• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotná po potrate. Bojím sa

9. marca 2017 
@chomica vsak aj mna to tak uz taha :grinning: sa len na neho kukam a usmievam :grinning: :grinning: :grinning: si o mne mysli ze som uz celkom sibnuta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to mi das potom info aky bol porod :slight_smile:
18. okt 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to to je ten moj prvy test :slight_smile:
18. okt 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chomica
@drake
ja mam termin 24.6. - takze som najmladsia tehu z nas troch :wink:
18. okt 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chomica krasne ciarocky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. okt 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super...krasne terminy mame :slight_smile: jedna za druhou :slight_smile:
18. okt 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drake dakujem. Dufam ze zajtra uz stuplika uvidim aj so srdieckom.
18. okt 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak dievcata ake mate tehu priznaky?
18. okt 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chomica ahojky, no škoda že tam ten doktor nebol. ale videla som testík krásne čiaročky, sjuper tak len nech rastie :slight_smile:.
18. okt 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naninka ahoj dakujem. Zajtra sa hadam dockam :slight_smile:
18. okt 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chomica ja nemam ziadne tehu priznakx :confused: az na moje prsia muzikovi sa nieco nezda :grinning: :grinning: :grinning: ale ani negrckam ani nic :pensive: :pensive: :pensive:
a v 6 tt je uz srdiecko vidiet a pocut bit? :sweat_smile:
18. okt 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drake ja tiez negrcam len prsia ma strasne bolia a su plne a tazke (co sa muzikovi naramne paci) :wink: a potom vkuse chodim na vecko. Obcas mam nafuknute brucho. Ale zle od zaludka mi nie je.
No v 6tt uz vraj by malo..V 7tt uz na beton vraj. Podla toho kedy si mala ovulku a tak. Ja zajtra by som mala byt uz nejak v siedmom tyzdni. Citala som, ze 5 tyzdnov po oplodneni uz je srdiecko, cize to je cca 7 tyzdnov od menstruacie poslednej. Takze tak. Zajtra sa ozvem hadam uz s super spravou :slight_smile:
18. okt 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chomica ja som mala poslednu mrchu 8.9 a ovulku som mala na 18dc takze neviem :pensive: v tedy doslo aj k oplodneniu som si ista :grinning: :grinning: :grinning: lebo len v tedy bolo tutu mutu :grinning: :grinning: :grinning:
tak ti drzim moc palceky a napis ako zajtra :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. okt 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drake dakujem. Ja som mala ovulku na 15-16DC. Viem to presne podla ovulacneho testu. Tak uz nech je zajtra vecer :slight_smile: Vlastne staci aj rano :slight_smile:
18. okt 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chomica tfuj tfuj tfuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. okt 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
D A K U J E M. Citim ze to bude dobre :slight_smile:
18. okt 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,som tu 1x a potrebovala by som poradit.v auguste som mala SP v 5tt kde mi aj robili kyret.no a teraz som znova tehotna len mam velky strach.poslednu ms som mala 10.9.takze by som mala byt v 5tt.v piatok som mala hcg 1300,tak sa chcem spytat ci to nie je nejak malo na ten 5tt?dakujem
18. okt 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malo nie, je to v norme , ale aj tak sila, ze si hned otehotnela, hoc po kyrete... neodporucali ti aspon 3 mesiace cakat ?
18. okt 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ginger01 jasne ze odporucali ale akosi sa zadarilo.inak v nemocnici mi taky mlady lekar odporucal pockat len do prvej MS.dalsi pol roka,a moja lekarka 3mes.tak si vyber.ja mam uz dost rokov tak som nechcela cakat,no ale mam strach teraz ci to bude ok...
18. okt 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drake
@naninka
@vavrenka takze nastastie tam lekar bol :slight_smile: taky som mala strach ze dovi :slight_smile: ale videla som malu zubrienku nasu krasnu a aj blikajuce srdiecko ktore som aj pocula. Bije ako zvon!!!!! Dnes som v 7tt. Dala som sa aj vypisat na PN. Som happy. Tak nech to ide dalej a vsetko bude supeeeeeeeeeeer :slight_smile:
19. okt 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chomica jeeeeeee super gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak sa drzkaj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. okt 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drake dakujem
19. okt 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chomica , CHOMICA CHOMICA... uuuuuuzzzzzzzzzaaaaaassssnnnnnneeeeeeeeeeeeeee!!!
JA som VEDELA, ze to bude OK. Zasluhujem si jeden cokoladovy bonbon :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , mam ho u teba!
Dufam, ze ostanes na koniku a nezdrhas sastna het!!!
Ja, ak pojde vsetko ok, sa tiez chcem dat vypsiat co najskor, lebo mam strach a dost stresy v praci, nechcem riskovat. Treti krat to predsa musi vyjst!! Zajtra idem na kontrolne HCG, tak dufam, ze vsetko dobre dopadne...
19. okt 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chomica KRASNY testik!!!!!
19. okt 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavrenka dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem mas u mna bonbon :wink: nech sa paci :sweat_smile:
19. okt 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavrenka a nezdrhnem. pekne to budeme vsetko spolu prezivat a potom postupne rodit :wink: a daj sa vypisat je to tak lepsie, pekne pohodicka bez stresov :slight_smile:
19. okt 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavrenka a dakujem za testik.....je krasny :slight_smile: zajtra ti drzim palce aj na nohaaaaaaach. HCG bude take ako ma byt! na beton urcite! :wink: :wink: :wink: :wink:
19. okt 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chomica :grinning: ty si ma teda rozosmiala, ten bonbon si aranzovala ty, ale som ho niekde nasla? :grinning:
ja mam strach, ze ma doki nebude chciet vypisat, ale zase si hovorim, ze pri mojom veku, po dvoch potratoch by hadam mohla... co myslis? od kedy sa najskor da ist na rizikove?
19. okt 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavrenka chcela si bonbon mas ho mat :grinning: :grinning: :grinning: jasne ze som ho vygooglila :slight_smile:ale aj to sa ceni nie?
No mna ani vypisat nechcel, ale som mu povedala ze jednoducho chcem, lebo mam vlastne jaslicky a deti su od pol roka do troch rokov a su vkuse chore a je to pre mna namahave a unavuje ma to,a ze cele jaslicky zatvaram. tak potom nemal potom vobec nemietky.Ale on mi nedal diagnozu ze rizokove tehu, ale nieco ine aby som mala aj vychadzky :slight_smile:
Ale podla mna ta vypise a ked nie tak si za tym stoj. Povedz ze ta zamestnanie strasne stresuje a nevladzes atd. :wink:
19. okt 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chomica jasne, ze sa ja google rata!
ja mam v praci naozaj stresy, mam mentalne narocnu robotu a netuzim o male prist kvoli deadlinom, rychlemu tepmu atd... takze sa rozhodne pokusim. Moja doki je velmi starostliva, tak hadam to pojde.
vo stvrtok budem vediet vysledky hcg, tak dam vediet.
a ty uzivaj plnymi duskami toto tehotenstva, kazducku sekundu, stoji to za to :slight_smile: (kurnik, preco tu nie je smajlik placuci od dojatia????? :angry: )
19. okt 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavrenka no vidis mala by si to tu navrhnut, smajlik placuci od stastia :slight_smile: A verim ze ta da na PN, uvidis. Vsetko bude super!!!!!!!!!!!!!!! zle uz bolo uz len dobre bude :slight_smile:
A dakujem....som natesena, doobedu som vkuse zmetkovala :grinning: :grinning: z toho dojatia :slight_smile: a potom som dve hodiny spala. Hotova som bola :slight_smile: :slight_smile: ty ides na sono buduci pondelok? Ja bud. pondelok budem mat vysledky z krvi co mi dnes brali, ale urcite to bude v poriadku ked ultrazvuk je v poriadku, Najviac ma tesi to, ze stuplik ma 7 tyzdnov presne tolko mam od menstruacie. Takze vsetko sedi ako ma :slight_smile: Pred tym uz od zaciatku to bolo velmi male na tyzdne v ktorom uz malo byt. Takze teraz to bude uuuuuuuuuuzasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!
19. okt 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok