ries pracu a skolu.
ak uz za chvilu odidem prajem vam babulky krasny vikend 😵

adkag
5. jan 2007

zrzuska,nemyslim,ze kazda zena musi mat vytok,ked je tehu, tehu priznaky su individualne,tak aj vytoky.

sandrika
5. jan 2007

No však uvidíme nestresovala, by som nebyť tej hlúpej školy, inak by som tomu nechala voľný priebeh.
Zdravím ťa zeruska, asi aj tak spravím, škoda, že si už šla domkov na ja na nete môžem byť až od teraz koľko chcem. 😉

adkag
5. jan 2007

sandri, to chapem,mas to tam dost nebez0pecne, radsej si veru davaj pozor.

sandrika
5. jan 2007

Dobre dám, ale len keď mi sľúbiš, že si dáš aj ty 😀
Ale nie, vážne opatruj sa moja a veľa odychuj.

adkag
5. jan 2007

ok, dohodnute,uz vykladam nohy na stolicku 🙂

sandrika
5. jan 2007

No super, som spokojná s Tvojou spoluprácou 🙂 fuu mňa ti teraz tak nepekne naplo z chleba s maslom. brr 😠

newyorkgirl
5. jan 2007

adka, ty si nebodaj este v praci? ci domka? 🙂

leila
5. jan 2007

sandrika tehu vytok zvykne byt biely, bez zapachu

melory
5. jan 2007

tak to neviem, lebo ja teraz v 28tt mam veru husty, biely a pachne, aspon mne

sandrika
5. jan 2007

Leila, díky za odpoveď, Mne to nezapácha včera bol biely, ale dnes je viditeľne do žlta, ale viac ma trápi to podbruško dnes to dosť bolí aj kríže.. 😒

sandrika
5. jan 2007

Babenky ja sa s vami na 2 týždňe lúčim ak sa mi bude budúcu sobotu na skok prísť tak sa ozvem. Držkajte sa , snažilkujte poctivo a dúfam, že tu za tých 14 dní nájdem dáku tehulku a potešíte ma tým. 😀
Takže veľa šťastia všetkým snažilkám, veľa zdravia všetkým tehuľkám. Majte sa krásne

nikusska11
7. jan 2007

Baby poradte mi ako otehotniet .Nejaku polohu alebo caj alebo nejake lieky.Prosiiiiiiiiim.Aj ja jem calibrum babyplane a nic.

loss
10. jan 2007

skus kyselinu listovu,vitE a alchemilkovy cajik a hlavne po milovani ostan co najdlhsie lezat aby to s teba nevytieklo

adkag
11. jan 2007

nikusska, hlavne sa na to neupinat. ak si zdrava, vsetko funguje ako ma, je to len otazka casu,kedy sa zadari. Calibrum moc nepomoze pri otehotneni, ale az ked uz budes tehulka, aby malo tvoje telo dostatok vitaminov aj pre miminko.

fatima
11. jan 2007

Ahojte holky,

prosím Vás povzbuďte ma trochu, v poslednom čase sa stále pozorujem, ale stále sa mi zdá aj podľa toho čo som čítala, že by som už mala cítiť pohyby mimi, ale mne sa zdá, že stále je nič, možno občas, také šteklenie, už som z toho chorá, každý deň to pozorujem. Teraz som v 18 tt. Možno je na toto vytvorená iná téma, tak dúfam,že to nevadí, že som môj problém hodila sem. Poraďte mi prosíííííííííím. Ja už jedno dieťa mám, ale má 13 rokov, takže si nič z tehu nepamätám a všetko prežívam ako keby to bolo po prvýkrát. Ďakujem Vám.

butrus
11. jan 2007

skús sa pozrieť sem, tu je všetko o celom priebehu tehotenstva, určite to tam nájdeš:
http://www.pulib.sk/elpub/FZ/Galdunova1/4.pdf
😉

butrus
11. jan 2007

píšu tam, že sa zvyčajne yskytujú od 16. do 20. týždňa 🙂
takže je to v pohode, neboj sa 🙂

fatima
11. jan 2007

a myslíš, že by sa to nejako prejavilo, keby nebolo niečo v poriadku ? Ďakujem za odpoveď.

butrus
11. jan 2007

určite áno, len sa nestrachuj. a ak si si nie istá, tak choď k dr. 😉

fatima
11. jan 2007

Ďakujem ti ešte raz za povzbudenie.

loss
11. jan 2007

fatima neboj o chvilku ho budes citit urcite,moja kamoska to citila az po 20tt tak a to mas o chvilku

fatima
11. jan 2007

Ďakujem aj tebe loss, ešte sa utešujem tým, že som čítala, že sa tieto týždne tvorí veľa plodovej vody, tak možno je to spôsobené aj tým. No dúfam a verím že naozaj bude všetko v poriadku. Ďakujem ešte raz.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre