Těhotná bez těhotenských příznaků. Je to možné?

kosicanka1
1. dec 2006

Ahojte,
mrcha mi meska 2 tyzdne a 4 testy som mala s //. K lekarke mam prist az o tyzden. Ale: ja nemam ziadne ine tehu priznaky ako tu vsade vypisuju babenky. Ziadna nevolnost, ziadne caste mocenie, ziadne chute - nic. Mozno trosku napate prsia, ale len trosicku. Je to mozne, ze sa testy vsetky zmylili?

lubecka
22. dec 2006

AHojte, ja tiez cakam MS 18.12., ale mama som ovulku, teraz mam dokonca bolesti v podbrusku, take zvlastne, a po priesvitnom tahavom hliene sa mi objavil po niekolkych dnoch, taky biely, mielcny, vodnaty... uz som si kupila test ale chcem ho pouzit az na silvestra..len sa obavam ze ma to bude lakat a neodolam..

loss
22. dec 2006

lubecka netestuj budes sklamana,ja som bola presvedcena ze som tehu a test bol negat. mala som tie iste priznaky,viem je to lakave ale pockaj aspon na prvy den meskania.Potom ak vyjde ta radost bude obrovska ver mi a silno drzim palce 🙂

lubecka
22. dec 2006

ja viem, ono to laka... asi dam ten test schovat manzelovi. a nech mi ho da najskor az na Silvestra.. to bude najlepsie.. verim, dufam, zelam si aby mi vysli //

loss
22. dec 2006

lubecka drzim palce to by bol najkrajsi vstup do noveho roka 🙂

adkag
4. jan 2007

ahojte babenky, este neviem,ci sa mozem hlasit k tehulkam, vysli mi slabo pozitivne testiky, mrcha meska 6 dni, ale ziadne priznaky, akurat ma bolia krize a podbrusko,ako keby uz mala prist kazdu chvilu mrcha. ale inak nic, prsia nebolia, nie je mi zle,tak neviem. dnes idem k dokimu,som zvedava,co zisti.

govinda
4. jan 2007

aďka, tak nás potom informuj 😉

adkag
4. jan 2007

ahoj Govinda, budem informovat potom, dufam,ze budem mat dobre spravy 🙂 . a ty sa kedy chystas k dokimu?

govinda
4. jan 2007

ja sa k dokimu chystám na budúci týždeň, ale to len sa s ním dohodnúť na hormonálnom profile.

sandrika
4. jan 2007

adkad ja som presvedčená, že si tehu, tá bolesť v krížoch a pocit ako pred mrchou je typický tehu príznak, tak ten hlavný máš a ostatné sa dostavia o dosť neskôr, tak teraz kľud a pohodu a užívaj si ktehulkovanie, zo srdca Ti gratulujem, každopádne daj potom vedieť, ale dva testy sú dva testy + to meškanie a bolesti - neni o čom maminka 😀

leto79
4. jan 2007

adkag, urcite si tehu, to je super, uz nech su tu nejake septembrovky.... 😅

adkag
4. jan 2007

sandrika, dakujem, dufam,ze to tak je. aj by som sa velmi tesila,len to este nechcem zakriknut,chcem pockat,co mi povie doki.
Govi, ten HP si veru daj spravit,od toho sa potom bude vsetko odvijat. ty si mala tusim problemy s prolaktinom, ze? ja tiez, beriem na to tabletky a mala som ho v norme, ale aktualny stav neviem,dnes si idem po vysledky z krvi,tak uvidim. a este som potom brala clostilbegyt na podpou ovulacie,lebo prolaktin mi zablokoval ovu.

sandrika
4. jan 2007

ale leto veď patríš medzi ne, len ten tvoj strach ti to nedovolí pripustiť, ja tomu verím a mala by si aj ty tak hlávku hore a teš za z toho, že mrch anedorazila

govinda
4. jan 2007

aďka, áno, pred rokom mi hormonálny profil ukázal zvýšený prolaktín a tak, ale rok je dlho. Neviem síce, či sa niečo zmenilo, ale medzitým som brala pol roka HAK, neviem či na to mohla mať nejaký vplyv. Chcem byť kľudnejšia a chcem vedieť či nejaký problém je, aby som ho mohla riešiť 😉

adkag
4. jan 2007

Leto, citala som na inej teme ze mas uz 38. DC. a aky mavas bezne cyklus? myslim,ze uz by si mohla otestovat 😉 . budem drzat palceky, aj ked chapem,ze ten strach je dost velky predtym, ja som teraz cela rozklepana k dokimu 🙂

govinda
4. jan 2007

aďka a kedy ideš k dokimu. Doobedu či až poobede?

adkag
4. jan 2007

Govi, ja idem o 12, on ordinuje od 12, dufam,ze tam nebude vela ludi.
Ja som mala tiez uz davnejsie podobne problemy, potom som dva roky brala HAK a upravilo sa to,ale zrejme stresy spravili svoje a po roku a pol sa mi vratili tie problemy.a zistili mi prolaktin na hornej hranici,ani enbol nejak moc zvyseny.som zvedava,ako som teraz na tom.

govinda
4. jan 2007

adka, dúfam, aže si na tom len dobre, hlavne vysoké hcg 😀

sandrika
4. jan 2007

Neboj adkad všetko dobre dopadne, dieťatko už určite hajká v tvojom brušku som si tým istá, tak sa trošku ukľudni, nech môže kľudne spinkať. Veľa šťastia, budem na teba mylieť, potom hneď napíš. 😵

adkag
4. jan 2007

no dufam aj ja 🙂 .inak este mam mozno jeden priznak,ak to teda je priznak,vobec nemam chut na snazilkovanie. aj som myslela,ze medzi sviatkami si poriadne oddychnem a budeme furt snazilkovat a nic. ked uz cosi bolo,tak nasilu. ani oddychnuta som nebola,skor vyse unavena. ale zase na druhej strane dost zle spavam od vianoc

sandrika
4. jan 2007

Aj to je adkad úplne normálne, že nemáš chuť, aj to, že zle spávaš, cez noc sa budíš a cez deň by si spala aj vkuse však?
Hovorím, že si mamička 😉

adkag
4. jan 2007

sandrika, no cez den sa to da vydrzat,aj ked som taka otapena,ale v noci sa veru stale budim,malokedy prespim celu noc vkuse. a ta nechut na snazilkovanie ma veru prekvapila cez vinaoce,kedze sme mali volno a len sme oddychovali.

vanili
4. jan 2007

Ahojte,

ja nemám doteraz žiadne príznaky tehotenstva, okrem toho že mám väčšie bruško a to som v 17tt. Keby mi doktorka neukázala na ultrazvuku, že naozaj tam niečo mám, tak tomu neverím. S tými príznakmi je to individuálne. a zase mám kamarátku, ktorá za deň aj 5-krát zvracala - už nemala z čoho, ale podarilo sa.

adkag
5. jan 2007

Vanili, tak to mas fajn,ked ti neni zle. mne vcera bolo trosku, aj ked sa cohosi najem alebo napisem,je mi tak tazsie od zaludka, ale neni to nejake hrozne. dokonca mi dnes uz aj tlaky v podbrusku a krizoch presli,ale predpokladam,ze to eln hned rano, cez den sa dostavia zase.a mam ciry vytok,ale furt pocit akoby prisla mrcha,stale sa kontrolujem 🙂

sandrika
5. jan 2007

nebojkaj adkag mrcha nedorazí, ešte stále tomu nemôžem uveriť asi tak ako ty, ale včera som ti písala, že som presvedčná, že tehu si a mala som pravdu

adkag
5. jan 2007

sandrika, no mala si pravdu, ani ja tomu veru nejako nemozem uverit, respektive uverit aj mozem,ale si to neuvedumejm uplne a stale mylsim na to,ze ci sa nieco nestane a tak.hrozne so mnou, namiesto pozitivneho myslenia takto stresujem to male chuda 🙂

sandrika
5. jan 2007

veru, nesteresuj, aj keď stres dieťatku neškodí, nie je to dobré pre maminku. Užívaj si tehotenstva a asi je aj lepšie, že ti nie je zle. Ver mi nie je to nič príjemné. 😉

adkag
5. jan 2007

no to hej,ale takto ani neviem,ze som tehu.este aj tie tlaky v brusku mi prestali a krize boliet,tak uz fakt ani neviem.

sandrika
5. jan 2007

To je normálne, to ťa nemá bolieť stále, maternica sa dostatočne roztiahla podľa potreby plodu a keď bude plod opäť rásť ty to pocítiš bolestami, lebo sa bude opäť rozťahovať maternica, zachvíľlu ti začnú rásť prsia a aspoň podľa nich budeš vedieť, že si tehu, ale vnútorný hlas ti predsa dokazuje, že si a aj ja 😀 budeš to cítiť časom, aj keď kamoška je v 18tt a tiež vôbec nevie, že je 😉

adkag
5. jan 2007

no ja to tusim budem mat podobne 🙂 . este sa aj napchavam mandarinkami a to vacsinou tehotne maju v prvych tyzdnoch nechut na vsetko 🙂 .
takze ked to prestalo boliet je to ok? no som rada, lebo som sa aj zlakla,aj ked zrana ma to bolievalo menej,az cez den zacalo viac. a mala som muz aj predtym asi tyzden,kedy ma krize prestali boliet.

sandrika
5. jan 2007

adi a kedy ti začal ten výtok čo si spomíňala, lebo aj ja ho mám od včera 😒
a neboj fakt je to ok a to ťa má zabolieť len sem tam naopak bolo by zle, keby ťa to bolelo stále!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre