Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

loss
3. dec 2006

ale pegusik nie si tvoj losik je tady 😀

peggyyy
3. dec 2006

😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..ty si tusim na roztrhanie,co...vidim ze behas kadial sa len da 🙂

loss
3. dec 2006

asi tak ale venujem sa aj tebe 😉

peggyyy
3. dec 2006

ozaj....manzel mi nakazal spytat sa ako to je s dalsim tehu ak si po potrate...myslim tym ako je to potom s rizikovym tehu

loss
3. dec 2006

vsade sa vravi ze to vacsinou vyjde,tak ja tomu verim ale vsetko je to o tom ako sa s tym vysporiada telo a priroda.aj ked ja si myslim cim skor tym lepsie

peggyyy
3. dec 2006

dobre a ak to vyjde.....bude sa to brat ako normalne tehu alebo ma uz budu brat ako rizikovku

loss
3. dec 2006

jasne ako rizikovu,mne dokonca povedali ze v prvom trimestri budem v nemocnici a ty urcite tiez budes doma alebo v nemocnici no rizikova budes jednoznacne

peggyyy
3. dec 2006

tak preto mi lekar povedal.ze ak mi budu kramy meskat viac ako 14 dni mam za nim prist a ani si nerobit test....asi aby ma mal pod kontrolou hned od zaciatku, ze?

loss
3. dec 2006

no jasne aj so mnou je to tak

peggyyy
3. dec 2006

ked ja uz chcem mat mimino.... ☹

froschka
autor
3. dec 2006

kocky inak ja niesom vobec povazovana za rizikovu ...asi maju v rakusku iny meter 😕

loss
3. dec 2006

pegy aj ja velmi ale vidis nemam stastie,snad ty budes mat skor a mozno budeme tehulky spolu 😅

peggyyy
3. dec 2006

froschka....rizikovka nerizikovka hlavne aby sme boli v poriadku

peggyyy
3. dec 2006

loss...to by bolo super....by sme boli obe spolu bruchane 😀

froschka
autor
3. dec 2006

babiky len nech ste bruchate velmi vam to prajem 🙂

inak blba otazka...dostanem aj druhu tehu knizku ked cakam dve mimi?

peggyyy
3. dec 2006

froschka podla mna budes mat len jednu....naozaj netusim

froschka
autor
3. dec 2006

ani ja netusim len na nejakej strane je uzv vys v 22tt a tam je ci su aj bipar a tam rozmery hlaviciek sa pisu tak asi aj len jednu xi

loss
3. dec 2006

asi len jedna ale dve strany 😀

peggyyy
3. dec 2006

uz si bola na prechadzke?

froschka
autor
3. dec 2006

pegy neeeeeeeee leniva som xi xi inak nemas nahodou skype?dali by sme tak fajn pokec aj vsetky tri mimo konika hocikedy 😀

peggyyy
3. dec 2006

skype?...to co...a nesmej sa ze neviem 😀

peggyyy
3. dec 2006

mame icq

froschka
autor
3. dec 2006

pegy nesmejem skype je program cez ktory mozes zadarmo telefonovat s ludmi co su tiez registrovany na skype mozes aj videotelefonovat aj data-udaje ako fotky obrazky posielat atd ked chces pomozem ti s instalaciou je to zadara

peggyyy
3. dec 2006

froschka tak sem s tym....ideme na to

froschka
autor
3. dec 2006

pegy ja tiez icq ale loss ne....tak kto chce co tedy xi xi

loss
3. dec 2006

ja neviem icq pouzivat ,zozen si skype je to super vec je to program do PC ked chatujes a aj telefonujes zadara my s froskou tak fungujeme aj teraz je to fajn

froschka
autor
3. dec 2006

presne jak vravi loss je to bomba a o virusy sa neboj

peggyyy
3. dec 2006

tak mi pomozte

froschka
autor
3. dec 2006

http://www.stahuj.cz/komunikace/telefonie/skype/
peggy pod zatial na tuto stranku

peggyyy
3. dec 2006

som tam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre