Těhotná bez těhotenských příznaků. Je to možné?

kosicanka1
1. dec 2006

Ahojte,
mrcha mi meska 2 tyzdne a 4 testy som mala s //. K lekarke mam prist az o tyzden. Ale: ja nemam ziadne ine tehu priznaky ako tu vsade vypisuju babenky. Ziadna nevolnost, ziadne caste mocenie, ziadne chute - nic. Mozno trosku napate prsia, ale len trosicku. Je to mozne, ze sa testy vsetky zmylili?

tehulka14
28. aug 2010

Ahojte baby v stredu mám dostaťr menzes už 3 deň ma bolí brucho ako na menzes myslíte si,že aj toto býva príznak tehu?dikes 🙂

vivien11
23. nov 2010

AHojte baby bez problemov. Ja som Mala priznaky zapchu a bolesti prs inac nic. a teraz som uz na konci tretieho cize 12 tt a ziadne priznaky vsetko mizne aj boles prs aj zapcha zacali ma bolet zuby silno ale to bude asi mojou osmickou neviem ale bojim sa ci nie je nieco z mimčom uz som vela krat pisala na tuto temu ale nejako sa neviem upokojit. ja viem ze koncom tretieho mesiaca bymalo vsetky priznaky miznut ale ja som ich nemala a aj to malo co som mala tie priznaky uz teraz prestavam mat.

andrejecka
23. nov 2010

@vivien11 ahoj, aj ja som 12 tt a kedy máš termín? Ja mam 10.6

vivien11
23. nov 2010

@andrejecka
ja mam termin 13.6 :D a ty as priznaky ???je normalne ze postupne miznu mozno si to len tak predstavujem zle lebo ma bolia tie zuby a na ine sa ani nesustredimiba nato ako tu bolest vydrzat

shira_
23. nov 2010

Ja keď som otehotnela, mala som presne príznaky že príde menzes, ale neprišiel. potom nič. keby nechýbal menzes a nerástlo brucho, ani neviem že som tehotná. ja som si vždy myslela, že keď otehotniem, budem to nejako cítiť, ale vôbec.
cca v 3.mes. mi nejako nechutilo jesť, hlavne mäso a keď som otvorila chladničku alebo išla do kuchyne, stále mi tam všetko smrdelo. celú chladničku aj kuchyňu som čistila octom 😀 to asi celé moje príznaky...jáj a čúrať som chodila strašne často od začiatku, lebo malý tlačil dole. až teraz mám všetky možné príznaky - bolesti, záha ale to už v 9.mesiaci musí byť 😉

andrejecka
23. nov 2010

@vivien11 no mne pri prvom tehu do 6 mesiaca nič nebolo, až ked mi začalo rásť bruško a začala som priberať bolo konečne vidno že som tehu, teraz čakám druhé mimi a tehotenstvo je trochu iné, zle mi nie je len keď si umývam zuby tak ma napína, ale inak ok. A ak ťa bolia zuby , nemyslím že je to tehotenstvom,mala by si rýchlo k zubárovi, a prajem nech to čo najskôr prejde

vivien11
23. nov 2010

@andrejecka
boli ma to pravdepodobne preto ze sa mi prediera osmička s tym mi zubar nepomoze . Jedine vytrhnut alebo narezat tak hadam to prejde len dufam ze kedze ma to boli ze tym nejako malickemu neublizim ..ja to vydrzim len nech sa jemu nic nedeje

andrejecka
23. nov 2010

@vivien11 tak to potom ano,aj mne ked rástla osmička tak to trvalo asi dva roky, mesiac bolelo a potom pol roka nič a zase dokola, ale neboj maličkému to neublíži.

vivien11
24. nov 2010

@shira_
tak to bude asi normalne aj prsia prestavaju bolet casom menej ci ako to je no lebo mna postupne prestavaju bolet. a keby sa nieco s malym dialo tak by som mala asi aj bolesti krvacanie a tak??a ja nic take nemam.

jankaf63
18. feb 2011

ahoj mohla by som sa vas spytat ci mate niekto skusenosti s epiduralkou?

misulda
19. feb 2011

jankaf63, na epiduralku su tu ine temy, skus vyhladat.
Ja som v 6tt a tiez nic necitim. Spociatku som citila bolesti v podbrusku, ale to zmizlo. Dufam, ze je vsetko v poriadku. Ale upokojuje ma, ze tak vela bab malo bezpriznakove tehotenstvo 🙂

meminka
28. feb 2011

ahojte, mne dnes mešká menzes už 4. deň, ale bojím sa že test bude negatívny, pretože o mimčo sa snažíme už 10 mesiacov a stále nič ☹ okrem toho nemám žiadne príznaky, vobec na nebolia prsia, nie je mi zle...len jeden deň pred mrškou ma začalo pobolievať v podbrušku akoby som už mala dostať, ale len v takých intervaloch, to trvalo asi tri dni a mám mierny výtok...čo si o tom myslíte?? Ďakujem za každú odpoveď 🙂

jaya
28. feb 2011

@meminka ahoj, to by mohlo byt. Kup si test. Mne se pozitivni ukazal uz asi 4 dny pred ocekavanou menstruaci.

meminka
1. mar 2011

jaya a mohlo by to vyjsť aj napriek tomu, že nemám takmer žiadne príznaky?? Ty si už po vynechaní mršky mala príznaky??

salilinka
1. mar 2011

zdravím, já byla těhotná tři týdny než jsem na to přišla a příznaky jsem neměla celé těhu, kdyby mi nenarostlo bříško tak ani nevím že těhotná jsem.ale u každého je to jiné 😉

meminka
1. mar 2011

salilinka tak to si mala super!!! A dlho ste sa snažili o mimčo??

salilinka
1. mar 2011

no my sme se ani nesnažili, prostě přišlo..a je to nejúžasnější co se mi mohlo stát.. 😉

meminka
1. mar 2011

aj ja už sa veľmi teším, musí to byť úžasný pocit... 🙂 mám strach si urobiť test, ak by to nevyšlo, bola by som veľmi sklamaná. Som si povedala, že počkám kým mi nebude meškať tak 10 dní a potom vyskúšam...

kami1984
1. mar 2011

Holky,

salilinka
1. mar 2011

meminka- no to si nemůžeš tak brát, viděla jsem to u kámošky, ty se snažily 2 roky a ona na to pořád myslela a byla už pěkně vystresovaná,že to nejde, pak už se jakoby smířila s tím že miminko nebude a šup ma úžasnýho 2měsíčního klučinu..

meminka
2. mar 2011

@salilinka Keď ono sa to tak ľahko hovorí, ale ťažko koná...🙂 ale menzes stále neprichádza, mám taký divný pocit v podbrušku...a ty sa na druhé nechystáš?? 🙂

dlabinecka
2. mar 2011

@meminka Ahoj, já taky patřím k bezpříznakovým těhulím 😉 Jsem těhotná podruhé a ani poprvé, ani ted nic. Občas je mi drobek plocho, ale to s těhu nmusí vůbec souviset. Hlavně se nenervíkovat ,-) Těhotenské příznaky jsou podle mě takhle na začátku dost relativní, když ženská miminko chce, lecos si vsugeruje 😉 ☹

salilinka
2. mar 2011

meminka- teď jsem po skoro 4letech nastoupila do práce, tak v brzké době určo ne..plánujeme tak za 2 až 3 roky, až pujde Kubík do školy.. 😎

renkaniki
2. mar 2011

@salilinka -to znamena,ze si mala aj menstruaciu?Keby ti nerastlo brusko,tak by si ani nevedela,ze si tehotna???

salilinka
2. mar 2011

ne menzes sem pak už neměla,ale prostě mi nic nebylo...kdyby mi to nevynechalo tak nic nevím..žádné nevolnosti, bolesti prsou nic..

dlabinecka
2. mar 2011

@renkaniki No, tak já třeba jsem se o těhu dozvěděla fakt náhodou. kdyby ne, nevím o tom doted. Pořád kojím, MS jsem měla od porodu jednou, ale nějak jsem to neřešila, protože jsem MS vlastně nikdy moc neměla, takže jsem to považovala za náhodu. A náhodou jsem byla 14DC objednaná k dr, tak jsem mu řekla, že mám MS a on koukal UTZ a žádná ovulace nikde na obzoru nebyla. no, na další kontorle z toho bylo těhu - trochu šok 😀

meminka
3. mar 2011

@dlabinecka a kedy sa ti ukázal pozitívny test? Mne už to mešká dnes 7. deň, ak nepríde mrška ani cez víkend, tak si spravím testík 🙂 a príznaky stále žiadne...

meminka
3. mar 2011

@salilinka no ja som tak rozmýšľala, že ak by sa to náhodou podarilo a bola by som tehotná, čo najskor by som chcela z práce odísť, máme tu dosť hustú atmosféru, s kolegyňami sa veľmi nepohodnem a mám dosť stresy. Len neviem, či mi doktor bude chcieť dať len na základe mojich trdení PN ☹

dlabinecka
3. mar 2011

@meminka Pozitivní test jsem měla asi 37DC, ale určitě by byl pozitivní už dřív. Dělala jsem si ho kolem poledne a čárky byly opravdu silné. Pokud jsi těhotná, tak se Ti test ukáže pozitivní už ted. A upřímně - já bych si ho udělala. Zaprvé budeš mít jistotu, a zadruhé pokud by byl negativní, tak není něco v pořádku, když máš takovéhle spoždění 😉 Mimochodem, při prvním těhu jsem měla pozitivní test 27DC.

salilinka
3. mar 2011

@meminka hm,mě akorád končila prac.smlouva tak sem byla doma celé těhu a bylo to super..no a teď mám jinou práci, kdy odejdu z domu v 6 a ve tři jsem doma a je to v místě bydliště..malýho mi hlídá babička,tkaže taky super..do školky pujde asi od příštího ledna..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre