Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

katka22r
19. máj 2010

aj u nas leje jak salene 😠
masabi nam ak vyjde na 2rok tak kupujeme bytik tiez bude makacka a ku komu ides na 4d?

burina111
19. máj 2010

kati a ako financujete? uver, hypoteka či z fondu rozvoja bývania? či kešššš??? 🙂 ak je to veľmi osobné tak nepíš...to ja len pre širší prehľad...tiež budeme dačo riešiť..ale zatiaľ som to nejako neskúmala.....ohľadom dofinancovania

katka22r
19. máj 2010

moja tak my hypoteka nic ine nam neostava,,,a kedze mm zacal este len teraz podnikat tak az o pol roka nam daju uver cize asi tak

burina111
19. máj 2010

no fajne...tak dnes to je naozaj o hubu...buĎ sa zadlžiš do 60tky, alebo žiješ v krabici pod mostom..ale zas lepšie ako byť v cudzom, človek si aspoň svoje spláca, nie??

katka22r
19. máj 2010

noo ved jasne ako neni nam zle u nasich ale najlepsie je byt samym

burina111
19. máj 2010

určite, niekde začať treba 🙂

katka22r
19. máj 2010

ta ved hej

masabi
19. máj 2010

Burinka nafotim až to bude vymaľované zatiaľ len kuchyňa a chodba a buduci mesiac ostatne lebo manžel ide preč,ale kuchyňu máme oranžovú,chodbu zelenu hráškovú,obyvak bude žlta a detska ľ spálňa lila fialová.Mi to tehotenstvo nejako otvorilo oči že nemám byť taká konzervatívna.
Katka,na 4D idem k Pallovi aj predtym som bola a asom veľmi spokojná bola takťe neriešim a myslim že v PO ani nikto iný nemá 4D ...idem este rychlo dokončiť obed tak zatiaľ pa,pa.

katulka74
19. máj 2010

Ahojte babinec,stale som v praci,ale vsetko tu mam pod kontrolou zatial... 🙂
Uz len mesiac a mozme ist na to 😉 ,vcera mi lekar predpisal duphaston,som z toho pako,ale snad mi to v lekarni vysvetlia,asi som trubka...

burina111
19. máj 2010

kati ak budeš potrebovať poradiť ohľadom liekov, tak ip, ja som ich brala dva roky, potom aj počas tehu....ked budem vedieť, rada poradím....alebo kuk na forum, je tu normálne tema o nich...inak krásna fotka

janka0025
19. máj 2010

ahojte. tak som navštívila pohotovosť v Nr, keďže lekár bol mimo....Vačok bolo vidno, plod ešte nie, ale to prikladám tomu, že je to velmi malinké...Chceli si ma tam nechať na pozorovanie a že ráno ma vyšetria, ale odmietla som.....Dnes by ma už aj tak nezriešili a ráno idem hned na krv a vyšetrenie k svojmu dokimu...Naposledy som velmi zle znášala pobyt v nemocnici a bola som úplne mimo, doma som aspon kludná a v psychickej pohode...Tak uvidíme zajtra, ako to dopadne..,..,

katulka74
19. máj 2010

Dakujem burinka,mam ich brat 2 krat denne od 14-24 dna ,pomohli ti nejak?Nepriberala si z nich,citala som ze to su nejake hormony...

katka22r
19. máj 2010

foto na dobru noc..ako by sme chceli uz na brusko ale neide to 😒 😀

katulka74
19. máj 2010

katka22-neboj pojde ked to nebudes cakat 😀 ,je zlatunka,dufam ze sa aj ja dockam takej princeznej 🙂

burina111
19. máj 2010

jani no tak to bude isto dobré, zajtra ti silno držíme palce

katulka ja som z nich nepribrala ani gram, je to hormon, ano, progesterom a estrogen...ženské hormony, dávajú sa na vyrovnanie hladiny hormonov, pri problémoch s ms, na posilnenie maternice, proti potratu na dobré uhniezdenie...no veľa vecí sa s tým lieči...berú sa ráno aj večer ano..a ten počet dní určí dr. ja som brala od 15dc až do 26dc, ale to záleži asi kôli čomu ich berieš..no ja som ich veľmi zle znášala...v tehotenstve som ich potom musela vysadiť,či hrozil potrat či nie, to už som vôbec nezvládala. ale ja mám vážne problémy a už som asi predopovaná hormon. za tie roky....povačšine ich dobre baby znášajú..prvé tri mesiace si vraj na to musíš zvyknúť, takže môžeš aj trošku špiniť, krvácať, bolia prsia, viac opúcha brucho a mala som migrény, závrate, neskôr som z nich odrazu na pár sekund strácala zrak....tak to mi ich už dr. vysadil.... veď uvidíš, keby sa ti zdalo niečo divné, prečítaj si letáčik či je to v nežiaducich učinkoch alebo zavolaj dr. alebo sa kľudne ozvi..ale ak by ti mali viac škodiť ako pomáhať, tak dlab na to.....je to podobné ako s HAK pri nich. a nemusíš sa báť ani tehotenstva, neuškodia bábu, normálne sa dávajú tehuľkám.

kati malá je aká krásna...a už aká veľká..bože pred očami rastie....

katulka74
19. máj 2010

no burinka premyslam ci ich vobec zacnem brat...fuuuha 😨 dal mi ho doktor ze nech ho beriem aspon tri mesiace mozno sa mi podari otehotniet skor a aj kvoli potratu

petika
20. máj 2010

Katulk74: Ber ich, ja ich beriem tiež a nerobia nič. Beriem ich 3 krát denne. Potom uvidíš, ako ich budeš znášať 😉

katka22r
20. máj 2010

ahojte hrdlo boli,nalada pod psa tak ak sa budem mat lepsie napisem...drzte sa mi tehulky aj snazilky

petika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krpcek2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka0025
20. máj 2010

Bola som dnes u doktora, ale moj tam nebol, tak u zastupujúceho, dal mi duphaston s trým, že ked krvácanie bude pokračovať okamžite hospitalizácia....z večera do rána to bolo ok...žiadny fliačik

burina111
20. máj 2010

ahoj krpcek2, tak vitaj medzi nami 😀 😀 😀 ľudia su otrasný..neviem ale, či si nám radšej nové meno nemala poslať v ip lebo ak toto forum vypátrajú, tak zas si na tom istom......no tak fasa a máte sa dobre? obrň sa, ľudia su svine dnes
kati ta ty čo? to z toho nečasu, u nás sú zas 2stupne.....
katulka petika krpcek ti dobre navrhujú..začni ich brať, uvidíš..mesiac vydržíš aj keby čo bolo.nič ti z nich nebude uvidíš...a ak by, potom konzultuj s dr. určite si ich samovoľne iba tak nevysadzuj, môže to riadne narušiť cyklus alebo spustiť krvácanie.....treba vždy dobrať ako ti povedal jedno kolo a ak, tak riešiť pri začínaní nového.....držím palce

burina111
20. máj 2010

jani no vidíš, tak hádam to nič zlé nebolo..tak sa šetri, daj lieky..bude dobre 😉

katka22r
20. máj 2010

neda mi aby som nenapisala ako moze medzi nami babami na konikovi existovat taka bezcitna zena ako je ta lujzako, ktora sa votrela do tejto smutnej temy a zneuzila fotky nejakeho dievcatka o ktorom napisala ze je mrtve, nemozem tomu uverit je mi z toho zle! este ze su tie adminky ktore taketo hnusne klamarky vedia zablokovat! ....
kocky citajte v teme zomrelo mi dieta...mna na to upozornila jedna holkka v inej teme co som
zablokujte si fotoblogy

burina111
20. máj 2010

že čo kati? tak to nám o tom napíš viac..kokšo, to ako ukradla fotku nejakého dieťatka a že to jej jej čo umrelo?? fuj, to je dobrý hnus..tak ja neviem, či to su fakt už padlé, alebo sa dobre bavia na utrpení iných báb 😠

burina111
20. máj 2010

kati noo a tebe teraz neukazuje nič, že nemáš žiadny album.....tak to si nebudeme mohli pozerať malú ☹

krpcek2
20. máj 2010

Burinka: lepšie, ako keby mali zneužiť aj vaše detičky na také niečo. Je to hnus, čo sa dnes robí. Poniektoré ženy sa doma asi riadne nudia. Dala by som každej takej mokrým vechťom po papuli 😀 hnus, svinstvo, závisť, špinavosť, intrigy, až je mi z toho zle 😠

katka22r
20. máj 2010

burinka budete moct kto bude chciet pozriet poslem link do ip...nechcem aby niekto moju babiku takto zneuzil..ja som prisla o 2 babenka a keby som niekde videla ze mi takto malu dali asi by som sa zosypala
krpcek a to ako u vas s mesta?nedame sukromnu temu? 😖

krpcek2
20. máj 2010

hnus, otras .... veď nám malú môžeš poslať aj mailom, však? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre