• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotná po potrate. Bojím sa

9. marca 2017 
@usacek79
niektore kocky po kyrete naberu :stuck_out_tongue_closed_eyes: to tie hormony zblbnute. ale super ze mas ukazkovy cyklus! a dovoelnky okolo ovu su vyborne naplanovane :slight_smile: takze kocikovanie v 2012 urco! :wink:
29. sep 2011 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@moni ja uz sa vidim ako zakladatelka nejakej letnej temicky :wink: juuuj, skoda, ze ten marec ma minul, no aspon budem v lete ukazovat brusisko :slight_smile: dufam.. pozdravujem marcovcatka! :dizzy_face:
29. sep 2011 o 17:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@usacek79
jasna vec! prid sa pochvalit :slight_smile:
29. sep 2011 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katusap no, hned ako som znova otehotnela ma poslala dr. na vsetky tie vysetrenia ale na hematologicke testy- rsp. vysledky sa caka asi mesiac, takze ked mi prisli vysledky , bola som uz tusim v nejakom 9 tt. ale hematologicka mi vravela ze mi hned netreba injekcie, ale ze mam pocitat s pravidelnymi kontrolami a casom ich urcite predpise. No a chodila som tam pravidelne- skoro ako do poradne :unamused: , a stale mi vychadzali take vysledky ze to dr. odkladala. No ale hned na zaciatku 3 trimestra- vlastne este tesne pred nim mi uz predpisala. Bala som sa toho jak cert kriza, neznasam injekcie- ta prva bola fakt boj :grinning: , ale uz je to uplne vpohodicke.
To ze kedy ti predpise , to zalezi hlavne na vysledkoch...napr. mam dve kamosky co jedna brala hned ako otehotnela a druha dokonca 3 mes. pred otehotnenim- ale ta mala prave velmi riedku krv- takze presne opacna diagnoza.
takze je to naozaj u kazdeho individualne.
tak drzim palceky aby to aj tebe dopadlo na jednotku a aby si sa uz coskoro tesila z drobceka :wink:
29. sep 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinkaaa11 mne hematologicka napisala do papierov, ze hned ako otehu mam pichnut, mam ich preto uz doma ...a samozrejme v tehotenstve budu pravidelne kontroly na hemat. ....ja som o nase prve zlaticko prisla prave tejto diagnoze ale dufam, ze dalsie tehu uz dotiahneme uspesne do konca
29. sep 2011 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velmi ti to prajem...kto to nezazil nepochopi, ale kazdopadne netreba na to urputne mysliet...ja som mala take dva tyzdne uplne hrozne- hned potom. Svagrina to prezila tiez ale par rokov dozadu, no a vtedy jej dr. povedal ze moze otehotniet az cca o polrok- rok...ja ked som to pocula, tak som nemohla uverit...zdalo sa mi to strasne dlho, ale moja dr.a aj ked som bola na 1. kontrole v Saci, tak mi vlastne dvaja dr. povedali ze prave do pol roka je najidealnejsie, takze hned po tych 6 tyzdnoch sme zacali skusat a vyslo...zatial mame vsetky vysledky uplne vporiadku a teraz odkedy si picham, tak som este viacej kludnejsia. Mimochodom ake ti predpisala? Ja beriem Fraxiparine 0,3 ml.
29. sep 2011 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lejduska vies co a na to ani nepomyslam ani nechcem ako sa vravi co sa ma stat tak sa stane :dizzy_face:
30. sep 2011 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludmila25 a naco mam cakat ved uz mam 28 rokov tak nic nechcem odkladat ani prirastok do rodiny a najme ked roky letia a radce teraz babo ako po 30 cim vetsi vek tym vetsie problemy atd
30. sep 2011 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludmila25 mas pravdu, paci sa mi tvoj pristup
30. sep 2011 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lejduska :slight_smile: mam svoj nator a toho sa drzim
30. sep 2011 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@usacek79 ahoj, ja som na tom trosku podobne ako ty, bola som v marcovkach a potratila som zaciatkom septembra :(. teraz cakam na mrchu, este ma ako tak cas.. co ti lekar povedal? ze po 3 mesiacoch? bola si asi na kramaroch, ked si z noveho mesta, ze? ja som bola na kramaroch a tam mi mudr.Valent povedal, ze za tri mesiace nech ma tam ma tehotnu :slight_smile: takze ak budem v poriadku, v decembri sa na to chystame :slight_smile:
30. sep 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludmila25 no potom sa lahsie zije ze
30. sep 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lejduska aj hej to co chcem v zivote docielit tak toho sa aj drzim
30. sep 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crapula jeeezos, aj ty si potratila? si ta pamatam z marcoviek. ja som potratila 22.8, bola som 11+6tt. No ja chodim ku Kochovi, ale na kyretaz som sla na Kramare, ale ani nie tak z dovodu, ze som z NM, ale preto, ze som chcela, aby mi zakrok robil najlepsi gynekolog a urcite medzi nich patri. MUDr. Cunderlik :slight_smile: Moj gynekolog u Kocha mi povedal, ze mam cca 3-4 cykly pockat, ale to urcite nemienim, idem do toho po druhej MS. Je milion roznych teorii, kedy sa ma znovu ist do toho a ja sa drzim kdesi medzi teoriou, ze sa da aj hned a teoriou, ze po 3 cykloch :slight_smile: moja maternica sa dala dokopy velmi rychlo, uz po 25 dnoch mi prisla MS, co je dost vzacne, aj ovulacia prisla presne prva aj druha, takze pockam este jednu MS a ideme na to :slight_smile: verim, ze do troch pokusov to vyjde :wink: nejaky november/december to isti :wink: uvidis, budeme spolu zakladat nejaku letnu temicku :dizzy_face:
30. sep 2011 o 20:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lejduska joj tak moje terajsie tehu je zatial ok, i ked je to tazsie s dvoma mimusmi v brusku. zatial mame mensi problem, mam na krcku malu trhlinku, akurat zajtra idem na poradnu a som zvedva ci sa zvacsuje alebo nie :confounded: ale inac klpo, klop, je vsetko v poriadku.
3. okt 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meusicka to nerada pocujam take ale dufam, ze vsetko bude oka..nemusi to byt nic hrozne :wink: drobci budu urcite v poriadku, kludne sa potom pochval ked budes mat chut :slight_smile:
3. okt 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, rada by som sa k vam pridala, aj ked nie som tehotna zatial som zial iba po potrate... MA v 11tt, v piatok som bola na kyrete.. pomaly sa s tym snazim zmierit, aj ked je to tazke lebo som sa na mimi velmi tesila :frowning2:
rozmyslame s MM ze ako dalej, neviem kedy dostanem mrchu, a ci sa snazit po prvej alebo az po druhej, dr vravela ze radsej az po druhej, niekedy v decembri teda... a este by som sa vas chcela spytat ci treba ist na sono alebo nieco po mrche ci je maternica a sliznica ok alebo nie, lebo mi dr nekazala tak neviem ci tam mam nabehnut ze chcem... alebo netreba...
4. okt 2011 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata chcem vas podporit, aj svojim pribehom.
Mam rocnu dcerku a otehotnela som ked mala mala 6 mesiacov, potratila som v 7tt. Robili mi kyret, a mne dr.hovoril pockat pol roka, no necakali sme. Aj ked som si zle vyratala pocet prebehnutych MS po kyrete, boli len 2 a tu 3. som uz nedostala lebo som ostala tehotna. :slight_smile: Prezivala som strach prve 3 mesiace ale nemala som absolutne ziaden problem klop klop. Som v 14tt. A dufam ze to dobre dopadne. Tak verim ze som vas podporila, a skusajte, telo samo povie kedy je spravny cas, necakajte prilis dlho zbytocne...drzim palceky :wink:
4. okt 2011 o 15:49  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte baby, dnes som bola na gynde na kontrole po prvej MS po kyrete a doktor mi nasiel 3cm cystu na pravom vajecniku. Ze mi nepraskol folikul a teda ani neprebehla ovu, co som presne aj mala ten pocit, aj minuly mesiac, lebo sice isiel ovu slizik, ale vobec ziadna bolest vajecnikov, co bolo cely zivot u mna uplne pravidlom, ze som presne vedela podla bolesti vajecnika, ktory prave ide pocas ovu.
Lekar povedal, ze to zrejme samo praskne pri buducej MS, mate s tym niektora skusenost? ako rychlo zmizne takato hnusoba? to som v zivote nemala, sa mi to nepaci :unamused:
5. okt 2011 o 17:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andosa ahoj, som tu nova a aj starsia. mam 35 rokov a za sebou jeden spontanny potrat v auguste toho roku. chcela by som malicke co najskor. prvu mrchu som mala 25.sept. doktorka vravela cakat aspon 2 cykly, ale ked mne sa uz nechce cakat a tvoj prispevok ma akosi zaujal. Mozno si citila, co aj ja, ze uz veru nie je tolko casu na cakanie. chcem to skusit uz v tomto cykle. co by si mi poradila?
5. okt 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, ja idem zajtra k dr. po prvej menstruacii po kyrete, tak som zvedava, co mi povie...chystam sa od neho odist, lebo je to stary dedo s konzervativnymi nazormi, takze idem k nejakemu mladsiemu :slight_smile: a skusat zacneme uz asi tento mesiac....
5. okt 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som tu nová. Chcela by som vediať ako ste prežívala začiatok tehotenstva. Ja nemám vôbec žiadne príznaky ani prsia ma už nebolia a bojím sa. Lebo v marci som potratila a tiež som prestala cítiť bolesť v prsiach tak neviem či sa tešiť alebo báť. Do poradne idem až o 2 týdne
5. okt 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ramka2 existuje jedina dobra rada - nepozoruj sa! :wink: nic tym nevyriesis, aj keby sa cokolvek vnutri dialo a zbytocne sa stresujes a mas kadejake, mozno aj uplne nezmyselne myslienky :unamused: takze si najblizsie dva tyzdne len tak uzivaj pokial mozno, a nehladaj co je alebo nie je v poriadku, naozaj :slight_smile: drzim palce!
6. okt 2011 o 22:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poisonblu no ako si dopadla? kolko ti namerali hrubku? mne peknych 8mm, po kyrete mala len 3mm stena maternice, takze dorastla ako mala :slight_smile: drzim palce k pokusom :wink:
6. okt 2011 o 22:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@usacek79 mne to dr. nepovedal, iba povedal, ze je vsetko ok...som sa ho ani nepytala, ma to nejak nenapadlo...leo sme sa bavili o tom, ze preco to asi odislo....ale aj tak idem menit dr. do mesiaca....
6. okt 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@usacek79 caf :slight_smile: pocuvaj to sa na nas Mares dohodol s tymi cystami? ja mam dve a tiez na pravom vajecniku, maju dlzku 2,5 cm. Ale to mi povedal pred mesiacom, takze uvidime v pondelok ci praskli alebo co...
6. okt 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajuska09 helou :slight_smile: ja ti hovorim, ze to uz zacina byt podozrive! :grinning: ty mas dve 2,5cm ja mam jednu 3,5cm, krasa! :unamused: ja sa uz velmi tesim na dalsiu kontrolu - 25teho idem uz ale k Demeckovi, tak verim, ze po cyste ani vidu ani slychu :wink: som spala s lopuchom prilozenym na vajecniku, taka babska rada :grinning:
7. okt 2011 o 09:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ohnivydracik ahoj, ťažko je radiť, ale pokiaľ sa cítiš zdravotne aj psychicky v pohode, tak to určite skúsiť môžete.
7. okt 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@usacek79 moja sestra bola takto na kontrole cysty a hla cyste bilo srdiecko:slight_smile:
7. okt 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@usacek79
ja som mala pri malej (vdaka hormonom :angry:) cysty na oboch, jedna mala cez 3.5cm. okolo 13tt praskla sama, Lele potrebovala viac miesta :sweat_smile:
7. okt 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok