• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotná po potrate. Bojím sa

20. júna 2017 
Dobré ráno, baby. Ako sa máte? Katka s Laurinkou, vy sa poctivo hlásite, kedy, prosím ťa, vstávate? :grinning:

My dnes ideme na malý výlet. tak sa tešíííííííííme :slight_smile: prajem všetkým krásnu a pohodovú nedeľu :wink:
2. máj 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petika ajojo ale vam ta nova fotka pristane....my vstavame o 6 rano ale niekedy aj skor :grinning:
2. máj 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby čaute, tak vy ste tu už boli? kokšo, my tiež vstávame okolo 5,30h až 6 h, ale ja kým sa tu dostanem pri malej lietavici, už zas vás tu nezastihem :grinning:
tak peknú nedeľu
2. máj 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.Tak ja už mam prvu menštruaciu po kyrete,,za 2 tyždne idem na kontrolu dufam že bude všetko ok už sa neviem dočkať byť opať tehulka(aj ked sa bojim aby to nedopadlo opeť zle)musim veriť a dufať :slight_smile: Prajem peknu nedelu
2. máj 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu no to je super, tak neboj, aj kontrola dobre dopadne a môžete isť zas na vec, ak sa už na to cítiš a neboj, bude dobre...to čo už by si mala za smolu....držím palce :wink:
2. máj 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu bude bude :slight_smile:
2. máj 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry vecer ako sa mi tu mate? :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. máj 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
burinka, spravne treba zamestnant telo nech hlava na tie katastrofalne scenare nemysli.

zuzu drzim prsty, nech sa pridas k tehu po potrate. :wink:

U nas je prave 23 a verte ci nie, ja varim knedlu. Podvecer som urobila svieckovu a zajtra mame bank holiday v preklade stastny sviatok tak nech si zavyletujeme vsetci a nestracame cas vyvaranim. A navyse ja aj tak chodim standardne spavat okolo 23.3O., takze mi to ani nevadi take to ponocovanie.
2. máj 2010 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi no servus a ty uz doma?my sa mame dobre :slight_smile:
3. máj 2010 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Daduš, vitaj. Ako bolo doma? Užila si si? Všetky sme ok, len burinka má trošku blbé výsledky, tak sa všetky posielame dobrú energiu :wink: ale ona je naša bojovníčka, tak zvláda, veď pozri stránky späť.
Burinka, všetko som prečítala, nestihla som písať, ale ... veď vieš, čo by som Ti na to odpísala :wink: tak sa neboj a držím Ti palce, si šikula, ako to zvládaš a ono to bude v poriadku, veríme, veríme :slight_smile:
Katuška, vitajte vy ranovstaji, ja sa teraz chystám na odchod do BA, ideme pracovať. Tie víkendy s manželom strašne rýchlo zbehnú a ja musím ísť zase späť. :unamused: no čo, človek nemôže mať všetko.
Zdeni, ty ešte asi dospávaš večerné knedľovanie, ale obed bude fajný, závidím, asi priletím na koštovku :grinning:
Všetkým krásny, i keď trochu upršaný deň. :wink: pa
3. máj 2010 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petika ved o chvilku tu bude ranostajky obidve ani nebudes vediet ako a budes tu aj s drobcom tak skoro ako aj my teraz :grinning:
zdeni no obedik musim byt bars fajnovy
3. máj 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katuška, pripravujem sa na to i psychicky i fyzicky :grinning:

A všetkým takto oznamujeme, že výsledky na Rh- máme v poriadku, to znamená, že sa žiadne injekcie do bruška pichať nemusia :grinning: tesím...
3. máj 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..katka22-no dufam teda najradšiej by som bola hned ale je to asi skoro však?(uvidim čo povie doktor)
Burinka11-držim moc palce ty to zvladneš!!! :wink:
zdenkam.,ale sa bojim vieš mam len prvu mrchu po kyrete asi je to skoro ešte :frowning2: :frowning2:
Opatrujte sa!!!!
3. máj 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby všetkým ďakujem, bude nejako, verím stále že dobre...budem vám priebežne písať čo a ako. malá skáče, nedzá sa mi byť chorá :wink:
peti super super, teším sa veľmi a hádam som ťa s tými papiermi veľmi nevyľaka...chvalabohu že to máš ok...
zdenka ty že aká gazdinka..no iba čo nám tu robíš chute :grinning:
dadka no a čo doma?
zuzu tak my sme tiež nechali preistotu prebehnúť dva cykly...to som si už bola istá, že všetko je v normále, obnovené...ale keď sa na to cítiš, tak prečo nie....sú baby čo otehotneli ani ms nedostali a už sa tešia z miniatúrok...ale tak ono sa to samo zariadí, uvidíš...a určite dobre :wink:
u nás rovnako leje a leje...masabi sa vyhrážala, že kecneme, keď bude pršať :grinning:
krásny dníček všetkým
3. máj 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eeeeej Burinka ,ale keď u Vas prši to neznamená že aj u nás :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,akási som poslednu dobu unavena ,male sa vrtí ale v noci chvalabohu spi,len ja sa mam problem otačať,dnes som bola v obchode no normalne som nevladala ...ufff,už mi začinaju aj nohy opúchať včera večer som sa do mojich obľubených topanok ltt vošla.
Idem urobiť cestoviny s tuniakom mám na ne neskutočnu chuť a potom zas pridem...slubujem že ak sa na to budem cítit budem ťastejšie prispievať akosi mi prekaža aj sedenie za PC :wink: :slight_smile:
3. máj 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masabi teraz si mi pripomenula moje tehulkovanie..laure ked bola v brusku strasne vadilo ked som sedela za pc a teraz tiez :grinning: ale ta co ved je mala nebude mi predsa rozkazovat :grinning: :grinning: :grinning: mi ideme o chvilku vonku je krasne
3. máj 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kATKA KDE SI KUPOVALA KOčIK Už BY SA MI BOLO TREBA POOHLIADNUť PO NEJAKOM :grinning:
3. máj 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati u vás je krásne? no do kelu,t ak ja neviem čo to tu máme za počasie :grinning:
masabi ty už máš 28tt, kokšo...no super.....
3. máj 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo super Burina,len keby som sa aj tak citila,uz by som to asi najradsej mala za sebou sa citim jak nafuknuty balon ktory kazdu chvilu praskne a to este mam co robit do 40tt....
3. máj 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masabi v polsku v leluchowe ale chod na svaby tam maju kociky s polska a celkom dobre ceny kamoske este dali zlavu 30eur je to taky domcek na pravej strane smerom na sekcov :slight_smile:

burinka bolo krasne a uz prsi ni pokropuje a vyzera to na burku

zajtra ideme do poradne a asi uz bude aj ockovanie dufam nech to ma moje zlaticko za sebou
3. máj 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka noo ved preto sa pytam lebo som tiez chcela ist do Leluchowa a pocula som aj o tom obchode na sekčove,len neviem kde to je ...lebo ja na sekcov chodim aj z jednej strany od Maxu aj od Tesca...ale ak nebudes vediet nevadi sa popytam kmotry oni byvaju na Sekčove ta možno bude vedieť
Ale ďakujem
3. máj 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka22r:Ano uz som doma,ale mame pekne pocasie :slight_smile: a ty sa mas ako a Laurinka? :wink: Burinka: u rodicoch je to dobre zatial maminka ma ist 1-juna na zakrok takze uvidime dufam ze to dobre dopadne :slight_smile: a co ty ako sa mas?a ako pokracuje tehu :slight_smile:
3. máj 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masabi to neni na sekcove ale na svaboch vies ako sa tam dostanes?ak nie poslem ip lebo tu by sa z mojho vysvetlenia vsetci smiali a tak budes iba ty :grinning:

dadi sak uz pojdeme aj kocikovat ne???
3. máj 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka22r: Noo sak mozme len kedy? :slight_smile:
3. máj 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj prepac jasne na svaboboch :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pošli mi to do IP pre istotu
3. máj 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte baby, ako sa mate? pravdupovediac, nemam ani cas sem zavitat...v kuse niekde beham, dnes sme boli vporadni, vsetko ok, drobec je uz dole hlavou a neda mi po nociach spavat...ale ta co uz:slight_smile: oplati sa:slight_smile:
burina, vecicky do albumu postupne fotim, nieco som dnes pridala,a doplnim....
tak sa drzte, pekne nam to pokracuje, ze?uz sme skoro na 30 tke... :grinning:
3. máj 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci tak vy ste na tom rovnako s masabi....joj baby, to tak rýchlo zbehne, veď už máte tretí trimester....ešte budeme spomínať nebojte :grinning:
dadi neboj, mamka dobre dopadne....musí..no ja, tak čítaj pár strán spať....nič moc, stresy, šoky a to budú až do pôrodu...všetko 50:50, no nie som nadčena, ale nič sa nenatrápim...tak len čakám a verím, že to dobre dopadne...že sa malá narodí zdravučká :cry:
kati a laurička, zajtra držíme palce napíš ako ste dopadli, koľko vážite...
ja zajtra mám tiež s malým doktorský deň, ideme na kožné kôli AE a potom sa aj trošku flaknuť a nakúpiť ešte drobnosti pre malú :wink:
dnes mi prišla krásna mms..moja naj kamoška, čo sa snažili o mimčo dva roky a nič..poslala fotku tehu testu s krásnymi //, tak hotline, obe sme pišťali od radosti...no vylepšila mi moje smutné obdobie :slight_smile:
3. máj 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci krásna výbavička, len nám foť dalej..tešíme tešíme :slight_smile:
3. máj 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
burinka111:Mno sak uvidime ako to dopaden mnoo som si vsimla sa ti blizi uz termin :stuck_out_tongue_closed_eyes: podla mna ti to dopadne fajne...neboj sa mala bude krasnucka a zdravucka po maminke :slight_smile: :wink:
3. máj 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok