Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

peggyyy
3. dec 2006

froschka aky bol vcera ten film?

froschka
autor
3. dec 2006

pegy uplne super film xi xi
akeho mate havina?

peggyyy
3. dec 2006

my nemame havina, ale manzel ho ma v praci a vobec naviem ako vyzera 🙂 ...vcera sme sa snazilkovali 😅

froschka
autor
3. dec 2006

no totooooo 😀 a mala by si mat ovu ci jen tak hop alebo trop??

peggyyy
3. dec 2006

len tak....dufam, ze hop 😀 ..co robia miminka?

froschka
autor
3. dec 2006

no zatial nic zvlastne len ma taha maternica xi tak si robia miesto 🙂
inak my sme snazilkovali v bazene kde sa nam stala nehodicka xi xi a su z toho dvojcence to bol inak jediny den kedy sa nam to vymklo z ruk a ja musim byt taka plodna zrovna 😀 😀 😀

peggyyy
3. dec 2006

asi si ako moja kamaratka....jej staci, ze sa o nu obtru spodky a je tehotna....mileho mas teraz doma?

loss
3. dec 2006

pegy my este nesnazikujeme nam jahodovu navstevu 😀
ale uz som navarila dnes mame fasirku a zem. kasu

froschka
autor
3. dec 2006

mily pracuje aj z domu xi xi a joi vikendiky sme cele spolu.poobede pojdeme na prechadzku alebo na zmrzlinivy pohar k letisku.mala tam ma o zabavu postarane sledovat lietadielka

loss
3. dec 2006

tak teda ja som letela len raz a to bol zazitok 😀

peggyyy
3. dec 2006

loss...ja som robila maso na stave a zemiaky....zajtra sa dam na upratovanie...manzel ide na sluzobku do Povazskej tak budem mat volno
froschka...ako casto chodis domov na Slovensko?

peggyyy
3. dec 2006

ja som este neletela ale chcela by som to vyskusat...co mas dnes na plane loss?

froschka
autor
3. dec 2006

ja som letela len malym lietadlom milacik mi urobil prekvapko a mali sme okruznu jazdu po jednom udoli a horach to bolo nadherne uzasne juuuuuj. a velkym zeleznym vtakom som taky neletela este

peggyyy
3. dec 2006

a aky je to pocit? froschka, mozem sa spytat kolko mas rokov? 😅

froschka
autor
3. dec 2006

pegy 23 cerstvych som mala pred tyzdnom xi xi 😀 este take zabiatko a ty pegy?
uuu pocit neopisatelny najprv som mala stach zdalo sa mi ze sme strasne lahky a turbulencie mi pripadali tak ze sa prevratime ale to bola len sila zvyku xi.a krajina krasna jooooj

peggyyy
3. dec 2006

tek to sme potom rovnako stare....ja budem mat 23 v utorok....vsetko najlepsie mamina...a tvoj mily ma kolko? 🙂

froschka
autor
3. dec 2006

parada 😉 drahy ma v januari 29 😀

froschka
autor
3. dec 2006

no a babtka maju v utorok 14tt xi xi

peggyyy
3. dec 2006

moj bude mat zasa 12.12. 26 🙂 neviem ale tusim si mi neodpovedala, ze ako casto chodis domov na Slovensko 😅

froschka
autor
3. dec 2006

pegy otazku som asi nezachytila xi no chodim aspon sa snazim raz za mesiac na 3dni aspon a teraz boli rodicia v rakusku u nas tak da sa povedat ze raz mesacne,teraz sa vidime po vianociach medzi silvestrom

ideme papkat papa neskor

peggyyy
3. dec 2006

aj ja idem na chvilu off...stretneme sa tu...dobru chut

loss
3. dec 2006

dobru pegy 😉

froschka
autor
3. dec 2006

tak teraz si davam pohodickovu kavicku po dlhej dobe tak dufam ze mi padne dobre 🙂

peggyyy
3. dec 2006

aj ja mam pri PC kavicku....ale moc si ju nevychutnavam, lebo pobehujem z kuchyne do izby 😀

svetluska.p
3. dec 2006

Hello babule, vy teda piisete, uplne nestiham citat 😀 . Ako sa mate moje zlate?
Froschticka - dvojcatka rastu ?

svetluska.p
3. dec 2006

Inak sme s muzikom po spiningu, takze relaxujem. Poobede a mna myslite. Ideme k mojej sesternicke prvykrat pozriet na babenko. Uz ma pomaly 3 mesiaciky a este som ho nevidela, lebo som nebola schopna po potrate. Ale raz to musim prelomit a rozhodla som sa, ze to bude dnes, takze tak. Aaaaach.

peggyyy
3. dec 2006

svetluska.p drzim palceky aby si to zvladla.... 🙂

peggyyy
3. dec 2006

loss...kadial behas? 🙂

froschka
autor
3. dec 2006

ajoj svetluska no mam pocit ze rastu aj ked brusko o moc vacsie nieje ale citim jak mi taha maternicu xi

co je to spining? 😕 a kedy chces snazilkovat?

loss
3. dec 2006

som tu ale stale odbehujem 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre