Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

masabi
8. máj 2010

Kati,mala rastie ako z vody...Vam to naozaj pristane 😎

masabi
8. máj 2010

Ozaj baby ,budete kupovať jednorazove plienky alebo budete latkovať?No ja sa už obzeram po látkovkách,vlastne dve deti som len latkovala sem tam aj pamperku som dala,ale pride mi to take ze pri miminku treba aj plienky prať ...či som už staromodna?
Zdeni čo vy v IRL?Budeš kupovať jednorazovky?U nas je tiež taky babyboom,ale to asi taky plodny rok je všade čo pozeram...to bude tou krizou 😀 😀 😀

katka22r
9. máj 2010

masabi 😉 noo my mame huggies ale sem tam davam aj jednorazovky.... 😉 ved co pracka uz existuje nemusim v rukach 😀
no zdenka a ako sa mate vy?a burinka konecne prva som ako za starych cias 😀 joooj tota nasa laura tak ona vam je vybita ako poistka....nebude spat v noci ale radsej papat ....len aby nebola tucko 😉

katka22r
9. máj 2010

Matky pretrpia každú chorobu, každý smútok, každú starosť, ktorou sa trápi ich dieťa. Schopné len čakať a bezhranične ľúbiť...!“ ...kazdej mamicke vsetko najlepsie k tomu nasmu sviatku🙂))

petika
9. máj 2010

Ahoj Katus, dobre ranko 😉 my sme už vysprchovani, ponatierani a čakáme si na vizitu 🙂 no malz je teda hladoso 😀 aspoň krásne narastie. Kati, za koľko kupuje plienky? Skús pozrieť stránku www.najlacnejsieplienky.sk tam sú super ceny na plienky, aj na vlhčené utierky. 😉 drzkajte sa s Laurinkou a všetkým babam krásny deň prajeme 🙂

katka22r
9. máj 2010

ty uz tu?ved mas oddychovat mas okolo seba postarane tak fajne ne?? 😀 uzivaj si on in exslusiv 😀 😀 😀 hej musim pozriet moja...tak ja kupujem plienky huggies zatial su oki ale chcem vyskusat aj s dm drogerie alebo s tesca newborn a vy dvaja ako? 🙂

burina111
9. máj 2010

čaute holky..
peti ako?
kati aká krásna fotka..malá je perfektná, strašne rýchlo rastie....
no ja som pri synovi dávala najskôr pampers, potom tesco tie drahšie, ale keď im zmenili strih, prišli sme na bella happy a tie su ako staré tesco, tak sme tie dávali. teda ja nelátkujem a ani teraz sa nechystám, ak nerátam plienky do poštoliek 😀
no holky ja mám za sebou príšerný deň..manžela mi včera zobrali do nemocky, pochodoval po dome celú noc, vzdalo sa že infarkt....tak utekal s ním môj bracho...ja som musela s malým ostať doma, nechcela som ho budiť. robili mu všetky možné vyšetrenia, bol tam na infuzkach, som potom ráno o 8 išla za ním aj s malým, našťastie ho o 13 h pustili, že je to z chrbtice a tak mu to na hrudníku vyrážalo..tak má lieky, a bla bla bla...bože som myslela že nerozchodím po tom ako si malý vopchal ten burizon do nosa..my dávajú zabrať 🙂 malú som ani nevnímala....potom som sa bála, či je v poriadku, ale hýbe sa...
tá bolesť čo som vám písala sa mi zhoršila...teraz ma to bolí furt ale iba na ľavej strane...ale keĎ si ľahnem na druhý bok alebo sedím tak divne, tak nebolí....takže na 99% myslím, že sa malá zas niekam posunula a dačo mi fajne pritlačila, preto to bolí..čo poviete? takže chodím jak taká ťapa, ťahám nohu...no mala som to aj pri synovi, len to bolo v chrbte...mesiac som čaptala 😀 tak verím, že dnešok už bude lepší 😵
masabi a tvoja hlava čo? to z tlaku?
kati tesco mám odskúšané, su fajn, tie bela happy rovnako. to su z hypernovy no dm neviem...nám huggies pretekali...
baby držte sa všetky..

petika
9. máj 2010

Ahojte babky, my sme v úplnej pohodicke ťuk ťuk. Spinenie prešlo, ale keď na vidíte povedia moju diagnózu tak lekári len povedia, že dobre, ležať. Hmmmm... Tak inak všetko snáď ako má byt. Kati, ako vravíš, mám take malé all inclusive. 🙂 stravu mám, tabletky mi nosia, chodia za mnou návštevy, čo stále niečo donesu, len nuda. a môj muzik v posteli mi chyba. 😉 ale ani prvá ani posledná nie som, ak bude malé ok, tak všetko stojí za to. 😉 drzkajte sa.

katka22r
9. máj 2010

burinka ajooj heeh rastie no a aj zacina pekne vymyslat 😀
nastastie manzela mas v pohode ja by som asi tiez chytila infarkt
a aj moja sa roztahovala po celom brusku,sidielko male
a ako dnesny den prezivate?my ideme asi k svokre na obedik a rovno jej donesieme ruzicku a poobede asi len tak dakde po sidlisku sa poflakame a ideme domou...dnes sa mi akosi nic nechce
na dalsi rok by sme uz chceli kupit bytik tak snad sa nam podari

burina111
9. máj 2010

jááj, tak sa budete sťahovať do vlastného??? fuuu-ha...no aj my ideme riešiť voľačo, hneď ako sa malá narodí..to je teraz dôležitejšie..doteraz sme kôli mne odkladali...tak sa tiež teším na to všetko čo bude.....
my dnes...no ráno sme boli babke gratulovať na deň matiek, teraz som vyprášila mojich dvoch na prechádzku do lesa, ja som zatiaľ komotne urobila doma čo treba, potom variť obed, malého dať spať a po obede asi nejaký flak v meste...chceli sme isť do zoo s malým, ale každú chvíľku bude asi pršať...je škaredo a chladno..takže iba tak..nič sa veľmi nedá...
tak peknú nedeľu a dobrú chuť k obedu 😉
petika ty užívaj all inclusive 😀

dadqa86
9. máj 2010

Ahojte ako??? nieco nove?? 🙂 petika ako moja?? a ty burinka?

katka22r
9. máj 2010

burinka nooo ale az na buduci rok

burina111
9. máj 2010

dadi čauko, pohoda....dnes sme boli malej kupiť náušničky, tak s vytešujeme..zajtra pridám do albumu 😀 teraz ešte čakáme návštevu, ale nechodí a nechodí

dadqa86
9. máj 2010

burinka :Ahojky mnoo tak sa tesim som zvedava na nausnicky 😉 mi sme sa s mm boli prejst vonku,ale nas zastihol dazt sme zmokli 😀 ale fajne 😉

masabi
9. máj 2010

Burinka,pockaj ked to dievcatko bude chalan 😀 😀 😀 ...a nekupuje nausnicky krstná mama????

burina111
9. máj 2010

ahojte, no neblázni masabi, to už bolo pri synovi, druhý krát by to už nebolo vtipné 😀 😀 nééé, už mi to dva krát na 100% potvrdil, tomuto dr. verím. 😀 😀 😀 teraz ešte pôjdem na 4Dčko, tak to už určite bude na beton v 30tt. no a krstnú nemáme, iba krstného....napodiv je v pp veľký problém zohnať pekné náušničky. za tri dni čo budem v nemocke potom budú musieť kupiť len aké budú momentálne..a to sú vačšinou tie také starožitky..nepáčia sa mi,okrem toho nechcem žlté zlato. za týmito sme behali od januára...by ste neverili....a to dostali jeden kus a dovi. sa zdá, že je to ho všade kopa. no tak už som spokojná. a ušká chcem dať prepichnúť určite v pôrodnici, mne príde, že tam to robia denno denne ako rutinu, takže sa budem menej báť, že to niekto pokazí...mm, že radšej nech si vyberieme spolu, že on potom nebude vedieť čo kupiť a kde bude behať so synom po obchodoch a vcelku má aj pravdu. a určite teraz nebudem čakať do pôrodu, čo sa stane, lebo dr. straší...čo bude bude a určite dobre bude 😉 takže ja mám od dnes všetko nachystané, no ešte potom zbalím tašku do nemocky 🙂

katka22r
10. máj 2010

burinka odfot a hod 😀

katka22r
10. máj 2010

kocky hej viete aky mam novy navod ako uspim lauru?pustam jej nase dvd zo svadby a redovy tam mi zaspi do 5 minut 😀

lilik15
10. máj 2010

Ahojte dnes som sa zaregistrovala tak hned pisem.Stalo sa mi to co asi vsetkym Vam spontanny potrat v 9tt.Som s toho dost psychicky mimo.stale na to myslim a placem.Bola som prvy krat tehu.Zistila som ze mam malu skvrnku krvy na nohavickach tak som hned isla ku svojej gynde a ta ma hned poslala do nemocnice ze dost krvacam.A tam uz som zacala krvacat ako pri menstruacii.Dali mi inekciu a tabletky na udrzanie no aj tak v ten den v noci som potratila.Ked si na to spomeniem je mi hrozne.Cistili ma a na druhy den rano kedze bolo vsatko ok i ked bola sobota ma pustili domov.Teraz neviem ako sa s tym vysporiadat.Priatel ma drzi nad vodou aj rodina,ale bojim sa toho ci v buducnosti otehotniem a ci sa to nebude opakovat.

katka22r
10. máj 2010

lilik ahojko je smutne ze musis prist do tejto temy 😒 ale co uz moja neboj sa to prejde,vyplac sa kolko potrebujes....teraz mozno kazdeho budes nenavidiet ale to chce len cas...ja som osobne presla 2 potratmy a teraz mam lauru....naozaj to chce len cas,hlavu hore a musis ist vpred...su tu rozne pripady....kazda to znasame inak....kazda ktora sme otehotneli este raz sme sa sledovali cele tehulkovanie..ci nebude skvrna krvi ci na nohavickach ci na wc papieri...mas priatela tak vidis vsetci su s tebou..daj tomu cas odreaguj sa a pride dalsie tehulkovanie a krasna radost 🙂 drzkam prsteky a prispievaj k nam a podari sa ti prist na ine myslienky

lilik15
10. máj 2010

Katka dakujem za tvoje slova dost mi pomohli teraz by som chcela co najskor znovu otehotniet, ale viem ze musim pockat zda sa mi to tak dlho cakat pol roka,aspon tak mi povedal gynekolog co ma prepustal z nemocnice.Vidim ze mas krasnu dcerku na foto gratulujem.

katka22r
10. máj 2010

dakujem moja...no atkto cakat pol roka...tak u kazdeho je to individualne...su tu zienky co otehotneli po 3-4 mesiacoch ja som po druhom potrate otehotnela po 5 mesiacoch od kyretu a to sme si s mm vraveli ze uz tak coskoro babo nechcem nastupila som do novej prace uz ako tehulka a to som si myslela ze mi meskaju pre stresy a nove prostredie 😀

lilik15
10. máj 2010

viem je to individualne kedy zena moze otehotniet o potrate uvidim co mi povie gynda.zajtra idem ku nej dufam ze mi povie ze to je v poriadku a tiez dufam ze ma dobra vycistili

katka22r
10. máj 2010

drzkam prsteky nebooooj bude dobre

zuzu805
10. máj 2010

lilik15-ahojkaj..presne ťa chapem aj ja mam stavy plaču a neskutočnej tužby byť opať tehulka ja som potratila v 6tt je tomu už 5 tyždnou čo som po kyrete a stale to boli ta strata ,,ale hlavu hore moja musime sa pozbierať a opať byť silne a pripravene na nove tehulkovanie 😉 budeme sa navzajom podporovať,,pozri baby si tieš tym prešli a teraz čakaju babatka 😉 a my si musime tieš veriť aj mne sa zda pol roka dosť dlha doba....zajtra idem na kontrolu a uvidim čo my povie doktor,,nechcem čakať ale ak povie že musim tak dam nanho nechcem to zažiť opať tu hroznu bolesť ☹ ☹ Strašne Ti držim palce vyplač sa moja uvidiš bude lepšie su tu super baby ktore ťa podporia aj mna hrozne podporili a nabrala som silu bojovať dalej....

lilik15
10. máj 2010

Dakujem fakt sa snazim lenze ked to na mna pride tak sa neviem udrzat je to velmi silne ked si predstavim ze est pred troma dnami bolo vo mne a bilo mu srdiecko a behom par hodin sa vsetko zmenilo nevladzem...

zuzu805
10. máj 2010

lilik15-uplne ťa chapem ja viem ako sa citiš ,, ☹ ☹ je to ešte hrozne čerstve ..

lilik15
10. máj 2010

zuzu je ale musim sa pozbierat placom si nepomozem

zuzu805
10. máj 2010

lilik-pozbierať sa musiš aj psychycky aj fizycky aby si bola fit a pripravena na nove tehulkovanie,,včera som si pozerala tie moje teho testy mala som ich 6ks pozitivnych až my srdce pukalo,,ale som si povedala že musim isť dalej,,,nemožem sa trapiť nad tym aj tak sa to už neodstane ,,musim pozerať dopredu,aj ked je to tažke ☹ ☹ chcem byť opeť tehulka a verim že tento krat to vide...a opatruj sa...

lilik15
10. máj 2010

zuzu-ja som tie testy vyhodila nemozem mat nic take na ociach lebo by som zase len zacala plakat.Budeme sa navzajom podporovat a uvidis budeme mat o rok krasne zdrave deti.A teraz ako to ude pokracovat?chcela by som vediet zajtra mam st prvy krat po potrate ku gynde co mi tam bude robit a co potom delej budem chodit na njake kontroly?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre