Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

cillamilla11
15. jan 2012

ahojte.mam otazku ci byste mi vedeli poradit bola som 20teho decembra som bola na kyretazi v 9 tt, ale plod bol maly (vyzeral na 6tt) no zatail som este nedostala menstruaciu, a vcera sme bol spolu s priatelom a nedavali sme si pozor 😖 .neviem aka je sanca ze ostanem tehotna to by mi nevadilo no ale neviem ze ako by som dopadla kedze mesiac po kyrete otehotniet . 😒 .hmm neviem ci mam maternicu ok aćitim sa dobre ale dovnutra nevidim. 😕

marikac
15. jan 2012

@cillamilla11 ja som otehotnela po prvej menstr. po kyrete,ta prisla po 41 dnoch
a keby to nebolo ok, dnes nemam nadhernu dcerku
nic neboj, ak by telo nebolo fit-neotehotnie

cillamilla11
15. jan 2012

@marikac dakujem za radu trosku sa mi ulavilo 😉

evakva
15. jan 2012

@bambi2 Prosim ta, kde si kupila ten vitex jahnaci? Ja ho neviem zohnat. v lekarni mi namiesali ten caj, len tento nezohnali, vraj ho maju len v nejakych tabletkach. Da sa objednat niekde na internete?

bambi2
15. jan 2012

@evakva ja som mimo SK ☹ mame tu taku bylinkovu lekaren... ale na nete niekde ho dostanes kupis... http://www.predajbylin.sk/vitex_jahnaci_semeno/... 😉 ja ho uz pijem par dni... tak som zvedava co to za zazraky sposobi... 🙂 😵 😵 😵 az teraz citam ze pomaha aj pri prechladnuti a ja ze preco to trvalo iba 3 dni a este k tomu take slabe sople, no skoro nic moc, zaujimave...

evakva
15. jan 2012

@bambi2 Tuto stranku som nasla aj ja. Neviem vsak, ci to ma byt odvar zo semena alebo zo samotnej rastliny

bambi2
15. jan 2012

@evakva to su tieto plody, je to podobne ciernemu koreniu akurat ze su otroska mensie.. to je spravne, preto sa to vola aj mnissky pfefer 😉

evakva
15. jan 2012

@bambi2 Ja som prave zistila, ze sa to da osobne odobrat v Hodonine, co mam cca 20km a chodim tam na nakup. Tak super. Idem to objednat a pridat do zmesi, ktoru uz doma mam. Som zvedava, ako to zafunguje. Planujem pit alchemilku v prvej polovici cyklu a po ovulke tuto zmes. Budem pritom merat BT.

bambi2
15. jan 2012

@evakva super. aj ja pijem prvu polku alchemilku a druhu tento... tak som zvedava co mi to urobi s tym PMS, ci to bude ako predtym... alebo sa to zlepsi... som strasne zvedava co to urobi za zazrak 🙂 😵 😵 😵

bambi2
15. jan 2012

@evakva ja teplotu nemeriam, vzdy ked zacnem tak po par dnoch sa na to vykaslem... inak ja si viem odsledovat ovulku takze neni problem..

evakva
15. jan 2012

@bambi2 Ja chcem merat BT, lebo sa mi zda, ze mam privelmi neskoro ovulku a tak ma vajicko velmi malo casu na uhniezdenie. Alchemilku som pila teraz takmer denne, kedze som po MA. Tak uvidime, ako nam tieto caje zaberu. Dufam, ze mi upravia cyklus a posunu ovulku a nasledne budem uz len cakat na //.

bambi2
15. jan 2012

@evakva urcite to upravi vsetko.. ja verim, ze uz buduci mesiac budem tehu 🙂 😀 😀 😀 😀 priroda robi aj zazraky 😉

evakva
15. jan 2012

@bambi2 Aj ja dufam, lebo lekarom uz takmer vobec neverim. Ako casto pijes alchemilku (myslim tym kolko krat za den)? Mas ju sypanu, alebo sackovu?

bambi2
15. jan 2012

@evakva ja 3x denne a sypanu... podla mna to je lepsie lebo som mala aj sackovu ale ta mala akosi vzdy taku slabu farbu... asi tam bolo aj malo v tom sacku. ktovie.. tak kupujem iba sypane caje... a prave citam tuto temu...
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/mate-zku...

bambi2
15. jan 2012

@evakva a inak ja lekarom neverim uz davno... ja radsej prirodu... 😉

evakva
15. jan 2012

@bambi2 Ja mam alchemilku sackovu, ale ked ju dopijem, kupim tiez sypanu. Ja som si tu starnku tiez pozerala a aj ine na nete. Bylinky su zazracne, babky bylinkarky neboli hlupe. Len my sme sa este nenaucili, ze priroda vie dat velke mnozstvo pomoci, no mi ho nevyuzivame a radsej sa cpeme chemikaliami

bambi2
15. jan 2012

@evakva no ja chemiu neuznavam vobec. na kazdu nemoc je bylinka. len sa na bylinky zabuda, ludia zostali moc pohodlni a myslia si, ze lekar ich vylieci.. to je omyl, lieci sa clovek sam!!! a chemia priotravuje, sice potlaci priznaky ale nevylieci. ono sa to vrati neskor inou chorobou alebo infekciou alebo cim... ja mam doma kopec cajov teraz bylinkovych. tearz som bola prechladnuta a este som sa cudovala, ze to nejako kratko trvalo nie ako obvykle 6- 7 dni, preslo mi to behom 3 dni a ani z nosa netieklo tak ako inokedy... takze nieco na tom bude a ja verim!!! takze u nas iby bylinky, tinktury atd, vsetko prirodne uz dobrych par rokov.. ja som zly pacient, na mne nik nezarobi 😀

bambi2
15. jan 2012

@evakva ja mam teraz aj 2 knizky od tej zenskej co odporuca tento caj.. su super, jedna cela o alchemylke a jedna o zenskych bylinkach. je to zaujimave, vela veci som nevedela... ani som len netusila, ze take nieco existuje... 🙂

evakva
15. jan 2012

@bambi2 Ja som tak medzi, ale v poslednej dobe sa tiez hlasim viacej k bylinkam. Pojdem spat. Maj sa a vdaka za rady

bambi2
15. jan 2012

@evakva neni zac 😉 idem aj ja.. dobru 😔

cajova_lienka
16. jan 2012

@monika2712 blahozelaaaaaam 🙂 a drzim palec o 106

monika2712
16. jan 2012

@cajova_lienka dakujem 😉

cajova_lienka
16. jan 2012

@evakva otazopcka na teba ides s tej stranky objednavat? nemozem sa prisat? a podelime si postovne? chcela by som aj ja ten vitex a este http://www.predajbylin.sk/kotvicnik_vnat/index.... . vedeli by sme sa dohodnut? ak ano napis mi pls IP. dik

monika2712
16. jan 2012

@cajova_lienka pocuj ja mam objednany kotvicnik, tinkturu z pukov, dve flasticky, a uz ich teda nepotrebujem.. idem pre ne osobne v BA, nechces ich??
http://www.bioterra.sk/tinktury-z-pucikov-2/kot...

cajova_lienka
16. jan 2012

@monika2712 aj hej, za taku cenu aka je na nete?

monika2712
16. jan 2012

@cajova_lienka no jasne, ty si odkial? by som ti to poslala na dobierku ak nie z ba... rozmyslala som totiz ze to zrusim celu objednavku, ale tak keby to niekto chcel, tak to vyzdvihnem pripadne a predam dalej.

cajova_lienka
16. jan 2012

@monika2712 ja som povodne chcela cajik - vyjde o nieco lacnejsie 🙂 z rodicaku si moc nenavyskakujem. Takze ak sa ti podari zrusit objednavku tak ju zrus a ak nie tak sa nejak dohodneme. OK?

monika2712
16. jan 2012
cajova_lienka
16. jan 2012

@monika2712 vyzera to super len je to nejakych 26€ v kope ☹ jedine tak ak sa da na splatky 🙂

monika2712
16. jan 2012

@cajova_lienka vies co tu borievku chcem pre muza a asi aj tu ocistnu kuru necham tiez pre neho mozno, on sa teraz snazi schnudnut, zdravsie papat, takze pre neho by som to vzala, takze ak by si chcela aspon jednu tu tinkturu kotvicnika, tak tu ti poslem kludne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre