Těhotná bez těhotenských příznaků. Je to možné?

kosicanka1
1. dec 2006

Ahojte,
mrcha mi meska 2 tyzdne a 4 testy som mala s //. K lekarke mam prist az o tyzden. Ale: ja nemam ziadne ine tehu priznaky ako tu vsade vypisuju babenky. Ziadna nevolnost, ziadne caste mocenie, ziadne chute - nic. Mozno trosku napate prsia, ale len trosicku. Je to mozne, ze sa testy vsetky zmylili?

loss
11. jan 2007

jasne ze bude uvidis ze coskoro ti neda male spinkat tak sa bude v brusku vrtiet 😉

bosorka207
16. jan 2007

Ahojte babulky. 🤐 Chcem sa spytat, ze ci sa da tehotenstvo vzdy zistit podla teploty?? Teda myslim, ze ak teplota nevystupi na nejakych 37 stupnov a nedrzi sa stale tam, tak to tehu nemoze byt??? Alebo teplota moze byt normalna /nizka/ aj pocas tehu?? 😕

andrea52
16. jan 2007

bosorka myslim ze teplota by mala byt vyssia, a ked klesne mala by prist mrcha 😉 ale neviem v tom niesom expert 😉

petrzalkaa
23. okt 2008

dievčatá 🙂
po vyše roku pokračujem túto tému, nakolko sa snažíme o bábatko, no ja už dve deti mám....mali ste príznaky aj pri treťom, alebo si snád môžem vydýchnuť, že už pri treťom nebudem mať príznaky????

sherry22
24. okt 2008

Ja som tu uz pisala o svojom probleme, ale v inom prispevku. Teda stale neviem, ci som alebo nie som tehu. Mozno budete vediet, ci su toto priznaky. Momentalne mam 5-dnovu zapchu. Dobre, uz sa mi v zivote parkrat stalo, ze som mala zapchu, ale maximalne 2 dni. Brucho mam tiez akesi zvacsene. Len neviem, ci to bude tym nafuknutym zaludkom alebo tym, ze vo mne vazne rastie babo? Niekedy ma aj akoby nieco v bruchu prehanalo, ale ked pojdem na zachod a sadnem si na misu, prestane to a nic. Inak, brucho sa mi zvacsilo v oblasti pod pupkom.
Prsia, nezda sa mi, ze by sa zvacsili, akurat mam vizualny pocit, ze pravy prsnik je trochu vacsi ako lavy. Predtym to bolo naopak, je mozne sa velkosti menia, hoci zena nie je tehotna?
Dokonca nemam pocit, zeby som jedla viac alebo menej. Iba sa mi zda, akoby jedla mali lepsiu chut.
V poslednom case mam lesklejsie a hodvabnejsie vlasy. Lenze to moze byt aj novym samponmom.
Chcelo sa mi casto spat, ale to mohlo byt aj tym, ze som bola chora. Vlastne aj teraz, hoci nie som chora, ked mozem, pospim si.
Citove stavy zatial nemam, skor sa mi zda, ze ma nic nedokaze dojat. Az sa mi zda, ze som este vaznejsia.
Testy si uz nerobim, kazdy ukazuje nieco ine. U doktora som uz bola skor, ale nic nezistil. V ktorom mesiaci uz bude brucho take velke, aby som vedela, ze som tehu?
Dakujem.

lucinka1104
24. okt 2008

sherry všetko čopíšeš môže byť tehu príznaky, ale nemusia...už som ti aj písala asui v 2-3 témach 😉
mne bolo vidno bruško až v 16 tt, takže ak aj tehu si bruško máš zväčšené lebo je nafúknuté to je uplne bežné v tehu....koľký dc si dnes? Koľko timešká mrcha? - už v tom mám chaos

kukutska
24. okt 2008

Sherry, ved na sone musi byt nieco vidiet. Netvrdim, ze hned, ale v takom 6.tt urcite aspon bublinka a tehu test musi byt vyrazne //. Na tvojom mieste by som si urobila test - rano, potom o dva dni dalsi a podla toho sa riadila. Ono je mozne si aj nieco vsugerovat a potom sa aj priznaky dostavia.

lucinka1104
24. okt 2008

kuku KUbko je krásnučký 😉

susik77
25. dec 2008

ahojte dnes som 5+0 nemam skoro ziadne priznaky-len vecer ma sem-tam picha brucho a trochu ma bolia prsia-fakt minimalne. pri 1.tehu ma boleli dost uz pred pozit. testom. myslite, ze sa mohlo tehot. zastavit? Ale to by som hadam spinila???

gergi7
26. dec 2008

susik77, no ja som nemala ziadne priznaky, neblinkala som ani raz a to som dokonca so 6 mesiaca chodila busom cez Šturec 150 km. a ani nasi doma nevedeli,ze som tehotna,s manzelom sme si to chceli nechat len pre seba co najdlhsie

emjee
19. jan 2009

kajka • 5. jan 2009 o 09:37
ahojte.Chcela by som sa opytat v ktorom tyzdni zacinaju tehotenske priznaky?Ja by som mala byt tak v 7 tyz. ale ako tehotna sa necitim.dakujem

lucka33 • snž • 5. jan 2009 o 09:41
ahoj kajka, ja by som mala byť v 6.tt a doteraz som nemala tiež nejaké extra príznaky. Ale posledné dni ma pobolieva podbruško a dnes ráno mi bolo nejak nevoľno - prvýkrát. Tiež sa necítim tehotná...

kajka • 5. jan 2009 o 09:47
ahoj .Aj mne dnes rano nebolo dobre aj som trosku zvracala ale pripisujem to tomu ze som lezala na chrbte a vtedy mi byva vzdy zle ale doteraz som este nezvracala.A nemam na nic chut.

lucka33 • snž • 5. jan 2009 o 10:00
ja som zatiaľ nevracala, síce ma už asi tak dokopy 3x naplo, ale to bol len taký pocit. Dúfam, že s tým zvracaním to u mňa nezačne...

veronika81 • 32tt • 5. jan 2009 o 10:02
Kajka tak v prvom rade gratulujem
A to, že ti ráno nebolo dobre a aj si trošku zvracala a nemáš na nič chuť - jasný príznak tehotenstva. Neboj sa, ono to všetko postupne iba príde a ak nie, tak môžeš byť jedine šťastná! Mne napríklad za celé tehotenstvo doteraz nebolo ani raz zle, vôbec ma nenapínalo a bez raňajok som z domu odísť nemohla, pričom moja kamoška do obeda jedlo nemohla ani cítiť a iba zvracala. Jediné čo som mala ja, bolo pobolievanie v podbrušku ako pri menštruácií. Inak by som ani nevedela, že som tehotná Všetko je to individuálne, každá sme iná..
Tak držím palce a prajem pohodové tehuľkovanie.

lasenka • 1d, 23tt • 5. jan 2009 o 10:03
kajka - pri Matkovi som nemala takmer ziadne priznaky okrem toho, ze mi zacala smrdiet kava, chladnicka a cerstvo oholeny manzel...
teraz v druhom tehu mi priznaky zacali v 7-8tt, uff... nezvracala osm sice, no mala som v ustach strasnu kovovu chut a bolo mi stale zle

lucka33 • snž • 5. jan 2009 o 10:07
ahoj veronika - tebe sa to už kráti Ja mám zatiaľ tiež len také bolesti v podbrušku ako pri MS...

veronika81 • 32tt • 5. jan 2009 o 10:12
lucka, gratulujem aj tebe. Je to úžasný pocit, že? Ešte teraz si na to spomínam Tie bolesti sú v pohode, maternica sa ti pripravuje na bábätko.

minami • 27tt • 5. jan 2009 o 10:25
Ahojte, ja by som na to ani neprišla, že som tehotná, len manželíkovi sa zdalo, ze mi nejako narastli a spevneli prsia. A tyzden mi to meskalo, ale ja som bola stale v klude. Nepripustala som si, ze som tehotna, az kym som si nespravila test. Potom mi uz zacalo byvat zle cele dni, aj v noci, bola som neskutocne unavena - stale a nenormalne mi vsetko smrdelo. No a krátko po teste mi doktor potvrdil, ze som uz 7 týždňov tehotná.

nika251 • 1d, 14tt • 5. jan 2009 o 10:28
Ahojte. No ja som do 9tt nemala absolutne ziadne tehotenske priznaky. Ani bolenie prs, pichanie v podbrusku, absotune nic. Ale po 9tt mi to priroda krasne vynahradila . Zacalo mi byt zle, prestalo mi chutit jest a odvtedy som nemala v ustach takmer nic varene. Vraciam denne a obcas mam pocit ze miesto toho aby mi bolo postupne lepsie je to len horsie, nevolnosti su silnejsie.

nina1980 • 5. jan 2009 o 10:37
Ahojte ja som v 10tt a mne začalo byt zle asi v 5-6 t. to mi prestalo chutit jest, mala som otrasnu chut v ustach, vsetko chutilo hnusne. Pichanie v podbrusku, bolenie prs no vsetko. Najhorsie mi bolo asi medzi 6-7t ked mi bolo stale na zvracanie, ale napinalo ma len 1 den. Zle mi ale bolo cely den a vecer to bolo asi najhorsie, po tyzdni mi to zhruba preslo a odvtedy mi je vseliak raz dobre inokedy horsie, ale viem,ze musim pravidelne jest kazde 3 hodinky nieco male to pomaha, aj vecer, najlepsie mi rano urobil banan a keksy.

susik77 • 1d, 9tt • 5. jan 2009 o 10:43
Ahojte. Ja som v 7.tt a okrem poobedn. unavy mi tiez nic nie je. Akurat mi nechuti kava. Uz som sa bala, ze nie co nie je ok. Kedze ani prsia ma nebolia. Super, ze nie som sama. Inak, uz tu je podobna tema

susik77 • 1d, 9tt • 5. jan 2009 o 10:49
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

lucka33 • snž • 5. jan 2009 o 11:39
veronika - ďakujem Ešte mi to dr. nepotvrdil, o týždeň k nemu idem, tak zatiaľ sa z toho nejak ani neviem tešiť, aby to náhodou nebola iná diagnóza. Ja som proste taká

petra1985 • 31tt • 5. jan 2009 o 12:22
ja som priznaky nemala vobec.. akurat v den ked som mala dostat menstruaciu som nedostala tak som cakala do dalsieho mesiaca ci nahodou to nie je len take omeskanie stava sa to hoci som mala pravidelnu vzdy nebrala som to vazne lebo priznaky som nemala ziadne.. neprisli spravila som dva testy aby som si bola ista a tak som isla k lekarovi aby mi to potvrdil🙂 a potvrdil mi, ze som v 6tt.. niekedy priznak aky mas a ziadna zena ho nikdy nemala moze byt pre teba priznak.. kazda sme ina🙂 hej a priznaky mi zacali od 4 mesiaca..vtedy kedy mali uz vlastne koncit🙂 a obcas ich mavam aj teraz🙂

kotenko • 5. jan 2009 o 12:23
ja som tiez nemala ziadne priznaky, iba mi mrcha meskala a stale by som spala...

smejkaa • 5. jan 2009 o 13:27
Tak ja som uplne extrem. Ja nemam totalne ale totalne nic, ani unavu, ani pachy, ani bolest, ani zle ... nic. Az rozmyslam, ci som este ozaj tehotna.

susik77 • 1d, 9tt • 5. jan 2009 o 13:58
smejka: a v akom si tt?

bleelka • snž • 17. jan 2009 o 18:58
babulky a moze byt ze niekoho nebolia prsia? lebo to je vraj jediny a neklamny znak... po akom case zacnu?

ditka1 • 35tt • Včera o 12:48
bleelka to kazda ma inac,mna sice boleli prsia a riadne,tiez som stale spala a ta unava ostava az do konca,byvalo mi aj nevolno-to preslo okolo 20t,ak si tehotna a mas to potvrdene ze si...tak si nelam hlavu nad tym,ze ta prsia nebolia,bud rada lebo je to neprijemne.

lienka79 • 1d • Včera o 13:02
ahoj..ja som bola 3x tehu a ni pri jednom som nemala tehotenske priznaky..takzer sa tym netrap,ale sa z toho tes....lebo kamosky, kt.zvracali cely den, mi len zavideli..
akurat ma prve tyzdne sem-tam natahovalo pri umyvani zubov,ale to bolo vsetko.Nemala som ani ziadne chute a pod...
a prve tyzdne ma akurat pobolievali trochu prsia

akejka • 2d • Včera o 22:26
kajka:
ja som pri 1. tehotenstve nemala celých 9 mesiacov žiadne príznaky. Keby mi nevynechala menštruácia, tak by som až pri prvých pohyboch zistila, že som tehotná...

mukky • 1d • Včera o 23:39
ahojte,my sme si povedali ze skusime babo,je ten cas....no dostala som menstruaciu,ale bola len 2dni a potom spinenie,tak som si myslela no ved sa nic nedeje,a pripisovala som ju taku slabu tomu,ye som mala horucky a bola som chora..doktor mi ale chcel nasadit potom antibiotika a ja ze ale mozem byt tehotna..a on nato a to neviete presne..co si myslel ze ja si po kaydom muckani robim test?? akuratsom mala citlive bradavkz,som si myslela ze ma oskrela podprsenka,tak som ju doma uz asi tyzden nenosila..no manzelovi som to nejak nespomenula a mna nic nenapadlo test som si urobilaa a bol pozitivny smiala som sa a plakala zaroven.no a gynekolog mi na druhy den potvrdil ze som mesiac v tom cele tehotenstvo bolo super,behala som jak srnka,no jasne ze po kazdom obede som sla spinkat aj na 3 hodky no a ku koncu asi 2 mesiace som len stracala hlas,a boleli ma ruky,prsty...vsetko to bolo hormonmy..a dnes mam anjelika v postielke...a rada by som aj druhe...a to mi povedala endokrinologicka ze mam neplodny cyklus a preto sme to skusili a stalo sa to na prvy krat

zabka1611
27. jan 2009

ahoj babenky......uz od ovulacie pocitujem mierne bolenie v podbrusku...strasnu unavu, a sem tam mi je rano nevolno..MS by som mala dostat az v sobotu..takze asi pockam a potom budem testovat!! zial zrejme nie som tehu..lebo prsia ma vobec nebolia ☹ ☹

petra1985
27. jan 2009

nevadi.. mna prsia nebolia ani teraz.. mozno trosku a zo zaciatku ma neboleli vobec.. vlastne som nemala ziadne priznaky

zabka1611
27. jan 2009

takze malu sancu mam. jupiii 😅

celine
27. jan 2009

zabka, ani mna zo zaciatku tehu prsia neboleli, zacalo to asi az okolo 6-7tt, aj to len bradavky, ale zato fest. Este dokonca teraz ich mam niekedy citlivejsie.

claudinka
24. jún 2009

mna nebolelo cele tehu vobec nic, az ku koncu mi vadilo to velke brusko predomnou 😉

simulka24
13. okt 2009

no ahoj,ja som si zase urobila test skor ako som mala lebo sa s mojim manzelom pokusame o miminko,no a vysiel mi pozitivny,tak tiez neviem ci som alebo nie som,lebo test by sa mal robit az v den zmeskanej menstruacie,tak este pockam tyzden a uvidim.drzim palce vam vsetkym 😀

xxveronikaxx
13. okt 2009

Ahojte 🙂

aknomis
14. okt 2009

može byt žena tehotna a v obdobi dostania menzesu ma bolesti akoby ho mala dostat? a pritom ide o tehu bolesti a nie o bolesti z dostania menzesu? 🙂

vanessa123a
14. okt 2009

aknomis ano 😉

petruci6
14. okt 2009

aknomis ano,ja ked som otehotnela,myslela som,ze ide na mna mrcha,rovnake bolesti,dokonca aj slabucke spinenie a nakoniec nic sa nerozbehlo,tak som si spravila test a bol pozitivny 🙂

alexandrah
15. okt 2009

kocky, ja som v 33tt, a doteraz nemam ziedne tehu priznaky, samozrejme, ze uz davno citim pohyby, ale ani nevolnosti, ani chute, ani hlad, ani bolestive prsia, proste vobec nic!!!!!!!!! takze ako vsetko v tehu je to individualne.

jankohrasko
15. okt 2009

ani ja som nemala voooobec ziadne tazkosti, len okolo 30 tt to uz bolo na mne dost vidno 😀 😀
ale inak nic.. ani nevolnosti, ani chute, ani bolestive prsia, iba som mala strasne chut na sladke a rada som si dlhsie pospala 😀
Keby neboli dve //, tak ani neviem, ze som tehu.. Citila som sa uplne super 😀 😀
Je to individualne

aknomis
16. okt 2009

no tak nakoniec to predsa len boly bolesti z mršky.. včera dorazila.. ☹

vejula
16. okt 2009

Čavte kočky... No je to zvláštne, ale som v štvrtom mesiaci a do teraz mi bolo celkom fajn, ako prsa bolia aj mi troška občas zle bolo.... Ale právežže som veľa jedla, a zle mi bolo skôr nalačno... No a posledné tri dni mi je akosi špatne, ma naťahuje, ked sa najem a kyselina sa mi tvorí vo veľkom... Neviem či to môže byť nejaká oneskorená reakci na moje tehu, alebo som skôr niečo dostala z nejakého jedla... Fakt neviem a som z toho dosť nervózna :( Ak viete poradte čím to môže byť....

sofinka2009
20. okt 2009

ahojte.tak mne tiez vlastne nic neni iba trosilinku bolia prsia a unava inak nic moc.ale este je asi aj skoro.

danu
30. dec 2009

selene • Dnes o 11:34
Milé děvčata,
najde se tu někdo, kdo nemá nebo neměl žádné těhotenské příznaky, jako je zvracení, nevolnost, návaly horka, mdloby...atd. Jsem těhotná teprve 5t a vůbec nic se se mnou neděje. Před 3 roky jsem měla zamlklé těhotenství a teď se bojím jestli se to neopakuje. ☹
U svého prvního dítěte jsem prozvracela celé 3-4 měsíce.
Budu ráda za vaše reakce.
Zatím pá

dadous • 1d, 29tt • Dnes o 11:37
ahoj selene, bud naprosto v klidu, ja jsem si nepřipadala vubec těhotna, žadny nevolnosti žadny chutě, prostě nic, jediny co, tak mi narostly dost prsa 😅

veronikapp • 2d • Dnes o 11:37
selene pri prvom tehotenstve som nemala vobec ziadne priznaky...Samozrejme az na to, ze mi vynechala menstruacia 😉 Na konci tretieho mesiaca ma parkrat naplo na zvracanie, ked som si dala do ust zubnu kefku, ale to bolo vsetko 😀 . Este si kratko tehotna, uz za tyzden sa to moze vsetko zmenit...

editah222 • 1d • Dnes o 11:38
Selene - já jsem neměla absolutně žádné příznaky těhotenství, teda dva jo - rostlo mi břicho a neměla jsem menstruaci. 🙂
Žádné bolesti břicha ani prsou, zvracení, návaly horka apod. a nebyla jsem sama. Takže si myslím, že je to zcela normální. A každé těhotenství je prý jiné, takže kdo měl jedno bez problémů může mít druhé děsné a naopak.
Držím palce, aby vše bylo v pořádku!!

veronikapp • 2d • Dnes o 11:42
editah222 tak to mas teda pravdu... Pri druhom som si to teda uzila... 😝

lucy1990 • 9tt • Dnes o 11:42
Ahoj Selene, ja som v 5 tt este vobec netusila, ze som tehotna a o tyzden na to mi bolo tak zle, ze som sa modlila aby to uz skoncilo 😅 neboj, chod hlavne ku gynekologovi, nech ti spravi utz a zoberie krv, ci je vsetko ok...

strouzek • 29tt • Dnes o 11:43
ahoj seleno neboj někdo je nemá vůbec ale spíš si myslím že příznaky přijdou později. já jsem měla stejný problém teď v létě, loni jsem měla zamlklý potrat takže teď jsem hysterčila taky že nemám jediný příznak, ani prsa, ani nevolnosti, ani únava prostě totálně nic tak jsem letěla k doktorce že je určitě něco špatně že nutně potřebuju utz. dokonce mi slábli testy tak jsem letěla ještě i na pohotovost. doktorka mě uklidnila že až třetina těhulí nemá příznaky že spíš bych měla být ráda a že to se ZP nemá nic společnýho. jo kdyby byli a najednou přestali tak jo ale když se ani neobjeví neznamená to že je něco špatně a ty klesající testy jsou prý normální, když je hcq až moc tak testy to neumí přijmout a pomateně začnou ukazovat slabou čárku. no nakonec jako mávnutím proutku jsem druhý den po hysterickém výstupu u dr.(byla jsem cca 6+3) dostala tak silný nevolnosti a bliju doteď, ale prsa tak ty třeba na těhu nereagují vůbec ani teď. jinak co se týče těhuchutí tak ty nemám taky doteď, žádný okurky rybičky aj. jím stejně nebo spíš méně než před těhu.

jinak taky záleží na pohlaví dítěte prý, a asi to je pravda znám plno lidí co měli nejdřív kluka, neblili, žádný příznaky nic a pak měli holku a těhu prožili u mísy na záchodě. nebo to měli naopak, každé těhu je jiné.

neboj se, já vím ty první týdny jsou pro nás co jsme zažili potrat šílený na psychiku ale tak nějak se to musí přežít ale dopadne to určitě dobře, na příznaky máš brzo 😉

selene • Dnes o 12:32
Děkuju, trošku jste mě uklidnily. Na UTZ jdu v pondělí. Hodnotu HCG jsem mela 2400, doktor říkal, že jsem mohla otěhotnět později, že bude všechno v pořádku, ale to při minulým říkal taky... No, nikdy bych nevěřila, že budu takhle jančit.
S tím klukem a holkou jsem to taky slyšela. U mě holčička (dnes 7 let) a celodenní nevolnost+ranní zvracení. Každopádně pak napíšu co na tom UTZ.

pipi1211 • 1d, snž • Dnes o 12:35
no ja som pri prvom tehu ani nevedela ze som tehu lebo mi absolutne nic nebolo 😀 😀 😀 zato teraz som cca v 6tt a strasne ma bolia prsia a uz som aj s WC komunikovala 😀 cize kazde tehu je ine a ak vam nic nieje aj tak mozete byt tehotna 😅

janisekr
4. jan 2010

Ahoj holčiny! Před týdnem jsem byla u dr a ta mi řekla podle ult že jsem tak ve 4tt. Kolem data kdy sem měla dostat menzes mě bolely prsa a břicho jako před menzes a motala se mi hlava, to vydrželo ještě tak 4 dny. Teď mě prsa bolí jen občas a břicho taky. Předtím sem v břiše pociťovala takový tlak a to už teď taky nemám. Ptám se jestli je to tak normální protože už sem jednou prodělala zamlklý potrat a proto se fakt bojím.. Jinak dr mi říkala že je zatím vše v pořádku a na další kontrolu jdu až 21.1. a mám pocit že to nevydržím 🙂

pani_haf
4. jan 2010

Ahoj janisek-myslím, že je to normální, já to měla taky tak a to jsem nervačila, že ta bolest bude potrat. Hlavně klid a pohodu, vše bude v pořádku uvidíš 🙂 . Bu´d jen více opatrná, ať někde neupadneš, nenamáhej se a užívej si.

selene
5. jan 2010

Holky, tak mě objevily nevolnosti přesně včera před 1.UTZ a bliju jak amina. Jsem 6+0. Srdíčko ještě nebylo vidět, takže budu čekat na další UTZ za 14 dní. Právě lížu lízátko, co tu psaly holky.

to Janisekr - já mám taky pocit, že to nevydržím. Mám taky za sebou zamlklý. Jsou to holt nervy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre