• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotná po potrate. Bojím sa

9. novembra 2017 
@vavrenka no hej hej hlavne už len aby sa nič horšie nestalo :unamused: dúfam že nie :sunglasses: ja som mala 27dnový cyklus
30. mar 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkakusi ja som po 2. potrate otehotnela o 6mesiacov
30. mar 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavrenka takze vam kazali cakat? ... ci jednoducho sa vtedy zadarilo??? ja mam teraz prvu ms od kyretu a stale riesim ze ci uz, alebo este cakat... ale po tej dalsej ms, ideme na to!
30. mar 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkakusi ja som potratila dvakrat po sebe, takze som nemala ani odvahu ani psychiku to vyskusat skor..a otehotnela som na 2. pokus. :slight_smile:
30. mar 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som potratila pred dvoma rokmi no treaz vyzera ze je vse oka otehotnela som opat :slight_smile: po usilovnom snazeni :slight_smile: a nocnom modleni sa k Bohu aby mi doprial aspon jedno :slight_smile: a podarilo sa i ked sa dost bojim trosicka krvacam bola som aj v nemozcnici ... no anglicky lekari ..... volala som na emergency a oni ze mozem prist aj peso .... a to som krvacala bola malatna ......a bolesti v podbrusku...... tak nakoniec sme volaali taxi nase auto bolo pokazene ......... proste povedali ze je vse ok ... z testov taktiez som bola aj na ultrazvuk mojho anjelika som vydela .ale to krvacanie este stale pokracuje :( je to sice velmi slabucke viete mi pomoct niekto co to je ?????????/
prosim
30. mar 2011 o 22:37  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prosim vas neviete mi nahodou niekto pomoct preco krvacam ked som v 7 tyzdni sice nieje to silne ale ..........
30. mar 2011 o 22:55  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikky89 aj ked nekrvacas silno mala by si ist za lekarom... moze ist o speudomenstruaciu, kedy sa vyplavuje este stara krv.. vtedy je krvacanie skor hnede... ak je jasnocervena krv, znamena ze je cerstva a nieco nie je ok.. ja som prvy krat potratila.. druhy krat som krvacala v 7 tt ako ty a bola som dva tyzdne na infuziach... a krvacala som aj teraz v 15 tt a zistili mi infekciu a krvacajucu leziu na krcku... treba byt opatrny.. radsej chod do ambulancie nech ta doktor prezrie... ved este si dost v kritickom obdobi
31. mar 2011 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikky89 a ak je to krv? cerstva, alebo skor hnedy vytok? a je silny alebo len trosku? v 7tt sa babatko hlbsie uhniezduje do sliznice, to moze byt pricina spinenia, ale nie silneho, ani by nemala tiect cerstva krv. nie je to o docistovani starej krvi z MS. ale radsej utekaj k dokimu!
31. mar 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavrenka nie, nie... mne ešte nič nezistili, ja ešte len idem pre istotu na vyšetrenie, tak dúfam, že budú výsledky OK
31. mar 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavrenka no je to az taka jasna krv ale len trosilinka ... stale to pretrvava ... ja som bola iaj na pohotovosti i ked som volala v noci ked to zacalo ..... doktorka mi povedala ze nieje to nic vazne a mozem cakat do druheho dna....... nedali sme sa s priatelom ... a sadli do taksika a sli k doktorovi ....... vzali mi moc a krv... a ze je vse ok .... proste anglicky doktori ..... bojim sa ... alebo sa mam opytat co to je ked pojdem k midwife?????? idem 5.aprila a ono je to normalne ak sa citim malatne?????? stale...
31. mar 2011 o 22:32  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka1987 ah Boze nahanas mi hrozu ... ono ja som volala na emergency ,,,, a oni ze to nieje nic vazne...... nakoniec som sa rozhodla s priatelom ist taksikom lebo ani po mna nexceli prist ked sto zacalo . a ked sme dosli do ambulancie .. proste vzali mi krv , moc ,,, a ze je vse ok ,,,,,,,, ale to som v UK ....... takze bojim sa ze moze byt nieco zle ... aoni o tom ani nevedia...co mam robit???????
31. mar 2011 o 22:35  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikky89 v UK je to fakt ine, ako na SK, hlavne pokoj.Skus ist skor , ak sa da ako 5. aprila k tvojej midw. a hlavne, nedaj sa odbit... v UK veci tusim neriesia do 10tt. Malatna sa mozes citit, lebo si tehotna. Pokial nezacnes krvacat tak, ako ked sa ti rozbieha a nabehne MS, tak to nemusi byt osudove, neboj!!!
daj zajtra urcite vediet, ako na tom si
1. apr 2011 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no znova sa deje to čo pred pol rokom znova začínajúci potrat už dnes krvácam a o týžden asi kyret Doktor dal ešťe týždnovu šancu že možno ale sám tomu nevrí kedže tam ani velkosť plodu nezodpovedá týždnu v ktorom som je mi na nič som zúfala prečo sa to znova deje a tak som si dávala pozor
4. apr 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka2905 ahoj moja,aj dnes ešte krvácaš?Nebojkaj možno si otehotnela neskoršie,preto je plodík menší,kedy máš ísť k lekárovi?Držím silno palce,aby malinké bolo v poriadku..
5. apr 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuschka76 nie určite nie ja viem kedy som otehotnela a nechápem prečo doktor šaškuje a necháva ma trpieť v bolestiach a v noci som sa len budila čo take silne bolesti mám a stale krvámcam už by to zo mna všetko vybuchalo von ale ta nasadil mi ten duphaston takže zatial len krvácam slabšie ale bolesti mám otrasné
5. apr 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,myslite si ze ak pojdem k lekarovi a poviem ze som uz raz potratila a ze sa snazime o babo ,tak mi nasadi nejake lieky dopredu este pred tehotenstvom,myslim nieco na udrzanie
5. apr 2011 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte myslite ze sa mozeme s manzelom pokusat o dalsie babatko uz po 3 mesiacoch? Lebo vsade sa nazory rozchadzaju....niekde je pisane po pol roku a niekde po 3 mesiacoch...ja som bola v 22.tyzdni tehotenstva ked som potratila....
5. apr 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_t My sme sa pokusili po prvom menzese a vyslo to, zatial je vsetko tak ako ma byt. Po 3 mesiacoch je to uz podla mna uplne v poriadku.
5. apr 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bosoriak dakujem ti, tak to je super :slight_smile: tiez prajem tebe a babatku vela zdravicka
5. apr 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne povedal lekar, ze by sa malo cakat aspon tolko, ako dlho trvalo tehotenstvo
6. apr 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka2905 a bral ti hcg na porovnanie? Nechapem, preco ta tolko trapi, vsak ta mal poslat s krvacanim do nemocnice. Vsak mozes ist este na pohotovost, tam ti urcite zoberu hcg na porovnanie a budes vediet, na com si. Drzim palce.
@vera_t neviem, potratila si tak neskor, tak ja by som asi na tvojom mieste pockala. Prislo sa na pricinu? Lebo 22.tt je uz dost neskoro...
6. apr 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katus193 mne dal moj dr. popredu listovku na predpis, ale dufaston ani nic take nie. Vsak vyskusaj. :wink:
6. apr 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no chcem sa opytať nevie mi neikto poradit dobrého odborníka gynekologa zajtra idem na čistenie 2MYSED ABORT a chcem zmenit doktora mám pocit že tento na mna kašlal a nestaral sa dostatočne pochádzam zo Sabinova takže nejakého Lekára v Prešove alebo v Starej Lubovni či v Košiciach dakujem za odpovede
7. apr 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka2905 ahoj, moja sesterka byva pri Starej Lubovni a myslim, ze tam aj gynekologa. Ma velmi dobreho lekara, tak ti mozem zistit ako sa vola.
7. apr 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@estanis ok dakujem za každú informáciu
7. apr 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ,kedy sa vam podarilo otehotniet o potrate
7. apr 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katus193 po roku
7. apr 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katus193 8mesiacov po prvom zamklnutom potrate ale skoncilo to takisto.Teraz sa snazime uz treti mesiac po kyrete a este nic :frowning2: Ale dnes mam ovulaciu,tak o dva tyzdne dam vediet :slight_smile:
7. apr 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katus193 po 4.mesiacoch,20.10.2010 som mala MA a teraz som v 8.týždni...
7. apr 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka2905 poslal ťa na nejaké vyšetrenia po prvom potrate?
7. apr 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok