Těhotná bez těhotenských příznaků. Je to možné?

kosicanka1
1. dec 2006

Ahojte,
mrcha mi meska 2 tyzdne a 4 testy som mala s //. K lekarke mam prist az o tyzden. Ale: ja nemam ziadne ine tehu priznaky ako tu vsade vypisuju babenky. Ziadna nevolnost, ziadne caste mocenie, ziadne chute - nic. Mozno trosku napate prsia, ale len trosicku. Je to mozne, ze sa testy vsetky zmylili?

tiriel
9. jan 2010

aktak - pozri si moj album . ja som mala len 2 priznaky a to-asi týžden a niečo po sexe unava a asi 12den po výtok,najprv žlty,myslela som že mám nejaky zapal a o 2dni biely a to mi už došlo čo to je,kedže ma to nesvrbelo a mykoza to nebola /teda bola,ale tehotenska / takže som testla a oči mi vypadli. a to ma prsia neboleli,ikokedy pred kramamy ma bolia a ja si už nahovaram,že som v tom. a teraz nič-možno minimálna citlivosť na boku prsnikov,ale to len take skor -šteklenie?

xpetka1x
9. jan 2010

fecova no kazda zena je ina aj to inak znasa niektore to maju podobne,, ja som pri prvom tehu zacala mat priznaky ked mi meskala ms 6 dni grckala som.. no a teraz mi bolo zle tyzzden pred mrchou a grckala som alebo ma niekedy len naplo

janyka
10. jan 2010

aktak4444 - to bolo asi 10 dní po ovulácii. A to už aj test reagoval. Pokiaľ sa vajíčko neuhniezdi, žena nemôže pociťovať nijaké zmeny. Pretože až po zahniezdení začne vajíčko uvolňovať hormóny. Dovtedy sa nič nedeje 😉

janisekr
14. jan 2010

lindus1: já jdu k doktorce taky toho 21.1., tak jsem na to zvědavá. Minulý těhotenství mi skončilo zamklým tak bojím bojím aby mimi od prvního ultrazvuku povyrostlo.. teď bych měla být taky tak 6tt-7tt. Tak ať nám mimča pěkně rostou a dělaj radost!

janenka22
22. jan 2010

Ahoj holky, tak jsem včera byla u dr a je to dobrý! Jsem v 9tt a srdíčko nám bije 😵 🙂 janisekr (zapomněla jsem heslo tak mám novej login 🙂 )

danu
7. feb 2010

fiona771 • Dnes o 15:01
Som v začiatkoch tehotenstva, ktoré však nie je ešte potvrdené lekárom....robila som si test, ktorý je pozitívny....no však znepokojuje ma, že nebýva mi vobec zle.....zobrali mi krv, podľa ktorej som tehotná, ale podľa ultrazvuku ešte nič doktor nevidel....len je mi divné, že mi vobec nie je zle....skoro všade čítam, že príznak tehotenstva je ten, že tehotným býva veľmi zle....može sa stať, že aj keď mám pozitívny test z krvi, že nemusím byť tehotná? potom čo by znamenalo zvýšene hcg v krvi? ....inak potešila by som sa bábatku aj keď tomu neverím, že by sa to mne mohlo podariť....

fiona771 • Dnes o 15:07
asi mi nikto neodpovie..... ☹

emily3 • 4d • Dnes o 15:07 -
fiona nemusi ti byt zle, nie je to pravidlo ze vsetkym je zle, niektore ani nevedia ze su teho...ja som tak mala druhe teho..vobec mi nebolo zle a bolo vsetko ok...inak tie dalsie teho som objimala wc misu skoro kazde rano....a ranne nevolnosti mozu nastupit neskor..a ked lekar este nic nevidi, mozes byt na zaciatku tehu, a to nie je nic vidiet...drzim ti palce aby si mala bezproblemove teho a malemu daj cas.... 😉

katka22r • 1d • Dnes o 15:07
fiona mne nebolo vobec zle a to som ani nevedela ze uz som v 12tt...a to zvysene hcg neviem

fiona771 • Dnes o 15:13
ahojte baby....díky moc....takže možem byť tehotná....tak ste ma veľmi potešili.....všade čítam o nevoľnosti a mne nič nie je....a čitala som aj to, že ak býva zle v tehotnosti, tak je to známka toho, že bábatko sa vyvýja a vtedy je tehotenstvo v poriadku....takže teraz som už kľudnejšia...díky moc 🙂

henikav1 • 1d • Dnes o 15:17
fiona, urcite nebyva kazdej buducej mamine zle a ked na sone nic lekar nevidel, mozes byt uplne na zaciatku a nevolnosti sa zvyknu prejavovat az koncom druheho, resp. v tretom mesiaci tehotenstva a potom vacsinou aj ustanu. Ale aj to je individualne, pretoze u niekoho mozu pretrvavat aj niekolko mesiacov, kym u niekoho ustanu po par dnoch

vefi89 • 2d, 39tt • Dnes o 15:20
fiona, na UZV vidno srdiečko dieťatka až od siedmeho týždňa..takže to, že nič nebolo vidieť neznamená ešte nič.
mne tiež nebolo vôbec zle. ja sa dokonca aj teraz cítim ako pred tehu. nemala som žiadne tehu príznaky, až na to, že ma boleli prsia, ale aj to až okolo 12tt ma začali. nevracala som ani raz, ani nič podobné, takže hlavne bez stresuu a držím pršteky 😉

modraell • snž • Dnes o 15:28
tak díky moc....tak budem myslieť pozitívne....díky ešte raz....ahojte

zuzanockamt • 9tt • Dnes o 15:54
fiona ... ja som uz 9 tt a doteraz mi nic nebolo ... az teraz cez vikend ma zacalo napinat, ale nevracala som zatial ... a ani prsia ma nebolia ... je to naozaj individualne u kazdej jednej zeny

modraell
9. feb 2010

ahojte....zajtra idem k lekárovi, tak uvidím čo mi povie.....zajtra by som mala byť už v 7 mesiaci, takže už by tam niečo doktor mal vidieť....uvidíme...napíšem Vám, ako to dopadlo...ahojte babenky....ste veľmi milé.... 🙂

modraell
9. feb 2010

jaj...zmýlila som sa...v 7 týždni...už píšem hlúposti.... 🙂 🙂 🙂

mon777
14. apr 2010

Ahojte. Mala som sex s priatelom, ale pouzili sme kondom. Problem je v tom, ze sme po sexe zistili, ze praskol. Hned rano, ako som sla cikat som zistila, ze mam taky zltkasty vytok. Bolo to asi pred tyzdnom. Kramy mi meskali 4 dni. Teraz ich mam, ale len take slabe, ze ako keby ani poriadne neboli. Nie je mi zle ani nic podobne, ale citala som, ze mi ani nemusi byt. Mohlo sa stat, ze som otehotnela? Ak ano, tak vadi, ze som teraz chora a beriem lieky? Doma sa o tom nemam s kym porozravat, tak mi prosim pomozte. Dakujem.

monci78
14. apr 2010

mon777 mohlo sa stať že si otehotnela, a ano nemala by si brať lieky radšej si urob test a budeš spokojnejšia...

mon777
14. apr 2010

A môžu sa tie testy robiť, keď menštruujem? Asi nie, čo?

mon777
14. apr 2010

Ale naši by ma zabili, keby som tehotná. Preto ani nechcem mamine o tom hovoriť. Ale ak by som NÁHODOU bola, tak za to nemôžeme. Dávali sme si pozor. Hrozne sa bojím o tom povedať našim.

monci78
14. apr 2010

mon777 tak teraz menštruuješ alebo nie??? Pokiaľ si dostala menzes a riadny tak nemyslím že si tehotna, ale si písala že si len slabulinko krvácala. Tak ako to je? No podľa mňa sa nemusíš báť, nie si tehotná...len tá choroba to spôsobuje to meškanie...

mon777
14. apr 2010

No mám, ale taký slabý, ako keby ani nebol. Proste...ako to povedať. 2 vložky mi stačia na celý deň.
A vždy mi je zle, nevládzem ani chodiť poriadne a minimálne prvý deň nejdem do školy. A teraz nič. Zle mi neni, ani pažravá som nebola tri dni pred, ako som vždy. Nechápem to proste.

monci78
14. apr 2010

no podľa mňa nie si tehotná, ale skús ten test aj teraz ak iba slabo krvácaš...

mon777
14. apr 2010

Dobre. Ale som hrozne zvedavá, ako dopadne.

monci78
14. apr 2010

aj ja už teraz, tak sa potom ohlás... 😉

mon777
14. apr 2010

Jasne, že ohlásim, ale kks...ak budú...vááá....ani povedať to neviem. kks...škola predo mnou. dúfam, že nie som, lebo ma asi budú kamošky zbierať zo zeme, čo ma to položí 😒

monci78
14. apr 2010

nestresuj dopredu, všetko bude o.k., týmto si prešla asi každá jedna z nás...aspoň si druhýkrát dáš lepší pozor, ber to ako ponaučenie. Ja som bola tretiačka na strednej keď som ostala tehotná, tak viem o čom hovorím. Ale zmaturovala som a som tu...tak hore hlavu... 😉

bealondyn
14. apr 2010

ahojte zienky,
prisla som vas rychlo pozdravit a budem musiet utekat (na kafco s kamoskami) 🙂
citam vas furt vecer a to tu uz nikto neni.
co mam ja povedat k mojmu cisielku ze 41 dni?!?!??! 😀 a taska stale nepobalena, ani veci do nej nekupene a to som si myslela ako sa budem na materskej nudit. 🙂

inak tie co mate moznost, ze by vam niekto priniesol/poslal monitor z anglicka, pripajam link na moj:
http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumbe...

ze 50 libier, takze nejakych 55 eur. 😀
maju tam aj dost takych bez podlozky, tak kuknite. urcite budu niektore aj na baterky.
tak pekny dnik tehulky, papa

mon777
14. apr 2010

Ale ja som len v druháku na gym. A ... ach. No uvidíme. Necháme sa prekvapiť 😀 Ale Peťko sa poteší, ak... 😀 😀

bealondyn
14. apr 2010

jej prepacte, netusim ako som omylom pridala prispevok do tejto temy. 😒
ospravedlnujem sa.

monci78
14. apr 2010

nad tým radšej neuvažuj, ešte je skoro, uži si život kým sa dá, na deti máš ešte čas, nie je to žiadna sranda mať dieťa tak skoro. Ono tá puberta sa ti vráti skôr či neskôr, nikto jej neujde. No ja bežím papť, zatiaľ sa maj ... 😉

mon777
14. apr 2010

Ja nad tým ani neuvažujem 🙂 Len ma to tak napadlo. Ja chcem pekne vyštudovať PEP-ku aspoň na Mgr. a potom až rodinu. Ale už teraz s priatelom vieme, že sa budeme brať 🙂 Ale to je ešte ďaleko. Máme čas.

Dobrú chuť 😉

alexxka
14. apr 2010

ahojte...no po precitani vasich prispevkov sa obavam ze som tiez tehu...Menzes mi meska 3tyzdne,co mi nikdy nemeskali a test mi vysiel negativny,ale nenormalne ma boli podbrusie,vajecniky,akoby som mala dostat a nic...Vkuse jem,citim stale hlad...citim sa casto malatna,unavena a berie ma na spanie...Pouzili sme kondom,ale potom uz nie a zda sa mi to nepravdepodobne,ale neviem si to inak vysvetlit...Chystam sa ku gynekol.,ale chcem si urobit este jeden test...Myslite zeby sa test mylil???

alexa21
14. apr 2010

ahojky baby, ja som tu nahodou zabludila a neda mi neprispiet..
mon a kedy sa vam to prihodilo?existuje totiz liek, ktory zabranuje otehotneniu uz ked je v podstate neskoro..akurat neviem, ci sa to nesmie uzit do 24 hod po sexe..on vlastne stihne cestujuce spermie zneskodnit skor ako oplodnia maternicu..kazdopadne si urob test a preistotu kym nebudes mudrejsia, vhybaj sa akymkolvek liekom, ak si uz tehotna, mohlo by mu to sposobit postihnutie, alebo vyvolat potrat..urob si test a uvidis..drzim palce 😉
alexxka, nas maly je planovane babatko, preto bol kazdy test velke ocakavanie, dokonca mi jeden vysiel poz. a ked som natesena utekala na gyndu dr ma vysmiala, ze to nie je mozne, ze tehu nie som, potom som mala negativny a o 9 mesiacov tu bol samik..urcite si urob este jeden, mohol a nemusel sa mylit, a v rannom tehotenstve moze byt 2 ciarka velmi slaba, skoro ziadna..
ale aj ked vsetko co pises vyzera na tehu, no moze to byt nejaky stres, rovnako aj jarna unava..
ked sme sa snazili o babatko, stacilo ze mi den, 2 meskali a ja uz som zacala pocitovat hlad, unavu, ale viac menej som necitila nic, len som chcela..akosi som si to vsugerovala, pretoze som na tehotenstvo myslela neustale..dokonca sa mi zdalo ze mi rastie brusko 😀 😀
tak mozno je to tak aj u teba 🙂

brumdinka
14. apr 2010

holky já v těhotenství s Jiříkem taky žádný příznaky neměla, vpodstatě sem netušila, že sem těhotná, a když mi test po vynechání MS ukázal 2 čárky tak mi to doktor potvrdil s tim, že už sem skoro ve 3.měsíci 😀

janicka.m
14. apr 2010

caute, tiez prispejem svojou troskou 😎 tiez som nemala nijake priznaky, az mozno v 6. mesiaci brusko - to bol asi prvy priznak... dovtedy nic. ale som vedela o tom, ze som tehotna este pred tym, ako sa mi to potvrdilo z krvi - nedostavala som totiz MS a tak som na gyndu chodila ako na klavir. kazdy pondelok som si robievala test... k dr. som uz isla "na istotu", mala som 4 pozitivne testy a v krvi som mala tak malo hcg, ze dr. ma este nemohla "vyhlasit" za tehotnu... museli sme cakat este tyzden 😉

mon777
15. apr 2010

alexxka...moja maminka mala to isté asi pred dvoma rokmi. Hrozne dlho jej meškal menzes, ale bolo jej zle, ako keby ho mala čoskoro dostať a stále nič. Nedalo jej to, tak šla na gyndu zistiť, čo sa deje. No a tam jej ujo Dr. povedal, že má nejako zjazvený vaječník či čo a že jej hrozí, že už nikdy nebude mať menzes. (Vtedy mala len 34). Ale dal jej antikoncepciu a teraz je už v pohode. 🙂

mon777
15. apr 2010

Alexa...ono to bolo ešte cez Veľkú noc, takže už je na "zázračné tablety" neskoro 🙂 Ale dneska sme boli s kamoškami v meste a všetky sme si hromadne MUSELI omrknúť čiaročky 😀 A každej z nás...našťastie...vyšla len jedna. Ani si neviete predstaviť, ako som si vtedy vydýchla 🙂 Ale aj som bola tak trochu smutná. Ale zasa dnes mi je celý boží deň nechutne zle. Stále by to chcelo len grcať a grcať, len môj PUD SEBAZÁCHOVY, čo mám po maminke mi to nechce dovoliť, tak teraz neviem, čo si mám o tom myslieť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre