Těhotná bez těhotenských příznaků. Je to možné?

kosicanka1
1. dec 2006

Ahojte,
mrcha mi meska 2 tyzdne a 4 testy som mala s //. K lekarke mam prist az o tyzden. Ale: ja nemam ziadne ine tehu priznaky ako tu vsade vypisuju babenky. Ziadna nevolnost, ziadne caste mocenie, ziadne chute - nic. Mozno trosku napate prsia, ale len trosicku. Je to mozne, ze sa testy vsetky zmylili?

zrzuska
6. dec 2006

ja keby som bola na tvojom mieste, smisel, tak si urobim test. asi by som nevydrzala cakat a byt v neistote. bola by som hrozne zvedava.
kludne mozes byt tehu.a ak ti to uz tyzden meska... urcite 😉
aj ja som udriemana.
ale ja si tak nefandim, zvalujem to na vsetko mozne, na pocasie. a to ostatne na mrchu

zrzuska
6. dec 2006

drzim ti silno palceky smisel.
urcite to vyslo 😉 daj vediet potom

smisel
6. dec 2006

zrzuska podla mna by si mala mysliet pozitivne. tak si urob aj ty zajtra rano testik a potom si napiseme.aj ja ti drzim palceky 🙂 😉 uz by sme si zasluzili byt tehu 🙂 🙂

sandrika
6. dec 2006

Babenky zeruska by mala s testom počkať, lebo má ešte pred MS a vtedy si tie testy vymýšlajú ☹ ( ako som už písala mojej švagrinaj ukázal až v 5 týždni), ale na Tvojom mieste smisel ráno testujem. Podľa toho čo obe píšete by ste mohli byť tehu.
Zápcha a zastavené vetry sú príznakom tehu, lebo na začiatku má žena lenivejšie črevá. Dvorce začnú tmavnúť až neskor, nie ešte pred mrchou, vtedy sú len citlivejšie, ale niektoré sa sťažujú na veľké bolesti. Ja mám bradavky väčšie, ale dvorce a prsia sú rovnako veľké akurát pevnejšie.držím Vám obom teda nám trom pršteky. Tá neistota je príšerná čo? 😠

smisel
6. dec 2006

presne všetko co mi opisujete ze je priznakom tehu to mam, ale predsa je to hrozne to cakanie. priznam sa ze som cakala s tym testom ale teraz ked hovorite aby som sa otestovala tak hned rano to bude prve co urobim. len sa bojim ze budem az do rana nervozna a potom aj to moze ovplyvnit vysledok. tiez ti drzim palceky 😖 🙂 tak rada by som uz zariadovala detsku izbu. tak zatial je stale prazdna ale dufam ze jej majitel je uz na ceste. zatial pa pa

smisel
6. dec 2006

teraz ma napadlo ze vzdy ked mi meskala mrcha a uz som citila ze asi kazdu chvilu dostanem tak mi stmavol aj moc a teraz zatial nic. len neviem poradte mi niekedy na mna ide hrozne teplo. tak neviem ci je to z mrchy alebo z tehu. ale tie zastavene vetry som nemavala takto ze v kuse niekolko dni. prsia mam trosku take pevnejsie. a menim naladu ako pocasie. raz mi je do placu potom zase kricim, potom som milá. je to teraz hrozne so mnou. no ved rano napisem. ale ked nebudem tehu tak uz potom neviem co je priznak tehu.

sandrika
6. dec 2006

Podľa mna si smisel, budem na teba myslieť ráno sa ozvy budem čakať, aj tie nálady sú príznakom tehu, je to normálne, menia sa hormóny

zrzuska
6. dec 2006

babenky ja som musela utekat do skoly na konzultaciu diplomovky, az teraz som sa dostala na nett 🙂
smisel ja uz horim nedockavostou ako ti to dopadne. hned rano zapinam pc a cakam, co napises. ale dufam, ze mi udru do oci // 😉
sandrika my testujeme 13.12 na nase meniny 😀 ok?
dnes poobede ma bolelo brucho, v strede podbruska ma tak pichalo. take ho mam akoby napuchnute nadute ale len sa tak citim, nevidno to. 😕 a aj na mna dnes isla taka horucava, ze som myslela ze mam teplotu. tak zle mi bolo.
no vsak uvidime ako to vsetko dopadne.

smisel
6. dec 2006

aj ja mam take nadute brucho a stale pocujem ako mi tam vydava tie cudne zvuky ked si nafuknuta. uz niekolko dni som v kuse nafuknuta ale ked idem na WC tak nic sa nedeje. Neboj urcite budes mat //. inak aj moja sestra je Lucia. neviem co si mam mysliet o tych priznakoch. ale uz sa mi to blizi tak som v takom ocakavani. dufam aj ja ze to vyjde. 🙂 🙂 je super vediet ze niekto na mna bude mysliet. 😒

quetka
6. dec 2006

ja som tak isto nemala ziadne priznaky. Ked som to mala dostat tak sa vsetko javilo normalne bolesti, ale ani kvapka krvi. No v polke druheho mesiaca, to prislo: cikanie x-krat za den, ranne nevolnosti a chut na acidko priserna, aj liter naraz som ho dokazala vypit 😀

smisel
6. dec 2006

quetka podla teba by som teoreticky mohla byt tehotna?

bluff
6. dec 2006

Baby podla mna test ukaze aj pred ocakavanou mrchou. U mna to lekarka zistila ani nie v tretom tyzdni (to som k nej ani nesla kvoli tehu). Potom som dokonca dostala slabu mrchu, tak som si kupila predsa len test a spravila som si ho v 4tt a boli tam super silne ciarky. Dnes by som mala byt uz v 5tt a necitim nic, ziadne zmeny, ani casto na zachod ani brusko nejak extra nafuknute, ani nic. Cakam kedy sa objavia ranne nevolnosti ☹
No a smisel, nevahaj s tym testom, ved to ani vela nestoji (ja som si kupila balenie v prepocte za 100 SK a boli tam dva testy), tak na co cakas?
Aspon sa nam to rozrastie v augustovkach, nejako nas tam je malo!

smisel
7. dec 2006

sandrika viem ze si cakala len dobru spravu ale som veeeelmi smutna ☹ lebo to nevyslo. tak mi nic ine nezostava len cakat mrchu. nechce sa mi byt ani v robote. znova dalsie sklamanie. ☹

sandrika
7. dec 2006

Verím Ti poznám to ako sa cítiš bojím sa, že aj ja 13.12. prežijem opäť toto veľké sklamanie, nabojkaj sa moje ja som si istá, že sa nám to na rok podarí, určite musí a potom si tehotenstvo budeme užívať spolu. Musíš tomu veriť a byť v pohode.držkaj sa a nebuď smutná 🙂

smisel
7. dec 2006

dakujem sandrika. ja ti veeelmi drzim palceky nech ti to vyjde 🙂 🙂 len som aj trochu nahnevana ze zeny ktore ani nechcu deti otehotneju na prvykrat a my co ich chceme a tuzime po nich tak sa tolko trapime. je to spravodlive?
budem teraz cakat s tebou na toho 13.12. a ak ti to vyslo veeelmi sa budem tesit 🙂

sandrika
7. dec 2006

Máš pravdu je to strašné, keď čítam ako nniektoré matky svoje ratolesti opustia, alebo dokonca zavraždia...a my čo by sme dali aj život za miminko nám nie je dopriate.Je to fakt nefér prečo to tak je , hlavne, keby boli naše detičky z čistej úprimnej lásky, zostáva nám naozaj len nestrácať nádej.
Si veľmi zlatulinká, len sa fakt bojím ďalšieho sklamania. ja mávam nepravidelnú MS o to ťažšie to mám ani neviem kedy som mala ovu. Ak by som teraz bola tehu musí to byť z 2-3 dňa po MS, ale nieviem či sa to mohlo stať, každopádne som od vtedy ovu nemala, a tak som možno malo anovulačný mesiac, ale to bruško ma stále pichá a aj tie bradavky sú citlivejšie ako inokedfy no uvidíme.
Prinajhoršom budeme naozaj snažilkovať v roku 2007 " spolu" a jednoducho sa to podarí a hotovo.

smisel
7. dec 2006

ano musime verit. a presne tieto problemy mam aj ja. tiez mam nepravidelnu MS ale jedine co ma tak utesuje je ze som bola u lekara a povedal ze som v poriadku a ze kludne mozem mat miminko. 🙂
mozno su za tym stresy. ved kto ma v robote klud. A ja si myslim ze ty mas väčšiu sancu byt tehu lebo priznaky na mrchu prichadzaju tak 3 dni pred a ty uz mas priznaky tehu skor. a do 13.12. je daleko este takze urcite su to tehu priznaky a nie mrcha. nebojkaj sa mojka urcite to vyslo 🙂 🙂 velmi ti to prajem.

zrzuska
7. dec 2006

smisel moja, ja to poznam tiez, ked si spravis testik a vynde / 😖 uplne chapem ako sa citis. mna to minulu mrchu vzalo. nestihla som sa ani testovat.
inak aj ja som mavala nepravidelny cyklus ale ako som zacala pit alchemilkovy cajik mam 35dnovy cyklus. zevraj tento caj aj pomaha otehotneniu. a niekde tu na strankach modreho kona je tema co ma v nazve caj, ktory pomaha otehotneniu. plodny caj? ci ako? neviem. tak tam skuste mrknut.

ja som teraz hrozne smutna. moj drahy dostal ponuku na pracu. velmi dobru. ale podmienka je ze by musel byt pol roka prec. chodil by na kamione. a pre mna je najväcsie utrpenie byt sama. a neviem ako by som to prezivala ten stres ci sa mu nieco nestane. keby som bola tehu teraz, musel by to vziat hned (inak ma pol roka na rozmyslenie). som z toho nestastna ☹

smisel
7. dec 2006

zrzuska ja som to citala len neviem ci mozem tomu caju verit. ty tomu veris? inak som rada ze si napisala. ja si myslim ze keby si otehotnela pred manzelovym odchodom tak by si to lepsie znasala lebo by si nebola sama, ale samozrejme citim s tebou ze ten strach o neho by tam bol. My s manzelom sme zili v irsku a ja som po 8 mesiacoch musela ist domov on tam bol dokopi 2 roky a raz som ho nevidela 4 mesiace potom 3 mesiace a vydrzali sme 🙂
Nebojkaj sa urcite by ste to zvladli a on by sa ti vratil 🙂 🙂 Uz je to za nami ale uz by som ho nepustila odomna prec. nebud smutnucka 😒 mysli na to ze este je doma a uzivajte si jeden druheho, doplnajte sa laskou aby ked nahodou pojde na kamion nech mate z coho cerpat. 🙂 kludne si mozme o tom popisat posnazim sa ti dodat energiu aby si to vnimala trosku lepsie. 🙂

zrzuska
7. dec 2006

napisem ti IP smisel

sandrika
7. dec 2006

smisel ja mám mrchu dostať 10.12. teda podľa 28 dňového cyklu no uvidíme, každopádne ďakujem za podporu, to miminkoje pre mňa fakt dôležité. Mala som ťažké detsvo nevychádzala som s mamou, kopec problémov osobných a tak by som chcela byť konečne šťastná.

zruska aj teba zdravím je to na Vás to rozhodnutie, ale ja by som si muža asi nepustila.Neviem či tie peňiažky stoja za polroka v samote a strachu, nedá sa mu nájsť dáka práca aj tu,

Ale ak predsa pôjde budeme tu vždy pre teba, keď Ti bude smutno na srdiečku, kedy koľvek si nám môžeš vyliať srdiečko, radi Ti spriemnime dlhé chvíľle.

zrzuska
7. dec 2006

dakujem sandrika.
ty rozmyslas presne tak ako ja. ani pre mna nie su na prvom mieste peniaze a radsej sa uskromnim ako byt sama. len je rozdiel zarabat 15l a 60l. vies. to ho laka najviac. inak nechce odist. a to by sme sa museli z liptova stahovat do trnavy a to uz vobec nechce. isiel by len kvoli peniazom. aj pre neho je to tazke rozhodnutie, lebo chce zit na liptove. tak neviem ako sa rozhodneme. ale ktovie co bude za pol roka (taky cas ma na rozmyslenie).
ani som nevedela, ze mame tolko spolocneho. ani ja som si s mamou nerozumela, vzdy som mala pocit, ze ma depta. priatel bol uz trikrat na skoleni z roboty kde teraz robi. raz na mesiac a dvakrat na dva tyzdne a uz to som hrozne niesla a nie pol roka. chcela som ist vtedy na ten cas ku mame (kedze som uz zila s priatelom) a ona namiesto toho aby ma podporila, zdalo sa jej to nenormalne, ze pri nej chcem ten cas byvat aby som nebola sama. tak som bola pri ocinovi a potom dalsi krat pri kamoske v BA. moji rodicia nie su rozvedeni ale oco vzdy byval tam kde prave robil. takze aj preto nechcem mat taky zivot ako mali oni, lebo ten vztah teraz po vyse 20 rokoch padol.
tiez uz chcem byt stastna a nemat stresy zo samoty. bola som sama dost, kedze som jedinacik. a este jedna vec ma odradza: na co mi je tolko korun a ze by som si mohla hocico kupit a neratat skoro kazdu koruny, ked by som nebola stastna?

zrzuska
7. dec 2006

smisel este o tom caji. ak myslis ten alchemilkovy: tak mne napravil cyklus, mam ho teraz pravidelny.
ak myslis ten o ktorom pisu baby v tej jednej teme, tak to neviem. podla mna je to vsetko aj tak psychickeho razu. ved si len vsimni kolko bab pise, ze odkedy sa snazia o babo, meska im MZ, co vzdy mali pravidelnu, maju tehu priznaky aj ked tehu nie su. to vsetko je psychicke, ze na to moc myslia a tak.
a ja viem, ze sa neda na to nemysliet. poznam to. a mozno to, ze piju ten caj, sposobi to pozitivne myslenie, uvolnenie sa a vdaka tomu otehotneju.
to si ja myslim.

smisel
7. dec 2006

myslela som ten caj co pisu baby, ale ten alchemilkovy vyskusam. napisala som tebe aj sandrike IP

zuzka011
7. dec 2006

ahojte babenky,
podla mojej poslednej mrsky by som mala byt 6tt ,minuly tyzden som si isla dat potvrdit vytuzene tehotenstvo (urobila som si 5 testov a na vsetkych boli //), ale doktorka ma poslala domkov, ze mam prist o dva tyzdne. Posledne tri dni mam skoro nepretrzite bolesti ako by mala prist mrcha. 😖 Myslite, ze je to normalne? dakujem za odpoved

zuzka011
7. dec 2006

a este dodam, ze tehu priznaky ziadne ☹

loss
7. dec 2006

zuzka
pise sa ze testy su spolahlive no sem tam o tom pochybujem no ked ti vyslo 5testov radsej by som zasla k lekarke ci je vsetko v poriadku,drzim palce

zuzka011
7. dec 2006

myslim, ze pojdem k doktorke hned v utorok, len aby sa dovtedy nic nestalo. Co sa tyka tych testov, kazdy z nich bol inej znacky. Co by mohlo ovplynvit ci je test pozitivny alebo negativny, samozrejme okrem tehotenstva?

loss
7. dec 2006

zuzka ja si myslim ze nic aj ked stava sa ze test je negat a predsa je zena tehoska,no sem tam sa stane ja opacne,ale 5testov roznej znacky to je velmi nepravdepodobne,radsej bez k lekarke.Drzim palce a daj vediet

meli65
7. dec 2006

Ahojky tehulky 🙂 Ja som tiez ziadne priznaky nemala. Ja som kazdu chvilu citila, ze mam dostat kramy a ono nic. Brucho ma bolelo ako vzdy. Asi jediny priznak bolo vynechanie stolice. No myslela som, ze je to vyskovym rozdielom (boli sme v Tatrach a prisli z Nemecka-byvam tam). Ani zle mi nebolo, proste nic. Priatel videl aka som znepokojena, a tak sme kupili test, pretoze u mna uz 10 rokov chodili ako "svajciarske hodinky". Vzdy 28-dnovy cyklus. A co tam nebolo? Pozitivne 🙂. Teraz som v 20.tyzdni a za ten cas mi bolo iba 3x zle. Teraz sa citim total fit, ako keby som ani tehotna nebola. Co mi tak trosku starosti robi je, ze som este necitila pohyby babätka, hm...Kazda z nas znasa inak tehotenstvo. Bud rada, ze nemas takmer ziadne priznaky. Alebo by si chcela kazde rano vracat?! Mne stacilo ozaj tie 3 razy 🙂 Daj potom vediet ako si u doktorky dopadla! A neurobili ti ultrazvuk???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre