Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

jajuuus
19. feb 2012

ahojte dievčatá, som po missed abort (október 2011) a včera som si našla na teste dve čiaročky! strašne sa teším, ale aj sa bojíme! aj keď sa snažíme na to nemyslieť... dúfam, že to už dotiahneme do úspešného konca 😵

evakva
19. feb 2012

@jajuuus Super sprava, drz sa. Som za teba velmi stastna.

ivana1234
19. feb 2012

Ahojte. Ja som dostala 13.2.- 7 tyzdnov po kyrete menzes. Bol veeelmi silny az take kusy-asi sliznice. Lekar mi kazal prist az koncom marca ked uz budu vysledky z genetiky. My by sme uz aj s manzelom chceli skusat-ovulaciu po tejto prvej ms by som mala mat 25.2. Citam tu, ze vam lekar kazal prist po prvej ms,ale mne nie. ...neviem ci mam k nemu ist alebo ist az na konci marca. Ale skusat budeme. Uz taak tuzime po babatku 🙂 Verime ze na druhy krat bude vsetucko v poriadku 🙂

svintekova
19. feb 2012

@jajuuus jééééj, gratulujem

jajuuus
19. feb 2012

@evakva ďakujem Evi, tiež sa veľmi tešíme, zatiaľ tak potichučku 😵

jajuuus
19. feb 2012

@svintekova ďakujem 😉 a zároveň mi je ľúto, že aj ty si sa musela pridať k nám, čo sme o malinké prišli... ale zo svojej skúsenosti viem, že sa tomu netreba poddať a treba stále veriť... hlavne treba tomu nechať voľný priebeh... 😉

mily7
19. feb 2012

jajuuus Blahozelam!!!!!!!!! A tes sa, ono to vyjde!!!!! Ja som sa zo strachu netesila bola som strasne opatrna a potm v piatom mesiaci to na mna dolahlo, nevedela som si k nemu najst vztah, chybalo mi prvé a nepresla som si stastim, ze cakam druhe. A teraz som v osmom mesiaci a sme strasne v pohode spolu 🙂) bude dobre, mame na to pravo.

poisonblu
19. feb 2012

@jajuuus blahozelam, dufam, ze o 2 tyzdne si ich najdem uz konecne aj ja...ja dnes od poobedia citim ovulku, az mi to je neprijemne...milovali sme sa vcera, takze by to mohlo vyjst 🙂

tinara23
20. feb 2012

@alaniska
@monika2712
@zuska007 ahojko kočky, happyend sa nekoná, v nedelu sme leteli do nemocky, začala som mať v noci strašné bolesti a krvácať, takže poobede robili kyret, už bohužiaľ nebilo srdiečko. Takže dávam od všetkého pauzu, lebo sa asi scvoknem 😔

ludka77
20. feb 2012

@tinara23 to mi je strašne ľúto :( veľa sily posielam

ludka77
20. feb 2012

tak baby, tretia mrcha od čistenia je za nami 🙂 dohodli sme sa mužíkom, že tento mesiac si síce pozor dávať nebudeme ale sa nebudeme ani nejako extra snažiť 🙂 necháme tomu voľný priebeh 🙂 a ak nič tak budúci mesiac budeme ako roboti 🙂)

monika2712
20. feb 2012

@tinara23 moja zlata to ma velmi mrzi ☹ vyzeralo to tak nadejne 😢 ach jo... velmi som ti to priala..
tak sa drz teda, prajem vela sil do buducna.. nech sa rozhodnete akokolvek.. urcite niekedy napis ako sa mas.

monika2712
20. feb 2012

@ludka77 drzim palce, nech to klapne cim skor 😉

bambi2
20. feb 2012

@tinara23 to mi je luto... ☹

ludka77
20. feb 2012

@monika2712 Ďakujem pekne, vy sa máte ako? ako sa cítiš?

jajuuus
20. feb 2012

@poisonblu ďakujem a aj ja držím palce!!! 😉

jajuuus
20. feb 2012

@tinara23 je mi to moc ľúto... opatruj sa!

monika2712
20. feb 2012

@ludka77 ja som uplne v pohodke, ani neviem ze som tehu 😉 len unava, obcas troska zaludok netravi a to je asi vsetko 😉

zuska007
20. feb 2012

@tinara23 veľmi ma to mrzí, prajem ti veľa síl do najbližších dní a aby si sa nevzdávala, lebo tvoj anjelik už určite lieta niekde okolo teba, aby vás potešil....ešte raz veľa síl prajem

tamilenka
20. feb 2012

ahojte kočky pred týždnom som aj ja mala kyret pre MA, zomlelo sa to rýchlo a preto som neuvažovala o inom riešení ako mi bolo ponúknuté , teraz ma mrzí že som to nenechala na prírodu a nepopasovala som sa s tým sama , obzvlášť ked mi moja doktorka dnes povedala že to bude musiet urobiť znova . to mi došla už trpezlivosť važne uvažujem že ju zmením , ja sa nedokázem tom s niekym baviť s manželom každý sam prežívame svoj smútok a preto tu hľadam utechu u vas ktoré ste to prežili , po troch mesiacoch skúšame znova

bambi2
20. feb 2012

@tamilenka to mi je luto... ☹ ono je to v kazdom pripade lepsie nechat na prirodu. vidis, ze aj doktori to niekedu viac pos*ru ako treba... v skorom stadiu tehotenstva ta moznost je len o nej nikto nevie! 😖

inak davam vsetkym na znamost, pracuje sa na blogu o prirodzenych potratoch. ak bude hotovy, dam vediet a budem rada ak budete zdielat na svojich fb strankach alebo posielat mailom. na sk strankach chybaju informacie!!! v zahranici sa to robi bezne a zeny to preziju dokonca lepsie ako po kyrete... 🙂

bambi2
20. feb 2012

@tamilenka ja som mala to stastie, ze som mala na vyber. a hladala som info, ja som na kyret nechcela a nevedela som tiez, ze tato moznost existuje... preto som sa rozhodla, ze budeme sirit osvetu...

monika2712
20. feb 2012

@bambi2 zacala si to pisat ty teda? ten blog? super.. tesim sa na to velmi.

svintekova
20. feb 2012

@bambi2 a ja ti s tou osvetou rada pomozem 😉

delideli
20. feb 2012

ahojte baby,chcem sa opytat, som 2 tyzdne po kyretazi, krvacat som prestala pomerne rychlo, po tyzdni som bola na kontrole dostala som nejaku injekciu na stiahnutie maternice,tak som potom este znovu spinila a krvacala par dni..teraz mam uz niekolko dni biely husty vytok,nie nejak extremne vela,ale viac nez obycajne, bez zapachu, inak nemam ziadne problemy..je to normalne?gynekologicka v piatok vravela,ze dalsiu kontrolu uz teraz nebudem potrebovat..

delideli
20. feb 2012

@jajuuus : gratulujem a drzim vsetky palceky 🙂
@ludka77 : drzim palce ,nech to vyjde..🙂

bambi2
20. feb 2012

@monika2712 dnes vecer sa do toho pustim. Pisala som uz znamemu prekladatelovi ci mi prelozi clanok a jednej znamej ci pomoze s blogom. Ja zacnem dnes pisat moj pribeh a @usacek79 ak bude mat cas mohla by zbuchat par slov na uvod.. Vecer budem mat viac casu na to..
@svintekova budem velmi rada ak by si to dala na papier, vsetko co si prezivala a ako.. Mozme to zverejnit anonymne. Ani ja nechcem meno atd zverejnit. Bude tam iba H, CH alebo nieco take.. budem ti velmi vdacna a nie len ja sama.. Ako sa inak mavas??

svintekova
20. feb 2012

@bambi2 no co sa tyka toho clanku musim sa priznat nerada som pisala slohy, ale ak to ma pomoct tak sa urcite do toho dam. Mam sa uz lepsie po zdravotnej stranke uz nemam tolko bolesti. Len mi akosi prislo smutno za tehulkovanim ☹.

bambi2
20. feb 2012

@svintekova aj sa som slohy nemusela... ani teraz. ale s tymto som ochotna sa potrapit a podelit ak to ma pomoct druhym... 🙂
mas este bolesti? a ako je to s krvacanim? ci uz iba spinis?? ja viem, to je kazdemu luto ale neboj, to buduce tehotenstvo si vychutnas celych 9 mesiacov!!!!!! 🙂 a ty mas to stastie, ze mozte zacat hned po kontrole... nemusis na nic cakat. a to je super, lebo cim skor sa clovek zacne snazit, tym lahsie to pojde... 😉 a tebe sa telo za to co si vytrpela urcite co najskor odvdaci. nezabudaj, telo si vsetko pamäta co pren urobis a aj maternica 😉 😵 😵 😵

svintekova
20. feb 2012

@bambi2 dnes uz bolesti necitim. Vcera som este mala ale tiez uz len slabe. No este trochu krvacam- ako pri menstruacii- maternica sa docistuje. Akurat som rozmyslala ci pockame na buduci mesiac na menstruaciu a zacneme alebo to nechame az na april. No ved uvidim ako sa budem citit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre