Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

froschka
autor
2. dec 2006

nemaaaam no ja nepracujem a tak si musim pockat na nejake vreckove xi xi a nieco mu kupim len on nechce nic ale ake by to boli vianoce xi xi
mas nejaky typ?bo s chlapmi ci brat ci tato som mala casto problem nieco vybrat.

peggyyy
2. dec 2006

no pre mojho draheho este nic nemam...ale pre brata som kupila vodu po holeni napodobeninu Huga Bossa, pre tatika pivovy pohar...on ich totiz zbiera.....inac chlapom je tazke vyberat darceky

froschka
autor
2. dec 2006

tak tak vonavky a holiace veci si kupuje sam no asi oblecko lebo on si sam nakupit nejde a ked sme spolu tak chodi len do zenskych so mnou xi xi a ked mu ukazem pekny pulover tak tvrdi ze ma dost veci xi xi ale chcela by som neco originalnejsie

peggyyy
2. dec 2006

oblecenie ja kupujem muzovi priebezne pocas roka.....snad ta do vianoc nieco napadne...ozaj...chcela som sa spytat ci sa nebudete brat

froschka
autor
2. dec 2006

no oficialne ma o ruku este nepoziadal ale rozpravali sme sa o svadbe ze by sme sa zobrali uradne kym sa deticky nenarodia a potom na rok by sme si urobili svadbu snov no kedy budem mat prekvapko este ani len netusim ale verim a dufam xi xi

peggyyy
2. dec 2006

ako dlho ste spolu?

froschka
autor
2. dec 2006

😀 😀 😀 7mesiac bude 17teho dec

peggyyy
2. dec 2006

ako si sa dostala do Innsbrucku?

froschka
autor
2. dec 2006

pred dva a pol rokom som sa rozhodla ze nechcem 10rokov setrit na auto a tak som sa zobrala do agentury co sprostredkuva robotu sestrickam a bolo. 😀

peggyyy
2. dec 2006

a ako ste sa spoznali?

loss
2. dec 2006

ahojte som tu 😉
froschka ako sa mi mas a co fazulky?konecne mam poriadene a aj okna umyte 😀

peggyyy
2. dec 2006

no konecne si uz tu 😀

peggyyy
2. dec 2006

my si tu s froschkou hodnu chvilu piseme...sme tu samucke.... 🙂

froschka
autor
2. dec 2006

konecneeeeee loss kde si bola?ja som ulozila lizu spinkat

froschka
autor
2. dec 2006

peggy v jednom bariku xi napisem ti IP

peggyyy
2. dec 2006

loss je usilovna.....poupratovala aj susedovcom domy..... 😀 😀

loss
2. dec 2006

ako sa ma ten anjelik tesi sa na sestricky ci bracekov?
ja som riadila ako zmyslov zbavena 😀
ale uz sa ma nezbavite 😀

peggyyy
2. dec 2006

o.k. froschka....tesim sa....
loss kedy dojdes aj ku mne? 🙂

froschka
autor
2. dec 2006

oki super.anjelik sa tesi strasne vysvetlujem ze bude babenko a nielen jedno xi a ona to celkom chape a uz aj delit sa chce xi xi

ale v utorok idem na vysetrenie a bereme ju zo sebou tak ich aj uvidi

juuuuj a okna tie musim aj ja

peggyyy
2. dec 2006

froschka....aj sa s babenkami rozprava? 😀 😀 😀

loss
2. dec 2006

froschka len neblazni ja som ich umyla ;en preto ze nie som tehoska inak by som na ne kaslala,nchaj ich tak ved dazd ich preplachne 😀
pegy odkial si?mozno zbehnem ale co mi das?som hladna 😀

peggyyy
2. dec 2006

az sa ti bojim povedat co mam lebo froschka ma zabije......mam doma zabijacku 😀

loss
2. dec 2006

mnam tak kde mam prist 😀

peggyyy
2. dec 2006

do Bahona.....to je pri TT..froschke robim chutky uz od obeda 🙂 🙂

froschka
autor
2. dec 2006

pegy veru zabijacka xi xi 😀

loss no tesi sa ako ich bude kupat a ze jedno budem drzat pri ceciku ja a druhe ona xi xi ale tie otazky...a ako sa tam baby dostali? a preco dve? a ako pojdu von? a musis do nemocnice a vyrezu ich z brucha? a preco uz nemozu zajtra tu byt? xi xi

peggyyy
2. dec 2006

zeny poradte mi co mam zajtra ukuchtit

froschka
autor
2. dec 2006

segedinsky gulas maska mas dost nie? 😎

loss
2. dec 2006

froschka no zatial ju este oklames ale neskor neviem,neviem ako to bude 😀 aj ja by som chcela aby babenka uz boli,prisla by som ich povarovat 😅
pegy tak kym by som dosla umrela by som od hladu 😢 a zajtra ani ja neviem co idem varit

froschka
autor
2. dec 2006

loss ja ju neklamem viacmenej jej hovorim pravdu aj som jej ukazovala na nete vyvoj v brusku xi xi

peggyyy
2. dec 2006

segedin mi moj drahy jest nebude.....a masa mam plny mrazak.....
loss...tak sprav nejaky rozok na cestu a sup uz nech si tu...dame si do tela 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre