Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

burina111
31. mar 2010

masabi ja neberiem nič..ako mi bolo zle a vracala som, všetko som vysadila..takže ani kyselina listová, nič...veľa mlieka a mliečnych výrobkov jem a ovocie, zelenina..občas šlohnem malému marťanka, no a mala som tie sťahy maternice a krče v nohách v noci, tak mi dal magnezium 500mg. ja budem skôr niečo zhánať potom pri kojení...to ma viac ničilo ako tehu...

xpetka1x
31. mar 2010

masabi ja tiez teraz nic len magne B6 lebo ma pobolievalo brusko dolu ale beriem ho ako kedz niekedz si dam len pol tabletkz denne niekedz vobec ako ma yaboli...vacsinou ked som dlho v pohzbe alebo v noci ked menim polohu tak ma sem tam pzchne...acidum folicum som brala do konca 63 mesiaca potom mi to doki kazal vysadit vraj je vse ok a uz netreba no a ak som ich vysadila prestala som grckat....a som pocula ze sa rodia velke deti ked sa berie kyselina a ine vitaminky cele tehu...baby sorry za chybz ale som u bracha a ten ma naopak z a y na klavesnici:- vecer poviem mm nech mi cvakne pupik

zdenkam
31. mar 2010

Masabi neuzivam vobec nic. Teda som si kupila Maternu 3O kusov tak to pouzijem ked to mam. Inak od 13 tt som prestala s kyselinou listovou a len kvalitna strava musi byt. Tot vse.

Ja tehulkujem druhykrat v 33 a prve v 3O ale toto inak prezivam viac si ho cenim a menej som nedockava nez pri tom prvom.

Baby a mame za sebou cestou. Ma pochvalte aka som stastocna. 2 ks Cca 10kg batozin- batoh a cestovna taska, k tomu aktivny 3 rocny syn a buggy. Vyrazili sme o 22.2O nocakom do ba tam sme dosli 6.15 - mali sme lozko tak pospali. 5 hodin sme cakali na letisku lebo este nam aj let meskal o hodinu. 😠 A potom sme mali 25 minut na vystup, batozinu, wecko a dobehnutie na expresne autobusy. Ale to to je obrovske letisko a to bol fakt sprint. Na wecku som bola 5 minut pred odchdom busu a to som uz bezala s batohom, taskou, tlacila buggy uz som nevladala, takmer plakala ci to stihnem lebo spomalujem ze nevladzem. No a este tehu k tomu vsetkemu. Ale som stihla. Sa ma aj sofer pytal, ci som sa ponahlala. Hej to nebol dost silny vyraz. Inak maly bol tak vyradeny ze pri vzlete zaspal a spinkal cely let 2,5 hodky kym som ho nezobudila pri pristavani. Asponze to. Ale som cela stastna ze uz to mam za sebou. Ako uz mi to nehrozi 2x si to zopakovat.

zdenkam
31. mar 2010

Burinka stalo to 15O eur, ale su to 3 fotky A3 z toho 2 ks rovno na platno ako obraz len zavesit na stenu , to jedna 6O eur a 1ks obycajna A3 fotka. No a k tomu boli free z kazdeho druhu A5 a A6 formaty a este jeden druh fotky A5 a take male do penazenky.

Malemu sa to desne pacilo, ta fotka ako ukazuje prstom , tak tam uz nepozoval, to sa uz hral a rozklabosil sa.

A aj kamosky povedali ze sa na mna maly velmi podoba. Ale vies co on ma uplne tatkove lica take tvarovane ako skrecok-ludia vravia ze ma moje oci, ze vyraz mojich oci teda, lebo farbu ma po tatkovi. Len ja to sama nevidim, ale asi to bude pravda ked aj ty ako cudzia si si to vsimla.

xpetka1x
1. apr 2010

Zdeni no ved chlapci su vacsinou na maminky aj nasa mala je zas cely oco len nostek ma moj🙂
tak welcome to the home🙂 mali sa musi teskat

baby no ja som tiez dva krat tehulkovala potrat uz neratam na to som zabudla uz..no tak prve vanesku ked som mala 20 a druhe teraz sme splodili v 23r, hi ale uz mam 24 no ale aspon budem mlada babka teda dufam :-

katka22r
1. apr 2010

noo tak super ked mi tak prajes burinka uz druhe babo 😀 ale jasne onedlho pride rad aj nato.... 😀 😀 😀

kocky ja som tiez nic nebrala v tehu ja len vapnik horcik zinok a potom to magne b6 ale ten som tiez vysadila a este na zaciatok mi dal dr.duphaston 🙂

masabi a ty si priamo s po?

xpetka1x
1. apr 2010

no baby ked katka na druhe tak mi na tretie ostatne🙂

katka22r
1. apr 2010

😀

katka22r
1. apr 2010

Želám Vám veľa smiechu,
na veľkú noc pre potechu,
v pondelok veľký zhon,
a kúpačov plný dom,
veľa vody z potoka,
budete svieže do roka. 🙂

burina111
1. apr 2010

ahojte, zdeni tak hádam si v poriadku, podľa toho čo píšeš, super stres 🙂 aspoň že ste dobre došli, tak aspoň vylož nohy, nie aby sa ti dačo stalo..ja som akurát včera rozmýšľala...pri markim som bola celé tehu v pohode..teraz by som iba spala, zle mi je furt...musím sa premáhať, už mi nohy začali puchnúť, občas sa pristihnem a samu seba nespoznávam...večer o 20 už ma láme, iba čakám, kedy malý zaspí, že sa skotím po celom dni na gauč. aj vy ste také K.O.?
no a že kedy sme mali markiho, tak vyrobili sme si ho keď som mala 24, narodil sa nám ked som mala 25, Miuška výroba 26 a narodí sa to už mám 27.
kati tak tebe by som nedopriala???? 😀 a dakujeme za krásnu básničku..rovnako prajeme celým rodinkám veľa rodinnej pohody, veľa veselosti, radosti, babám kupačov a chlapom po vajci 😉
krásne sviatky, majte sa

katka22r
1. apr 2010

burinka jasne ja ked sme splodili lauru som mala 22 a narodila sa ked mam 23 😀

xpetka1x
1. apr 2010

burinka ja som to tak mala ked som cakala vancu len som spala o 13 som naobed vstavala a potom este cely den lezala a kukala tv a furt doma som bola von malo no a teraz furt v pohybe furt daco musim robit neobsedim 🙂)

xpetka1x
1. apr 2010

inak baby je mozne v 17tt citi pohyby?? ja uz citim maleho aj rano ked vstanem sa vystrim v posteli a nc ploche brusko a za chvilu ked si chytim uz je tam koplcek🙂 a kopne ale len ked lezim v klude a na vecer max. 2x..

katka22r
1. apr 2010

xpetka podla mna uz je to mozne lebo uz cakas 2 babo a ja som cakala lauru a citila som prve pohyby v 18tt

dadqa86
1. apr 2010

Ahojte baby ako sa mate a co mate nove? dneska mame,ale pekny den a teplucko konecne ide leto
😉

katka22r
1. apr 2010

dadi nooo pekne jak pekne mam pocit ze o chvilku bude prsat,co keby sme sa uz stretli a isla si zomnou kocikovat lauru?

dadqa86
1. apr 2010

katka22r. Mnoo uvidime ci bude prsat.. sak sa mozme stretnut ja budem len rada len dojdeme do Presova az v Pondelok lebo teraz sme u manzelovho brata....ja budem veeeelmi rada 🙂 😉 aspom sa konecne stretneme a pokecame 😎 a Laurinka sa ma ako?

katka22r
1. apr 2010

jasne moja my teraz cez sviatky mame toho tiez vela a dojde aj segra s malou tak sa tesim....laurinka uz vymysla,dostane po zadku 😀

dadqa86
1. apr 2010

katka22r.Mnoo sak ked budes ciet ist tak mobil na seba mame a staci sa ozvat sa dohodneme a pojdeme kocikovat 😉 a nebi ju 😀 to je dobre ked vymysla aj ja som bola taka 😀 😀 😀

masabi
1. apr 2010

Kati ja som z SB 🙂

katka22r
1. apr 2010

dadi oki....

masabi aha som myslela ze si s po

dadqa86
1. apr 2010

katka22r: ked budes mat cas a bude sa ti chciet tak sa mi ozvi bud mi napis sms alebo ak budeme tu si napiseme a pojdeme vonku 🙂

katka22r
2. apr 2010

dadi jasne

katka22r
2. apr 2010

tak kocky neviem jak casto tu budem tento mesiac lebo dnes o 10tej dojde moja sestra s manzelom a 2 rocnou dcerkou na mesacne prazdniny 😀 ony byvaju v plzni viete? 😀 taze tak kocky ale ja si verim ja si vzdy najdem cas,potom pofotim deticky a vam poslem...10.4 mame oslavu bratov syn ma 2 rocky...takze budeme mat oslavy... 🙂

petika
2. apr 2010

Ahojte babulky, všetkým vám prajem šťastne prežité veľkonočné sviatky v pohode, zdraví a v láske. Majte sa, Peťa

burina111
2. apr 2010

peti ahoj, no vitaj.....dakujeme, podobne...a akú máte novú krásnu fotku....
dadi kati tak vy sa máte,,,tak stretko..pofotiť,prihodiť 🙂
peti ja myslím, že to môžeš citíť, jasné..ved a to že máš ploché brucho...o to skôr, skôr si budeš cítiť maternicu aj bábo, ked tam nemáš tuk, tak super že sa hlási a vieš, že žije, nie??? 😉
baby pekný deň

dadqa86
2. apr 2010

burina111: jasne pofotime stretko a hodime sem 😀 dufam ze bude dobre 😎 ,ale podla mna bude a bude fajne.... 😉 a ako sa mate vy?? Inak pekne sviatky prajem a vela vody 😀 😀 😀 ja nebudem mat pretoze som dostala mrchu takze mam o zabavu postarane..... 😀 😀 😀 uzite si vody aj za mna 😀

katka22r
2. apr 2010

dadi ja zdrham z domu prec lebo moj svagor s plzne sa namna chysta 🙂 tak ideme k svokrovcom a teraz mame casu lebo sme u svokry a mojkaju ju 😀

peti cauko co sa tu neukazujes castejsie???

xpetka1x
2. apr 2010

burinka no uz som si na 100 percent ista uz to pekne citim su to kopanceky🙂 aj mm si dal na brusko ruku a sup jeej je to super ze uz konecne nemusim byt v stresich ci zije ked mi dava take krasne znamenia🙂ň

aj ja prajem vsetkym Krasnu velku Noc

petika
2. apr 2010

Baby, dočkali sme sa vytúžených // na teste.... teraz len veriť, že všetko bude ok..... Takže celkom pekný darček máme na naše 4. výročie zoznámenia sa 😀 takže si sama sebe prajem že tfuj tfuj... a snáď prídeme k tomu, že budeme cítiť kopančeky a potom tie rodičovské povinnosti 😉 Krásnu Veľkú noc.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre