• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotná po potrate. Bojím sa

20. júna 2017 
@yasmin0001 nepijes alchemilku??
nechce sa mi robit test, netaha ma to :grinning: ale som zvedava ci mrcha nepride?!! mam taku divnu bolest v brusku ale iba vecer.. cez den nie. az teraz to zacalo... este pockam. a ked budu meskat 2 tyzdne tak urobim...
38 su teda pekne dlhe. mne stacil moj 32 dnovy... :confounded:
23. feb 2012 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 moje neeeervy. 2 tyzdne to vydrzis?
To ja by som urcite nevydrzala.
Pred kyretom som mavala presne 30-31 dnove cykly, tak snad sa trochu skratia, alebo uz vobec nech nechodi ta mrchana jedna :angry:
Alchemilku pijem!
23. feb 2012 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yasmin0001 mrcha by mala prist v nedelu ale pride az o 2 roky v nedelu... :grinning:
23. feb 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 :grinning: :grinning: :grinning:
obdivujem tvoju vydrz!!!
23. feb 2012 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yasmin0001 nejako to tusim zase, zato ma to netaha... :grinning: no uvidime, priznaky su a poriadne... aj ta kovova chut v ustach je... tak som zvedava na nedelu... ale myslim, ze nepride... :wink:
v pondelok som pociltila pichnut v podbrusku, strasne silno a 3x.. tak dufam, ze toho nieco bude!!!! a ta unava, no hrozne...
23. feb 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak zajtra ma čaká doležitá kontrola-sono maternice-tak dúfam,že maternica bude čistá a my sa budeme moct od budúceho mesiaca opat snažit o malého drobca .
23. feb 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svintekova drzim palce nech je vsetko tak ako ma byt... :slight_smile: a mozte ist znovu na vec... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: daj potom vediet ako si dopadla.. ale nemusis sa bat, ak sa to este dobre nevycistilo, prvou mrchou sa to docisti. aj u mna to tak bolo, na prvej kontrole bolo este nieco vo vnutri. nebolo toho vela ale bolo to tam. a kontrola po mrche bolo vsetko v najlepsom poriadku :slight_smile:
23. feb 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 zajtra dám vediet :wink: , ja už len čakám kedy sem hodíš foto s // :wink:
23. feb 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@svintekova to sa este nacakate :grinning: :grinning: :grinning: vobec ma netaha pre test... a neviem preco... :grinning:
23. feb 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 ja by som nevydržala
23. feb 2012 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svintekova ja mam takeho tusaka, zato ma to vobec netaha. tak to bolo aj minule, citila som to. teraz to citim tiez nejako... iba som zvedava na tu mrchu, ze nedoje... :grinning:
23. feb 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 velmi ti to prajem :wink: aj ja sa už teším na tehulkovanie-chýba mi to-cítim sa taká prázdna, čím viac dní ubehlo,tým viac rozmýšlam čo sa vlastne stalo :cry: . Ale už bude len dobre :wink: .
23. feb 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@svintekova dakujem.. no uvdime v nedelu... ale ona nepride... :grinning: a aj keby prisla, nic sa nestane. bude pauza mesiac- dva. si to este uzijem a potom sa pojde na vec..
neboj, uz bude iba dobre... ber to tak, ze sa to proste muselo stat. priroda vie preco to urobila. a ja to berem ako skusenost. aj ked zlu. mala urcite svoj vyznam :slight_smile:
23. feb 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambi2 úplne s tebou súhlasím :wink:
23. feb 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svintekova Ahoj, ono to tak je, ze aj ked sa ti chvilku zda, ze uz si v pohode,potom zase pride zle obdobie. Mne sa uz kolkokrat zdalo, ze som uz z toho vonku a potom sa stala nejaka malickost a bolo mi smutno.
Chce to len cas. Myslim si, ze vzdy to bude boliet a nikdy na to nezabudnem.
Tiez sa mi zdalo uz po tyzdni, ze som OK, ale nebola som ani zdaleka.

@bambi2 juuuuuuuj tak to je super, ze mas uz aj taketo pocity. Urcite nas informuj :dizzy_face:
23. feb 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yasmin0001 Ahoj,myslím si, že snád mi pomože len dalšie tehu , ale určite nezabudnem na svoje prvé :frowning2:
23. feb 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá... ja som minulý rok potratila a teraz som opäť v piatom týždni... nechcem na to veľmi myslieť, ale bojím sa.. je tu niekto v podobnej situácii?
23. feb 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svintekova ja si tiez myslim, ze to moze pomoct najviac :dizzy_face:
tak nam drzim palce :wink:
23. feb 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kristina1818 ahoj, nepotesim ta, ale obavat sa budes uz cele tehotenstvo .. to uz akosi k tomu patri po tom co sme prezili... snaz sa dat do kludu, s fazulkou sa rozpravaj uz teraz, daj jej vediet ze sa na nu tesite, ze ste na nu pripraveni.. a skus zamestnat mysel niecim inym :wink:
24. feb 2012 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.......tak dnes som bola na kontrole,všetko je OK a na budúci mesiac ideme opat snažilkovat
24. feb 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, chcela by som sa spytat, ako dlho vam trvala prva menstruacia po kyrete?ja mam pocit, ze uz je to nejako dlho, dnes 9 den. a celkovo tento mesiac mam pocit, ze stale len krvacam s niekolkodnovymi prestavkami.
24. feb 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 my sa za malicke modlime vela s manzelom... a dufam ze teraz to uz vyjde,.... ale teraz som dostala daku mikozu dufam ze mu to nejak neublizi
24. feb 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina1818 mykoza je bezna treba ist dokimu cim skor aby ta pozrel a predpisal daco na nu.
24. feb 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 no mozem ist az v pondelok
24. feb 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina1818 tak potom v lekarni sa spytat co si mozes dat, ale myslim ze klasika canesten ti asi poradia.
24. feb 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no praveze nie.. ona ma postrasila ze mam ist k doktorovi ze to je nebezpecne a a teraz citam na nete z je to uplne bezne v tehu... mna len dost vyplasila vies.. sa bojim ..
24. feb 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik1983 ja som mala menzes po kyrete 9 dni,aj som sa pytala lekara a povedal ze to tak moze byt. Jasne ze tie posledne dni uz nebo takz y silny ako na zaciatku.
Dievcence poradte...na Vianoce som potratila v 7tt, robili mi kyret. Menzes som dostala po 7 tyzdnoch. Teraz cez vikend by som mala mat ovulaciu...to bude 2 mesiace. Povedali nam ze v marci sa mozme snazit. V marci mi vychadza ovulacia koncom mesiaca...ak sa mi po kyrete nezmeni cyklus...dufam ze nie.
Neviem ci mame skusit aj teraz alebo radsej este mesiac pockame.
24. feb 2012 o 15:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja som vzdy po potrate otehotnela hned po 2mesiacou takto to bolo 6krat posebe nikdy som si nestihla dat nejaku antikocepciu velmi ma to mrzelo a potom ked som tuzila otehotneiet po 7rokou sa mi nedarilo
24. feb 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svintekova ahoj aj ja som bola dnes na kontrole, maternica čistá, už sa aj čistenie skoro skončilo, Len každý mi vraví že mám počkať pár mesiacov, lebo ak otehotniem priskoro, budem mať problémy. Čo si o tom myslíš? Inak tiež to bolo moje prvé... :cry: Držím ti palce aby dalšie tehu bolo bez problemove :slight_smile:
24. feb 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana1234 ja by som počkala pre istotu ešte mesiac, ale je to na tebe... Akurát tiež riešim že koľko čakať po potrate, aby bolo všetko v poriadku... nechcem to uponáhľať...
24. feb 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok